Kocamı sanırım sevmiyorum

Çoğu kadın sizin gibi düşünmediğinden ömrünün sonuna kadar eziliyor. Siz buna müsaade etmeyin.

Si

Delillerin hepsi duruyor hatta sinilir diye yedekledim . Umarım dediğiniz gibi kolay olur

Maalesef o şekilde olmuyor . Ailem bu konuda çok tutucu ve bana fikrimi sormazlar. İmkanlarım var ama babamı ikna etmem gerekiyor yani asla ama asla izin vermez
Babanizdan izin istemeyin. Ben su sebeplerden dolayi bosanacagim ve kendi evime yerlesecegim. Sizden de bunu kabullenip zorluk cikarmamanizi bekliyorum. Kararim kesin ve bunun donusu olmayacak diyin. Artik bagirip cagirip kufur mu eder orayi burayi mi dagitir bilemem ama sizi öldurmeyecektir heralde. Bir sure babanizin sinir krizi gecirmesi sizin baba evinde bir omur oturmanizdan iyidir heralde. Sizin netliginizi gordukten sonra kabulleneceklerdir zaten.

Öncelikle nikah tazelemek dediğiniz şey öyle kolay değil. Erkeğin başkasıyla evlenmesi (birliktelik olması) sonrasında boşanıp size geri dönmesi falan lazım. Yani zaten bu adamla dinen evli değilsiniz.
26 yaşında bir insan boşandıktan sonra ailesi ile yaşamak zorunda değil. Gerekirse babanıza tepkinizi net bir şekilde belli edersiniz. Ayrıca maddi olarak da bir sıkıntınız olacak gibi durmuyor. Mahkeme her türlü nafaka bağlar ve eşinizin yardım etmeme durumu söz konusu olamaz

Delillerin hepsi duruyor hatta sinilir diye yedekledim . Umarım dediğiniz gibi kolay olur
Zor olsa bile seni aldatan, döven, yok sayan ve sana hakaret eden adam ile işin olmasın. Zaten evlilik adına birşey kalmamış. Annen ve baban Zor kabullenirler ama eninde sonunda kabullenecekler başka şans SEN vermeyeceksin. Belki de yanlarında zorlanmazsın düşündüğün kadar kötü olmaz, onu bilemiyorum.

Bu arada işine hemen dönebilecek misin? Onu tam olarak anlayamadım.

Bende sizin gibi düşündüğüm için boşanma sonrası müftüye gittik . Bize talak düştü 2 talak kaldı dedi . Eşim eşimin içi rahat etmiyor dediği için müftü tazelemek istedi . Babama tepkim sert olacak son çare kalpler kırılsın istemiyorum . Yoksa söylediklerinize benim de aklım eriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…