Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çok üzgünüm kızlar gebelik yok demiş doktor idrarda vermiştim idrar yolu enfeksiyonu çıkmış tekrar kaç aydır kurtulamadım şu enfeksiyondan neyse Allah bana da hayırlısıyla nasip etsin :KK43:

canım benim olsun ne yapalım kader..inşallah sende önümüzdeki ay hamile kalırsın üzülmemeye çalış.kolay degil biliyorum ama nasip işte ..

üzülme canım ..Ben kan testi sanmıştım canım olsun idrar yolu enfeksiyonu çok ağır bişey değil çok ileri seviyede olmadığı sürece herkeste oluyormuş dr. demişti bana ileri seviye olursa kötü demişti üzülme hayırlısı buymuş rabbim böle yazmış zamanı va demekki canım üzülme umudumuzu kaybetmek yok :KK34:

yok hem kan hem idrar verdim İnşallah canım umut hep var hayal kırıklıklarını biriksede :KK50:

canım benim olsun ne yapalım kader..inşallah sende önümüzdeki ay hamile kalırsın üzülmemeye çalış.kolay degil biliyorum ama nasip işte ..

çok sağolun kızlar desteğiniz için çok teşekkürler umudum olmalı çünkü anne olmayı çok istiyorum ben kendimi bildim bileli bi bebek bi çocuk görsem dayanamam çok seviyorum Allah'ım hayırlı mübarek cuma günü duy bizi nolur kucağımız boş bırakma inşallah bi gün hamilelik haberimi paylaşabilirim burdan arkadaşlar

çok üzgünüm kızlar gebelik yok demiş doktor idrarda vermiştim idrar yolu enfeksiyonu çıkmış tekrar kaç aydır kurtulamadım şu enfeksiyondan neyse Allah bana da hayırlısıyla nasip etsin :KK43:

ben kan verdin sandım... senin kaç gün geçmişti adetinden cnm? Allah büyük nasip ne zamansa o zaman alıcaz bebeklerimizi kucağımıza... üzülme... seni çok ii anlıyorum 8 aydır ben de bunu yaşıyorum :KK43:

ben kan verdin sandım... senin kaç gün geçmişti adetinden cnm? Allah büyük nasip ne zamansa o zaman alıcaz bebeklerimizi kucağımıza... üzülme... seni çok ii anlıyorum 8 aydır ben de bunu yaşıyorum :KK43:

canım benim kan da verdim idrar da dün olmam lazımdı ama olmadı bu ay kısmet değilmiş diyorum artık bide idrar yolu enfeksiyonu engel midir hamileliğe

mrb kızlar yine boş kalmış buralar meltemm ne yaptı acaba kendi kalbi durmadan bebişinin kalp atışlarını duydumuki inş. :KK61: :KK1:
Cemretibette yok dünden beriidiir oda byra temizliğine verdi kendini sanrım :KK37:
Bende bu akşam başlicam temizliğe ancak yarın akşama biter herhalde :KK1::KK1:

KIZLAR MESAİ BİTİYOR BEN ÇIKIYORUM YARIN İŞ VAR YİNEE YAA OOOFFF:KK53: İYİ AKŞAMLAR CÜMLETEN KIZLAR YARIN GÖRÜŞMEK ÜZEREE KENDİNİZE İYİ BAKIN HOŞÇAKALIIIINN :KK34:

:KK1: allah sabır selamet versin birde olan aklımızıda almasın inşallaah :KK1:

Hadi bakalım inş. duyarsın kalp atışlarını inş. sapa sağlam gelir kütür kütür:nazar::emir_bebek:

:KK16: duydum :KK16: en sonunda duydum kendi kalbim durmadan benim fasulyenin kalbini duydum... buyumus bebegim 1cm olmuş :KK1::KK1::KK1:

insallah hepinizden duyacagim bu haberi insallah en kisa zamanda :nazar:

mrb kızlar yine boş kalmış buralar meltemm ne yaptı acaba kendi kalbi durmadan bebişinin kalp atışlarını duydumuki inş. :KK61: :KK1:
Cemretibette yok dünden beriidiir oda byra temizliğine verdi kendini sanrım :KK37:

KIZLAR MESAİ BİTİYOR BEN ÇIKIYORUM YARIN İŞ VAR YİNEE YAA OOOFFF:KK53: İYİ AKŞAMLAR CÜMLETEN KIZLAR YARIN GÖRÜŞMEK ÜZEREE KENDİNİZE İYİ BAKIN HOŞÇAKALIIIINN :KK34:

ikimizinde kalbi canavar gibi calisiyo cok sukur :KK1: yazilanlari okumaya calisiyodum gormemisim seni.. :KK34:
cemre kayboldu yine cocugumun sut anasi yapcam ama ben onu kulturamass :KK1::KK1:

iyi bak kendine canim insallah gorusurus yarin..:KK16:

Son düzenleme:
Meraba arkadaşlar bende 1.5 yıldır evliyim 8 aydır korunmuyoz pko hastasıyım doktorum bu ay glukofene başlattı 10 gündür kullanıyorum aşırı derecede mide bulantısı oldu ishal çabası bakalım bebiş için katlanacaz yan etkileri çok fazla bu hapın ama razıyım yeter ki bebeğim gelsin ...:emir_bebek:

Meraba arkadaşlar bende 1.5 yıldır evliyim 8 aydır korunmuyoz pko hastasıyım doktorum bu ay glukofene başlattı 10 gündür kullanıyorum aşırı derecede mide bulantısı oldu ishal çabası bakalım bebiş için katlanacaz yan etkileri çok fazla bu hapın ama razıyım yeter ki bebeğim gelsin ...:emir_bebek:

doktorunla gorusseydin belki baska bi ilac onerirdi yine ayni ise yarayan az yan etliki vardir biseyler.. bunyeni okadar hirpalatma diye :KK34:

terapi gibi geliyo yazdıkların canım sağol :) inşallah bir an evvel hamile kalırız da tedaviye gerek kalmaz

saol canım npalım bizim halımızı ancak biz anlarız olucak biliyorum bigün bizimde olucak kızlar çok estağfirullah çekın hamıle kalbılmek için çok önemlıymş bide ya musavvir en kısa zamanda kalırız inşallah.

evet canım hem temızlık hem moralsızlık biyerde yoruluyo insan sonuçları ldım herşey çok güzel bi sıkıntınız yok ıkınızınde dedı ama bayramdan dolayı ara erdık nebılım insan sabırsız olunca zaman geçmiyo gibi gelıyo hayırlısı olsun napalım.:KK17:

Son düzenleme:
meltemcim rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıb etsın çok sevındım canım için rahatlamıştır hadi gözün aydın:KK34:

Son düzenleme:
ikimizinde kalbi canavar gibi calisiyo cok sukur :KK1: yazilanlari okumaya calisiyodum gormemisim seni.. :KK34:
cemre kayboldu yine cocugumun sut anasi yapcam ama ben onu kulturamass :KK1::KK1:

iyi bak kendine canim insallah gorusurus yarin..:KK16:

canım leptopumuzda çalınmıştıya bi ondan bi bundan itiyom sırf buraya girebilmek için valla özlüyom sizi meltemcık unuturmuym bebişini çok sevındım kalbıde atmış hele bi doğsun hedıyeını yollıycam inşallah bana doktor bu ay aa verdı inşallah önumuzdekı ay ya anlamıyorukı herşey çok güzel hiç bi sıkıntı yok dedı baktı neden omuyo insan daha kötü oluyo sebepsiz olunc acaba nekadar daha olmıycak diye düşünmeye başladım offf

sedda naptı inşllah güzel sonuç alırsın canım yoksun burda ama haber ver merak ettım

Son düzenleme:
Meltemcim bu ilaç herkese aynı etkiyi yapıyomuş okudum diğer topiklerde de pko hastaları genelde kullanıyomuş etkiliymiş zayıflatıyomuş mecburen devam edecem ilaca fıstıım inşş bebeklerımıze kavuşuruz artık çooksabırsızlanıyorum tabıı hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatlı olsun elbette ama zaman bazen geçmıyo bu durumu en fazla buradakı arkadaşlara anlatabılıyorum çünkü herkes aynı duygular içerisinde olunca anlaşabılmek çok daha güzel oluyo...

Meltemcim bu ilaç herkese aynı etkiyi yapıyomuş okudum diğer topiklerde de pko hastaları genelde kullanıyomuş etkiliymiş zayıflatıyomuş mecburen devam edecem ilaca fıstıım inşş bebeklerımıze kavuşuruz artık çooksabırsızlanıyorum tabıı hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatlı olsun elbette ama zaman bazen geçmıyo bu durumu en fazla buradakı arkadaşlara anlatabılıyorum çünkü herkes aynı duygular içerisinde olunca anlaşabılmek çok daha güzel oluyo...

mesela ben canım benımde ılk edavı olumsuz bıttı bu ay bayrm girdi boş geçicek bidahakı ay bkalım naparız hayırlısı olsun napalım beklıycez:KK34:

bende kullanıyorum hemde 4 aydır falan belkı dahada fazla gecer yakıunda sıkayetlerın en fazla 15 gun suruyor sonra toklu hısssı olusmasına yardım edıyor kılo vermeye calısıyorsan karatay dıyetı onerırım bende pkoluyum bende kullanıyorum ve karatay dıyetı yapıyorum ac kalmadan en fazla 3 ogunle kılo verıyoruz topıgıdde var :KK66: kıtabıda

gecen ay klomen kullandım, bu ay ara vermek zorunda kaldık bayram sebebıyle. bu klomenın etkisi ıkıncı ayda olmaz degıl mı,hanı ılaçsız hamıle kalanlar var ya.bıraktıktan sonra.acaba etkısı suruyor da mı oyle oluyor :44: ayhh bı umut ıste benımkı de:KK14:

merabalaarrr kızlarrr yorumları okuduğum kadarıyla bu ay hepimiz boş geçicez anlaşılan bayram molası:KK1:ama doktorumda demişti zaten ilacın etkisi devam eder diye inş. devam ederde bu ay çifte bayram yapmış oluruz rabbim sevindirsin tez zamandaaaaa...kızlar bayramınızı şimdiden kutluyorum yarın inş. yola çıkıcaz memleket bizi bekler inş. tatil dönüşü tekrar görüşürüz ve güzel haberlerinizi alırım.:KK49:ben yokken çok ilerlemsin haaa muhabbet kıskanırım yoksaa haaaaa:KK20:neyse görüşmek ümidiyle öpüyorum hepiniziiiii:KK3:

X