Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nası ya iki günlük mü? o herhalde iğne yapılmayanlar için geçerlidir... ben şimdi ümitleniyim mi 5.95 çıktı değerim diye...

iğne kullanmayanlar için canım normal gebeliklerde..Ben rahatsızlanmıştım gebelik varmı demişlerdi ozaman tedavi falanda görmüyorum dedim bilemiyorum korunmuyoruz ama olmuyorda demiştim dr. olsun yine bir kana bakalım öle serum verelim deişti.Değerim 0,5 falandı.Gbelik yok demişti kanda eğer gebelik varsa 2 günlük ise bile çıkıyormuş çünkü öle demişti hemşirede ne biliyim canım ümitlendirmiyim seni bende üşeniyorum valla kalkıp gimeye sonuç olumsuz olucak die gidesimde yok açıkçası..

canım ilk defa bu ay kasıklarımda bu kadar ağrım oldu dün akşam böyle batar gibi sancı oldu ne bileyim adet olucam kesin diyorum ama yok adetime bir iki gün kala akıntım kesilirdi akıntım da devam ediyo ümitlendem yine ama inşallah üzülmem yine sonucunda

inşallah canım inş. güzel haberler verirsin..Ama akıntı durumuda değişik mesela yumşlar çatladığında akıntı oluyormş öle olanlar var benim resmen akıntılarım kesildi çok az öle abrtılı değil en azından iğneden önce daha çoktu eğer akıntıya bağlarsak benim bebiş yok ozaman..Bence herşey psikolojik çok afedersiniz kızlar musluk gibi akıntımda oluyordu benim nasıl hevesleniodum bişey olmuyordu ne biliyim yaa hayırlısı olsun canım inş. üzülmezsin ne zaman çıkkarsa haber verin kızlar habersiz bırakmayın hee :KK34:

gamzyy inşallah hamilesindir arkadasım:emir_bebek:

ay canım inşallah Allah hayırlısını versin ben hep üç çocuk annesi olmayı hayal ettim Rabbim bir tane nasip etse diyorum şimdi kaç aydır olmuyo çok üzülüyorum ama bu anladığım kadarıyla uzun soluklu bir tedavi ve moralimi yüksek tutmam lazım eğer hamile değilsem bu ay ilk kez rahim filmim eşime sperm testi yapılacak klomenin en düşük dozuna rağmen sağda 6 solda da vardı çatlama iğnesi vermedi yönetmeliğe aykırı dedi çoğul gebelik riski var da dedi yumurtalar yanlış anlamadıysam 18 mm falandı sanırım birde kontrole klomen kullandıktan 2 gün sonra gittim hayırlısı canım İnşallah bebişlerimize kavuşuruz

inşallah canım inş. güzel haberler verirsin..Ama akıntı durumuda değişik mesela yumşlar çatladığında akıntı oluyormş öle olanlar var benim resmen akıntılarım kesildi çok az öle abrtılı değil en azından iğneden önce daha çoktu eğer akıntıya bağlarsak benim bebiş yok ozaman..Bence herşey psikolojik çok afedersiniz kızlar musluk gibi akıntımda oluyordu benim nasıl hevesleniodum bişey olmuyordu ne biliyim yaa hayırlısı olsun canım inş. üzülmezsin ne zaman çıkkarsa haber verin kızlar habersiz bırakmayın hee :KK34:

bakalım kısmet ama adetime yakın akıntım kesilirdi benim bana iğne vermedi çok fazla ve iyi boyutta yumurtan var dedi ikizden bahsetmiyorum dörtüz beşiz olur korunun da dedi ama ben ilacı içerken ve kontrole gelene kadar korunmadığımızıda söyledim çatlayan olmuşsa olabilir de dedi canım aslında adet olursam kist oluşmuş sancılarım ondan da olabilir dimi neyse kan testinde belli olucak sanırım inş hamileyimdir ama kötüsüne hazırlayım kendimi birde bu ay hamileysem şaşırıcam kaç ay uğraştık bu ay bebeği hiç düşünmedim hatta sonra korunduk kısmet bakalım

naparsınız bakalım...
bende bı mutluşluk var bugun sormayınnn :)
biraz alısverıs yaptım bedenım asagı seyırde 42 beden kıyafet aldım ondan olabılır mı acaba hahahaahaha
bırde doktorum kılo verırasem ken dılıgınden hamıle kalabılırsınm demıstı onun ıcınde sevınıyorum tabı bilemedım yanı bı hafıflık var ıcımde kıpır kıpır :KK70:
guzel haberlerınıxzı beklıyorum 16 ya ne kaldı surda :)

siz aşeriomsnz yaa ben hiç aşermiorm:KK43:hiç hamile gibi deilm midem yanıo ama bulanmıo.bebeğimn kalp atışlarını duymadk daha.inş 21 eylülde ozamana kadr nasıl dayanıcm bilmiorm:S

siz aşeriomsnz yaa ben hiç aşermiorm:KK43:hiç hamile gibi deilm midem yanıo ama bulanmıo.bebeğimn kalp atışlarını duymadk daha.inş 21 eylülde ozamana kadr nasıl dayanıcm bilmiorm:S

merhaba hosgeldın aramızda çok az hamıle var ve çogu su anda burada değil sağlıkla bebeğiniz dunyay gelır umarım hangı yontemle hamıle kaldınız doğrusu tedavı ne gordunuz?

önceden batma oluyodu bugün de adet olacakmışım gibi bir ağrı var... salak saçma kendimi ümitlendiriyorum yerleşmiştir diye ... :KK43:

canım benim inşallah olmuştur hamilesindir Allah'ım bizim bebişler pek kıymetli olucaklar vallahi bi de ben anlamıyorum benim annem bana hemen hamile kalmış iki kardeşim daha var Allah hemen nasip etmiş bizimde olur inşallah canım birde bişey sorucam benim adetlerim düzenli ama hep çok sancılı oluyor evlenince azalır bebek olnca geçer demişlerdi evlenince ilk bir kaç ay azaldı sonra yine aynı acaba hemen hamile kalamamamın sebebi olabilirmi?

canım benim inşallah olmuştur hamilesindir Allah'ım bizim bebişler pek kıymetli olucaklar vallahi bi de ben anlamıyorum benim annem bana hemen hamile kalmış iki kardeşim daha var Allah hemen nasip etmiş bizimde olur inşallah canım birde bişey sorucam benim adetlerim düzenli ama hep çok sancılı oluyor evlenince azalır bebek olnca geçer demişlerdi evlenince ilk bir kaç ay azaldı sonra yine aynı acaba hemen hamile kalamamamın sebebi olabilirmi?

ya ben evlenince hiçbir değişiklik olmadı ben en fazla 3 gün oluyorum hatta bazen ikinci gün gece ped koymama bile gerek olmuyo. ağustosta başladı benim tedavim glifor verdi doktor polikistik over varmış şimdi geçti ama adet düzenimde ya da gün sayımda hiç değişiklik olmadı. gamzyyyyyyyyy son 10!!!

ya ben evlenince hiçbir değişiklik olmadı ben en fazla 3 gün oluyorum hatta bazen ikinci gün gece ped koymama bile gerek olmuyo. ağustosta başladı benim tedavim glifor verdi doktor polikistik over varmış şimdi geçti ama adet düzenimde ya da gün sayımda hiç değişiklik olmadı. gamzyyyyyyyyy son 10!!!

canım çatı darlığı primer bişeydi sanırım karından hem bekarken hemde sonra yapılan ultrasonda herşey normal rahim gayet iyi deniliyo ama benim çok ağrım oluyo bayıltıyo sancı o derece yani adetim 3 gün yoğun 5 gün sürüyo benimde yoğun oluyo çok tabi adet başlayınca ağrı kesici aldığım için ağrım çok oluyo hadi acile birde benim rahmim içe dönük yapıda o da çok ağrı yaparmış :KK43: bu arada kızlar eşimi aradım gidip alıp doktora göstericek Allahım inşallah hamileyimdir :18:

bende bebek ıcın gıttığımde ogrendım polıkıstık overımı doktor bırkac ay tedavı verdı hormonlara calıstı falan olmadı cok ılerlemıs kılo ver dedı falan fılan ama garıp olan benım adetım gecıkmez sık sık olur az az olur normalde az ve uzun aralıklarla olması beklenıyor ama bendekı durum farklı adet sokturuulerle ıkı ay kadar kısa ama çok adet oldum sonrada adet sokturuculerı her ay ama gecıktırmek ıcın kullandık ve bu seferde çok az ve agrılı olmaya basladı ozellıkle duphaston kullandığım her ay 2-3 gun acıdan geberıyorum gunde 2-3 agrı kesıcı kullanıyorum ıste boyle dogum yapsam acaba normale doner mı ?

canım çatı darlığı primer bişeydi sanırım karından hem bekarken hemde sonra yapılan ultrasonda herşey normal rahim gayet iyi deniliyo ama benim çok ağrım oluyo bayıltıyo sancı o derece yani adetim 3 gün yoğun 5 gün sürüyo benimde yoğun oluyo çok tabi adet başlayınca ağrı kesici aldığım için ağrım çok oluyo hadi acile birde benim rahmim içe dönük yapıda o da çok ağrı yaparmış :KK43: bu arada kızlar eşimi aradım gidip alıp doktora göstericek Allahım inşallah hamileyimdir :18:

ya gamzyy sana inanamıyorum... değeri öğrensene ben burdan söylerim sana bebiş var mı :)

eeee ne oldu sonuç gamzyy değerin neymiş canım en azından onu söleseydin canm nereleree gittinn hadi bakalım hayırlı haberler gelir inş. bayram öncesi seviniriz :KK34:

çok üzgünüm kızlar gebelik yok demiş doktor idrarda vermiştim idrar yolu enfeksiyonu çıkmış tekrar kaç aydır kurtulamadım şu enfeksiyondan neyse Allah bana da hayırlısıyla nasip etsin :KK43:

çok üzgünüm kızlar gebelik yok demiş doktor idrarda vermiştim idrar yolu enfeksiyonu çıkmış tekrar kaç aydır kurtulamadım şu enfeksiyondan neyse Allah bana da hayırlısıyla nasip etsin :KK43:

üzülme canım ..Ben kan testi sanmıştım canım olsun idrar yolu enfeksiyonu çok ağır bişey değil çok ileri seviyede olmadığı sürece herkeste oluyormuş dr. demişti bana ileri seviye olursa kötü demişti üzülme hayırlısı buymuş rabbim böle yazmış zamanı va demekki canım üzülme umudumuzu kaybetmek yok :KK34:

X