Kocamın ailesi özellikle kız kardeşi yuvamızı yıkacak nasıl kurtarırım…?

YALAN! Sen yalan söylüyorsun! Beni sevmedi diyor daha önce de çok destek olmuştu diyordun ne oldu?
O kadar hasta ruhlusun ki tanıdığım birine benziyorsun, adın Ayşe falan mı yoksa?
Aynen önce ki konusunda ailesinin yapmadığı kına gecesini görümcem yaptı diyor. Burda bizi ayırmak istedi yazmış. Ayırmak isteyen kına gecesini yaptırır mı ya hangi görümce bunu yapar

Bana bu tür kardeşler ensest sapık geliyor. Artık hergün sapkın bir şeyler duyuyorum. Alsın kocası yapsın abisini! Ben senin yerinde olsam direkt boşardım. Affedilecek gibi değiller üstelik özür bile dileyen yok.
Okuduğunuzdan bunu mu anladnz gercekten..pess

YALAN! Sen yalan söylüyorsun! Beni sevmedi diyor daha önce de çok destek olmuştu diyordun ne oldu?
O kadar hasta ruhlusun ki tanıdığım birine benziyorsun, adın Ayşe falan mı yoksa?
Birtakım çirkinleşmeler yaşandığı doğru. İş buralara nasıl geldi, görümceye sormak isterdim şahsen başta destek olduğun kadının şimdi neden üstüne oynuyorsun diye.

Bana bu tür kardeşler ensest sapık geliyor. Artık hergün sapkın bir şeyler duyuyorum. Alsın kocası yapsın abisini! Ben senin yerinde olsam direkt boşardım. Affedilecek gibi değiller üstelik özür bile dileyen yok.
Yok o büyü araştırmayı tercih ediyor daha çok.

Okuduğunuzdan bunu mu anladnz gercekten..pess
Görümce hassasiyetim var belki ondandır. Benim de boşanmamın temel sebebi ablasıydı. Günde 15 kes arar sürekli buluşur karı kız ayarlardı falan. Neyse ben kurtuldum o ahlaksızlardan. Aile içinde de ensestlerdi. 2 çocuğum 2 kız kardeşim bir de annem var. Hiçbiriyle 1 ayda 15 kes konuşup sokaklarda buluşmuyorum bunlar bana anormal geliyor

Önceki konunuzu hatırlıyorum. Kayınvalideniz anneniz size bakmadığı için doğumdan sonra size bakmış ayrıca maddi durumunuz kötü olduğu için kına düğün her şeyi üstlenmiş siz o hastalanınca hiçbir şey yapmamış olduğunuz için görümce tarafından kara listeye alınmıştınız. Bu yüzden kayınvalideden vs hiçbir şey beklemem. 2 çocuğuma da kendim baktım. Sezeryan doğum yaptığım halde yatmadım. Çünkü biri bi şey yapıyorsa mutlaka borçlanıyorsun. Borçluydunuz siz de ama yapmadınız. O nedenle şu saatten sonra işiniz zor

Biliçaltınınızın ebesini bellemişler ha zaar. Bu çıkarımınızın başka bi açıklaması olamaz çünkü.

Birtakım çirkinleşmeler yaşandığı doğru. İş buralara nasıl geldi, görümceye sormak isterdim şahsen başta destek olduğun kadının şimdi neden üstüne oynuyorsun diye.
Böyle insanlar aşırı ruh hastası oluyorlar. Benim başımda da vardı böyle bir beladan. Ben uzak kaldıkça kaosun içine sürmek isterdi. Beni delirtmek isterken kendisi delirdi. Herkes onu anarken tövbe tövbe diyor düşün. Böyle insanlar veba gibiler, kaostan besleniyorlar karşılarındakine tutundular mı öldürmeden bırakmıyorlar. Düşünün büyü diyor. Benim başımdaki bela da onunla konuşmuyor görüşmüyor olmama rağmen bir tane kadınla bana yiyecek bir şey göndermiş. Benden başka kimse yememeliymiş, bana özel yaptırmışmış bilmem ne ki suratına senden nefret ediyorum beni rahat bırak dememe rağmen. Ben ailemden böyle bir şey görmedim. Zaten hemen attım asla yemem ama anneme deyince sakın büyü olmasın demişti. O da yapmıştır. Bu da yapar. Ama ne oldu sonu hazin oldu. Kendi kazdığı kuyulara düştü.
Konu sahibi ben görümceden yanayım!

Böyle insanlar aşırı ruh hastası oluyorlar. Benim başımda da vardı böyle bir beladan. Ben uzak kaldıkça kaosun içine sürmek isterdi. Beni delirtmek isterken kendisi delirdi. Herkes onu anarken tövbe tövbe diyor düşün. Böyle insanlar veba gibiler, kaostan besleniyorlar karşılarındakine tutundular mı öldürmeden bırakmıyorlar. Düşünün büyü diyor. Benim başımdaki bela da onunla konuşmuyor görüşmüyor olmama rağmen bir tane kadınla bana yiyecek bir şey göndermiş. Benden başka kimse yememeliymiş, bana özel yaptırmışmış bilmem ne ki suratına senden nefret ediyorum beni rahat bırak dememe rağmen. Ben ailemden böyle bir şey görmedim. Zaten hemen attım asla yemem ama anneme deyince sakın büyü olmasın demişti. O da yapmıştır. Bu da yapar. Ama ne oldu sonu hazin oldu. Kendi kazdığı kuyulara düştü.
Konu sahibi ben görümceden yanayım!
Kim ki o, ne istiyordu?

lütfen adaletli davranıp haklı yanlarımı ve haksız yanlarımı benimle paylaşır mısınız. Olay şu biz eşimle severek evlendik bir çocuğumuz var daha çok küçük. Evliliğimizin başından beri görümcem beni asla sevemedi kabullenemedi hep mesafeliydi zaten sevgililik dönemlerimizde de beni sevmezdi abisini ayırmak için tüm duygusal manipülasyonları uygulardı başarılı olamadı evlendik şükür diyim buna ama şimdi de yuvamızı yıkmasına az kaldı boşanacağız. Ne yaptı biliyor musunuz, kayınvalidem sağlık ameliyat sorunu yaşadığı için görümcem yaşadığı şehirden yanına geldi evlidir kendisi neyse onunda küçük çocuğu var benim de küçük çocuğum var ve o sıralar benim çocuğum diş çıkarıyordu ayrıca çok huysuzdu bir de kayınvalidemi hastaneye ziyarete gidip gelip çocuğum enfeksiyon kapmıştı Kayınvalidemle pek ilgilenemedim evine gidip evini toplayamadım yemek yapamadım kayınpederime falan filan sonuçta kendi çocuğumla ilgilendim çok ufak kendisi gözleri burnu akıyordu resmen mahvolmuştu çocuğum neyse bu dünya savaşı meselesi oldu görümcemin gözünde annesine babasına bakmamışım diye dahası da var detaylıca anlatabilirim. Bana dolmuş hanımefendi benimle ama geldiğinden beri asla konuşmuyor muhabbet etmiyor bende susuyorum baktım kocama bağırıyor bana kızıp kocamda artık patladı dedi ki sorunun benimle değil koskoca insansın karımla ne derdin varsa onunla konuş çözün bana bulaşmayın haklı adam neyse bi gün kocamı arıyor diyor abi bişeler içelim kardeş kardeş benim kocam anlıyor diyor ki karım hakkında konuşacaksan gelmem sorunun neyse onunla konuş falan filan kapatıyor bi şekilde akşam bişeler içmeye gidiyorlar benim bunlardan haberim var tabi hepsini kocam anlattı bana. Ben çok kırgınım ama benimle konuşmuyor diye neyse bekliyorum kocam arasın aradı normal arasın benimde biraz baş dönmem vardı dedim eve erken gelirsin olmadı kardeşini de al gel evde içeriz bişeler neyse kapattık ama soğuktu bana biraz ben bunu içerledim acaba dedim benim hakkımda mı konuşuyor kocama bida aradım bu sefer gerçekten soğuk konuşuyordu bana yüzüme kapattı kocam hatta bende noluyor ya diyerekten bi daha aradım açmadı bende telefonu koydum kenara aradan 5 dakika geçti geçmedi görümcem aradı açtım bana senin derdin ne bu kadar da kıskanma abimle bişeler içiyoruz diye falan dedim ne alaka benimle bi sorunun var olduğunu söyledi kocam dedim sorunun benimle ilgiliyse gel benimle konuş beni kocamı anlatma sonra biz kavga ediyoruz falan dedim dememe kalmadan bana dediği şu kocamın yanında bir daha beni arama ne sen beni ara ne ben seni seninle hiçbir muhabbetim olamaz vs cümleler kurdu ben şaşkın ve sinirliyim ayrıca çok üzüldüm yüzüme kapattı telefonu ben napıcağımı şaşırdım bilmiyorum akılsızlık mıydı ama hemen yanlarına gittim masaya pat diye oturdum çünkü görümcemin öyle demesi bana öyle konuşması aşırı zoruma gitti çok üzüldüm kaldıramadım neyse konuşmaya başladık benimle derdin ne olabilir dedim falan demeye kalmadan beni zaten haşlamaya başladı ben şaşkınım ama ağlamaya da başladı başlıcam çünkü kendimi iza edemiyorum susmuyor nankör diyor vicdansız diyor bugüne kadar sana yaptıklarımızı falan diyip yüzüme vuruyor benimle işin olmasın diyor bende o an ki şeyle tamam benim seninle bu saatten sonra işim yok benim işim de gücüm de bu saatten sonra kocamın annesiyle babası dedim dememe kalmadan hemen ama bana bi hareket çekerek cevap verdi şaka gibi bu cümlemi görümcem nasıl anladıysa bilmiyorum sanırım annesini babasını elinden alacakmışım öyle anlamış ne alaka hala anlamıyorum neyse bunlar yaşanırken kocam hala yanımda sus pus oturup bide üstüne bana vurmaya kalktı küfretti boşucam seni dedi ben olayların şaşkınlığındayım ama kalbimin parçalandığını hissettim resmen kocamın da bana öyle yapmasıyla neden kardeşine o hareket çektiğinde bana bişe demedi yapmadı hala onun üzüntüsündeyim kırgınım çok hemde çok

Dayanamadım ağlamaya başladım orayı terk etmek istedim ağlaya ağlaya biraz oradan uzaklaştım kimse gelmedi peşimden ben gittim gurursuz ben baktım oturuyorlar ya kocamı yanımda göremedim bulamadım bunun kırgınlığınla siniriyle kocamı kalk diye bağırdım sonra ne oldu anlamadım bir anda kayınvalidemin evinde bulduk hepimiz işte bana evde de üzerime yürüdü görümcem ağzına geleni söyledi herkesin önünde kocam hala bana vurmaya meyilli ve küfretmeye meyilliydi ben o an ölmek istedim ne yaşadığımı hala anlamış değildim bu kadar çaresizlik içinde olduğumu düşünüp durdum sustum başka bi dünyadaydım sanki onlar bana ağzına geleni söyledikçe neyse kocamla aram şuan çok kötü neymiş kız kardeşiyle arasını bozmaya çalışmışım şöyle diyim benim kocam birlikte 4 kardeş bunlar üç erkek bir kız ama sadece benim kocam bu kız kardeşine düşkün neden bu kadar düşkün anlamış değilim düşkün derken gerçekten çok ama çok fazla düşkün yuvasını yıkacak beni boşayacak çocuğunu babasız bırakacak kadar düşkün şu an çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum bu durumda ne yapılır inanın neysee…
Ee evlenirken millete minnet eder oh herseyim yapılıyor diye yayilirsan gün gelir faturalar böyle ödenir.. yaptırmayın kimseye kınanizi düğünü yikmayin rest çekecek yüzünüz olsun

Kim ki o, ne istiyordu?
Kuzenimin eşi. Biz kuzenimle yakın oturuyorduk. Bu takmıştı bana, benim kulvarımda değildi görüşmemeyi tercih ediyordum, merhaba merhaba diyordum sadece. Vay sen niye beni evine çağırmıyorsun dedi önce, ok dedim çağırdım. O gün de hiç unutmam 14 şehidimiz vardı haberler açıkladı çok keyfim kaçmıştı. Bizim evde bir karaoke odası vardı. Dedi karaoke yapalım, ben de dedim benim keyfim yok bak gencecik çocuklar şehit olmuş istersen sen yap. Yok illa yapalım bilmem ne ama nasıl cazgır, Allahım nerden çağırdım dedim. Açtım ona yaptı. Ben söylemedim. Sosyal medyanda paylaşsana etiketlesene beni diyor. Güzelce anlatıyorum yok. Dedim bence sen eve git ben senin gibi gamsız boş insanlardan hoşlanmıyorum. Herkes evinde olsa daha iyi olur.
Ay bu kendini yerlere atmaz mı? Sitenin her yerine sesi gidiyor sinir kriziymiş. Aradım kocasını al götür bu deli mdiir nedir benden uzak durun dedim.
Neyse gittiler, ama bana takmış, benimle konuşmak görüşmek zorundasın, niye biz arkadaş olmuyoruz hayır olacağız falan. Allahım herkese söylüyorum, herkes de diyor e arkadaş ol işte ne olacak. Dedim beni tanımıyor gibi konuşmayın ben olmam. Ya ben ona karışmıyorum o da bana karışmasın gül gibi yaşayıp gitsin herkes diye.
Kocamla özel hayatımla ilgili gece yarısı mesajlar atardı. Şunu yapıyo musunuz bunu yapıyor musunuz. Engelledim. Kocasından yazıyor. Kuzenimi de dedim engelledim onu da. Yeni hat alıyor. En sonunda ben evimi taşıdım.
Ama kurtulamıyorum tabi. Böyle böyle tonla şey. Bu çok cahildi büyü müyü her şeyi biliyor bunlar.
Takmıştı bana kısaca. 3 yılda pert oldum.
Sonra kocasından boşandı. Benim çok sonra haberim olmasına rağmen benim onun yuvasını yıktığımı söyledi, benim adıma fake hesaplar açıp insanlarla cinsel içerikli konuşmalar yapmış. Savcılıkta çıktı davam vardı düşünün. Üstünden 8 yıl geçti hala yeni hesap açıp istek atar. Ben engelledikçe o hesap açmaktan bıkmadı asbhsskslsmssksk
Uzunca mı desem kısaca mı desem olay böyle.

Kuzenimin eşi. Biz kuzenimle yakın oturuyorduk. Bu takmıştı bana, benim kulvarımda değildi görüşmemeyi tercih ediyordum, merhaba merhaba diyordum sadece. Vay sen niye beni evine çağırmıyorsun dedi önce, ok dedim çağırdım. O gün de hiç unutmam 14 şehidimiz vardı haberler açıkladı çok keyfim kaçmıştı. Bizim evde bir karaoke odası vardı. Dedi karaoke yapalım, ben de dedim benim keyfim yok bak gencecik çocuklar şehit olmuş istersen sen yap. Yok illa yapalım bilmem ne ama nasıl cazgır, Allahım nerden çağırdım dedim. Açtım ona yaptı. Ben söylemedim. Sosyal medyanda paylaşsana etiketlesene beni diyor. Güzelce anlatıyorum yok. Dedim bence sen eve git ben senin gibi gamsız boş insanlardan hoşlanmıyorum. Herkes evinde olsa daha iyi olur.
Ay bu kendini yerlere atmaz mı? Sitenin her yerine sesi gidiyor sinir kriziymiş. Aradım kocasını al götür bu deli mdiir nedir benden uzak durun dedim.
Neyse gittiler, ama bana takmış, benimle konuşmak görüşmek zorundasın, niye biz arkadaş olmuyoruz hayır olacağız falan. Allahım herkese söylüyorum, herkes de diyor e arkadaş ol işte ne olacak. Dedim beni tanımıyor gibi konuşmayın ben olmam. Ya ben ona karışmıyorum o da bana karışmasın gül gibi yaşayıp gitsin herkes diye.
Kocamla özel hayatımla ilgili gece yarısı mesajlar atardı. Şunu yapıyo musunuz bunu yapıyor musunuz. Engelledim. Kocasından yazıyor. Kuzenimi de dedim engelledim onu da. Yeni hat alıyor. En sonunda ben evimi taşıdım.
Ama kurtulamıyorum tabi. Böyle böyle tonla şey. Bu çok cahildi büyü müyü her şeyi biliyor bunlar.
Takmıştı bana kısaca. 3 yılda pert oldum.
Sonra kocasından boşandı. Benim çok sonra haberim olmasına rağmen benim onun yuvasını yıktığımı söyledi, benim adıma fake hesaplar açıp insanlarla cinsel içerikli konuşmalar yapmış. Savcılıkta çıktı davam vardı düşünün. Üstünden 8 yıl geçti hala yeni hesap açıp istek atar. Ben engelledikçe o hesap açmaktan bıkmadı asbhsskslsmssksk
Uzunca mı desem kısaca mı desem olay böyle.
Okurken korktum, nasıl yaşadınız

X