kocamı çok üzdüm,çok üzgünüm:(

harika bi gelisme olmus bu canim yaa... Allah hayirli huzurlu ve de bebisinizle mutlu bi yuva nasip etsin ömrünüzün sonuna kadar.... cok güzel cok güzel cok sevimli :)))) bebisin müjdesini de buralardan biyerlerden verirsin artik....
sevginiz daim olsun!...

ayh ask hikayenizi simdi okudum... ne tatli bi baslangic ne güzel noktalanmis bir ask (yani evlilikle...) cok sevimli ya cidden.... mutlu olun hep insallah....
abi de sana cocukken göz koymus walla... dedigini de yapmis... helaal olsun....
a.s.

ayh ask hikayenizi simdi okudum... ne tatli bi baslangic ne güzel noktalanmis bir ask (yani evlilikle...) cok sevimli ya cidden.... mutlu olun hep insallah....
abi de sana cocukken göz koymus walla... dedigini de yapmis... helaal olsun....
a.s.

Sitede ilk defa bir erkeğin durumuna üzüldüm.Kötü olmuş hakikaten.Amöa demek ki eşin seni çok seviyo.Kıymetini bil.Aranız düzelmiştir umarım

Ay yazık adama ya....Nasıl seviyormuş seni,nasıl korkutmuşsun....Üzüldüm onun için valla.

tuttuğunu koparır benim kocam küçükkende öyleydi bak beni bi tuttu vatanımdan yurdumdan kopardı
mutlaka haber vereceğim bebeğimiz olursa
ama şimdi bi korku aldı beni paranoya oldu birden ya olmazsa diye ne zamandır korunuyoruz yani ya:uhm:
bişey olmaz umarım ben de güzel bi hamiş olurum:CüvCüv:

tam benlik bi şaka. aynen dozunu ayarlayamıyorum bendekaydirigubbakcemile3 ama seni ne kadar seviyormuş onu görmüş oldun. bu kadar seven adam zaten küs kalmaz sana affettirirsin kendini.

dün akşamdan beri yanımda olan önce üzüntümü paylaşan kızıp yaptığım hatayı bana anlatan teselli olan bugün mutluluğumu paylaşan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum
belki çoğunuzdan yaşça küçüğüm ama hepinize mutluluğunuz için bi önerim var
bazen insan dengesiz davranışlarda bulunabiliyo
karşısındakini üzebiliyo
biz 3 senedir aynı evi paylaşıyoruz
anlaşamadığımz noktalar oldu
kötü günler oldu
ama kin küslük hiç olmadı
bağırıp çağırıp sarıldık birbirimize
her kavgada esnasında ya o ya ben DEĞER Mİ dedik
BUNUN İÇİN KIRMAYA KIRILMAYA DEĞER Mİ
şimdi eşim yanımda:1rolleyes: bizimkinin evlilik gibi olmadığını söyler herkes
sanki arkadaş gibisiniz derler öyle olmak gerekiyo bizce
herşeyin üstesinden gerçekten bir kelimeyle geldik biz=DEĞER Mİ?
yaşadığımız mutluluğu böyle harcamaya DEĞER Mİ
bizce tüm evli çiftler bu sihirli kelimeyi evlerinin, evliliklerinin bi köşesinde tutmalı
herkese mutluluklar
iyi akşamlar herifim acıkmış biz artık yemek yiyelimcokacimcoook

pardon, devamını okumamıştım mesajların. resmen gözlerim yaşardı ne büyük aşk. Allah herkese aşk evliliği nasip etsin. ağzınızın tadını hiç bozmasın ve inş tez vakitte bi bebiş nasip etsin:ecrin_bebek:

ama şaka hakkaten tam benlikti :roflol:

merhaba hadi ben de itiraf edeyim.Burda arkadaşlar genelde bu şakaya eşek şakası demişler ama ben de buna benzer çok yaptım..çok bavuk topladım eşime kızdığım anlarda..Olur böyle şeyler,düzelirkaydirigubbakcemile5

Gerçekten seven adam böyle bir şaka karşısında git o zaman kapı açık falan demiyor,üzüntüsünü belli ediyor,içinde kaybetme korkusu oluyor..Bu kesin..
Bu arada arkadaşım sen gerçekten büyük fedakarlık yapıyorsun..Hem bilmediğin bir şehirde çok küçük yaşta evlenmişsin hem de eğitimini yarıda bırakmışsın...Eşin kıymetini bilsin..

Ben kız tarafından yanayım..Öhömm öhömmşutarafagitti çok mu belli ettim rengimi :1rolleyes::lepi:

şaka ck agırmıssss ,
esınız bıde düşmüş falan adamı heba etmıssınız wala hehe naniknanik yapmıyın daha ama ıyıce de bı özur dıleyın hani tabırı caızse eşek saksı olmus

çok ağır şaka olmuş ama telafisi kolay güzel bir yemek yap iki de mum romantik bi gece oldu bitti .:)

benden haber bekleyen arkadaşlarhihoyyyt merabahihoyyyt
bebek için çalışıyoruz kızlar
ama ovaluasyon dönemimi denk getirmemiz önemliymiş tabi allah bilir de erkek bebek için tam o günleri denk getirmek faydalı oluyormuş
bide tuzu arttırmak potasyum ağırlıklı beslenmek derin ilişki vb...
biz iyice şımardık cinsiyetini bile bilerek yaapmaya çalışıyoruz
erkek istiyoruz dagamyoncuiremsu
tövbe yarabbim
tabi önce sağlıklı ve hayırlı bi evlat olmasını
çalışmaya bugün ara verdikkaydirigubbakcemile3
çünkü eşim bi iş için almanya ya gitti bende annemlerdeyim yani kayınvalidemde
inşallah hamileyim başlığına yazı yazabilirim bigün benim için dua edin:Saruboceq:

haa unutmadan bi de şu cinsiyet meselesinde feng shui ye göre yatak odalarında beyaz fil figürü bulunduranların erkek bebeği olacağına inanılırmış
ilgilenenlere duyurulurgamyoncuiremsu
bunlar işin şaka tarafı
allahım herkese sağlıklı evlatlar versin:CüvCüv:

peki hem ikiz hem de biri erkek biri kız isteyenler ne yemeliymişkaydirigubbakcemile3

biz de tartıştığımız zamanlar ya o ya ben değer mi deriz...ve uzatmayız tartışmalarımızı da
tartışmalar ne kadar uzarsa o kadar çatırdıyor çünkü evlilik...

duydum alt yapı çalışmalarınız devam etmekteymiş
çevreye verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı özür dileyin bakem -tatlicadiarzu-

rabbim hakkınızda hayırlısını versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…