Kocam bana Köle diyor

Kusura bakmayın da sabır edecek ne kalmış yuzunuze açık açık defol git diyen küfür eden sizi görmemek için eve gelmeyen kocadan evde olmanızı istemek nasıl bir düşünce. Çoktan çalışıp cabalayio kenara para koyup yolunuza bakmanız gerekirdi Ya aldatır ya birini eve getirir koyar artık anlamanız için.Hanımefendi konu umarım fakedir.Ciddi olduğunu dusunmek istemiyorum.Gidecek yeriniz işiniz yok cocukda elde bişey olsun garanti diyemi yapildi anlamadım Sizin gibi düşünenler bilsinki evlilik karnımızı omurboyu doyurma garantisi vermiyor iş değil bu.Kusura bakmayın nasıl seviyorsunuz anlamıyorum bu eşi o sizi sevmiyor illaki çocuk az büyüsün bir şekilde boşayacak sizi .Sizde ilahi adalet arayis listesine dahil olursunuz Biraz gurur biraz kendine saygı ne yuvası Allah aşkına adamın pankart açmadığı kalmış gidin diye Madem öyle bu davranışı hakederek bunu kabul ediyorsunuz ben yardım edemem bu adam sizde durmaz

Ay sana her türlü hakareti ediyor adam hala sümsük sümsük yok yuvamız yok yavrumuz diye adama ağlıyorsun. Doğru söylemiş kölesin kendine değer vermiyorsun. Sinirim bozuldu böyle kendini ezdirmene ezikliğine

Çocuktan önce iyidik salak mıyım böyle bir adama çocuk yapayım ne olduysa çocuktan sonra değişti bana kilo aldın falan diyor halbuki 65 kiloyum obez değilim saçını başını topla diyor biz böyle değildikkkkk
Hala biz böyle değildikkkkkk diye arabesk yapıyor öfff

İyi misin ya??? Adam sana köle diye sesleniyor sen ben onu çok seviyorum mu diyosun. Yemin ederim şakasını bile yaptırmam kocama. Az kendinize saygı duyun be.

Bı insanın yüzüne yüzüne defol git denip o insan orada duruyorsa ne çocuk ne yuvadan bahsedilmez .Böyle insanı kimse sevmez insan psikolojisi.Bu derece mecbur olmasın kimse kimseye.Bu evlilik yuva çocuk bilmemne.Yahu defol diyor .Bundan sonra o erkek aldatsa kizilmaz ki ben kızarım aldatmaya Ama açık açık diyor bangır bangır defol ne demek .Ne halin varsa gör zerre değerin yok demek .Bunu kabul ediyorsanız sonradan yasayacaklariniza kızmaya hiç hakkınız yok.İlahi adalettede yok benim gözümde de yok.Acik açık söylüyor kandırma yok alın haklarınızı gidin yolunuza bu adam oksijenmi su mu ekmekmi .Ne bı kula bu kadar sevgi

Sizi teselli etsinler sabır dua devam edin eşiniz celbi gönderince de beddua ile devam size iyi forumlar kendine yardım etmeyene yardım edilmez kendine saygı duymayana saygı duyulmaz kendini sevmeyeni kimse sevmez.Ancak boş teselli verilir .Oda işinize yaramaz.Konu iç döküp döküp gitmekse merak etmeyin bit ömür anlatırsınız bunları iyi forumlar.Sadece çocuk umarım iyi büyür daha güçlü daha dişli bir birey olur tüm dualarım sadece ona .

X