Kocam benden soğumuş

Durumvahim245

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
93
37
28
Merhaba arkadaşlar.. Bir derdim var ve paylasabılecegım kımse yok buraya yazıp sızlere danışmak istedim. Eşimle 4,5 yıldır evlıyız 3 yasında bı oglumuz var.esımle severek evlendık. Ve cok zor evlendık benım aılem yasımın kucuklugunden evlenmemı istemedı buyuzden gercektn cok zor evlendık. Esım nişandan sonra cok kıskanc olmaya basladı hayatı zehır ettı dıyebılırım bunu o zmnlar anlayamadım 19 yasındaydım. Evlendık ve yıne hastalık derecesınde bı kıskanclıgı vardı yolda yururkn kafamı kaldırsam sıkıntı oluyo du sonra bna vuruyodu. Psikiyatrist e gitti ve doktor şizofrenı ılacları verdı bna gelıp bu ılaclarla bnı uyutamazsın dıyıp kullanmadı. 7 ay sonra hamıle kaldım o cok ıstıyodu cocuk hatta olmuyo dıye yıne benı cok üzmüştü. Hamileliğim zordu 5.5 aya kadar herne yesem kusuyodum. Hamılelıgım boyunca yıne pıskolıjık sıddet gordum.. Dogumuma 2 hafta kala yıne kısknclıktn vurdu bna bnde bosanmak ıstedım oda kabul ettı ama cocuk dogduktn sonra yapalım dedı 2 hafta boyunca bnmle cok ılgılıydı.. Dogumum cok zor oldu 4 gun hastanede sancı cektım oda bnmle cok agladı.. Cocuk dogduktn sonra aramz duzeldı 1 2 ay sonra çocuk aglıyo dıye benımle uyumadı bızımle ılgıyı kestı. Yıne kavgalar edıp durduk bu yuzden. 2 yıl o koltukta uyudu bn odamda. Sonra ögrendımkı benı aldatıyomus. Evı terk ettım bnm aılem onun aılesı araya gırdı ve esım bnı eve getrdı. O gundn sonra bızı gezmeye goturmedı oglumuz hıperaktıf oldugu ıcın hep onu one surdu. Ama aynı yatakta uyuduk kıskanclıkları neredeyse bıttı. 1 hafta once anneme yardıma gıttım 1 gecelıgıne anmmde kaldık oglumla. Ertesı gun bnı eve goturmesı ıcın aradım gelıcm dıyıp gelmedı 1 gece daha kal dedı ve kaldım. Sonrakı gun gelıp aldı bnı eve gelır gelmz carsafları degısmemı soyledı gece cok terlemiş. Degıstım. Banyonun çöpünde 1 maske buldum ruj ve fondeten lekelı gıdıp sordum senındr dedı bnm olamax dedım cunkı gıtmedn copu cıkarmıstım. Neyse ertesı gun evı sılerkn 20 25 tel sarı sac buldum. Ben esmerım ve sacım daha kalın tellı. Evde 2 bardak kahve ıcılmıs ve bı bardakta hafıf ruj ızı var. Gosterdı m bunları yınede kabul etmedı eve kımse gelmemıs. O gundn sonra cok kotuyom o yatakta uyumuyorum esım gecen gelıp konustu bnle senı aldatmadım dedı pekı bu bulduklarım ne dedım bı acıklama yapamadı. Ama bnden sogudugunu soyledı her kavgamızda bnden sogumus meger. Kavgaların sebebı oydu. Suan anlıyorumkı benı sevmıyo. Bn sevıyorum ve 1 haftadr tek duam onu artık sevmemek.. Ne yapmalıyım? Bosanmak var aklımda ama aılelerımız yıne araya gırıcek yıne aynı sey oluck dıyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Öncelıkle fake dıyıp dalga gecenler inşAllah basınıza gelmez böyle olaylar. Buraya yazmamda hataymış. Yardımcı olmaya calısanlarada tesekkur ederım. Sanırım bosanmak tek çözüm sonrasında Allah yardımcım olsun..

Son düzenleme:
1) Harf başına para almıyorlar, Türkçe'yi düzgün yazsanız nolurdu?!

2) Bu tipte biri, ne dediniz nasıl ikna ettiniz de kendiliğinden psikiyatra gitmeyi kabul etti?
Psikiyatrist e gitti

Nasıl?
Bi anlatsanıza siz o kısmı, merak ettim. Buradaki çoğu insana yardımcı olursunuz. Sizinkinden daha az sorunlu kocaları olan kadınlar "Eşim asla kabul etmez psikologa gitmeyi" diyorlar da, sizinki nasıl gitti?

Başka birinin ricasıyla, o ilişkiyi düzeltmek için gitmiştir belki

Direk bosanirdim yada yatagi yorgani carsafi evde ne varsa balkondan asagi firlatirdim kendi sizofrense hepimiz biraz şizofrenizz benzin doker yakardim ev olmayacagi icin aileler araya girip baristiramazda
Sende ki mezhepte kimsede yok bu zamana kadar durdugun kabahat

Aldatılmışsın,kabul ediyorsan devam etmiyorsan boşan bu kadar basit bu. Ama yaşarken basit değil. Seçenekler ve sonuçlar belli. Ama bunla devam etsen yine aldatır kötü davranır sana belli düzgün bir aile babası değil eş değil. Hayatını karartma daha fazla

Ya ben böyle konuları okuyunca çok üzülüyorum gerçekten ama yani şimdi insan çok şey söylemek istiyorum da eminim sende farkındasındır o yüzden gerek yok o konuya girmeyecem. Ne yapman gerektiğine dair fikir istiyorsan da. Valla güzel kardeşim artık bazen orta yerimden çatlıyorum !! Babaannemin dediği gibi “HALEP BELLİ ŞAM BELLİ” yani saç teli 2 fincan ruj maske daha öncede yapmış... aileni boşver sen mutlumusun başkalarının rahatı bozulmasın diye sen kendi hayatını ellerinle çöpe mi atacaksın. Yani eğer aldatsın ben terk etmem hala çok seviyorum diyorsanda buraya bu konuyu açmayacaksın. Umarım doğru kararı verirsin

Başka birinin ricasıyla, o ilişkiyi düzeltmek için gitmiştir belki

Kız sen ne yazıyon acabağ?
Bırakaydın da bi konu sahibi açıklayaydı onu, üzerine bi düşüneydik fake mi değil mi diye?

Neyse yazsın yine, yazar mısın konu sahibi, bu psikiyatri ikna süreci nasıl yaşandı?
Kıskanç, şiddetli, aldatmalı bir adam, siz de pek umurunda değilsiniz hani "Aldattım ama koppeh gibin bişmanım aşkoom ölürün" de demiyor, boşanabiliriz filan diyor size, nasıl -kendinde bir sorun olduğuna/olabileceğine ikna oldu- da psikiyatra gitti?

Yani gangcım konu kestirip attım işte sayfalarca uzamasın diye.

Evinde makyaj izli maske ardından saç teli bulup bunu kocasına soran kadın varsa, haydi diyelim ki sordu o aldığı cevapla inanan varsa, gerçekten fanusta bir yaşam sürüyordur ya da fakedir.
Her iki durumda da 30 sayfa yazı, onca kelime falan, zaman çalmak yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…