Kocam bana Köle diyor

Şimdi konu sahibi diyecek hiç pişman değilim, o benim mucizem, çok uğraştık... Tabi ki insan evladını tüm dünyaya değiştirmez. Ben de evladımın tırnağının zerresine bile sevgi besliyorum. Ama annesine köle diyen ,küfür eden nefret ortamında büyüyen bir çocuğun da ahı az buz değil. Ne demişler anne baba hakki varsa evlat hakkı da var.
Çocuk doğduktan sonra bu hale geldi zaten neden hemen kötü yorumlar yazıyorsunuz salak değilim bunları daha önceden yaşasaydım zaten ASLA dünyaya çocuk getirmezdim

Selam arkadaşlar,
kimseye derdimi anlatamıyorum çok çaresizim nolur bana akıl verin. 8 yıllık evliyim ve eşim bu hayatta gördüğüm en tehlikeli narsist. Kendisi günde 15-20 saat çalışıyor ve biz neredeyse hiç bir arada olamıyoruz. Bugün yine bu konudan ona dert yandım ve daha az çalışmasını rica ettim. Ufacık bir yavrumuz var daha 2 yaşında ve babasını neredeyse hiç görmüyor bu beni çok üzüyor. Zaten tamamen yalnız kalmam ve kendime günde 1 saat bile ayıramamam bir yanda dursun. Eşim bana çok hayın davranıyor ilgisi yok şefkati yok merhameti yok. Bize para değil sen lazımsın diyorum bana ağza alınmayacak küfürleri ediyor. Ne zaman telefonda konuşsam yüzüme kapatıyor arıyorum açmıyor açsa küfredip tekrar kapatıyor. Aileni mi paranı mı seçiyorsun diye sorduğumda parayı seçiyorum diyor para bizden daha önemliymiş. Yuvan yıkılacak artık kendine gel dedim bu böyle olmaz ben böyle bir hayat istemiyorum benimle o zaman neden evlendin dedim daha da sinirleniyor. Hiç bir işine karışamıyorum. En çok ağrıma giden de bana köle diye seslenmesi. Yuvam yıkılmasın diye tek başıma direniyorum Allahtan yardım istiyorum eşim bana zulüm ediyor, her defasında beni istemediğini hayatından gitmemi istiyor yapma bana git deme diyorum nikahımıza zarar veriyorsun diyorum umursamıyor ağzına geleni söyleyip sonra da benim karımsın ben boşamak için söylemedim diyor. Hocaya sordum nikahımız bozulur mu diye bozulur dedi ona söyledim hala benim dediğim geçer diyor. Ağzından çıkana dikkat etmiyor.
Kalbi taş olmuş ben onu o kadar çok sevdim seviyorum ki gözlerim ağlamaktan kör olucak yine de direniyorum bana artık köle diye hitap ediyor bir şey istediğinde köle şunu getir bunu yap gibi kelimeler söylüyor defalarca uyardım kırıdığımı ne anlıyor ne gözümdeki yaşı görüyor çok daraldım gitsem gidemiyorum kalsam dayanamıyorum Ne yapacağım ben kardeşlerim Allaha sığındım her gün ağlıyorum sevdiğim adam bana cehennemi bu yeryüzünde yaşatıyor. Küfürlerinden bahsetmiyorum bile. Yavrum ve bana para sizden daha önemli diyor günde 15-20 saat çalışıyor onu yanımızda görmek istediğimi söylediğimde de bana küfür ediyor aşağlıyor ben buyum defol git diyor. Bizimle zaman bile geçirmiyor annenlerin evine git yemeğini de orda ye diyor bu zulüm değil de ne kardeşlerim. Ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım yoksa gerçekten boşanmam mı gerekiyor artık hiç bir çare bulamıyorum değişmiyor değişmeyecek de ve benim artık sabrım kalmadı kendimi maf ettim yorgunum güçsüzüm artık hastalık sahibi olucam bu adam yüzünden görmüyor derdimi gözyaşımı isyanımı hiç birşeyi vurdum duymaz gamsız ne yapsam olmuyor
Köle gibi paraya tapan sensin diyin.

Ben para falan istemiyorum sadece ilgisini sevgisini
Görüyorsunuz parasız saadet olmuyor..İlgili olan sevgi gösteren zaten olan parasını saçar.Size saçmıyorsa catır catır saçırtan baska biri vardır.20 saatin de 5 saati çalışırMIŞ gibi yapıyordur söylemesi benden.

Çocuğun iki yaşında 1 yıl da hamilelik 3 yıl. Sen sekiz yıllık evlisin kalan 5 yıl hiç mı zoruna gitmedi ya. Copsuz üzümsün niye yani niye ? Bir yıl sabreder dersin belki düzelir, iki yıl eyvallah 3 yıl hadi neyse BEŞ YIL....
Çocuktan önce iyidik salak mıyım böyle bir adama çocuk yapayım ne olduysa çocuktan sonra değişti bana kilo aldın falan diyor halbuki 65 kiloyum obez değilim saçını başını topla diyor biz böyle değildikkkkk

Çocuktan önce iyidik salak mıyım böyle bir adama çocuk yapayım ne olduysa çocuktan sonra değişti bana kilo aldın falan diyor halbuki 65 kiloyum obez değilim saçını başını topla diyor biz böyle değildikkkkk
Hiç inanmıyorum kusura bakmayın çocuktan sonra değişti laflarına 5 yıl sizi prensesler gibi yaşattı ama çocuk doğunca birden deccal oldu kocanız.
İnsanların karakterleri belli eder kendini son 3 yıldır parayı sevmeye mi başladı kocanız önceden sevmezken?

Başkası var gibi duruyor, bu cümleler normal değil

Çocuktan önce iyidik salak mıyım böyle bir adama çocuk yapayım ne olduysa çocuktan sonra değişti bana kilo aldın falan diyor halbuki 65 kiloyum obez değilim saçını başını topla diyor biz böyle degildikk
Bahane bunlar.Bakım tarifesi cıkaralım kendisine acsın kesenin ağzını.Brad Pitt değilse begenir esini o zaman bu mudur? Her türlü zorbalıgına susunca kendilerine hak görüyorlar yaptıkları herşeyi.Değer görmek istiyorsak değerimizi önce kendimiz bileceğiz.Boşan cekme bu adamı.

Bizim oralarda bir laf var. Parayı bulan adam önce arabayı sonra karısını değiştirir

Sen niye aglamaktan kör oluyosun be. Ne guzel 15 saat calisiyormus asil köle kendisi enayi haberi yok 😀 hayir sen niye agliyosun onu anlamadim. Parada veriyosa daha ne istyosun sabahtan evini temizle yemeklerini yap al cocugunu oyun parklarina avmlere gotur kendin kuaforlere git gratise git. Saclarini boyat hafif dogal estteikler yaptir kendine alisverisler yap. Ahhh ahhh para sen cok yanlis kisilerdesin.birkere esim eve market pazar icjn para birakmisti ben pazara giderken onunden gectigim indirim yapan magazada kendime tisortle esortmana harcamistim. İki demet sogan bir kilo domates salatayi attim buzdolaba ne o farketti ne ben soyledim. Bu isler boyle once kendini mutlu et bosver o calissin erkek adam. Yaslaninca dizinin dibinde oturacak zaten😅

Annenin evine git yemeği de orda ye dediğine göre görüştüğünüz bir aileniz var aynı şehirde. İmkan varsa işe girin, çocuğunuza anneniz bakabilirse. Kendi ayaklarınızın üzerinde durun, bu adama katlanmak zorunda değilsiniz sevgi dilenmek zorunda değilsiniz. Hastalık sahibi olcam demişsiniz bu psikolojiniz çocuğunuza da yansır ve hiçbir şey bunu geri döndüremez telafisi olmayacak yaralar açmayın çocuğunuzda. Mutlu anne mutlu bebek buna çok inanıyorum. Siz mutsuzsunuz kocanız da gitmeyeceğinizden çok emin rahat rahat köle gel köle git diye takılıyor evde. Keşke kölesi olmadığınızı ona gösterseniz

Sizi istemeyen, köle diyen, sürekli hakaret küfür eden ve ilgilenmeyen adamın hala nesini seviyorsunuz tam olarak? İnsan soğur böyle muamele gördükçe.
Çocuğa üzüldüm sadece.

Adam seni sevmiyor hatta tiskiniyor,sen hala seviyorum ağlıyorum bla bla. Gururunuz nerde sizin ya siz bu kafayla mı çocuk yetiştirceksiniz. Çocuğunuz sizden ne görürse onu yapacak istenmediği yerde zorla kalacak,sevilmediği adamdan sevgi dilenecek,güçsüz olacak istediğiniz bu mu? Yuvam dağılmasın çocuğum babasız kalmasın yalanları ile kocasız kalmamak için yaşıyosunuz.

Sen niye aglamaktan kör oluyosun be. Ne guzel 15 saat calisiyormus asil köle kendisi enayi haberi yok 😀 hayir sen niye agliyosun onu anlamadim. Parada veriyosa daha ne istyosun sabahtan evini temizle yemeklerini yap al cocugunu oyun parklarina avmlere gotur kendin kuaforlere git gratise git. Saclarini boyat hafif dogal estteikler yaptir kendine alisverisler yap. Ahhh ahhh para sen cok yanlis kisilerdesin.birkere esim eve market pazar icjn para birakmisti ben pazara giderken onunden gectigim indirim yapan magazada kendime tisortle esortmana harcamistim. İki demet sogan bir kilo domates salatayi attim buzdolaba ne o farketti ne ben soyledim. Bu isler boyle once kendini mutlu et bosver o calissin erkek adam. Yaslaninca dizinin dibinde oturacak zaten😅
10lira vermeyen adam saç boyasına ,dudak dolgusuna mi para verecek? Adam köle derken ironi yapmıyor ki. Hem sözel ,hem duygusal hem maddi şiddet var istese tek celsede donuna kadar alıp bosanabilir.

X