Kocam ve PUBG bağımlılığı

kv niz yakında mı oturuyor çoluğu çocuğu toplasanız onlara gitseniz biraz
kp de hayattaysa anlarlar halinizden... sanki iyi insanlara benziyorlar
eşiniz utanır mı anne babasından

bu arada benim eşimde oynuyor bu oyunu ama ev içerisinde ara ara sürekli değil

Hayır farklı şehirlerde yaşıyoruz. Annesinden babasından utanır ama video attığım için ben de utandım sonra

Telefonu kirardim ben olsam bir sinir harbiyle ne yaparsa yapsin alir oynarsa bidaha kirardim bilgisayarmi ozaman onu kirin madem laftan anlamiyor iki cocuk babasi cocuklariyla ilgilenecegi yerde yaptigina bak. Bu günler geri gelmeyecek ve cok pisman olacak ilerde halbuki

ben onu oynamıyorum ki der:)
oyunu indirip oynamanız lazm
oyun esnasında karakterler birbirini öldürünce vs diyor bunları

Moba oyunları diyorsanız,subliminal falan değil o,her moba oyunda olan bir şey.Karakterler arası diyalogları dikkat çekmek için yapıyorlar,onda bir şey yok.Ama başka bir şekildeyse bahsettiğiniz durum onu bilemiyorum.
Mesela benim oynadığım oyunda karakteri yürütünce ''gidiyorum'' tarzı şeyler söylüyor ya da daha süslüsü.Yani sizden komut aldığını gösteren bazı cümleler.Bazen espritüel şeyler falan söyletiyorlar.Oyunun eğlencesi için yapılmış şeyler onlar.

Ayrıca sizin haksız olduğunuz bir kısım yok bence konu sahibi.Eşiniz çıldırtan cinsten.

hayır karakter seslendirmeleri yüksek sesle oluyor bu bahsettiklerim kısık sesle bazı durumlarda çıkıyor ve diğer sesleri kısınca duyulabiliyor
evet o sesleri biliyorum karakterler birbirine cevap da veriyor öyle:)

hayır karakter seslendirmeleri yüksek sesle oluyor bu bahsettiklerim kısık sesle bazı durumlarda çıkıyor ve diğer sesleri kısınca duyulabiliyor
evet o sesleri biliyorum karakterler birbirine cevap da veriyor öyle:)

Bunu hiç duymamıştım,olabilir.İnternette falan da var videolar bu tarzda,tv karelerinde göz çarpmayan detaylar falan,bence oyunların içinde de var bazı kareler aynı şekilde.Ses de mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…