Kocam bana Köle diyor

Çocuk doğduktan sonra bu hale geldi zaten neden hemen kötü yorumlar yazıyorsunuz salak değilim bunları daha önceden yaşasaydım zaten ASLA dünyaya çocuk getirmezdim

Köle gibi paraya tapan sensin diyin.

Ben para falan istemiyorum sadece ilgisini sevgisini
Görüyorsunuz parasız saadet olmuyor..İlgili olan sevgi gösteren zaten olan parasını saçar.Size saçmıyorsa catır catır saçırtan baska biri vardır.20 saatin de 5 saati çalışırMIŞ gibi yapıyordur söylemesi benden.

Çocuktan önce iyidik salak mıyım böyle bir adama çocuk yapayım ne olduysa çocuktan sonra değişti bana kilo aldın falan diyor halbuki 65 kiloyum obez değilim saçını başını topla diyor biz böyle değildikkkkk

Hiç inanmıyorum kusura bakmayın çocuktan sonra değişti laflarına 5 yıl sizi prensesler gibi yaşattı ama çocuk doğunca birden deccal oldu kocanız.
İnsanların karakterleri belli eder kendini son 3 yıldır parayı sevmeye mi başladı kocanız önceden sevmezken?

Başkası var gibi duruyor, bu cümleler normal değil

Bahane bunlar.Bakım tarifesi cıkaralım kendisine acsın kesenin ağzını.Brad Pitt değilse begenir esini o zaman bu mudur? Her türlü zorbalıgına susunca kendilerine hak görüyorlar yaptıkları herşeyi.Değer görmek istiyorsak değerimizi önce kendimiz bileceğiz.Boşan cekme bu adamı.

Bizim oralarda bir laf var. Parayı bulan adam önce arabayı sonra karısını değiştirir

Sen niye aglamaktan kör oluyosun be. Ne guzel 15 saat calisiyormus asil köle kendisi enayi haberi yok hayir sen niye agliyosun onu anlamadim. Parada veriyosa daha ne istyosun sabahtan evini temizle yemeklerini yap al cocugunu oyun parklarina avmlere gotur kendin kuaforlere git gratise git. Saclarini boyat hafif dogal estteikler yaptir kendine alisverisler yap. Ahhh ahhh para sen cok yanlis kisilerdesin.birkere esim eve market pazar icjn para birakmisti ben pazara giderken onunden gectigim indirim yapan magazada kendime tisortle esortmana harcamistim. İki demet sogan bir kilo domates salatayi attim buzdolaba ne o farketti ne ben soyledim. Bu isler boyle once kendini mutlu et bosver o calissin erkek adam. Yaslaninca dizinin dibinde oturacak zaten

Annenin evine git yemeği de orda ye dediğine göre görüştüğünüz bir aileniz var aynı şehirde. İmkan varsa işe girin, çocuğunuza anneniz bakabilirse. Kendi ayaklarınızın üzerinde durun, bu adama katlanmak zorunda değilsiniz sevgi dilenmek zorunda değilsiniz. Hastalık sahibi olcam demişsiniz bu psikolojiniz çocuğunuza da yansır ve hiçbir şey bunu geri döndüremez telafisi olmayacak yaralar açmayın çocuğunuzda. Mutlu anne mutlu bebek buna çok inanıyorum. Siz mutsuzsunuz kocanız da gitmeyeceğinizden çok emin rahat rahat köle gel köle git diye takılıyor evde. Keşke kölesi olmadığınızı ona gösterseniz

Sizi istemeyen, köle diyen, sürekli hakaret küfür eden ve ilgilenmeyen adamın hala nesini seviyorsunuz tam olarak? İnsan soğur böyle muamele gördükçe.
Çocuğa üzüldüm sadece.

Adam seni sevmiyor hatta tiskiniyor,sen hala seviyorum ağlıyorum bla bla. Gururunuz nerde sizin ya siz bu kafayla mı çocuk yetiştirceksiniz. Çocuğunuz sizden ne görürse onu yapacak istenmediği yerde zorla kalacak,sevilmediği adamdan sevgi dilenecek,güçsüz olacak istediğiniz bu mu? Yuvam dağılmasın çocuğum babasız kalmasın yalanları ile kocasız kalmamak için yaşıyosunuz.

Bilmeden neden böyle bir şey söylüyorsunuz eşimin bana para verdiği yok ki? 10 lira ver desem vermez eli titrer yaptığı tek şey eve market alışverişi

"Bize sen lazımsın" dediğiniz adam 10 lira verirken bile eli titriyormuş. Tam olarak neye lazım oluyor bu adam?

10lira vermeyen adam saç boyasına ,dudak dolgusuna mi para verecek? Adam köle derken ironi yapmıyor ki. Hem sözel ,hem duygusal hem maddi şiddet var istese tek celsede donuna kadar alıp bosanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…