Kocam onu mu seviyor?

Evi neden gelininiz toparlamaya gitti?
Ben kayinvalidemle küsüm, gorumcem değerli eşyalarını almis ama ayrıntıya girmemiş gitmis, esim memlekete gidince o evde kalıyor, depremde biraz hasar almis, erkek kardeşim tadilat yaptıracak, gelin kayinvalidemin dagitilmayan eşyalarını dagitacak, bugun sadece gelin gitmis

Yanliz eski kayinvalideniz ve vefat etmis.bu durumda küslük mu kalır.
ALLAH için mantıklı tek cümle kurun.

Yani Sahra tam olarak nereye varmaya çalışıyorsun. Hint dizisi gibi her kareyi anlatacak mısın

Kadın ölmüş artık küslüğü mü kalır? Asıl mesele bu değil elbette ama bir şeyin de normal değil.
Gelin girmiş eve ee?
Nereye varacaksın?

Eski esinizi geri kazanmak istiyorsaniz o gelinin eşinizle görüşmesine izin vermeyin. Bugün ev toplama olur yarın başka bir konu olur yine görüşürler.

Madem bu kadar rahatsizsiniz ve ayrılmaya asla niyetiniz yok neden hiç sesinizi çıkarmadınız.

Öncelikle kendiniz ve çocuklarınız için lütfen Kocam kimi seviyor diye düşünmeyi bırakıp toparlanın. Yazık değil mi kac senenizi o Gelinin yaptıklarını düşünerek geçirmişsiniz.

Uzun yazdım kusura bakmayın ama çocuklarınızın size ihtiyacı var. Onlar için bu gelin takıntısından vazgeçin. Sağlığınıza yazık.

Bosanmislar..

Hiç duymadığımız yepyeni bir konu. Perde yıkatma yoluyla haberleşilen bir yasak aşk. Kardeşinizin çok kıskanç olması da ilginç bir ek bilgi oldu bizlere.
Yaa off kaçtır denk geliyorum konularına oğlum kafan mı güzel senin gelin bi senin kardeşinin karısı oluyor bı kocanın yengesi oluyor maşallah sizinde her şehirde eviniz yaylaniz falan filan varmışbence sen başka bi hikayeden başla böyle sıkmayacak birşey olsun okuyunca daraliyorum midem bulanıyor

Gelinin adi melda olsun, esim"melda istediğini alsin evden onun olsun" demis ölen annesinin eşyalarini kastederek

Erkek kardesimin esi

Hadi şimdi bosanmissiniz şimdiyi geçelim de evliyken hiç tepki vermediniz mi? Evliyken eşinize sormadınız mi ne bu samimiyet diye?

Bir de yayla evi adliyenin orda mı onu anlamadım ben. Yayla evinde oturup da davalara koşmak ilginç bir beceri olsa gerek.
Ay evet ben de ona takıldım, gelin avukat ve yayla adliye yakını sanki..konu sahibi hem kocam diyor hem bosandim diyor enteresan..

Hadi şimdi bosanmissiniz şimdiyi geçelim de evliyken hiç tepki vermediniz mi? Evliyken eşinize sormadınız mi ne bu samimiyet diye?
Dedim bizim ortak ticari davalar vsr esimle.. Geline yakindi, davalara koşturuyor deyip kullanmadığımiz yayla evini ayarladi.. Neden dedim, amaan koşturuyor o kafar tapusunu mu verdim sanki, kullansınlar bizim cocuguda yaylaya götürünce onların çocuklarla oynarlar dedi

Esimon bu gelinle ticari davaları var, ikiside ayni tarafta, gelin davalara koşturuyor falan diyerek hep bu geline yakındı, ona ve ailesine kullanmadığımiz yayla evini ayarladi mesela.. Niye yaptın dedigimde amann gitsinler tapusunu mu verdim sanki.. bizim oğlanida götürürüm onlarin cocuklarla yaylada oynar falan dedi, itiraftan sonra yayla evini su basmış, hemen erkek kardeşimi arıyor soylemek icin sanki onlarin evi, gidin orada kalın kullanın diyor, esim fırsat bu fırsat başıma bela olacak bu kadin deyip yayla evini iptal edemez miydi...
Simdide bu annesinin evi meselesi.. İtiraftan önce anlasmis olabilir, neden ic camasiri diyerek (esimin dokunmayacagini bilir) gelini olaya cekmeye çalışıyor dolaylı olarak..
Sanki gelinin soğuk yapmasından korkup yayla evi kozunu ve bu ev kozunu kullanıyor degil mi

Bosanip kurtulmuşsunuz. Bence gelinin soğuk yapmasından korkuyor mu diye düşünmeyi bırakın.

Bütün gerçekler Esra Erol’da işe çıkar zaman kaybetme çık oraya kemalim yapmaz de

Evet bence de eşiniz söz konusu kadınla iletişimi kesmemek için böyle bir şey yapmış. Belki haberiniz olmayan daha fazla şeyler de yapıyordur. Belki arıyordur ama kadın açmıyordur, bu şekilde onu iletişime geçmeye, yakınında tutmaya çalışıyordur.

Ama bunu defalarca yazdı herkes. Yani hala neden soruyorsunuz? İkna olmanız için ne olması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…