Kocamın ailesi özellikle kız kardeşi yuvamızı yıkacak nasıl kurtarırım…?

Arkadaş yukarıda özetlemiş. O nedenle kızdık

Biliçaltınınızın ebesini bellemişler ha zaar. Bu çıkarımınızın başka bi açıklaması olamaz çünkü.
Boşandığım asalak günde 15 defa ablasıyla konuşurdu. Ben işe giderdim o ablasına. Sonra birgün eve gelmedi Aile içinde bir takım ahlaki şeyler olmuş. Tabi ağzından kaçırdı. Dedim karakola gidin gitmişler olayı farklı anlatmışlar. Olmaz psikoloğa görünmeliler dedim. Tabi ki götürmediler. En son ahlaksızlıklarını duyup ayrılma kararı aldım. Neyse sonra eniştesi beni aradı o da ablasıyla sorun yaşamış boşanacak birlikte kalacaklarmış abla kardeş ahlaki sorun yaşayan kişiler! Boşandıktan sonra birçok şey daha duydum.mahkeme de bunu biraz dile getirdim onun davası ayrı dediler. O da ispat edemezsin ki dedi. Ve bu kadın,ahlaksızlık yaşayanlar, boşandığım iblis dışarıda geziyor. Yani hepimizin hayatına girebilirler. Büyük konuşmamak gerek. Ha çok da ahlaklı olması gereken bir işi var boşandıktan sonra sürüldü de. Neyse işte kardeşine ablasına abisine anne babasına aşırı sevdası olanlar ne evlensin ne evlendirilsin. Benim hoşuma gitmedi bu konu. Belki sert yazdım ama maalesef böyle hayatlar var

Son düzenleme:
Arkadaş yukarıda özetlemiş. O nedenle kızdık
Şimdi anladım genede gorumcenin el hareketi ve eşin küfürlerini onaylamiyorum yani yapmasalarmis hani düğünü eşyayı vs hep öyle deriz ya karşılık bekliyeceksen yapma.Gorumce kusse konusmasa tamam ama el hareketi falan kocaman kadınlara yetişkin insanlara yakışıyor mu o zaman bunların çocukları topluma kafa göz dalan insanlar olmayı öğrenir yani bunu ayipladim hiçbir kadına böyle basit hareketler yakışmıyor ne kadar kiskirtilsa bile .Yani bizde uyuyoruz toplum kurallarına ben istediğime el hareketi çekemem mesela .Cekmemeliyim insanım konusabilirim çünkü.

Ben de ayni konuda muzdaribim. Annemiz Isvecli. Biz abimle cok yakin buyuduk, beraber uyuduk, beraber banyo yaptik, herseyimizi paylastik. Simdi abim ben, karisi hep beraber plaja gittigimizde Benim tanga bikinime takar, ara sira abimle ufakca dudaktan opusuruz ona takar, ben oyle yetistim simdi adetimi mi degistireyim? Biz hep ayni orada kaldim birbirimizin onunde giyinmek soyunmak dogaldi. Herkes ayni deger yargilariyla buyumemis olabilir. Karsit goruslere saygili olmak lazim. Bakiyorum burada herkes linc etmis gorumceleri kayinvalideleri. Bizim aramizdaki aska da karisi saygi duyacak. Kliseler,dogmalar,tabular hersey tartsilmali, bir tane dogru yok burada.

Host geldin Mahmut dayı .

Yine birisi burayı ensest hikaye sitesi gibi kullanmaya çalışmış

Senin suçun kendini suçlu hissedip olanı kabullenip ona resmen sen haklısın demişsin. Madem çocuğun gercekten hastaydı sen varken bana gerek olmaz diye düşündüm çocuğum hasta olduğu için onunla ilgilendim yardıma ihtiyacın oldugunda arasaydin keşke bı şekilde elimden geleni yapardım diyecektin. Ama bana biraz çocuğu bahane etmişsin gibi geliyor hicmi gidip dolanmadin bı napiyosunuz ne yaptınız nasıl oldun demedin kayinvalidene ?

Aynı ve değiştirip yazmışsın sendede suç çok görüncen sana sahip cıkmış herseyi yapmış kaynananda öyle ama sen bir hediye için kavga çıkarmıştın iylikten anlamamışsın olacağı buydu baska ne bekliyorsun

Ay bu büyü olayı ne gizem
Eski konusunu okudum şimdi. Bu hanım evlenirken her şeyi eşinin ailesi yapıyor. Hep onlar sahip çıkıyor. Kendisi ailesiyle küs. Sonra görümce de karşılıj bekliyor herhalde tam anlatmamış orayı. Bir şekilde görümceyle kötü oluyolar. Kocası bu kadına vuruyor görümcesinin önünde. Suçlu da görümcesi oluyor bu hanıma göre. Diyor ki büyü yapıp her şeyi yapıp kocamı kız kardeşinden soğutmak istiyorum.

Ay napmış sapıklık adamla kız kardeşi? Sadece kıskançlığından görümcesini suçlamak için söylüyor çok düşkün diye. Önceki konusunda da kıza or..u demiş.

Tabii ki yüzüne vururlar kendileri yaptıysa düğünü kınayı. Madem paranız yok, yapmayın. Çok mu gerekli? Paranız yoksa yapmayın kına mına. Yapın nikahı geçin. Niye başkasına muhtaç oluyosunuz. Sonra tabii ki yüzüne vururlar, vurmasalar karşılığını vermeniz gerekir. Hem size kına düğün yapsınlar hem de hediye istediklerinde zorunuza gitsin. E ayıp sizinki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…