Kocam ve PUBG bağımlılığı

tam cümle söylemek için oyunu açıp tekrar dinlemem lazım çünkü epeydir girmiyorum ona
ama şu tarz mesela "Akıllı olmayabilirsin, ama eğlencelisin"
"Mutluluğu intikamda buldum"
"Hayatının kontrolü benim elimde"
"Yarını düşünen başaramaz" gibi gibi

Bir de üstte bir arkadaş yazmış gece. 11 sen sonra oyna o saate kadar çocuklarla bizle ilgilen de diye bence çok doğru söylemiş

Bu kadar geniş çaplı katater sıkıntısına salt bir oyunun sebep olabileceğini düşünmüyorum. Ortada ailesini gözden çıkarmış sorumsuz bir erkek var. Daha ciddi adımlar atın burnu surtsun derim.

Abi milleti neyle karşı karşıya bırakıyolar ya
Mavi balinalar vs
Bilinçaltına bu tür meaajlarla yerleştiriyorlar demek ki

Sen burda kendini de yırtsan konu sahibi eşim doçent çok saygılı karıya kıza gitmiyo buna da şükğr dedikçe boşa konuşmuş olursun
Bence konu kapansın
Bize neyse aa

Al benden de o kadar.
Ayrıca mantıklı hiç bir yoruma cevap vermeyip "benim yüzümden benim yüzümden" diye Aliço"ya bağlıyor..

Ergenliğini yaşamamış erkeği baba yapmışsın seninle alakalı değil diyoruz. Yol arıyorsan al yol burnunu sürt daha ne edek aman ya?

Bunları nasıl duyabiliriz? Subliminal mesaj içeren bir oyun olduğunu görürse tedirgin olup oynamayabilir

1. Siz çocuğunuzu, sizin deyiminizle "üstüne salmadan", eşiniz onunla baba olarak zaten ilgilenmeli. Babalık sperm bahşetmekle olmaz.
2. Kadınlar hizmetçi değillerdir. Önce eşiniz gibi bir birey olduğunuzun farkına varın. Kölelik kalkalı yıllar oldu.Kendinize gelin. Siz köle değilsiniz!
3. Cinsel olarak ihmal ediyorum diyorsunuz. Peki sevgili paşanız oyundan vakit bulup, size yaklaşıyor mu?
4. Saygının ve sevginin bittiği bir evlilik artık uzatmaları oynuyordur. Sona gelmişsiniz, zorlamayın.

Son olarak eşinizin mesleği ne olursa olsun, sizden üstün falan değildir. Siz artık bu adama bağlı değil, bağımlı olmuşsunuz. Boşanma gibi bir düşünceniz yoksa, bu şekilde yaşamaya devam edin. Mutlulular!

He ya bize ne bi de o kadar yorum yapıyom yazdığım karakter sayısına yazık
Böyle tipler siz beni kıskanıyosunuz kocamla aramı bozmaya çalışıyosunjz falan da der hiç bana göre değil al tepe tepe zevkle kullan doçent kocanı

Ula adam (kocam a diyorum ) bi doçent olamadın olsaydın hep haklı sen olacaktın

Bu arada Aliço gitti

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. Ailemden hiç ayrılmamıştım daha önce zorunlu hizmet yükümlülüğü için Doğuya atandım ve kız başıma 2 sene tek kaldım oralarda ve bu psikolojimi bozdu. 6 ay kadar ilaç kullandım evlendikten sonra. Ama ilaç başlamaya karar verene kadar inanılmaz yıprattım kocamı. Hiç haketmediği anlatamayacağım kadar kötü izler bıraktım üzerinde. Bu da zamanla o hayran olduğu deli gibi sevdiği kadın olmaktan uzaklaştırdı beni. Bir de çoluk çocuk olunca iyice ilgisizleştik karşılıklı. Şuan ücretsiz izindeyim, evimize tüm gün yardımcı ablamız geliyor sağolsun, dediğiniz gibi tüm akşamımızı birbirimize ayırabiliriz çocukları uyuttuktan sonra. Ona oyunu bıraktırmak yerine Çocuklar uyuyunca birlikte oynamaya başlayabiliriz. Birlikte vakit geçirmiş oluruz. Tek kaygım bu konuda bir arkadaş oyunda subliminal Mesajlar var demiş. Bu ürkütücü geldi biraz

Hayır bu oyun o tarz bi şey değil öyle mesajlar falan yok ben eşimle oynuyorum hatta eşimin arkadaşları da geliyor hep birlikte oynuyoruz. Siz akşamları çocuklarınızla eşinizle birlikte güzel vakit geçirmeye sonra da çocukları uyuyunca birlikte oynamaya çalışın birlikte yaşanılan güzel anlar sizi birbirinize bağlar. İnşallah evliliğiniz düzelir

Yaa kulağa çok hoş geliyor ama önceki mesajlara bakın, pubg de varmış subliminal Mesajlar

Yaa kulağa çok hoş geliyor ama önceki mesajlara bakın, pubg de varmış subliminal Mesajlar
Canım ben oynuyorum o oyunda öyle şeyler yok “güvenli bölgeye, araç var mı bakın, düşman göründü” şeklinde oyun gereği olan sesler var onlar da oyun yani normal.

papçi oyunu mu bu. benim 9 yaşıondaki oğlumda da var bu. yazın sırf bu yüzden yaz okuluna vericem.
orda spor etkinlik yapar en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…