Kocamla kardes gibiyiz.

Var ama nasil bir turlu hayat onu bilmiyorum bulamiyorumda. Telefonunu hep kacirir benden. Ama aldatmadigina eminim. Daha once bi kez baska bi kizla konusmalarini yakaladigimda cok asiri pisman olmustu. Ben pilimi pirtimi toplayip anneme dondugumde haftalarca hergun cicekler ayiciklar felan kapimda yatti yalvar yakar, kopek gibi pisman oldu. Bidaha yapamaz yani.. diye dusunuyorum.. dimi..?
Ciddi soruyorum sen Saf mısın ablacım? bu ne biçim arguman? Anamla derdin var hıh küstüm deyip 1 senedir yanaşmayan aldatma geçmişi olan kocanı da böyle savundun ya pes.

Kocamla 4 yillik evliyiz. Evde kedi kopek gibi birbirimizi yiyoruz, bazende birlikte gulup eglenip film izliyoruz yemek yiyoruz. Ev islerini de birlikte yapiyoruz. Ama cozulemez kavgalarimiz ve iletisim sorunlarimiz var. Hepte konu onun vazgecilmez ailesi. 2 cocugumuz var. Biri 1 digeri 3 yasinda. Bi senedir cinsel hayatimiz yok. Soruyorumda neden istemiyosun diye, annemle yasadiginiz sorunlar yuzunden diyor. Kocam beni ilk once hergun tehdit etti annemle bi sorun yasarsan karsinda beni bulursun diye. Ben evliligim iyi olsun diye mal gibi hep alttan aldim. Sonra kendim olmadigim icin hemde hormonlardan bi patlama yasadim. Hic anlasamiyoruz kayinvalidemle. Sohbet edemiyoruz devamli laf sokma ezme cabasinda. Gercekten bana farkli davraniyor, kocam yanimizda oldugunda farkli davraniyor. Yuzunde o sahte gulumseme, surekli fitne fesat pesinde. Numaradan bayiliyor felan kocamda gercek saniyor. Ben onun gibi degilim ama sahte sahte yuzune gulemiyorum. Kocam beni annesinin ezmesini istiyor ama Ben kabul etmiyorum. Simdi oyle bir dondu ki olay sanki Ben istemiyormussum onu ama o cok iyi bi insanmis melekmis. Kocam benim degil annesinin mutlulugunu istiyor. Bende diyorum git annenle yasa ozaman. Istemiyorda bosanmak. Gerci bende bosanmak istemiyorum 2 kucuk cocukla nereye giderim nasil gecinirim bilmiyorum.
Ama ayni zamanda Ben gercek bir ask kadiniyim. Arzulanmak sevmek sevilmek istiyorum. Zorla opuyor zorla Ben soyleyince elimi tutuyor. Kocamin bana olan bu ilgisiz alakasizligi beni istemedende olsa baskalarinin bana duydugu ilginin hosuma gitmesini sagliyor. Hic hoslanmiyorum bu durumdan.
Acikcasi napicami sasirmis durumdayim..
Çok üzgünüm kimse böyle olacağını bilse o yollara girmez .. Ama bence sizin evliliğiniz bitmiş eşini arzulamayan bir insan görüyorum karşımda ve 2 çocuk var Allah yardımcın olsun ailenden destek görüyorsan eğer yoluna bakman en doğrusu

Var ama nasil bir turlu hayat onu bilmiyorum bulamiyorumda. Telefonunu hep kacirir benden. Ama aldatmadigina eminim. Daha once bi kez baska bi kizla konusmalarini yakaladigimda cok asiri pisman olmustu. Ben pilimi pirtimi toplayip anneme dondugumde haftalarca hergun cicekler ayiciklar felan kapimda yatti yalvar yakar, kopek gibi pisman oldu. Bidaha yapamaz yani.. diye dusunuyorum.. dimi..?
Aynen . Aşık net.

Hı hı evet, kesin yapmaz.
Adam bir kere aldatmış, bir daha yapar. Birkaç hafta çiçek alır, yine kurtarır. Ona dert mi?:KK51:

Çocukların çok küçük ve eş kişisi senin özgüvenini yerle bir etmeye çalışıp bence başarmış , eş kişisi annesiyle anlaşma ile cinselliği aynı kefeye koyup seni kaybetmekten korkmadan o yüzden istemiyorum diyebilmiş. Ailene cocuklara bakmaya destek olmasını isteyip haftanın5-6 günü çalışmalısın.

Kocamla 4 yillik evliyiz. Evde kedi kopek gibi birbirimizi yiyoruz, bazende birlikte gulup eglenip film izliyoruz yemek yiyoruz. Ev islerini de birlikte yapiyoruz. Ama cozulemez kavgalarimiz ve iletisim sorunlarimiz var. Hepte konu onun vazgecilmez ailesi. 2 cocugumuz var. Biri 1 digeri 3 yasinda. Bi senedir cinsel hayatimiz yok. Soruyorumda neden istemiyosun diye, annemle yasadiginiz sorunlar yuzunden diyor. Kocam beni ilk once hergun tehdit etti annemle bi sorun yasarsan karsinda beni bulursun diye. Ben evliligim iyi olsun diye mal gibi hep alttan aldim. Sonra kendim olmadigim icin hemde hormonlardan bi patlama yasadim. Hic anlasamiyoruz kayinvalidemle. Sohbet edemiyoruz devamli laf sokma ezme cabasinda. Gercekten bana farkli davraniyor, kocam yanimizda oldugunda farkli davraniyor. Yuzunde o sahte gulumseme, surekli fitne fesat pesinde. Numaradan bayiliyor felan kocamda gercek saniyor. Ben onun gibi degilim ama sahte sahte yuzune gulemiyorum. Kocam beni annesinin ezmesini istiyor ama Ben kabul etmiyorum. Simdi oyle bir dondu ki olay sanki Ben istemiyormussum onu ama o cok iyi bi insanmis melekmis. Kocam benim degil annesinin mutlulugunu istiyor. Bende diyorum git annenle yasa ozaman. Istemiyorda bosanmak. Gerci bende bosanmak istemiyorum 2 kucuk cocukla nereye giderim nasil gecinirim bilmiyorum.
Ama ayni zamanda Ben gercek bir ask kadiniyim. Arzulanmak sevmek sevilmek istiyorum. Zorla opuyor zorla Ben soyleyince elimi tutuyor. Kocamin bana olan bu ilgisiz alakasizligi beni istemedende olsa baskalarinin bana duydugu ilginin hosuma gitmesini sagliyor. Hic hoslanmiyorum bu durumdan.
Hiç dikkat ettiniz mi başka biri olabilir mi?

Gerçek bir aşk kadını 1 senedir elini sürmeyen kocayı ilk hafta dehlerdi. Böyle evlilik olmaz, anası yüzünden çükü kalkmayan erkek erkek değildir. Millet ne sorunlar yaşıyor karısı-annesi arasında da hala o iş hergün. Boşanın, düzelmez.

Napicanizi şaşırmak yerine 2 çocuk yaparken bunları sorgulayabilirdiniz mesela? İlk günden aynıymış adam. Ayrıca annesiyle sorunlarınız yüzünden kuşu ölen adam mı olur ya djjfkskksls kusura bakmayın aşırı güldüm. Umarım gay falan değildir kocanız. Sebebi çok komik çünkü
bence gay olması şu hallerden daha iyidir

1 sene derken?konu sahibi; 1 hafta 1 sene gibi geldi canım kadınlarım o yüzden böyle dedim demezseniz kedidir o kedi.Kaynana bahanesi..

Yav saf mısınız yoksa aksiyon almamak için numara mi yapıyorsunuz? Bi insan neden telefonu sürekli kaçırıp geçmişi siler ? Benim de eşimin de telefonu hep ortada. Valla o kadar ortada ki bazen nerde olduğunu bulamıyoruz.
Bi de adam 1 senedir gelmiyor yanıma diyorsun. İkitidarsız olsa 2 çocuk nasıl yaptı. Taş olsa çatlar ya hu. Bir de eminim diyorsun. O pişmanlık bi daha ki heyecan arayışına kadar maalesef..

Aldatmaya dair bir sürü ibare var ve siz aldatmadığından eminsiniz,peki..

Bi kadini bu kadar sevgisiz ilgisiz birakip sonra o kadin bi hata yaptiginda vicdani sizlamiycak mi acaba ben bunu meral ediyorum.

Böyle bir ana kuzusuna 4 yılda 2 çocuk bence en büyük alkışı siz hakedyrsnz gibi geldi.
Neden alttan aldınz ki?

X