Kocama bir şans daha vermelimiyim

Parası bitmiştir onun poposunu devirip yatarken memur karısı çalışıyordu tabi emin ol orda senın yanında otelde kalmak çiçek almak harcamak içinde elden borç almış gelmiştir defet gitsin . Eğer bir yüz verir barışırsan hayatının hatası olur sen zaten zoru atlatmışsın

ayrılmadan önce eşimle durumumuzu yazmıştım çok ızun diye yazmadım.ayrılmadan önce çok kararlıydım hayatımı güzelleştirmiştim spor yapıyordum sigarayı bıraktım hayaller kuruyordum.şimdi sigaraya başladım spora düzenli gidemiyorun paramı bile kontrol edemiyorum kendime güvenim gitti bunu ablatmak istedim
Ben yemiyim de çalışmayan şiddet uygulayan koca yesin diyosunuz. Enteresan. O da zaten onun için geliyor, 1 yılda kendini besleyecek başka kadın bulamamış.

20 gündür otelde kalıyor da nasıl çalışıyor bu adam? Siz farklı şehirde olduğunuzu yazmışsınız oraya geldi falan. Kim 20 gün izin veriyor işçisine? Babasının yanında mı çalışıyor hala? Ayni demek ki istedigi zaman çalışıp istediği zaman çalışmıyor. Ben bir değişiklik göremedim adamda.
Önceki konunuzu bilmiyorum ama herkesin hayatında inişler çıkışlar olabiliyor. Bu yazdığınız durumlarda çok normal. Aynı şeyleri bizde yaşıyoruz. Yeri geliyor spora başlıyoruz yeri geliyor bırakıyoruz. Borç desen illa ki oluyor ama sınırını bilmek lazım. Bu devirde kredi kartı borcu olmayan yoktur bence. Bunları düşünerek kocanız dönme fikriniz çok saçma. Eğer affederseniz ayni şeyleri tekrar yaşarsınız hemde daha kötüsüyle. Araya bir de çocuk girer bu sefer

Bir yılda almadım bu kararı maddi fiziki manevi hiç bir ortak noktamız yoktu bu evliliğin içinde çürüyordum destek aldım öyle bıraktım ama şimdi kendime güvenimi kaybettim tam o zaman geldi kafam karışıyor çok mu kestirip atıyorum diye ama bi ev kurdum bir daha dönersem yine çok uzak bir yere evimi dağıtıp gidicem.ya olmazssa ben yine nasıl aynı şeyleri yaşıycam bilmiyorum her gün iş çıkışı bekliyor gelmiş otelde kalıyor benim için 20 gğndür burda pişmanım diyor 😞
Psikolojik destek alın, kocadan daha konforlu olur. Borç ödenir, rahatsız eden koca düzelmez. Sonra da bensiz fik fik ne yaptın diye burnundan getirir dönsen. Eskiden yeni olmaz. Önüne bak hazır kurtulmuşsun

Şuan buraya çok sağlıklı yazamıyorum belki ama tamamen yanlış anladınız benim eşim zaten çalışmıyordu hep ben çalışıyordum ama ayrılmadan önce çok güçlü hissediyordum şuan dağılmış hissediyorum.para değil mesele sanki kontrolümü kaybettim
Ozaman psikolojik psikiyatri desteği alın en azından evde yatan adama değil parayı kendinize harcamış kendinize yatırım yapmış olursunuz.
Ben her insanın değişeceğine inanmayan tarafım ,degiştim diyen kaç adam var en fazla iki elin parmağı kadar sizin eşiniz o adamlardan biri olamaz

Terapiye gittim kitaplar okkudum diyor.babasının dükkanına gidiyordu istediğinde çalışmıyordu işe girmiş ama yine çıkma durumu var.bizim oturduğumuz eve gidip kalamıyormuş çok üzgünmüş annesinin yanında kalıyormuş.
Parasız erkeği annesi bile evine sığdırmamış, eski kaldığı eve de dönemez ne yiyip içecek, kim bedava hizmet edecek.
Kesinlikle yalan söylüyor, değişmedi.
Yukarıdaki şartları yerine getiren birini bulsa ya da annesi hizmetini yapsa sizi asla aramaz.
Kesinlikle düzeninizi bozmayın. Eski eşinizle de görüşmeyin.

Bos verin yaaa adam parasını yiyecek başka salak bulamadı aradı 1 sene, geldi kapınıza.Kendinize o kadar çok haksızlık ve kötülük yapmışken yetmez deyip daha beter olmak için heyecan duyuyorsunuz.Başka yerde aramaya gerek yok, sizin en büyük düşmanınız sizsiniz.Hayattan ders çıkarmak yok,oto kontrol yok Seviyorsunuz boğazına kadar bataklıkta boğulmayı........

Terapiye gittim kitaplar okkudum diyor.babasının dükkanına gidiyordu istediğinde çalışmıyordu işe girmiş ama yine çıkma durumu var.bizim oturduğumuz eve gidip kalamıyormuş çok üzgünmüş annesinin yanında kalıyormuş.

Yani Degisen birsey yok. Sordunuz mu hangi terapiste gitmis? Hangi kitaplari okumus? Hala annesinin yaninda kalmasina ne romantik bir yalan uydurmus :)

Bos verin yaaa adam parasını yiyecek başka salak bulamadı aradı 1 sene, geldi kapınıza.Kendinize o kadar çok haksızlık ve kötülük yapmışken yetmez deyip daha beter olmak için heyecan duyuyorsunuz.Başka yerde aramaya gerek yok, sizin en büyük düşmanınız sizsiniz.Hayattan ders çıkarmak yok,oto kontrol yok Seviyorsunuz boğazına kadar bataklıkta boğulmayı........
Evet bu yüzden kendimden nefret etmeye başladım zaten bende kendim için böyle düşünüyorum

memur ogretmen parasi yiyememedigi icin pişmandir. madem o kadar barismak istiyor samimiyetini göstersin altınlarını versin. tabii hepsini yemediyse.
(sonra ayril tabij ki ac kopekten)
Onları harcamadı biliyorum ailesinde ben yapamiyim geri döneyim zorlanayım diye vermedi benim zorlanıp burda acı çekmemi bile istiye istedi kendide itiraf etti zorlan parasız kal geri dön diye yaptım herşeyi dedi

20 gündür bulunduğum şehirde diyorsun. Sallıyor ne değişmesi. Kendine bakacak enayi arıyor

Yani Degisen birsey yok. Sordunuz mu hangi terapiste gitmis? Hangi kitaplari okumus? Hala annesinin yaninda kalmasina ne romantik bir yalan uydurmus
Aslında ailesi öyle yetiştirmişki heryerde çaşışamam diyordu.işssizli ve kıskançlık ve hakaretti sorun sonra kardeşi hastaydı ailesi onunla ilgilenme işini ona bıraktı başka şehire tedaviye gidiyorlardı ben yalnız kalıyordum ama bunu dert etmedim ama kardeşi vefat etti bir sene geçti yine çalışmadı birde bütün acısını benden çıkardı ve ben dış gebelik geçirdim bu sırada ölüyordum iç kanama geçirmişim bir ay bu dönemde kardeşi vefat etti ve benim canıma okudu.şimdide psikolojim bozulmuştu diyor

İşi konusunda bi sıkıntısı var şuan mahkeme sürecinde o yüzden gitmiyor madem bu süreçteyim seninle ilgileniyim diyor
1 yıl bile olmamış çalışalı hemen mahkemelik mi olmuş. Hiç çalışmaya gönlü yok kendi hayatını mahvedersinben sana söyliyim

İşe mişe girmedi yarın sizi kandırıp geri götürünce yalanı ortaya çikacak, yer yapmış şimdiden çıkabilirim işten diye. Son parasını tüketince gider anasının evine merak etmeyin. Oturduğunuz eve gitmiyor çünkü hizmetçi yok orda, faturayı marketi kim yapacak şimdi? Anası bedava besliyor işte. Ona da şunu yap bunu yap demeye kıyamıyor, arada hırpalayacak biri de lazım tabi.

X