Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar merabalar bayadır yazmıyorum ama sürekli girip yorumlarınızı oluyorum.ben bu ayı boş geçenlerdenim yani ilaç filan almadım vede geçen ayki kadar titizlenmedim artık bıraktım kendi haline bakalım nezmana nasip olucak eskisi gibi üzmüyorum kendimi ama sitemliyim hayata karşı bu imtihanı geçmek için sadece sabrediyorum napalım bunlarında bi çaresi bulunur elbet:KK43:şimdi ise adet tarihimi bekliyorum 1 aralık gelicek gibi bir his var içimde yine olmadı tutturamadık galiba.çok ççabuk pes ettim ama olmuyo işte rabbim nezman vericek onu hiç bilemiyorum malesef ama çok daha fazla aratmadan verir inş. yüzümüz güler.yine ara ara girmeye çalışacağım güzel haberler almak ve vermek ümidiyleee inş.....

evet moral çok önemli biliyoruz ama moralimizi yüksek tutmak çok zorbu ay 9. ayımız benimle aynı zamanda denemelere başlayan arkadaşım 15 gün sora doğum yapıyor. artık Allah'a dua ederken bile "nasılolsa olmayacak boş yere dua ediyorum" diye düşünmeye başladım :KK43:

bnde senin gibi düşünmeye başladım canım bu ayda tutmazsa ii ce ümidimi kaybedecem artık.bizler bu kadar anne olmaya can atarken
nie böle oluo bilmiyorum rabbim hayrlısını nasip etsin bundada vardır elbet bi hayır ama sabretmek koyuyo insana.hamile gördüğümde içim bi tuhaf oluo.nasıl geçer bu içimzdeki şey bilmiyorum dualarım sizlerle umarım en kısa zamnda anne oluruz

evet moral çok önemli biliyoruz ama moralimizi yüksek tutmak çok zorbu ay 9. ayımız benimle aynı zamanda denemelere başlayan arkadaşım 15 gün sora doğum yapıyor. artık Allah'a dua ederken bile "nasılolsa olmayacak boş yere dua ediyorum" diye düşünmeye başladım :KK43:

kızlar merabalar bayadır yazmıyorum ama sürekli girip yorumlarınızı oluyorum.ben bu ayı boş geçenlerdenim yani ilaç filan almadım vede geçen ayki kadar titizlenmedim artık bıraktım kendi haline bakalım nezmana nasip olucak eskisi gibi üzmüyorum kendimi ama sitemliyim hayata karşı bu imtihanı geçmek için sadece sabrediyorum napalım bunlarında bi çaresi bulunur elbet:KK43:şimdi ise adet tarihimi bekliyorum 1 aralık gelicek gibi bir his var içimde yine olmadı tutturamadık galiba.çok ççabuk pes ettim ama olmuyo işte rabbim nezman vericek onu hiç bilemiyorum malesef ama çok daha fazla aratmadan verir inş. yüzümüz güler.yine ara ara girmeye çalışacağım güzel haberler almak ve vermek ümidiyleee inş.....

İnşallah güzel haberler verirsin bizlere canım...

ayse_gul80 kullanıcısından alıntı
canım ben ilk tedavime ( 3 klomen ve 1 aşılamayı ) özel hastanede başladım.bayağı paralar harcadım.sırf muayene 200 civarı, aşılama ilaçlarla birlikte 1200 civarı falan tuttu.tüp bebek için araştırmlara başladım,ssk bir kısmini ödüyormuş öğrendim.Çapa hastanesine gidip kayıt açtırdım.Diğer hastanelerdede yaptırdığım bütün işlemler için belge aldım ki aynı işlemleri bir daha yapmasınlar..2 ay önce 2.aşılamamı yaptırdım çapada , sadece ilaçları kendim aldım o da ilaç raporumun çıkmasını beklemediğim için..aşılamaya birşey ödemedim.bu ayda ilaç raporum çıktı.ilaçlarımı indirimli aldım.gonal -f , günde 37,5 mm kullandım.Sadece 6 gün iğne oldum.ilaçları almışken 1 aşılama daha olsun dedim.., şimdi tüp bebek için tüm belgelerim tamam.en az 2 aşılama şartı vardı.inşaallah bu ay imzadan çıkarsa, raporumla özel bir hastanede yıl bitmeden tüp denemek istiyorum.tüp bebek için ,çapada mayıs ayına gün veriyorlar sırada çok kişi var.bir kaç hastane dolaştık raporlu bir şekilde daha uygun fiyata tüp bebek yaptırabileceğiz..yumurta durumuna gelince ,perşembe günü doktora gittiimde 18 mm ve 11 mm 2 yumurta vardı.bakalım artık..aşılama benim için yemek yemek ,uyumak kadar doğal birşey oldu yarın saat 11 de aşılama olcak.benim için dua edin.

Canım dualarım seninle olacak... İnşallah güzel haberler verirsin bize bu ay...

benimde dularım seninle olacak.Şimdi aşılamadan geldim.çok fazla hareket etmeden evde oturuyorum.Hayırlsıı bakalım.Senin de yakın zaman inşaallah olacak bebişin.Yürekten duaları Allah kabul edecek İnşaallah.

İnşallah canım inşallah ben inanıyorum belki öbür ay, belki bir sonraki ay ama mutlaka olacak. rabbim hepimizin dualarını kabul edecek inşallah. Hadi bakalım anne aday adayı :) güzel haberler ver bize bu ay. Yorma kendini çok dikkat et...

bnde senin gibi düşünmeye başladım canım bu ayda tutmazsa ii ce ümidimi kaybedecem artık.bizler bu kadar anne olmaya can atarken
nie böle oluo bilmiyorum rabbim hayrlısını nasip etsin bundada vardır elbet bi hayır ama sabretmek koyuyo insana.hamile gördüğümde içim bi tuhaf oluo.nasıl geçer bu içimzdeki şey bilmiyorum dualarım sizlerle umarım en kısa zamnda anne oluruz

Aaaaa kızlar olmaz ama böyle şimdi düşünün bu kadar umutsuz ilerlerken hamile kaldığınızı tutunur mu hiç o bebek yaa o minicik meleğinizde sizin kadar umutsuz olup daha en baştan olmaz bu iş derse umutsuz olursa ne olacak? Rabbim neylerse güzel eyler. Her şer görünen şeyde vardır bir hayır arkadaşlar bilemeyiz ki... Allah büyüktür elbet bizim de göbişlerimizin için dolacağı "göbek değil bebek" diyeceğimiz günler gelecek. Siz şimdiden koyverirseniz yandık. İyi düşünelim iyi olsun belki de bu ay hamile kalsaydım düşük yapacaktım?, belkide hamile değilken kist olup adet bile olamayacaktım... 34 yaşında bir arkadaşım var henüz evli bile değil. Pazartesi gününe kendime randevu alırken ona da randevu aldım. Neden biliyor musunuz? Daha bu yaşta evlenmeden erken menepoz teşhisi kondu. Hüngür hüngür ağlıo benim çocuğum olmayacak diye. 7 aydır adet görmüyo. Şimdi biz şükretmeyelimde kim şükretsin halimize. Biz sabredip elimizden geleni yaptıktan sonra tevekkül edersek eminim bir gün göbeklerimizde kucaklarımızda dolacak. Yeterki umudumuzu yitirmeyelim... Daha dün galiba bu ay oldu derken akşam olan oldu. Yine de bunada şükür binlerce kere vardır bundada bir hayır. Her ay yeni bir umut güneşi doğsun hepimizin içine... Olacak bir gün unutmayın olacak...

Son düzenleme:
Aaaaa kızlar olmaz ama böyle şimdi düşünün bu kadar umutsuz ilerlerken hamile kaldığınızı tutunur mu hiç o bebek yaa o minicik meleğinizde sizin kadar umutsuz olup daha en baştan olmaz bu iş derse umutsuz olursa ne olacak? Rabbim neylerse güzel eyler. Her şer görünen şeyde vardır bir hayır arkadaşlar bilemeyiz ki... Allah büyüktür elbet bizim de göbişlerimizin için dolacağı "göbek değil bebek" diyeceğimiz günler gelecek. Siz şimdiden koyverirseniz yandık. İyi düşünelim iyi olsun belki de bu ay hamile kalsaydım düşük yapacaktım?, belkide hamile değilken kist olup adet bile olamayacaktım... 34 yaşında bir arkadaşım var henüz evli bile değil. Pazartesi gününe kendime randevu alırken ona da randevu aldım. Neden biliyor musunuz? Daha bu yaşta evlenmeden erken menepoz teşhisi kondu. Hüngür hüngür ağlıo benim çocuğum olmayacak diye. 7 aydır adet görmüyo. Şimdi biz şükretmeyelimde kim şükretsin halimize. Biz sabredip elimizden geleni yaptıktan sonra tevekkül edersek eminim bir gün göbeklerimizde kucaklarımızda dolacak. Yeterki umudumuzu yitirmeyelim... Daha dün galiba bu ay oldu derken akşam olan oldu. Yine de bunada şükür binlerce kere vardır bundada bir hayır. Her ay yeni bir umut güneşi doğsun hepimizin içine... Olacak bir gün unutmayın olacak...

haklısın canım daha kötü drumda olanlar var ama insanoğlu işte sadece kendi içimzde bulunduğumuz durumu düşünüyoruz allah o durumda
olan arkadaşlarımada sabır versin.bizler her ne kadar öyle dsekte yine küçücük bi umut yine kalıo içimzde ben öle düşünüyorum yani
bazen korkuyoruz umut etmekten boşa çıkacak üzülecez die.ne bilim işte canım ya sabır dielim

İnşallah güzel haberler verirsin bizlere canım...

İnşallah canım inşallah ben inanıyorum belki öbür ay, belki bir sonraki ay ama mutlaka olacak. rabbim hepimizin dualarını kabul edecek inşallah. Hadi bakalım anne aday adayı :) güzel haberler ver bize bu ay. Yorma kendini çok dikkat et...

haklısın canım daha kötü drumda olanlar var ama insanoğlu işte sadece kendi içimzde bulunduğumuz durumu düşünüyoruz allah o durumda
olan arkadaşlarımada sabır versin.bizler her ne kadar öyle dsekte yine küçücük bi umut yine kalıo içimzde ben öle düşünüyorum yani
bazen korkuyoruz umut etmekten boşa çıkacak üzülecez die.ne bilim işte canım ya sabır dielim

canım ben ilk tedavime ( 3 klomen ve 1 aşılamayı ) özel hastanede başladım.bayağı paralar harcadım.sırf muayene 200 civarı, aşılama ilaçlarla birlikte 1200 civarı falan tuttu.Tüp bebek için araştırmlara başladım,ssk bir kısmini ödüyormuş öğrendim.Çapa hastanesine gidip kayıt açtırdım.Diğer hastanelerdede yaptırdığım bütün işlemler için belge aldım ki aynı işlemleri bir daha yapmasınlar..2 ay önce 2.aşılamamı yaptırdım çapada , sadece ilaçları kendim aldım o da ilaç raporumun çıkmasını beklemediğim için..aşılamaya birşey ödemedim.bu ayda ilaç raporum çıktı.ilaçlarımı indirimli aldım.gonal -f , günde 37,5 mm kullandım.Sadece 6 gün iğne oldum.ilaçları almışken 1 aşılama daha olsun dedim.., şimdi tüp bebek için tüm belgelerim tamam.en az 2 aşılama şartı vardı.inşaallah bu ay imzadan çıkarsa, raporumla özel bir hastanede yıl bitmeden tüp denemek istiyorum.tüp bebek için ,çapada mayıs ayına gün veriyorlar sırada çok kişi var.bir kaç hastane dolaştık raporlu bir şekilde daha uygun fiyata tüp bebek yaptırabileceğiz..yumurta durumuna gelince ,perşembe günü doktora gittiimde 18 mm ve 11 mm 2 yumurta vardı.bakalım artık..aşılama benim için yemek yemek ,uyumak kadar doğal birşey oldu :KK1: yarın saat 11 de aşılama olcak.benim için dua edin.

canım 18 mm lik yumurtan inşallah sana bebeğini getirir moral çok önemli nasılsa tutmicak tüp bebek yaptırıcam deme belki tutucak ben istanbul kaynarcadaki medicine hospital a gidiyorum eski adıyla nene hatun hastanesi bir binası sırf kadın doğum üzerine ve infertilite üzerine olan bölümüne gidiyorum ben geçen ay menogon kullandım muayne östrojen bantları derken 700 tl para harcadık 15 günde.bu ay da zorla büyüyen 16 mm ken zaman kalmadığı için 20. günümde çatlatma iğnesi yaptırdığım yumurtam atılmamış adetle birlikte o yüzden diane35 kullanıyorum DK hapı.önümüzdeki ay aşılama düşünüyoruz kist erirse.hastane 378 tl alıyomuş aşılamaya artık ilaçlara da kesin bi 400-500 öderiz ona hazırlanıyoruz şimdiden bu ay ara vermek madi manevi iyi oldu yani hayırlı haberlerini bekliyorum aşılamadan sonra yat hemen kalmka hatta bikaç gün ağır iş yapma hep istirahat et ve içini ferah tut olacaksa elbet olacak..

benim regl belirtileri başladı malesefki.
kasıklarımda sızlamalar,ara ara giren karın ağrısı ve akıntı.
geliyorum diyor kırmızılar:KK19:

benim regl belirtileri başladı malesefki.
kasıklarımda sızlamalar,ara ara giren karın ağrısı ve akıntı.
geliyorum diyor kırmızılar:KK19:

guzel dusun guzel olsun bendede benzer seyler var ama ben hamılellıge yormak ıstıyorum :) sende ole yappp.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. 1,5 senedir evliyim ve evlendigimden bu yana korunmamam ragmen hamile kalamadım. 2 aydır klomen tedavisi görüyorum yanı sıra progestan kullanıyorum. 2 hafta önce doktoruma gıttıgımde doktorum gelişme oldugunu ve yumurtalıklarımın büyüdügünü söyledi. catlatma ignesi yapdılar. son 1 haftadır felaket bel ve kasık agrılarım vardı artık dayanamadım hastanede serum verdiler. gebelik testı yapıldı ama malesef negatıv cıktı:KK43: ve malesef bugünde reglım basladı. beklemek cok zormuş üstelik haplar özellikle progestan bana cok agır geldı catlatma ıgnesıde öyle 2 ayda acayıp sekılde kılo aldım basım agrıo gögüslerim cok acıo özellıkle suyla temasında dayanamıyorum artık:KK43: bide bunlar yetmez gibi cevredıkı bıran önce cocuk yapın baskısı yokmu benı delırtıo:KK43: sabahdan berı agla agla bı hal oldum. tedavıyı yarıda kesmeyı bıle düsünüyorum kafam allak bullak.benımle aynı sorunları yaşayanlarla belkı hafiflerim sandım uzun oldu yazım ama artık napım bende doldum.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. 1,5 senedir evliyim ve evlendigimden bu yana korunmamam ragmen hamile kalamadım. 2 aydır klomen tedavisi görüyorum yanı sıra progestan kullanıyorum. 2 hafta önce doktoruma gıttıgımde doktorum gelişme oldugunu ve yumurtalıklarımın büyüdügünü söyledi. catlatma ignesi yapdılar. son 1 haftadır felaket bel ve kasık agrılarım vardı artık dayanamadım hastanede serum verdiler. gebelik testı yapıldı ama malesef negatıv cıktı:KK43: ve malesef bugünde reglım basladı. beklemek cok zormuş üstelik haplar özellikle progestan bana cok agır geldı catlatma ıgnesıde öyle 2 ayda acayıp sekılde kılo aldım basım agrıo gögüslerim cok acıo özellıkle suyla temasında dayanamıyorum artık:KK43: bide bunlar yetmez gibi cevredıkı bıran önce cocuk yapın baskısı yokmu benı delırtıo:KK43: sabahdan berı agla agla bı hal oldum. tedavıyı yarıda kesmeyı bıle düsünüyorum kafam allak bullak.benımle aynı sorunları yaşayanlarla belkı hafiflerim sandım uzun oldu yazım ama artık napım bende doldum.

selamlar...
ben daha uzun zamandır evlıyım yaklasık o kadar suredırde korunmadım ama olmayınca olmuyor çok kafaya takmamak lazımm canım, bu ısler boyle yuruyormus. yenı baslamıssın tedavıye ılk yumurta gelısımınde hamıle kalmak buyuk sans bende de bu ay ılk kez buyudu yumurtalar çatlatma ığnesınıde oldum şu anda beklemedeyım 24 une kadar adet gelmezse doktorum gel dedı hamıle olabılırsın dedı bende pko var polıkıstık over yanı yumurtaların kıstlesmıs hallerı bızde ısler daha zor yuruyor 2 ay klomen kullandım ama etkı etmedı gectığım ayda femara kullandım etkılı oldu bakalım 3 aydır tedavıdeyım yanı 7-8 aydırda takıp edılıyorum ama aceele etmemek lazım kararsızlığa dusmemek lazım kılo aldım dıyorsun unlu urunlerı sekerı ve pırınc makarnayı yasakla kendıne meyveyıde azalt kolayca verırsın karatay dıyetı yapıyorum ben grubuda var çok aldım dıyorsan bı ugrarsan hosuna gıdebılır. tedavıyı yarıda kesmekde hos olmaz bence devam etmelısın dr un ıyıyse bırakma

selamlar...
ben daha uzun zamandır evlıyım yaklasık o kadar suredırde korunmadım ama olmayınca olmuyor çok kafaya takmamak lazımm canım, bu ısler boyle yuruyormus. yenı baslamıssın tedavıye ılk yumurta gelısımınde hamıle kalmak buyuk sans bende de bu ay ılk kez buyudu yumurtalar çatlatma ığnesınıde oldum şu anda beklemedeyım 24 une kadar adet gelmezse doktorum gel dedı hamıle olabılırsın dedı bende pko var polıkıstık over yanı yumurtaların kıstlesmıs hallerı bızde ısler daha zor yuruyor 2 ay klomen kullandım ama etkı etmedı gectığım ayda femara kullandım etkılı oldu bakalım 3 aydır tedavıdeyım yanı 7-8 aydırda takıp edılıyorum ama aceele etmemek lazım kararsızlığa dusmemek lazım kılo aldım dıyorsun unlu urunlerı sekerı ve pırınc makarnayı yasakla kendıne meyveyıde azalt kolayca verırsın karatay dıyetı yapıyorum ben grubuda var çok aldım dıyorsan bı ugrarsan hosuna gıdebılır. tedavıyı yarıda kesmekde hos olmaz bence devam etmelısın dr un ıyıyse bırakma

tsk ederim cevap icin. evet doktorum cok iyi. biliyorum cevremdeki insanlarıda gördüm ne kadar zor bi sürec ama dedigin gibi ben daha yeni basladım ama şimdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. hele cevredeki cocuk yapın basksısı benı dahada delirtiyo allahın işine karişilmazkı:KK43: o ne zaman verecegini bilir zaten. bi akrabamızda klomen kullandı aylarca ama ona fayda etmedı sonra progestan ve catlatma ignesi sayesınde tedavının ıkıncı ayında hamıle kaldı üstelik ikiz:) bende cok istiyorum ikiz olsun. rabbim herksesin gönlne göre versin inşallah.....

merhaba arkadaşlar ; ben bu ay incir kullanıyorum da adetimin ilk gününden başladım eşime de bi bardak veriyorum yatmadan önce, kaç gün kullanayım? kullanan varsa ve tabi işe yaradıysa söyleyebilir mi? yumurtlama dönemi geçtikten sonra kullanmanın manası var mı? i.saraçoğlu nun sayfasından baktım 21 gün diyor sonra 7 gün ara tekrar 21 gün diyor, siz nasıl kullandınız? bana ne tavsiye edersiniz?

Cnm ben o incir kürünü 3 ay yaptım bana faydası olması İnşallah sana olur

günaydın kızlarrrrrr hava bozuk gece duzgun uyuyamadım ama hala reglım gelmedı :KK70: o yuzden super guzel bır gun kıskıııısssssşşşşş gelmesınler...

tsk ederim cevap icin. evet doktorum cok iyi. biliyorum cevremdeki insanlarıda gördüm ne kadar zor bi sürec ama dedigin gibi ben daha yeni basladım ama şimdiden kendimi cok yorgun hissediyorum. hele cevredeki cocuk yapın basksısı benı dahada delirtiyo allahın işine karişilmazkı:KK43: o ne zaman verecegini bilir zaten. bi akrabamızda klomen kullandı aylarca ama ona fayda etmedı sonra progestan ve catlatma ignesi sayesınde tedavının ıkıncı ayında hamıle kaldı üstelik ikiz:) bende cok istiyorum ikiz olsun. rabbim herksesin gönlne göre versin inşallah.....

ilk aylar dediğin gibi daha zor geçiyor ama biraz daha geçince ilk tedavi aylarındakı heyecan kalmıyor sanırım bıraz daha kolay geçmeye baslıyor cunku artık nasıl olsa olmayacak moduna gırıyor ınsan ama yanlış tabiki stresten uzak bu olayı çok dusunmeden yerıne getırmek lazımmıs görevlerı yaniiiiii meşgale bulmalıyız kendımıze çok duyduk mevzudan ne zaman uzaklaştı çiftler bebek sahibi oldular

Rabbim inşallah vakti zamanı gelince bizlerede anne olmayı hayırlı bir evlat saahibi olmayı nasip eder inşallah...

ikiz çok zor bakımı ben pek istemem ayrıca sevgiyi paylaşmaları gerekiyor ve buyurkende masrafları katkat oluyor :) yani zor benim için amcamların ikizleri var gerçekten çoookkk masraf ettiler amcam haftada bir buyuk paket bebek bezini kolunun altına sıkıştırırdı eve gıderken yeter artık derdı kakalarına yetişilmiyor diyordu :) istiyorsan eğer rabbim sana ikiz nasip etsdin inşallah...

birde bu çocuk yapın diyenlere ben şöyle bir giydirme yaptım sende deneyebilirsin EY AKIL SAHİBİ İNSANLAR ÇİFTİN BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEDİĞİNİ BİLİYORSANIZ NİYE SORUP DURUYORSUNUZ İSTİYORLARSADA ÇALIŞIYORLARDIR RAHAT BIRAKIN NASIL OLSA HAMİLE KALINCA HABERİNİZ MUTLAKA OLUR :) ben bunu söyledim birkaç kişinin yanında etkili oldu :KK66:

Cnm ben o incir kürünü 3 ay yaptım bana faydası olması İnşallah sana olur

bende bir müddet denedim incir kürünü ama çoookkk uzun sürdüremedim bir etkisinide görmedim belkide kısa yaptığım içindir kısa derken 10 günden fazla yaptım ama şerbet gibi çookk ağır geldi tadı şeker kullanmadığım için. ancakk ben suyunu değilde geçtiğim ay incirin kendisini akşamları 4 tane yedim yanı sıra ılacım değişti tabi femara kullandım birde balçörektutarçın karışımı yedim ancak buyudu yumurtam ama onlardanmı ılacdan mı bılememmmm...

kızlar dün klomen bitti cumaya çatlatma iğnesi...sonrası Allah büyük:)

hadı bakalımmm canım ınsallahhh hayırlısı olur bebıss haberını verırıssın..

bugun bı bebıss haberı daha aldım arkaadsımdaa hamıle bı o kalmıstı bebısı olmayan oda olduuu...

bugun aradım ve haberı aldımm cok mutlu oldum sonrada agladımmm :KK43:((

neye ve neden agaldım ınanın hıc bılmıyroumm ama aglamak ı oluyo snaırım suan daha ıyımmmm

kaynanam bı taraftan bı kadın bulmus ılla ona gozuksun dıyee yanı doktor dgll hamıle kalamauyanlara baya yardımı olmuss..

ısımız kocakarılaramı kaldıı dıye bende esıme kızdımm benım derdım bana yeter bıde onlarla ugrastıma benı dedım bıgun kotu tarafıma gelır kalplerını kırarım dedımm...

bılmıyorum ama bu yıl sanrıım benım dısımda herkes hamıle bugun dusundumde tam 12 hamıle var ve hepsıde benden sonra basladıı bıde bebk gorme muhabbetı baslıycakk offf

onlar adına cokk sveınıyroumm gercektenn ama bı taraftanda kendı halım benı cıldırcak duruma getırıyıooo

artık umut yok tedavı var bılmıyroummmm hıc bısı bılmıyroumm ama buraya yazınca rahatlıyorummm

Amin canımmm Allah hepimizin gönlüne göre versin. Aslında şuanda kahrımdan sürünüyor olmam lazım. Ama dün tam zamanında yetişen eski doktorumun telefonu beni kurtardı diyebilirim...
Rabbim ettiğim onca duaya karşılık bir telefonla yıkılmamı önledi şükürler olsun... Demekki zamanı gelmemiş daha. Her duamda hayırlısını diledim Allahtan demekki şuanda böylesi hayırlıymış.
Yaratanım edilen hiçbir duayı çevirmez biliyorum. O yüzden şimdi kendim için değil ama bekleyen herkes için dua ediyorum. El açıp "Rabbim" demek. Allah'ın "Buyur Ey Kulum" demesiymiş.
Buna yürekten inanıyorum sizde inanın kızlar. Allah hepimizi bir gün sağlıklı, hayırlı meleklerimize ulaştıracak. Umutları kaybetmek, yıkılmak ve evrene kötü mesajlar göndermek yok...
Rabbim neylerse güzel ayler iyi şeyler düşünelim ki iyi şeyler olsun.
Şükürler olsun Allahıma ne kadar ilgisiz bir doktora gittiğimi biliyorsunuz ya kist olsaydı ya ben hasta olamasaydım... O yüzden şükürler olsun. Allah hiç bir duayı geri çevirmezmiş.
Ya duada isteneni olduğu gibi bu dünyada, ya öbür dünyada, yada ettiği dua o kişinin o anda hayrına değilse onun hayrına olacak şekilde verirmiş. Benim hayrıma olanda buymuş şuanda diyelim...

Hadi bakalım kızlarrr sizlerden haber bekliorum artık bakalım bu ay kim/kimler güzel haberi verecek bizlere

Arzu seni kaç gündür sessiz takip ediyorum. Süreklide dua ettim, bu haberini okuyunca inanmazsın ama hıçkırıklara boğularak ağladım. Birimiz bari kurtarsa artık.:KK43: Bende çıldırma noktasındayım 10. ayım ama bu ayda umutsuzum seni çok iyi anlıyorum burdaki herkes için, birbirimizi bizlerden daha iyi anlayanı yoktur. Allahım dualarımızı duysun inşallah bizlere hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Çok büyük sınavdan geçiyoruz isyan etmemek lazım ama bazen dayanamıyorum inan isyan noktasına geliyorum Sabır sabır sabır....
Allah yar ve yardımcımız olsun...

selam kızlar zamanında ben de yazmıştım bu başlığa. klomen kullandık olmadı.
ozamanlar 71-72 kiloydum, sürekli adetim gecikiyodu. tahlillerde pco çıkıyodu, tabi muayenede de.
sonra 3-4 kilo verdim kendiliğinden hamile kaldım, 8.haftada kalbi durdu kürtaj oldum.
bu 2. düşüktü testler yaptırdık bi sürü sorun çıktı, pıhtılaşma genetik vs.

kürtajdan sonra kendimi kilo vermeye adadım :KK70: 60 a düşünce adetlerim düzene girdi. adetin 2.günü bakılan hormonlar mükemmel çıktı.
pco nun tek çaresi kilo vermekmiş.. keşke tek derdim bu olsaydı..

bünyeden bünyeye değişiyo ama kızlar eğer fazla kilonuz varsa kilo verin. boyum 1.65
70 kilo çok aşırı bi kilo değil ama 10 kilo verince gününde adet olmaya başladım demek ki çok etikiliyo.

ben de hala uğraşıyorum diğer sorunlarla. allah hayırlısı ile hepimize tez zamanda evlat nasip etsin.

X