Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

gunaydin herkese.. internetime tecavuz ettiler dun hic giremedim.. catlicaktim sıkıntıdan.. iyi dimi herkesler.. insallah yeni hamisler var aramizda:KK76::KK76:

kızlaaaar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. ben geçen salı ovitrelle oldum acaba onun etkisi olmuş olabilir mi? ama taaa salı oldum yani 9 gün oldu olalı... yarın tekrarlatıcam testi. düşerse gebelik yok demektir yükselirse var... Allah':nazar:ım inşallah yarabbim yaaaa...

kızlaaaar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. ben geçen salı ovitrelle oldum acaba onun etkisi olmuş olabilir mi? ama taaa salı oldum yani 9 gün oldu olalı... yarın tekrarlatıcam testi. düşerse gebelik yok demektir yükselirse var... Allah':nazar:ım inşallah yarabbim yaaaa...

14 gun diyorlar etkisinin gecmesine ama insallah sende daha cabuk gecmistirde deger yukselir.. :nazar:

hayırlı sabahlar hepinize :KK14:ben ikinciyi bu kadar isteyerek nankörlükmü ediyom kızama hamile deyilken allahım olsunda düşük olsun o duyguyu yaşım en sonnunda oldu mol gebelik oldu aslında beni bu hallere bu dualara dua edcek kadar zora SOKAN ETRAFIMDAKİLER OLDU ŞİMDİ BİR KIZIM VAR BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SAĞLIKLI HELE BİR BALDIZIM VAR YA TELEFON YA BENİ GÖRDÜĞÜ YERDE YA YİNEMİ HAMİLE DEYİLSİN DİYİP DURMUYOMU :KK43:

hayırlı sabahlar hepinize :KK14:ben ikinciyi bu kadar isteyerek nankörlükmü ediyom kızama hamile deyilken allahım olsunda düşük olsun o duyguyu yaşım en sonnunda oldu mol gebelik oldu aslında beni bu hallere bu dualara dua edcek kadar zora SOKAN ETRAFIMDAKİLER OLDU ŞİMDİ BİR KIZIM VAR BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SAĞLIKLI HELE BİR BALDIZIM VAR YA TELEFON YA BENİ GÖRDÜĞÜ YERDE YA YİNEMİ HAMİLE DEYİLSİN DİYİP DURMUYOMU :KK43:

yaaa nedır bu ınsanların derdı degıl mı yanı ıstedıgını bılıyorsan sorup durma ıstıyosa calısıyodur oluncada mutlaka haberın olur Allahım buyuksun sen sabırr ne dıyelım arkadasım banada yengeler yapıyor aynı seyı boyle kafa atasım gelıyor :KK37::KK53: tedavı gordugumu soylemedım daha cok sorarlar dıye :KK70: adet duzensızlıgım var onun ıcın ılac kullanıyorum dıyorum hakkımızda hayırlısı çok ıstersen şerri ıstermıssın oyle derler oluruna bırak bı tane kızın varmıs oooohh ne dıyım ben daha ucundayım ısın yumurta buyutmeye calısıyorum:KK43:

bisekilde gunahlarimizin bedelini oduyoruz iste.. ben 6 yildir evliyim 5 yil cocuk dusunmedik hic.. 30 kadar yolu var dedik.. 12 ay once cocuga karar verdik.. Allahta cezamizi verdi 12 sonra hamile kalabildim.. ve 30 umu doldurduktan 1 hafta kadar sonra dogum yapacagim insallah :KK34:
bide 1-2 kisi biliyordu benim tedavi oldugumu annemler bile yok bunlarin icinde.. adet duzensizliginden ilac kullaniyorum dedim hep.. 0 bilen 1-2 kisi surekli taciz ediyodu ama.. olmadimi daha aaa yinemi hamile degilsin.. katil edeceklerdi beni.. zaten ben kotuyum bide onlarla ugrasiyodum.. o yuzden en iyisi cok insanin bilmemesi :KK34:
ve asla namkorluk etmiyorsun.. insanin kardesi olmasi cok muthis bisey cunku..

Merhabalr kızlar nasılsınız mübarek cuma günü ve cuma saatinde allahım hayırlıs haberler almamızı ve vermemizi nasip etsin inş.
Angel test yapmışsın inş. olur canım :KK34:

Kızlaaaarr iğnenin bugün tam 14.günü idrar yada kan testi yapsam bişeler çıkarmı ne diyorsunuzz??Yapiyimmi bekliyimmi aslında beklemekten yanayım ama cemrecimde adete 4-5 gün kala ilişki girme tutmuo demişti adetede 5-6 gün var ooff aklım karıştı napiyim test yapimmi kızlaaar??

bugun duyacagim :26: cikiyorum az sonra gitmeden bi bakayim dedim.. sanirim onun kalbini duymaya giderken benimki duracak :26::26:

:KK1: allah sabır selamet versin birde olan aklımızıda almasın inşallaah :KK1:

Hadi bakalım inş. duyarsın kalp atışlarını inş. sapa sağlam gelir kütür kütür:nazar::emir_bebek:

benim bildiğim kadarıyla 10'dan büyük olması gerekiyor değerin. sanırım sizde gebelik yok.

gene klomen mi kullanacaksın canım yoksa iğne mi?

klomene devam bu 6.ayım tatlım.aşılama düşünüyorum artık

kızlarrr doktordan geldim 3 tane yumoşum varmış birinin boyutu iyi diğer ikisi biraz küçükmüş.yarın tekrar çağırdı onlarda büyüsün öyle yapalım çatlatma iğnesini dedi.hepsinin aynı zamanda çatlamasını istiyorum dedi.yani yarın yine doktordayım püüüüfffffffffffff

klomene devam bu 6.ayım tatlım.aşılama düşünüyorum artık
kızlarrr doktordan geldim 3 tane yumoşum varmış birinin boyutu iyi diğer ikisi biraz küçükmüş.yarın tekrar çağırdı onlarda büyüsün öyle yapalım çatlatma iğnesini dedi.hepsinin aynı zamanda çatlamasını istiyorum dedi.yani yarın yine doktordayım püüüüfffffffffffff

canım benim püüfleme bak yumoşlar varmış inş. bu sefer olucak canım allah yardımcın olsun inş. bu sefer olur inşş :KK34:

canım benim püüfleme bak yumoşlar varmış inş. bu sefer olucak canım allah yardımcın olsun inş. bu sefer olur inşş :KK34:

yumoş olsa nolur canım benim ya geçen ay beş tanevardı hiç bir işe yaramadı.
her ay hastanenin kapısından girerken allahım nolur bu son olsun diyorum ama son olduğu yok.:KK50:

Merhabalr kızlar nasılsınız mübarek cuma günü ve cuma saatinde allahım hayırlıs haberler almamızı ve vermemizi nasip etsin inş.

Kızlaaaarr iğnenin bugün tam 14.günü idrar yada kan testi yapsam bişeler çıkarmı ne diyorsunuzz??Yapiyimmi bekliyimmi aslında beklemekten yanayım ama cemrecimde adete 4-5 gün kala ilişki girme tutmuo demişti adetede 5-6 gün var ooff aklım karıştı napiyim test yapimmi kızlaaar??

seddacım mrbblarr,canım ıcınde kalmasın ıstersen yap testı rahatlamış olursun ama daha cıkmaz sonuc,benden solemesı...

benden bu ayda bı hayır yok kızlarrr grıp oldum antıbıyotık verdı doktor kyullanmasam olmazmı dedım mutlaka alman lazım dedı...bebiş istıyoruz ama bız dedım korun dedı..korun korunda bebişşş bu ay da yok offfffff:KK43:(((((((((

kızlar merhaba nasılsınız? ben bişey sormak istiyorum 11 aydır hamile kalamadım bu ay ilk kez klomen kullandım 5. günü 5 tane aldım konrole gittiğimde çok yumurtamoluşmuş iyi boyutta doktor çatlama iğnesi veremem bu ay korunun çoğul gebelik riski var dedi tabi ben ilacı alırken kontrole gidine kadar korunmamıştım adet olmam lazım daha olmadı birde bir haftadır her akşam karnım şişiyo ateş basıyo gibi oluyo özellikle kasıklarım sağda daha hissedilir sancım var iki gün önce idrardan baktım negatif çıktı ama sanki bu ay bir farklı akıntım kesilmedi adet olucam kesin diyorum gidiyorum bakıyorum yok özellikle dün akşam batma gibi kasığımda sancım oldu kan testi yaptıracaktım ama eşim gitme diyor biraz zaman geçsin bayramdan sonra gideriz diyor acaba hamile olabilirmiyim kızlar Allahım inşallah öyledir yada klomen adet gecikmesi yapar mı bilemedim

seddacım seninle aynı zamanlarda hemen hemen evlenmişiz ve ikimiz de bu aralar galiba aynı şeyleri yaşıyoruz. ben duramadım test yaptım valla. gerçi kafam daha çok karıştı şimdi var mı yok mu onu anlayamadım. değerim 5.95 çıktı. 5 in üstü gebe diyolar dün yaptırdım yani 23. günümde ve bu değer çıktı 3. haftaya göre 5 in üstünde olması normalmiş. ama en alt sınıra yakın tabi 5.95. kafam çok karışık o yüzden. yarın tekrarlıcam testi bakalım artıyomu diye ama zaman geçtikçe moralim bozuluyo kötü düşünmeye başlıyorum bu değer sanki düşecekmiş gibi geliyo... offff... içim sıkılıyo... oysa 3 tane yumurtam çatlamıştı bu ay. biri tutsa bari. Allahım büyüksün yarabbim ...

kızlar merhaba nasılsınız? ben bişey sormak istiyorum 11 aydır hamile kalamadım bu ay ilk kez klomen kullandım 5. günü 5 tane aldım konrole gittiğimde çok yumurtamoluşmuş iyi boyutta doktor çatlama iğnesi veremem bu ay korunun çoğul gebelik riski var dedi tabi ben ilacı alırken kontrole gidine kadar korunmamıştım adet olmam lazım daha olmadı birde bir haftadır her akşam karnım şişiyo ateş basıyo gibi oluyo özellikle kasıklarım sağda daha hissedilir sancım var iki gün önce idrardan baktım negatif çıktı ama sanki bu ay bir farklı akıntım kesilmedi adet olucam kesin diyorum gidiyorum bakıyorum yok özellikle dün akşam batma gibi kasığımda sancım oldu kan testi yaptıracaktım ama eşim gitme diyor biraz zaman geçsin bayramdan sonra gideriz diyor acaba hamile olabilirmiyim kızlar Allahım inşallah öyledir yada klomen adet gecikmesi yapar mı bilemedim

yok klomen adet gecikmesi yapmaz canım ... aksine adet düzenleyici olarak veriyolar klomeni. bi arkadaşa mesela adet olmuyodu o klomen vermiş doktor. 16. gününden itibaren de duphalac vermiş progesteron takviyesi için. ben senin yerinde olsam çoktaaaaan kan testi yaptırırdım. aynı şeyleri yaşadım çünkü ben ve 5.95 çıktı 23. gün bhcg sonucum. beklemek çok zor ama... bende de 3 tane çatladı bu ay, biri tutar inşallah diye bekliyorum. Allah büyük ... :nazar:

yok klomen adet gecikmesi yapmaz canım ... aksine adet düzenleyici olarak veriyolar klomeni. bi arkadaşa mesela adet olmuyodu o klomen vermiş doktor. 16. gününden itibaren de duphalac vermiş progesteron takviyesi için. ben senin yerinde olsam çoktaaaaan kan testi yaptırırdım. aynı şeyleri yaşadım çünkü ben ve 5.95 çıktı 23. gün bhcg sonucum. beklemek çok zor ama... bende de 3 tane çatladı bu ay, biri tutar inşallah diye bekliyorum. Allah büyük ... :nazar:

ay canım benim inşallah hamilesindir Allah'ım hamileysem ben kesin sevinçten oturur ağlarım herhalde gitsem kan testi yaptırsammı acaba içim içimi yiyor böyle de eşimde duysa kızacak diye çekiniyorum sabah gideyim dedim az daha geçsin diyor ama beklemek ne zor ya işten biraz erken çıkıp yaptırsam kesin çıkıyo dimi kanda kızlar

X