Kocam bana Köle diyor

Yuvanızı yıkılmaktan korumaya çalıştığınızı söylemişsiniz ama yuvanız zaten yıkılmış, siz molozların arasında taştan kale yapmaya çalışıyorsunuz. Kocanız kötü biri, siz de malesef sağlıksız bir insansınız. Eşiniz kabul ediyorsa evlilik terapistine gidin, etmiyorsa mecbur boşanacaksınız. Başka çare arıyorsanız Allah yardımcınız olsun

Oğlak. Burcumu

Hepsini okuyamadım, daha ne duruyorsunuz anlamadım ki.
20 saate çalışan adamdan ne bekliyorsunuz. Hakaret duymak hoşunuza gidiyor sanırım.
Yuva yıkılmasın diye uğraşıyorum diyorsunuz ama ortada yuva yok. Ayrıca tek tarafin çabasıyla olmaz, sizin yaptığınız şeyde çaba değil zaten

Beş kuruş para vermiyor , boğaz tokluguna sizi hizmetçi, kum torbası ve cinsel obje olarak kullanıyor , evde durmuyor, telefonlarınızı açmıyor ama arada ağzını açtığında da sürekli sinkaf edip kovuyor ... Eeee? Size köle diye seslenmesi niye zorunuza gidiyor ben onu anlamadım? Adam şaka filan yapmıyor çünkü, olanı söylüyor. Köle demesin de Mahmut mu desin istiyorsunuz nedir?

Para vermiyor , boğaz tokluguna sizi hizmetçi, kum torbası ve cinsel obje olarak kullanıyor , sürekli sinkaf edip kovmasina rağmen ısrarla gitmiyorsunuz da... Eeee? Size köle diye seslenmesi niye zorunuza gidiyor ben onu anlamadım? Adam şaka filan yapmıyor çünkü, olanı söylüyor. Köle demesin de Mahmut mu desin, istiyorsunuz nedir? Ben bile daraldim okurken, adamın yakasina yapişmişsıniz resmen, istenmediğinizi anlamanız için daha ne yapması lazım tam olarak gerçekten?

Bu adamdan ne demeye bebe yaptın ilginç

Kendi işletmesi yemek üzerine
Esnaflarda bu oluyor parayı g9rdikçe daha çok mu istiyorlar anlamıyirum. Çevredeki esnaflar genelde hep daha çok kazanma prşinde. Bayramı seyranı yok akşam onbirde onikide eve gidiyorlar sabah erken işe gidiyorlar. Zor bir hayat. Eşiniz ama ek olarak kötü birninsan . Son kez uyarın dinlemezse boşanın gitsin bu ne biçim hayat

Anlatamıyorsun ki üreme düşmanı zannediyorlar ben artık bu durumlarda çocukların boşanmamak için kalkan olarak kullanılmak amaçlı dünyaya getirildiğini düşünüyorum.
Öyle zaten. Boşanmamak için bir bahaneleri olması lazım o da çocuk oluyor işte. Çok okuyoruz ''çocuğum için şans versem mi'' diye konu içeriğine bakıyorsun şiddet var, ihanet var. Yahu asıl çocuğunun sağlığı için zaten öyle babayla büyütmemen lazım!

Zulüm değilde ne diyorsun ama bu zulüme kendin katlanıyorsun.20 saat çalışıyor geriye kalmış 4 saat bunuda dinlenip uyuyarak değerlendiriyor muhtemelen.Sizle neredeyse hiç vakit geçirmiyor bu sizce evlilik mi ? Adam sana evden git demiş sen nikahımız bozulur diye ağlıyorsun.Sen evladının hakkına giriyorsun farkında değilsin.Bu pasifliğinle çocuğunun hayatını karartıyorsun.Asla boşanacak birinede benzemiyorsun,boşanmazsın.Bana birini çok hatırlattın.Sana ilerisini söyleyeyim kocasını boşamadı,evlatları bir bir yuvadan dağıldı,kocası ona karşı hala öyle düzelmedi ve düzelmeyecek.Kendi sevgisi yüzünden evlatlarına şu hayatı reva gören kadınlara tahammül edemiyorum.Batsın senin sevgin.Evladına yazık.
Ha bu arada kocanın hayatında başka kadınlar var eminim.Hepsine kul-köle oluyordur.Sana gelince böyle narsist,diğerlerine böyle değildir.Hiç şaşmaz.Böyle bir babanın evladı olarak yazıyorum.Evladını düşünüyorsan uzaklaş.

E bu adam sana sevgi vermiyo saygi vermiyo para vermiyo neyi bekliyosun sen ayrilmayi dusunmez misin hem kölelikten aforoz olursun normal insanliga yükselirsin? Nerdesin?

Gerçekten bazı konular sinirimi zıplatıyor ne yapmalıyım kardeşlerim diyene kadar boşanma davasını çoktan açmalıydın bu ne ya elle tutulur tek iyi özelliği yok adamın bide ağlıyorum görmüyor beni sevmiyor diyorsun. Kocam sen değil parayı seçiyorum desin anında boşarım bırak köle vs demeyi küfretmeyi. Allah akıl fikir versin fake değilsen.

Konu şaka mı ciddi mi çözemedim. Deli misin bırak git şu adamı. Hatta evden kov. Ağlamayı da bırak. Böyle bir adam sevilir mi sevgisi batsın anında sogurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…