Kocam bana Köle diyor

Hasta olan sadece eşiniz değil sizsiniz de kendine deger vermeyene hic kimse deger vermez ikincisi de neden çocuk ya ne günahı var da bu mutsuz hayata mahkum ettiniz

15-20 saat calisiyor 4 saat uyuyor desek yemek vs geri kalan seyleri yapacak vakti yok nasil bir işse artık. Bi de köle diye sesleniyormus işten geri kalan 4 saat icinde. Masal kötüsü herhalde. Ne yapabilrsin ne diyelim ki cevap cok basit (eger konu gercekse tabi)

Aaa para vermedigini atlamisim pislik cimri herif ya birak bu adamin neyi lazimmis bosasin direk konu sahibi. Ama bu adamdan nafaka bile alamaz sanmiyorum

Kendinize bunu niye yapıyorsunuz? Boşansanıza böyle bir mağara ayısıyla yaşanır mı be sevilecek tarafı hiç yok neyini seviyorsun ayrıca

Bunu kader diye çekmeyin lütfen,ALLAH aklı boşuna insan oğluna vermemiş.Dinin hiç bir yerinde sizi aşağılayan, köle diyen ,evden kovan adama sümük gibi yapışın aman bırakmayın diye birşey yazmaz.Bence imkanınız varsa tedavi olun sizi böyle aşağılayan ,ayak altında çiğneyen bu adama asik olma nedenini bir araştırın.Sizin kendinize saygınız yok ki adamın size olsun .....her lafı yutup yuvamda yuvam diyorsunuz adam sizi kovdukca etme aşkım diye neredeyse ayaklarına kapanacaksınız ,adam sizden nefret ediyor böyle bir pisliği hayatınızdan çıkarmak yerine baş tacı edip yaşıyorsunuz

Sonuna kadar okuyamadım okurken darlandım çünkü.
Adam sizi aşağılıyor hakaret ediyor farkında mısınız bu "yuva” yıkılsa ne olur yıkılmasa ne olur? Allah size akıl fikir vermiş neden kullanmıyorsunuz?
Bir de yuvam yıkılmasın diye iyice bi tarafını kaldırmışsınız onun, kusura bakmayın ama ben eşinizden daha çok size kızdım bı konuda.
Bu mudur yani kendinize layık gördüğünüz hayat?

Bilmeden neden böyle bir şey söylüyorsunuz eşimin bana para verdiği yok ki? 10 lira ver desem vermez eli titrer yaptığı tek şey eve market alışverişi. Ben para falan istemiyorum sadece ilgisini sevgisini
Ayy bayılazaam hala ilgi şefkat diyor. Öfff enerjimi aldınız iki dk içinde.

adam sana köle diyor senin derdinse bizimle vakit geçirmiyor mu? kendine saygın yok ki karşında ki de saygı duysun.
niye gidemiyorsun? adam istemiyor al çocuğunu git o evden berbat bir evlilik!daha vasatını görmedim,yok.

Ne dememizi bekliyorsun ? Sen köle gibi davrandığın için sana köle diyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…