Kocam benden soğumuş

Sizce doktor şizofren tanısı koyduğu birini ilaç yazarak topluma salar mı?
Konu sahibi çok normal mi... Özür dilerim cidden sahiden.... Ben yazıdan teşhis koymuyorum ilk baştan sona okudum yazdıklarını..... Kendi tutturmuş evlenmiş vs vs vs çocuğa kadar Bi dolu olay..... Sonra Bi dolu olay.... Sonra Bi dolu olay..... Benim için yorum yapmak başka gerçekten ihtiyacı olan birinden zaman çalmak...... Böyle yaşayan Bi tonla kadın içini döküp döküp milleti burda birbirine kırdırıp gidiyor..... Benim ağzım yandı bu konulardan.... İstediğinizi yazın dinlerse burdayım.... Dinlemeyecek bariz.... Zaten nasıl değişir eşim diye soruyor..... Ben nasıl gideyim demiyor..... O da beni çok aşar.......

Sizce doktor şizofren tanısı koyduğu birini ilaç yazarak topluma salar mı?
Sizofreni tanısı konmuş yetişkinlere ne yapılıyor diye dusunuyorsunuz bilmiyorum ama kendi rizasi ile psikiyatri servisine basvuran bir yetişkin muayene sonrası yine kendi rızası ile oradan ayrılabilir

Bu adamla daha ne yasıyacaksın herseyi yapmış zaten aileleri boşver asıl sen ne istiyorsun sonucta bu kadar seyi kabullenip onunla devam etmek zor

Bende boşanacağım sanırım çok zor bi süreç karar vermek daha da zor. Benim durumum biraz daha farklı aldatılma değil. Sürekli küfür psikolojik şiddet boşanmayı isteyende kendisi üstelik. Bide çocuğunuz var sizin çok çok zor. Ben herşeyi kabullenmiştim fakat aldatılmayı hiç bi zaman affedemem sanırım. Doğru düzgün kararınızı verin inşallah en hayırlısı olur sizin için vereceğiniZ karar

Konu başlığıniz, kocam benden soğumuş, içeriğe bakıyoruz.

Eşiniz sizi dövmüş.

Çocuk istemiş hamile kalmışsiniz.

Sizi aldatmış affemissiniz.

Sonra eve kadın getirmiş, bu çarşafı bile size değiştirtmiş, maske, bardakta ki ruj vs.

Siz şimdi ne yapayım diye soruyorsunuz.

İnşallah konu gerçek değildir diyorum bende..

Son düzenleme:
Esinizin sizi uzerinde aldattigi carsafi yikayip kurutup utulediniz mi bi de? Allah sizebir aydinlanma bahseder umarim. Gozunuz kor olmus mu desem fake mi desem bilmiyorum. Insallah faketir, degilse cok uzucu. Uzucu olan yasadiklarinizdan cok hala sevdiginizi soylemeniz.

Umarım yanlış anlamışımdır aldatma şüphesi var ve çarşafı size degiştirtdi ,delilleri yok yok etmeye bile yeltenmedi ve o sizden soğumuş oylemi? Bana inandırıcı gelmedi başlık eşimden soğudum olmalıydı eğer gerçekse.. (2. Çocuk sakın sakın düşünmeyin derim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…