Kocamı sanırım sevmiyorum

Yetmez diye almamazlık yapmayın sakın. Vermeli ve verecekte. Babanızı falan düsünmeyin. Burada cocugunuzun ve sizin geleceğiniz var. Direkt boşanın.

Hemen dönemeyebilirim. İş bulsam da kızım 4 yaşına gelmeden çalışmayı düşünmüyorum . Bakacak birisi yok. O yüzden dükkan açmak istiyorum kendime zaten . Oyun atölyesi tarzında

Yetmez diye almamazlık yapmayın sakın. Vermeli ve verecekte. Babanızı falan düsünmeyin. Burada cocugunuzun ve sizin geleceğiniz var. Direkt boşanın.
Sence almamazlık yaparmıyım anasını ağlatmak istiyorum o hakaretlerini fitil fitil burnundan getirmek istiyorum . Çocuğuna bakacak ama bunu rızasıyla yapmaz iş çocukluğa girerse

Konu dini yoruma evrilsin istemem ancak verdiğiniz bilgi doğru sayılmaz ufak bir düzeltme yapmak istedim, 3 talaktan sonra eski eşle tekrar birleşebilmesi için erkeğin değil kadının evlenip birliktelik yaşaması gerekli ve bunun anlaşmalı bir şekilde olmaması gerekli. 3 talaktan sonra nikah tazelenmez evlilik bağı kalmamış artık bu doğru

Ben sizin yerinizde olsam bu it adamla değil, annesiyle muhattap olurum.
İnsana benziyor şuan okuduklarımdan lakin iş boşanmaya gelince ne olur bilmem.
Şuanda üstünüze olan her şeyin yarısı onun, bunu unutuyorsunuz.
İşler çirkefleşmesin diye, anlaşmalı boşanma yoluna gitmek istediğinizi açık açık kvdenizle konuşun, çocuğumun babası rezil olsun istemiyorum, aile itibarınız da sarsılmasın anlaşmalı boşanayım, çocuğuma nafakasını versin, benim malımı versin kendime bir şey istemiyorum vs diye.

O bu dangozun tasmasını elinde tutarsa, ele güne rezil olma kaygısından ikna edebilirler.
Protokolü de çocuğunuzun çıkarları doğrultusunda hazırlayacağınızdan en temizinden kurtulur gidersiniz.

Aileniz mevzusunda ise, başka şehre yerleşme imkanınız varsa değerlendirin derim.
Böyle bir şeyi kabullenemeyecek bit aileye iş sebepli teklif aldım, sıfırdan başlamak istiyorum, fırsatı kaçıramam vb şeylerle ancak ılımlı bakabilirler.

Yazdıklarınızı okuyunca bi rahatlama geldi sebepsiz teşekkür ederim . Mal iki ye bölünecek olduğunu bildiğimden daireyi erkek kardeşimin üzerine yaptım . Arsayı ise halamdan aktık yani onun arsasına ortak olduk ondan hiç tapu almadım . Üzerime arabam var onuda boşanmaya kesin karar verince satışa kaldırıp boşanma bitince model yükselteceğim .anlaşmalı boşanmayı teklif ettim çirkinleşti küfür etti . Sıfırfan başlamak iyi fikir ama Kendi şehrimde olmak istiyorum yalnız kalma korkum var üstesinden gelemem diye korkuyorum . Ayrıca çocuğum küçük şuam da

Zaten sevmeyin de boyle adami

Bosanirsaniz ailenize yakın ev tutun yan bina ya da aynı bina farklı katlar gibi
İse gidersiniz çocuğu da annenize bırakırsınız babanızın da gözü kalmaz

Anlasmali Bosan nafaka yüksek iste .evide bosanma kagidina yaz ortak değil benim olacak diye artik ise girip çalışacaksin cocuk kucuk herseye para lazım hazira dag dayanmaz akar gelirin olmali. Ya da baba evine gidip 1 2 sene orda para biriktirip kalacaksın babanda anlar ev üstüne ev olmaz düzenimiz yok cocuga ev düzeni lazim siginti gibiyiz vs dersin güçlü annesi olduginu bilmeli sonrasi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…