Kocam benden soğumuş

Hepınıze tesekkur ederım yazdıgınız ıcın. Evı terk ettıgımde aılem bna destek yerıne sen yaptın dıyıp durdular. Annem helekı bunaltı bnı. Eger bı gelirim olsaydı hıc dusunmez bosanırdım. Gözden ırak olunca gonlumdnde bosardım. Bı cocugum var bu devırde gercektn tek yasamakta zor. Bosanmaktn baska bı cozum varmıdır bna hala cocuk oldugumu soyluyo farkındayım degerım yok umurunda degılım. Yanı nereye donsem yol kapalı gbi.
Ne olursa olsun bir süre ailenizin tepkilerini görmezden gelin. Çocuğa onlar baksın ve iş bulup para biriktirin

Bile bile lades ceken kadinlar buraya yaziyorlar bizde tutamiyoruz kendimizi e be kizim nie hala bu hanzoyla birliktesin madem basta kotuydu nie cocuk yaptin dur tahmin edim duzelir die yaptin ki belli o istiyor die olmus kiziyoruz ediyoruz vampir kadin oluyoruz anlamis degilim zira sizofreni teshisi konmus birisiyle bir dkka ayni yerde duramam olan olmus bosan zira catir catir aldatmis sana kiskanclik baskisi kurup aldatmis höduk

Şizofrenik tavırları var,aldatıyor,senin yatagini kullaniyor,çocuğuyla ilgilenmiyor, seninle ilgilenmiyor ama o soğudu..ben boşan ya da boşanma demem aklın yollu tektir derim ayrıca lütfen başka kadınlarla ortak kullandığınız pipi yüzünden hastalık kapip kapmadiginizi öğrenmek için acilen bir uzmana danışın ne olur ne olmaz sonuçta bir bebeğiniz var size bir şey olsun istemeyiz..

Bu erkekler.yemin ederim gerizekalı. Aldatıp da bu kadar delil birakip bı de utanmadan üste cikiyo senden soğudum diye. Soguduysan defol git..
Neyse zaten iyi bı eş değilmiş bence de sevmeyi bırakın onu. Her türlü şiddeti göstermiş vicdan yoksunu mahlukat. Tek sorun buymuş gibi de davranmayın konu sahibi adam zaten adam değil ki ya Allah aşkına çocugun olmuyo diye bile eziyet etmiş sana.. daha ne yapacak bunları yapan aldatır da zaten

Gözü dışarda olan erkekler eşlerini eve hapsediyorlar onları da kendileri gibi zannediyorlar
😡😡😡
Eşiniz tekmeyi çoktan hak etmiş hazır sizden soğumuşken basın tekmeyi 😡😡😡

Keşke o rujlu peçeteyi ve saçları saklasaydınız
Mahkemede aldattığına dair elinizde delil olurdu

Merhaba arkadaşlar.. Bir derdim var ve paylasabılecegım kımse yok buraya yazıp sızlere danışmak istedim. Eşimle 4,5 yıldır evlıyız 3 yasında bı oglumuz var.esımle severek evlendık. Ve cok zor evlendık benım aılem yasımın kucuklugunden evlenmemı istemedı buyuzden gercektn cok zor evlendık. Esım nişandan sonra cok kıskanc olmaya basladı hayatı zehır ettı dıyebılırım bunu o zmnlar anlayamadım 19 yasındaydım. Evlendık ve yıne hastalık derecesınde bı kıskanclıgı vardı yolda yururkn kafamı kaldırsam sıkıntı oluyo du sonra bna vuruyodu. Psikiyatrist e gitti ve doktor şizofrenı ılacları verdı bna gelıp bu ılaclarla bnı uyutamazsın dıyıp kullanmadı. 7 ay sonra hamıle kaldım o cok ıstıyodu cocuk hatta olmuyo dıye yıne benı cok üzmüştü. Hamileliğim zordu 5.5 aya kadar herne yesem kusuyodum. Hamılelıgım boyunca yıne pıskolıjık sıddet gordum.. Dogumuma 2 hafta kala yıne kısknclıktn vurdu bna bnde bosanmak ıstedım oda kabul ettı ama cocuk dogduktn sonra yapalım dedı 2 hafta boyunca bnmle cok ılgılıydı.. Dogumum cok zor oldu 4 gun hastanede sancı cektım oda bnmle cok agladı.. Cocuk dogduktn sonra aramz duzeldı 1 2 ay sonra çocuk aglıyo dıye benımle uyumadı bızımle ılgıyı kestı. Yıne kavgalar edıp durduk bu yuzden. 2 yıl o koltukta uyudu bn odamda. Sonra ögrendımkı benı aldatıyomus. Evı terk ettım bnm aılem onun aılesı araya gırdı ve esım bnı eve getrdı. O gundn sonra bızı gezmeye goturmedı oglumuz hıperaktıf oldugu ıcın hep onu one surdu. Ama aynı yatakta uyuduk kıskanclıkları neredeyse bıttı. 1 hafta once anneme yardıma gıttım 1 gecelıgıne anmmde kaldık oglumla. Ertesı gun bnı eve goturmesı ıcın aradım gelıcm dıyıp gelmedı 1 gece daha kal dedı ve kaldım. Sonrakı gun gelıp aldı bnı eve gelır gelmz carsafları degısmemı soyledı gece cok terlemiş. Degıstım. Banyonun çöpünde 1 maske buldum ruj ve fondeten lekelı gıdıp sordum senındr dedı bnm olamax dedım cunkı gıtmedn copu cıkarmıstım. Neyse ertesı gun evı sılerkn 20 25 tel sarı sac buldum. Ben esmerım ve sacım daha kalın tellı. Evde 2 bardak kahve ıcılmıs ve bı bardakta hafıf ruj ızı var. Gosterdı m bunları yınede kabul etmedı eve kımse gelmemıs. O gundn sonra cok kotuyom o yatakta uyumuyorum esım gecen gelıp konustu bnle senı aldatmadım dedı pekı bu bulduklarım ne dedım bı acıklama yapamadı. Ama bnden sogudugunu soyledı her kavgamızda bnden sogumus meger. Kavgaların sebebı oydu. Suan anlıyorumkı benı sevmıyo. Bn sevıyorum ve 1 haftadr tek duam onu artık sevmemek.. Ne yapmalıyım? Bosanmak var aklımda ama aılelerımız yıne araya gırıcek yıne aynı sey oluck dıyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Öncelıkle fake dıyıp dalga gecenler inşAllah basınıza gelmez böyle olaylar. Buraya yazmamda hataymış. Yardımcı olmaya calısanlarada tesekkur ederım. Sanırım bosanmak tek çözüm sonrasında Allah yardımcım olsun..
Evlendiniz yolda kuskançlıktan size vurdu!Doktor şizofreni tanısı koydu!!Ama olsun çocuğu çok istedi ve yaptınız!!
Allah aşkına neyin kafasını yaşıyorsunuz siz böle bir adamdan çocuk yapmak niye?

Merhaba arkadaşlar.. Bir derdim var ve paylasabılecegım kımse yok buraya yazıp sızlere danışmak istedim. Eşimle 4,5 yıldır evlıyız 3 yasında bı oglumuz var.esımle severek evlendık. Ve cok zor evlendık benım aılem yasımın kucuklugunden evlenmemı istemedı buyuzden gercektn cok zor evlendık. Esım nişandan sonra cok kıskanc olmaya basladı hayatı zehır ettı dıyebılırım bunu o zmnlar anlayamadım 19 yasındaydım. Evlendık ve yıne hastalık derecesınde bı kıskanclıgı vardı yolda yururkn kafamı kaldırsam sıkıntı oluyo du sonra bna vuruyodu. Psikiyatrist e gitti ve doktor şizofrenı ılacları verdı bna gelıp bu ılaclarla bnı uyutamazsın dıyıp kullanmadı. 7 ay sonra hamıle kaldım o cok ıstıyodu cocuk hatta olmuyo dıye yıne benı cok üzmüştü. Hamileliğim zordu 5.5 aya kadar herne yesem kusuyodum. Hamılelıgım boyunca yıne pıskolıjık sıddet gordum.. Dogumuma 2 hafta kala yıne kısknclıktn vurdu bna bnde bosanmak ıstedım oda kabul ettı ama cocuk dogduktn sonra yapalım dedı 2 hafta boyunca bnmle cok ılgılıydı.. Dogumum cok zor oldu 4 gun hastanede sancı cektım oda bnmle cok agladı.. Cocuk dogduktn sonra aramz duzeldı 1 2 ay sonra çocuk aglıyo dıye benımle uyumadı bızımle ılgıyı kestı. Yıne kavgalar edıp durduk bu yuzden. 2 yıl o koltukta uyudu bn odamda. Sonra ögrendımkı benı aldatıyomus. Evı terk ettım bnm aılem onun aılesı araya gırdı ve esım bnı eve getrdı. O gundn sonra bızı gezmeye goturmedı oglumuz hıperaktıf oldugu ıcın hep onu one surdu. Ama aynı yatakta uyuduk kıskanclıkları neredeyse bıttı. 1 hafta once anneme yardıma gıttım 1 gecelıgıne anmmde kaldık oglumla. Ertesı gun bnı eve goturmesı ıcın aradım gelıcm dıyıp gelmedı 1 gece daha kal dedı ve kaldım. Sonrakı gun gelıp aldı bnı eve gelır gelmz carsafları degısmemı soyledı gece cok terlemiş. Degıstım. Banyonun çöpünde 1 maske buldum ruj ve fondeten lekelı gıdıp sordum senındr dedı bnm olamax dedım cunkı gıtmedn copu cıkarmıstım. Neyse ertesı gun evı sılerkn 20 25 tel sarı sac buldum. Ben esmerım ve sacım daha kalın tellı. Evde 2 bardak kahve ıcılmıs ve bı bardakta hafıf ruj ızı var. Gosterdı m bunları yınede kabul etmedı eve kımse gelmemıs. O gundn sonra cok kotuyom o yatakta uyumuyorum esım gecen gelıp konustu bnle senı aldatmadım dedı pekı bu bulduklarım ne dedım bı acıklama yapamadı. Ama bnden sogudugunu soyledı her kavgamızda bnden sogumus meger. Kavgaların sebebı oydu. Suan anlıyorumkı benı sevmıyo. Bn sevıyorum ve 1 haftadr tek duam onu artık sevmemek.. Ne yapmalıyım? Bosanmak var aklımda ama aılelerımız yıne araya gırıcek yıne aynı sey oluck dıyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Öncelıkle fake dıyıp dalga gecenler inşAllah basınıza gelmez böyle olaylar. Buraya yazmamda hataymış. Yardımcı olmaya calısanlarada tesekkur ederım. Sanırım bosanmak tek çözüm sonrasında Allah yardımcım olsun..

Valla konu fake değilse de hak ediyorsun sen ne yaşarsan kusura bakma böyle devam et 🤷🏻‍♀️

Bu erkekler.yemin ederim gerizekalı. Aldatıp da bu kadar delil birakip bı de utanmadan üste cikiyo senden soğudum diye. Soguduysan defol git..
Neyse zaten iyi bı eş değilmiş bence de sevmeyi bırakın onu. Her türlü şiddeti göstermiş vicdan yoksunu mahlukat. Tek sorun buymuş gibi de davranmayın konu sahibi adam zaten adam değil ki ya Allah aşkına çocugun olmuyo diye bile eziyet etmiş sana.. daha ne yapacak bunları yapan aldatır da zaten

Ya karşısında dişli bi kadın olsa cesaret edemez ki o çöpleri evde bırakmaya.. Maalesef konu sahibi sessiz umursamaz vs

Soğumak için dua ediyormuş. Allahim insanlar kimlerden kimlerden vazgeçiyor da siz sizi aldatan doven itin seyine yerlestirip yaşamayı zindan dden birinden vazgeçemiyor musunuz? Boyle zayif olunur mu gerçekten beynim algilayamiyor aklim almiyor fake desem her ghn illaki boyle bir başlık goruylrum. Kendinize en ufak bir saygınız yok mu? Gercekten ckk merak ediyorum. Gitsem yine baristirirlar demişsiniz zorla mi baristiriyorlar yoksa siz hemen gule oynaya geri mi dönüyorsunuz? Daha ne yapsın bu adam siz soğuyunca diye anlamadm

Sizce doktor şizofren tanısı koyduğu birini ilaç yazarak topluma salar mı?
evet salıyorlar
sizofreni hastalarinin hepsinin klinikte yattigini düşünmüyorsunuzdur heralde.
saldırıp birine zarar verdikleri zaman mahkeme klinige gonderiyor 2 3 ay yatirip cezai ehliyeti yoktur diyip tekrar gonderiyorlar hatta.

Konu sahibi çok normal mi... Özür dilerim cidden sahiden.... Ben yazıdan teşhis koymuyorum ilk baştan sona okudum yazdıklarını..... Kendi tutturmuş evlenmiş vs vs vs çocuğa kadar Bi dolu olay..... Sonra Bi dolu olay.... Sonra Bi dolu olay..... Benim için yorum yapmak başka gerçekten ihtiyacı olan birinden zaman çalmak...... Böyle yaşayan Bi tonla kadın içini döküp döküp milleti burda birbirine kırdırıp gidiyor..... Benim ağzım yandı bu konulardan.... İstediğinizi yazın dinlerse burdayım.... Dinlemeyecek bariz.... Zaten nasıl değişir eşim diye soruyor..... Ben nasıl gideyim demiyor..... O da beni çok aşar.......
aa şeyi unutmuşsunuz ama ben onu seviyorum.

Evlendiniz yolda kuskançlıktan size vurdu!Doktor şizofreni tanısı koydu!!Ama olsun çocuğu çok istedi ve yaptınız!!
Allah aşkına neyin kafasını yaşıyorsunuz siz böle bir adamdan çocuk yapmak niye?
dr un sizofreni tanisi koyduğunu sanmiyorum ben zaten anlattiklari tavirin şizofreniyle alakasi yok.
sahsi fikrim şizofreni bir kocasi olsaydi ama seviyorum demeye dili varmazdı

🙁🙁 psikolojik, fiziksel siddet görmüşsünüz, bu yetmezmis gibi aldatilmissiniz...Evliliginiz pratikte zaten bitmiş, kağıt üstünde devam etmesine gerek yok...

dr un sizofreni tanisi koyduğunu sanmiyorum ben zaten anlattiklari tavirin şizofreniyle alakasi yok.
sahsi fikrim şizofreni bir kocasi olsaydi ama seviyorum demeye dili varmazdı
Evet bu açıdan hiç düşünmedim gerçekten şizofreni bir kocası olsaydı bu yazıda çok farklı şeylerde okurduk Allah korusun

X