Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlar nasılsınız..ayy benimde kafam karıştı igneden kaç gün sonra idrarda ve kanda cıkıyor bileniniz varmıı?
sedacım inşallah güzel haber vericeksin bakalım :nazar:

selam kızlar nasılsınız..ayy benimde kafam karıştı igneden kaç gün sonra idrarda ve kanda cıkıyor bileniniz varmıı?

ayyy ben de onu bir öğrenebilsem :) 10. günde yaptırdım ben değeri 5.95 çıktı.

ayyy ben de onu bir öğrenebilsem :) 10. günde yaptırdım ben değeri 5.95 çıktı.

ne güzel..umarım degerin yükselir cok sevindim senin adına..ben bugün 8.günümdeyim daha var ama şimdiden bir merak sardı..ayy inşallahh hepimiz hamile kalmışızdır..bayram hediyesi veririz eşlerimizee ailelerimize :KK16:

ne güzel..umarım degerin yükselir cok sevindim senin adına..ben bugün 8.günümdeyim daha var ama şimdiden bir merak sardı..ayy inşallahh hepimiz hamile kalmışızdır..bayram hediyesi veririz eşlerimizee ailelerimize :KK16:

ama ben bayram hediyesi veremicem bayramın ilk günü çalışmalar başlıyor daha bizim:KK1:

bayramda annemlere gidicez , o kadar çok isterimki ona bu müjdeyi vermeyi. bu gece uyku yok bana :) yarın test sonucunu buraya mutlaka yazarım.

sedaa sende bi test yaptır 14.gnündesin cıkma ihtimali coook yüksek..ayy nasıl durabiliyosun kız..

seddacım seninle aynı zamanlarda hemen hemen evlenmişiz ve ikimiz de bu aralar galiba aynı şeyleri yaşıyoruz. ben duramadım test yaptım valla. gerçi kafam daha çok karıştı şimdi var mı yok mu onu anlayamadım. değerim 5.95 çıktı. 5 in üstü gebe diyolar dün yaptırdım yani 23. günümde ve bu değer çıktı 3. haftaya göre 5 in üstünde olması normalmiş. ama en alt sınıra yakın tabi 5.95. kafam çok karışık o yüzden. yarın tekrarlıcam testi bakalım artıyomu diye ama zaman geçtikçe moralim bozuluyo kötü düşünmeye başlıyorum bu değer sanki düşecekmiş gibi geliyo... offff... içim sıkılıyo... oysa 3 tane yumurtam çatlamıştı bu ay. biri tutsa bari. Allahım büyüksün yarabbim ...
allah inşallah umutlarını boşuna çıkartmaz canım çok ümitliydin bu ay inş. tutmuştur,Umudunu yitirme hemen :KK34: canım benim ümidim yok bugün tam 24günüm adet olmaya 4 gün kaldı bir ara yapsmmı dedim ama yok bence o yüzden en iyisi kırmızıları görüp beklemek canım.

inş. bende çok isterim canım güzel haberler vermeyi ama allah bilir artık ne diyim..Cümlemize nasip olsun inş. anne olmak..

sedaa sende bi test yaptır 14.gnündesin cıkma ihtimali coook yüksek..ayy nasıl durabiliyosun kız..

yok kız çıkmaz diolar adetimede bişe kalmadı ümidim olmadığı için yapmıyorum nasıl olsa gelcek kırmızılar diyorum o yüzden yoksa merak ediyorum bende belkilerdeyim ama çıkmaz dedi cansu o yüzden canım dr. arayıp sormak istemiyorum adetini bekle dicek eşimede dedim dr. bekle adetini 1 hafta geçsin öle dio amaan ne biliyim beklemek beklemek bekleme sabır sabır sabır yine terketmedi bizi kaderimiz :KK1:

kızlar dayanamadım gittim ben kan verdim dua edin inşallah hamileyimdir 16.00 da çıkıcak sonuçlar eşim alacak sonucu tekrar işten izin alamam diye Allahım nolursun yüzüme gül hayırlısı tabi ama çok mutlu olucam inşallah hamileyimdir:KK49:

kızlar dayanamadım gittim ben kan verdim dua edin inşallah hamileyimdir 16.00 da çıkıcak sonuçlar eşim alacak sonucu tekrar işten izin alamam diye Allahım nolursun yüzüme gül hayırlısı tabi ama çok mutlu olucam inşallah hamileyimdir:KK49:

senin adetin geçmişmiydi canım ??

allah inşallah umutlarını boşuna çıkartmaz canım çok ümitliydin bu ay inş. tutmuştur,Umudunu yitirme hemen :KK34: canım benim ümidim yok bugün tam 24günüm adet olmaya 4 gün kaldı bir ara yapsmmı dedim ama yok bence o yüzden en iyisi kırmızıları görüp beklemek canım.

ayyy inanamıyorum sedda ya sende mi 12sinde adet oldun... benim de bugün 24. günüm... ama ben 30 günde bir oluyorum gerçi bu ay 14. günde çatladı yumurta 28 günde olabilirim bu ay... ne şaşkoloz oldum yaaa...

ayyy inanamıyorum sedda ya sende mi 12sinde adet oldun... benim de bugün 24. günüm... ama ben 30 günde bir oluyorum gerçi bu ay 14. günde çatladı yumurta 28 günde olabilirim bu ay... ne şaşkoloz oldum yaaa...
evet canım bende 12.sinde oldum ben 27-28 günde bir oluyorum..Ayy bilmiyorum ya yapmicam beklicem valla ümidim yok biliyorsunuz gerek yok dr.du kandı..
dün olmalıydım ama olmadı canım çıkar dimi kanda kesin

evet canım 2 günlük bile olsa çıkıyormuş knda bana hemşire demişti ordan biliyorum :KK34:

evet canım bende 12.sinde oldum ben 27-28 günde bir oluyorum..Ayy bilmiyorum ya yapmicam beklicem valla ümidim yok biliyorsunuz gerek yok dr.du kandı..

evet canım 2 günlük bile olsa çıkıyormuş knda bana hemşire demişti ordan biliyorum :KK34:

nası ya iki günlük mü? o herhalde iğne yapılmayanlar için geçerlidir... ben şimdi ümitleniyim mi 5.95 çıktı değerim diye...

canım ilk defa bu ay kasıklarımda bu kadar ağrım oldu dün akşam böyle batar gibi sancı oldu ne bileyim adet olucam kesin diyorum ama yok adetime bir iki gün kala akıntım kesilirdi akıntım da devam ediyo ümitlendem yine ama inşallah üzülmem yine sonucunda

X