Kocam benden soğumuş

Kendi yataginda baska kadi nla sevisilmiş olmasini gururuna yedirebiliyor musun salak yerine konup bir gece daha kal denilerek?Senden sogudum lafini saymiyorum bile

Merhaba arkadaşlar.. Bir derdim var ve paylasabılecegım kımse yok buraya yazıp sızlere danışmak istedim. Eşimle 4,5 yıldır evlıyız 3 yasında bı oglumuz var.esımle severek evlendık. Ve cok zor evlendık benım aılem yasımın kucuklugunden evlenmemı istemedı buyuzden gercektn cok zor evlendık. Esım nişandan sonra cok kıskanc olmaya basladı hayatı zehır ettı dıyebılırım bunu o zmnlar anlayamadım 19 yasındaydım. Evlendık ve yıne hastalık derecesınde bı kıskanclıgı vardı yolda yururkn kafamı kaldırsam sıkıntı oluyo du sonra bna vuruyodu. Psikiyatrist e gitti ve doktor şizofrenı ılacları verdı bna gelıp bu ılaclarla bnı uyutamazsın dıyıp kullanmadı. 7 ay sonra hamıle kaldım o cok ıstıyodu cocuk hatta olmuyo dıye yıne benı cok üzmüştü. Hamileliğim zordu 5.5 aya kadar herne yesem kusuyodum. Hamılelıgım boyunca yıne pıskolıjık sıddet gordum.. Dogumuma 2 hafta kala yıne kısknclıktn vurdu bna bnde bosanmak ıstedım oda kabul ettı ama cocuk dogduktn sonra yapalım dedı 2 hafta boyunca bnmle cok ılgılıydı.. Dogumum cok zor oldu 4 gun hastanede sancı cektım oda bnmle cok agladı.. Cocuk dogduktn sonra aramz duzeldı 1 2 ay sonra çocuk aglıyo dıye benımle uyumadı bızımle ılgıyı kestı. Yıne kavgalar edıp durduk bu yuzden. 2 yıl o koltukta uyudu bn odamda. Sonra ögrendımkı benı aldatıyomus. Evı terk ettım bnm aılem onun aılesı araya gırdı ve esım bnı eve getrdı. O gundn sonra bızı gezmeye goturmedı oglumuz hıperaktıf oldugu ıcın hep onu one surdu. Ama aynı yatakta uyuduk kıskanclıkları neredeyse bıttı. 1 hafta once anneme yardıma gıttım 1 gecelıgıne anmmde kaldık oglumla. Ertesı gun bnı eve goturmesı ıcın aradım gelıcm dıyıp gelmedı 1 gece daha kal dedı ve kaldım. Sonrakı gun gelıp aldı bnı eve gelır gelmz carsafları degısmemı soyledı gece cok terlemiş. Degıstım. Banyonun çöpünde 1 maske buldum ruj ve fondeten lekelı gıdıp sordum senındr dedı bnm olamax dedım cunkı gıtmedn copu cıkarmıstım. Neyse ertesı gun evı sılerkn 20 25 tel sarı sac buldum. Ben esmerım ve sacım daha kalın tellı. Evde 2 bardak kahve ıcılmıs ve bı bardakta hafıf ruj ızı var. Gosterdı m bunları yınede kabul etmedı eve kımse gelmemıs. O gundn sonra cok kotuyom o yatakta uyumuyorum esım gecen gelıp konustu bnle senı aldatmadım dedı pekı bu bulduklarım ne dedım bı acıklama yapamadı. Ama bnden sogudugunu soyledı her kavgamızda bnden sogumus meger. Kavgaların sebebı oydu. Suan anlıyorumkı benı sevmıyo. Bn sevıyorum ve 1 haftadr tek duam onu artık sevmemek.. Ne yapmalıyım? Bosanmak var aklımda ama aılelerımız yıne araya gırıcek yıne aynı sey oluck dıyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Öncelıkle fake dıyıp dalga gecenler inşAllah basınıza gelmez böyle olaylar. Buraya yazmamda hataymış. Yardımcı olmaya calısanlarada tesekkur ederım. Sanırım bosanmak tek çözüm sonrasında Allah yardımcım olsun..
Böyle birinden boşanmak lazım maalesef. Parası olmayan bir kadının önce onun parasını koparıp biriktirmesi lazım. İlerde iş bulursa da süper olur. Şimdiden göze batmamaya çalışın bunun dışında yapacak bir şey yok. Çok da genç evlenmişsiniz :KK43: Kadınların zayıf yönü duygusal olmaları. İlk baştan kendilerini belli ediyor bu erkekler...

Yazının sonlarına doğru şu an anladimki beni sevmiyor yazmışsınız . Anlamanız çok ama çok uzun sürmüş gerçekten ama en azından geç de olsa farkına varmışsınız. Aileniz bu yaşadıklarınıza rağmen barıştırmak isteyecekse ailenizde de sorun var gidecek bir yeriniz destek olacak biri varsa artık buna bir dur deyin Allah kolaylık versin

Evlendiniz yolda kuskançlıktan size vurdu!Doktor şizofreni tanısı koydu!!Ama olsun çocuğu çok istedi ve yaptınız!!
Allah aşkına neyin kafasını yaşıyorsunuz siz böle bir adamdan çocuk yapmak niye?
Doktor sizofren tanisi koydu dememis ki. Verdigi ilaclar sizofren hastalarinin kullandigi ilaclardan demis.

O nasıp oluyor? Şizofreni değil ama şizofreni ilaçları kullanıyor? Doktor tanıdıklarıma danışanilirim?
paranoya olarak adlandırdığımız hastalıkta da antipsikotikler kullanılabiliyor, bir de böyle kuvvetli takıntıları olan hastaları sakinleştirmek amacıyla da kullanılabiliyor.
“Şizofreni hastaları her zaman hastanede yatarak tedavi edilir. ...”
Bi makaleden aldım.
hastalığın aktif, yani psikoz ataklarının görüldüğü dönemde yatış verilebiliyor,eğer remisyonda veya kontrol altında tutulabiliyorsa ilaçlarını evde de kullanabiliyorlar
:blush:
:)
- konudan bağımsız olarak sadece bilgilendirme amacıyla söyledim, yoksa inanın konu sahibinin mesajlarını takip edip ,birbirleriyle ilişkilendirmekte çok zorlanıyorum :olamaz:
umarım gerçek değildir... :KK51:

paranoya olarak adlandırdığımız hastalıkta da antipsikotikler kullanılabiliyor, bir de böyle kuvvetli takıntıları olan hastaları sakinleştirmek amacıyla da kullanılabiliyor.

hastalığın aktif, yani psikoz ataklarının görüldüğü dönemde yatış verilebiliyor,eğer remisyonda veya kontrol altında tutulabiliyorsa ilaçlarını evde de kullanabiliyorlar
:blush:
:)
- konudan bağımsız olarak sadece bilgilendirme amacıyla söyledim, yoksa inanın konu sahibinin mesajlarını takip edip ,birbirleriyle ilişkilendirmekte çok zorlanıyorum :olamaz:
umarım gerçek değildir... :KK51:
Bu yazdiklarinizi bende ogrendim tesekkur ederim.
Konu sahibi oyle bir yazmis ki adam sanki ataklarin oldugu evrede gibi demis..
benim sasirdigim nokta bu bu adam birine zarar verecek haldeyse diye dusunup yazdim.

Sizin soğumanız gerekirken eşiniz olacak o adam mı soğumuş sizden. Cehenneme kadar yolu var, atın onu hayatınızdan. Hem pislik hem de saygısız adam. Aldatanlara çok kızdığım gibi bir de eşi ve çocuğu ile yaşadığı evde aldatanlara ayrıca tilt oluyorum. Ben bir keresinde bir yerde bir şey okumuştum adam eşini aldatıyormuş sonra da ikinci bardağı, çatalı vs yıkayıp ortadan kaldırıp elektrik süpürgesi ile her yeri temizleyip, bir de elektrik süpürgesinin torbasını değiştiriyormuş ki eşi ola ki değiştirirken kazara içinde saç görmesin diye, ve çöpleri de çıkartıp atıyormuş. Bu herif hem kadını eve atmış hem de çarşafları size değiştirtmiş. Boşayın ama donuna kadar alın ve süründürün. Keşke hepsinin fotoragrafını çekseydiniz, rezil herif.

X