Kocam benden soğumuş

Esımın annesı bılıyodu durumu ve annesı kndıne randevu aldı. Esımde onu doktora götürdü. Annesi napmışsa doktorla konuşturmuş onu.

Esımın annesı bılıyodu durumu ve annesı kndıne randevu aldı. Esımde onu doktora götürdü. Annesi napmışsa doktorla konuşturmuş onu.
Vay bee yüce gönüllü doktor. Randevusuz hastaya bakmış bi de üzerine ilaç yazmış. İlacı da annenin üzerine mi reçete etmiş?

İnsan sorabilir ya, alacağı cevaba inanmak değil de hani "Ne cevap verecek, bi şey uydurabilecek mi buradan acaba?" diye merakından dahi sorabilir, ben bulsam sorarım şahsen salt nasıl inkar etmeye çalışacağını görmek için. :))

Bir adamı seviyorsunuz diye o adama katlanmak zorunda olduğunuz fikrinden sıyrılın artık.. Bir adamı çok sevmek illa onun bütün iğrençliklerini sineye çekmek manasına gelmiyor kendinize saygınız olmalı rica ediyorum mantıklı düşünün..

Hepınıze tesekkur ederım yazdıgınız ıcın. Evı terk ettıgımde aılem bna destek yerıne sen yaptın dıyıp durdular. Annem helekı bunaltı bnı. Eger bı gelirim olsaydı hıc dusunmez bosanırdım. Gözden ırak olunca gonlumdnde bosardım. Bı cocugum var bu devırde gercektn tek yasamakta zor. Bosanmaktn baska bı cozum varmıdır bna hala cocuk oldugumu soyluyo farkındayım degerım yok umurunda degılım. Yanı nereye donsem yol kapalı gbi.

Anneler bunu yapmamalı yaa. Ahh ahh . Ben olsam ne yapar eder bi iş bulurdum bi iki yılımı dahi alsa bulurdum çocuğu da babaanneye anneanneye bi kreşe verir evimi eşyalarımı ufaktan ayArlar sonrada topladığım Aldatma delillerini mahkemeye verir şap diye tazminatımı Alır yoluma bakardım. Bak zaten aile desteği yoksa gerçekten zor ama imkansız değil. Benim Çok yakım arkadaşım bu şekilde boşandı BİM’e girdi şoka girdi ordan oraya böyle dolaştı ama düzenini kurdu iki çocuğuna Gül gibi bakıyor biraz kıvır zıvır anneye de koklatınca annede ikna oldu çoçuklarına bakmaya. Tmm süper bi hayatın olmayacak ama biraz mantıklı olmak lazım. Seni aldatan adam mecbur zaten çocuğunun masrafını üstlenmeye.

İnanın bana sizi sevmeyen aldatmış bir kovayla yaşamaktansa sizi haksız bulan annenizin evinde yaşamanız daha mantıklı.. Sonuçta o sizin anneniz sizi çok seviyor elin adamı gibi asla olmaz..size söylemleri bir zaman sonra bitecektir emin olun..Annenizin yanına gidip bir işe başlayabilirsiniz.. Bu arada annenizde çocuğunuzla ilgilenir.. Baktınız annenizle anlaşamıyorsunuz kendi hayatınızı kurarsınız sonra yeter ki maddi kazancınız olsun. Ya sürekli aynı şeyi yazıyorum bende herkese galiba ama ben hep bu düşüncedeyim napim hiç çalışmamışsanız düşününce zor geliyor olabilir size ama bu hayatta en güzel şey kendi ayaklarınız üzerinde durmaktır.. Keza şuan bir işiniz olsaydı daha güçlü durabilirdiniz..

Ikıncı cocugu yapsam daha kötü olursa ve o zmn boşansam daha kötü olmazmı
Bence bu adamdan hemen 3.çocuğu yapmalısınız ki soğukluk olunca daha güzel çocuk yapılır baktınız daha kötü oluyor boşanma davası açar boşanana kadar 5.çocuğu yaparsınız !

Tesekkur ederım. Bekarken calıstım esım bnm ılk sevgılım ılk aşkım.. Galıba bu yuzdn bazı gerceklerle yüzlesmek istemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…