Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ahh ahh kızlar inş..Ben bu siteye haziran ayında üye oldum yaklaşık 4 aydırda listeyi ben güncelliyorum.. Şimdi baktımda okdr süre içinde 20 kişiyi hamile listesine taşımışım..Her defasında ümitle ekledim arkadaşlarımızı birgün kendimi de eklemek bana nasip olucakmı diye hep içimden geçiriyorum..İnş Allah tez zamanda bana ve tüm isteyen arkadaşlarımıza bu eşsiz mutluluğu yaşatır..

:KK5:ooff canım yaa inş. inş. bir gün olucak tıkanıyorum bişey diyemiyorum artık:KK5:

Canlarım çıkıyorum ben.. Hepinize güzel haftasonları diliyorum..Döndüğümüzde hayılrlı haberlerle yeni haftaya başlamış oluruz umarım..Öpüldünüz kocaman..:KK54::KK54::KK3:

Canlarım çıkıyorum ben.. Hepinize güzel haftasonları diliyorum..Döndüğümüzde hayılrlı haberlerle yeni haftaya başlamış oluruz umarım..Öpüldünüz kocaman..:KK54::KK54::KK3:
:KK54::KK54: hoşçakal canım inş. hepimiz güzel haberlerle geliriz öpüldün kendine iyi bak :KK34: :KK3:

Son düzenleme:
selam kızlar
salıdan berı sehır dısındaydım ancak ugrayabıldım guzel haberlerı okudum bekleyenlerle beraberım... 22-24 cıvarına kadar bekleyelım bakalım :KK66::KK23:

isyan yok gülüm kimse için de hasetlenmem kendim yaşıyorum çünkü Allah herkesin kucağını doldursun sizlerin olunca ben tedavide başarılı olan bir insan daha oldu diye seviniyorum.ben bu ay doğum kontrol hapını içiyorum akşamları da soğan suyu içmeye başladım hemen etkisini gösterdi biraz bel ve kasık ağrım var akıntım başladı bol bol ve sarı rengi demekki iltihap da var soğan suyu da DK hapı da iyi gelcek inşallah temizlencek içim temiz temiz başlicam birdahaki ay tedaviye.benim bir arkadaşım 3 kez tüp bebek denedi hiçbirisi tutmadı bu ay hamile olduğunu öğrenmiş hemde eşinde de sorun vardı ve tek bir birliktelik koca ay da o da tutmuş düşün.kafada bitiyor herşey olacak elbet zamanı var gelecektir strese sokmazsak kendimizi bence daha çabuk gelecek bebişlerimiz.ben de seni takip ediyorum canım benim de kistim olmasaydı bu ay aşılama yapılacaktı ama .sen bana anlatırmısın yumurtanı büyütmek için iğne mi hap mı kullandım şuan kaçıncı günündesin yumoş kaç mm? ve aşılamanı nerede yaptırıyorsun ne kadar ödiceksin? hangi ildesin? :) çok soru oldu :KK1:

canım ben ilk tedavime ( 3 klomen ve 1 aşılamayı ) özel hastanede başladım.bayağı paralar harcadım.sırf muayene 200 civarı, aşılama ilaçlarla birlikte 1200 civarı falan tuttu.Tüp bebek için araştırmlara başladım,ssk bir kısmini ödüyormuş öğrendim.Çapa hastanesine gidip kayıt açtırdım.Diğer hastanelerdede yaptırdığım bütün işlemler için belge aldım ki aynı işlemleri bir daha yapmasınlar..2 ay önce 2.aşılamamı yaptırdım çapada , sadece ilaçları kendim aldım o da ilaç raporumun çıkmasını beklemediğim için..aşılamaya birşey ödemedim.bu ayda ilaç raporum çıktı.ilaçlarımı indirimli aldım.gonal -f , günde 37,5 mm kullandım.Sadece 6 gün iğne oldum.ilaçları almışken 1 aşılama daha olsun dedim.., şimdi tüp bebek için tüm belgelerim tamam.en az 2 aşılama şartı vardı.inşaallah bu ay imzadan çıkarsa, raporumla özel bir hastanede yıl bitmeden tüp denemek istiyorum.tüp bebek için ,çapada mayıs ayına gün veriyorlar sırada çok kişi var.bir kaç hastane dolaştık raporlu bir şekilde daha uygun fiyata tüp bebek yaptırabileceğiz..yumurta durumuna gelince ,perşembe günü doktora gittiimde 18 mm ve 11 mm 2 yumurta vardı.bakalım artık..aşılama benim için yemek yemek ,uyumak kadar doğal birşey oldu :KK1: yarın saat 11 de aşılama olcak.benim için dua edin.

Ya ne bileyim genelde iğneden 14 gün sonra adet olumuş herkes. benim bugün iğneden sonra 16. günüm olunca yaptım işte pazar günü adet olmam lazım normalde olmazsam p.tesi tekrar yaparım çıkmazsa da salı günü kan testi yaptırırım inşallah...

aşılamayı bilmiyorum ama belki idrarda çıkmamıştır az daha bekle adet olmamışsın sonuçta ümidini kaybetme moralini bozma
allah büyük inş hamilesindir müjdeli haberini alırız canımmm

Herkese Günaydın Kızlar...

Öncelikle kötü haber... Adet tarihimi beklememe gerek kalmadı. Dün kşam inanılmaz ağrılar içinde kahverengi akıntım başladı. Ama ilk defa bu kadar ilginç çünkü ben daha önce hiç böyle kahverengi bişiyler görmemiştim... Bu ayda umutlarım suya düştü ama en azından dün akşam Eskişehirdeki doktorum aradı ve bana bir doktor ismi verdi bugün randevu alıcam inşallah... Canım doktorum zaten bana verdiği doktoru arayıp bilgilendirmiş durumum hakkında... Buna şükür demekki zamanı değilmiş ne yapalım rabbimin bildiği bir zaman vardır elbet... Tabiki çok üzüldüm ama rabbime sığınıyorum elbet benimde hepimizin bir gün sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatları olacak...

canım ben ilk tedavime ( 3 klomen ve 1 aşılamayı ) özel hastanede başladım.bayağı paralar harcadım.sırf muayene 200 civarı, aşılama ilaçlarla birlikte 1200 civarı falan tuttu.Tüp bebek için araştırmlara başladım,ssk bir kısmini ödüyormuş öğrendim.Çapa hastanesine gidip kayıt açtırdım.Diğer hastanelerdede yaptırdığım bütün işlemler için belge aldım ki aynı işlemleri bir daha yapmasınlar..2 ay önce 2.aşılamamı yaptırdım çapada , sadece ilaçları kendim aldım o da ilaç raporumun çıkmasını beklemediğim için..aşılamaya birşey ödemedim.bu ayda ilaç raporum çıktı.ilaçlarımı indirimli aldım.gonal -f , günde 37,5 mm kullandım.Sadece 6 gün iğne oldum.ilaçları almışken 1 aşılama daha olsun dedim.., şimdi tüp bebek için tüm belgelerim tamam.en az 2 aşılama şartı vardı.inşaallah bu ay imzadan çıkarsa, raporumla özel bir hastanede yıl bitmeden tüp denemek istiyorum.tüp bebek için ,çapada mayıs ayına gün veriyorlar sırada çok kişi var.bir kaç hastane dolaştık raporlu bir şekilde daha uygun fiyata tüp bebek yaptırabileceğiz..yumurta durumuna gelince ,perşembe günü doktora gittiimde 18 mm ve 11 mm 2 yumurta vardı.bakalım artık..aşılama benim için yemek yemek ,uyumak kadar doğal birşey oldu :KK1: yarın saat 11 de aşılama olcak.benim için dua edin.

Canım dualarım seninle olacak... İnşallah güzel haberler verirsin bize bu ay...

aşılamayı bilmiyorum ama belki idrarda çıkmamıştır az daha bekle adet olmamışsın sonuçta ümidini kaybetme moralini bozma
allah büyük inş hamilesindir müjdeli haberini alırız canımmm

Tatlım bende kendimi öyle avutuyordum ama malasef.... Hayırlısı değilmilş demek ne diyelim. Allahın bildiği doğru bir zaman vardır elbet...

Düzgün bir doktorla sil baştan başlayacağız bu kez ve herşey çok güzel olacak inşallah. Moralimi bozmıcam artık herşey güzel olacak biliyorum bu ay olmazsa bir daha ki ay o da olmazsa sonraki ay bir gün mutlaka olacak...

çok üzüldüm canım aman umudunu kaybetme hep böyle ol...
ve lütfen değiştir doktorunu..
bundan sonrası için bol şanslar sana..
allah gönlüne göre versin..

Son düzenleme:
çok üzüldüm canım aman umudunu kaybetme hep böyle ol...
ve lütfen değiştir doktorunu..
bundan sonrası için bol şanslar sana..
allah gönlüne göre versin..

Amin canımmm Allah hepimizin gönlüne göre versin. Aslında şuanda kahrımdan sürünüyor olmam lazım. Ama dün tam zamanında yetişen eski doktorumun telefonu beni kurtardı diyebilirim...
Rabbim ettiğim onca duaya karşılık bir telefonla yıkılmamı önledi şükürler olsun... Demekki zamanı gelmemiş daha. Her duamda hayırlısını diledim Allahtan demekki şuanda böylesi hayırlıymış.
Yaratanım edilen hiçbir duayı çevirmez biliyorum. O yüzden şimdi kendim için değil ama bekleyen herkes için dua ediyorum. El açıp "Rabbim" demek. Allah'ın "Buyur Ey Kulum" demesiymiş.
Buna yürekten inanıyorum sizde inanın kızlar. Allah hepimizi bir gün sağlıklı, hayırlı meleklerimize ulaştıracak. Umutları kaybetmek, yıkılmak ve evrene kötü mesajlar göndermek yok...
Rabbim neylerse güzel ayler iyi şeyler düşünelim ki iyi şeyler olsun.
Şükürler olsun Allahıma ne kadar ilgisiz bir doktora gittiğimi biliyorsunuz ya kist olsaydı ya ben hasta olamasaydım... O yüzden şükürler olsun. Allah hiç bir duayı geri çevirmezmiş.
Ya duada isteneni olduğu gibi bu dünyada, ya öbür dünyada, yada ettiği dua o kişinin o anda hayrına değilse onun hayrına olacak şekilde verirmiş. Benim hayrıma olanda buymuş şuanda diyelim...

Hadi bakalım kızlarrr sizlerden haber bekliorum artık bakalım bu ay kim/kimler güzel haberi verecek bizlere

Son düzenleme:
allah razı olsun canım..
bende her okuduğum mesajda dua ediyorum noolur onada ver bi evlat diye herkese...
allah kabul etsin dualarımızı inşallah...

allah razı olsun canım..
bende her okuduğum mesajda dua ediyorum noolur onada ver bi evlat diye herkese...
allah kabul etsin dualarımızı inşallah...

Aminnnn canım aminnn... Rabbim ona açılan elleri geri çevirmez inanıyorum... bende doktoru arıcam birazdan bakalım randevu alabilecek miyim...

selamlar
yeni yeni arkadaşlar var konuda baya bi kalabalık olmus burası hoşgelmişlerde eskı hatunlarımız nerede ama kayıp mı oldular...
ben bu aralar sık sık sehır dısına cıktım çokk yazamadım ama donduğumde kalan butun sayfaları okudum. :18:

Herkese Günaydın Kızlar...

Öncelikle kötü haber... Adet tarihimi beklememe gerek kalmadı. Dün kşam inanılmaz ağrılar içinde kahverengi akıntım başladı. Ama ilk defa bu kadar ilginç çünkü ben daha önce hiç böyle kahverengi bişiyler görmemiştim... Bu ayda umutlarım suya düştü ama en azından dün akşam Eskişehirdeki doktorum aradı ve bana bir doktor ismi verdi bugün randevu alıcam inşallah... Canım doktorum zaten bana verdiği doktoru arayıp bilgilendirmiş durumum hakkında... Buna şükür demekki zamanı değilmiş ne yapalım rabbimin bildiği bir zaman vardır elbet... Tabiki çok üzüldüm ama rabbime sığınıyorum elbet benimde hepimizin bir gün sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatları olacak...

canım cok üzüldümmm ama olsun birgün bizimde yüzümüz gülecek bizimde bebişlerimiz gelecek ..ne güzelde moralini bozmamışsın aferin sana..

Amin canımmm Allah hepimizin gönlüne göre versin. Aslında şuanda kahrımdan sürünüyor olmam lazım. Ama dün tam zamanında yetişen eski doktorumun telefonu beni kurtardı diyebilirim...
Rabbim ettiğim onca duaya karşılık bir telefonla yıkılmamı önledi şükürler olsun... Demekki zamanı gelmemiş daha. Her duamda hayırlısını diledim Allahtan demekki şuanda böylesi hayırlıymış.
Yaratanım edilen hiçbir duayı çevirmez biliyorum. O yüzden şimdi kendim için değil ama bekleyen herkes için dua ediyorum. El açıp "Rabbim" demek. Allah'ın "Buyur Ey Kulum" demesiymiş.
Buna yürekten inanıyorum sizde inanın kızlar. Allah hepimizi bir gün sağlıklı, hayırlı meleklerimize ulaştıracak. Umutları kaybetmek, yıkılmak ve evrene kötü mesajlar göndermek yok...
Rabbim neylerse güzel ayler iyi şeyler düşünelim ki iyi şeyler olsun.
Şükürler olsun Allahıma ne kadar ilgisiz bir doktora gittiğimi biliyorsunuz ya kist olsaydı ya ben hasta olamasaydım... O yüzden şükürler olsun. Allah hiç bir duayı geri çevirmezmiş.
Ya duada isteneni olduğu gibi bu dünyada, ya öbür dünyada, yada ettiği dua o kişinin o anda hayrına değilse onun hayrına olacak şekilde verirmiş. Benim hayrıma olanda buymuş şuanda diyelim...

Hadi bakalım kızlarrr sizlerden haber bekliorum artık bakalım bu ay kim/kimler güzel haberi verecek bizlere

ayse_gul80 kullanıcısından alıntı
canım ben ilk tedavime ( 3 klomen ve 1 aşılamayı ) özel hastanede başladım.bayağı paralar harcadım.sırf muayene 200 civarı, aşılama ilaçlarla birlikte 1200 civarı falan tuttu.tüp bebek için araştırmlara başladım,ssk bir kısmini ödüyormuş öğrendim.Çapa hastanesine gidip kayıt açtırdım.Diğer hastanelerdede yaptırdığım bütün işlemler için belge aldım ki aynı işlemleri bir daha yapmasınlar..2 ay önce 2.aşılamamı yaptırdım çapada , sadece ilaçları kendim aldım o da ilaç raporumun çıkmasını beklemediğim için..aşılamaya birşey ödemedim.bu ayda ilaç raporum çıktı.ilaçlarımı indirimli aldım.gonal -f , günde 37,5 mm kullandım.Sadece 6 gün iğne oldum.ilaçları almışken 1 aşılama daha olsun dedim.., şimdi tüp bebek için tüm belgelerim tamam.en az 2 aşılama şartı vardı.inşaallah bu ay imzadan çıkarsa, raporumla özel bir hastanede yıl bitmeden tüp denemek istiyorum.tüp bebek için ,çapada mayıs ayına gün veriyorlar sırada çok kişi var.bir kaç hastane dolaştık raporlu bir şekilde daha uygun fiyata tüp bebek yaptırabileceğiz..yumurta durumuna gelince ,perşembe günü doktora gittiimde 18 mm ve 11 mm 2 yumurta vardı.bakalım artık..aşılama benim için yemek yemek ,uyumak kadar doğal birşey oldu yarın saat 11 de aşılama olcak.benim için dua edin.

Canım dualarım seninle olacak... İnşallah güzel haberler verirsin bize bu ay...

benimde dularım seninle olacak.Şimdi aşılamadan geldim.çok fazla hareket etmeden evde oturuyorum.Hayırlsıı bakalım.Senin de yakın zaman inşaallah olacak bebişin.Yürekten duaları Allah kabul edecek İnşaallah.

evet moral çok önemli biliyoruz ama moralimizi yüksek tutmak çok zorbu ay 9. ayımız benimle aynı zamanda denemelere başlayan arkadaşım 15 gün sora doğum yapıyor. artık Allah'a dua ederken bile "nasılolsa olmayacak boş yere dua ediyorum" diye düşünmeye başladım :KK43:

X