Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar 27 si adet tarhımım ama benım ınanılmaz agrılarım var ayaga kalkamıyorum oturdugumdadfa sureklı agrıyor sızdede oldumu ıgneden yada klomenden bole bısey oluomu halsızlık de var ama agrılar kotu etkılıooo

kızlar 27 si adet tarhımım ama benım ınanılmaz agrılarım var ayaga kalkamıyorum oturdugumdadfa sureklı agrıyor sızdede oldumu ıgneden yada klomenden bole bısey oluomu halsızlık de var ama agrılar kotu etkılıooo

dediğin ağrıların aynısını yaşıyorum bende anladamadım arkadaşım ben yatıyorum hep ıkıgündür azdı bugün arttı ağrılarım.

çok saolun kızlar bugün kafanızı şişirdim sorunlarımla dinlediğiniz destek olduğunuz için çook çook teşekkür ederim hepinize..:KK34: İnşallah yarın hepimiz için güzel bir gün ve güzel haberlerle dolu bir gün olsun..
Cümleteen iyi akşamlar diliyorum yarın allahın izniyle görüşmek üzeree.. :KK34:

iyi aksamlar :KK34:

sanada canım ne demek hepimiz birbirimize sorunlarımızı anlatıyoruz bu arda meltemcimmmm sanada çok teşekkür ederiz hamile olduğun halde girip bizede destek oluyosun insan hamilelelerden ufak bi ipucuyla bile mutlu oluyo teselli buluyo :KK42:

bizi bizden iyi anlayan yok ki seda sıkma canini :KK34:

cemre 12 aydir buralardayim en uzuldugum sey hamile kalanlarin bi cogunun haberi paylasip sonra forumu terketmeleri.. yazikki ben bu basligi cok gec bulmusum.. ama iyikide bulmusum..
insallah hepiniz adet olacagiz diye beklerken çift çizgiyle aklinizi yitirme noktasina gelirsiniz :KK52: ben hala normale donemedim de :KK1:

özel avrupa şafak hastanesinde doktorum orda başka doktorada gitmek istemiorum.
doktor kararı bize bıraktı eşimde klomen kullanıyo şimdi 1 ay dedi doktor ama ben erkeklerde 3 ay diye biliyordum yanlış hatırlamıyorsam.klomeni biraz daha kullansında sonra aşılamaya geçeriz artık.

ya ben anlamadim erkeklerde 3 ay derken? esin klomen mi kullaniyor..

burda bikeresinde okumustum igneden sonra cok sancim oldu uykudan uyandim acidan falan diye. bunyeye gore farklilik gosteriyor tabi ama seninki umarim iyi biseylerin habercisidir :KK34:

slm kizlar biz calismalara basladik sag kasigimda igne gibi batmalar var hayir olsunnn

bizi bizden iyi anlayan yok ki seda sıkma canini :KK34:

cemre 12 aydir buralardayim en uzuldugum sey hamile kalanlarin bi cogunun haberi paylasip sonra forumu terketmeleri.. yazikki ben bu basligi cok gec bulmusum.. ama iyikide bulmusum..
insallah hepiniz adet olacagiz diye beklerken çift çizgiyle aklinizi yitirme noktasina gelirsiniz :KK52: ben hala normale donemedim de :KK1:

meltemcim normalde adetım nadır 18 bazende 20 ılk defa geçen ay 24 oldu benbugun idrar testi yaptım 19.günüm benım idrarda tek çizgi çıktı acaba erkenmı yoksa silikte olsa çıkarmıydı?

meltemcim normalde adetım nadır 18 bazende 20 ılk defa geçen ay 24 oldu benbugun idrar testi yaptım 19.günüm benım idrarda tek çizgi çıktı acaba erkenmı yoksa silikte olsa çıkarmıydı?

insallah erkendir o erken :KK34: gec dollendiyse zaman şaşar zaten. ben son adet tarihine gore 6 hafta 4 gunluk hamileyim. Ama yok oyle bisii tabi.. asilama olali yarin 4 hafta olacak :KK1: gec dollenme ve gec catlayabilme yuzunden.. degisiyo zaman zaman yumoslar kendini nasil ve ne zaman iyi hissederse artik :KK34:

selam kızlar bir sorum olacak size klomeni ilk ay kullanıp sonuç alamayanlar ara veriyor mu yoksa tekrar tedaviye başlayabiliyor mu

selam kızlar bir sorum olacak size klomeni ilk ay kullanıp sonuç alamayanlar ara veriyor mu yoksa tekrar tedaviye başlayabiliyor mu

eger kist olusmadiysa tedaviye devam ediliyor. Kist varsada dogum kontrol hapi veriyorlar genelde ve hemen bi sonraki ay kayboluyor kist. ve klomenli tedavi yeniden devam ediyor.

eger kist olusmadiysa tedaviye devam ediliyor. Kist varsada dogum kontrol hapi veriyorlar genelde ve hemen bi sonraki ay kayboluyor kist. ve klomenli tedavi yeniden devam ediyor.

malesef bende kist oluşmuştu doktor baktığında adetinin 3. günü tekrar baktır muhtemelen adetle gider demişti adetimde çok farklı zaten katran gibi siyah yarın usg baktırıcam inşallah kaybolmuştur kist:18:

malesef bende kist oluşmuştu doktor baktığında adetinin 3. günü tekrar baktır muhtemelen adetle gider demişti adetimde çok farklı zaten katran gibi siyah yarın usg baktırıcam inşallah kaybolmuştur kist:18:

insallah gitmistir ozamanda tedavi kaldigi yerden araliksiz devam eder :KK34:

kizlar iyi aksamlar klomen niye kulaniliyo yumurta buyusun diyemi birde eczaneden doktor yazmadan ala biliyoz mu acaba bu ay itap cikti vijinada hamile olma sansim yine dustu adet olcam 3 gun sonra acaba bende klomen alsami :KK37:

insallah erkendir o erken :KK34: gec dollendiyse zaman şaşar zaten. ben son adet tarihine gore 6 hafta 4 gunluk hamileyim. Ama yok oyle bisii tabi.. asilama olali yarin 4 hafta olacak :KK1: gec dollenme ve gec catlayabilme yuzunden.. degisiyo zaman zaman yumoslar kendini nasil ve ne zaman iyi hissederse artik :KK34:

saol canımya hala göğüslerim ağrıyo yayıldılar yanlarıda ağrıyo nebilim iğnenın etkısıde gitmiştir artık doktorda geçen cuma gittiğimde döllendi demişti ayın ıkısınde gel dedi inşalla erkende ondan çıkmamıştır ama dediğin gibi doktora gittiğimde iğneden 12.günümdü döllendi demişti inşallah geç olduğundan çıkmamıştır ay nebilim adamla gün saymaktan nezaman çatladı nezaman döllendi sayı saymayıda unuttum valla dua edin nolur bana çok kötüyüm hiç yapmasaydım keşke.:KK14::KK14:

günde 2 klomen fazla geldi bana bir sürü yumurta oluştu bu kez günde bir başlıcaz bakalım sen kaç aydır kullanıyosun canım

12 aydir kullaniyordum :26: bu ay asilama ile hamile kaldim sonunda :KK1: bide ben hem klomen hem igne kullaniyordum yinede 1 tane yumurtayi zor elde ediyorduk :KK1:

kizlar iyi aksamlar klomen niye kulaniliyo yumurta buyusun diyemi birde eczaneden doktor yazmadan ala biliyoz mu acaba bu ay itap cikti vijinada hamile olma sansim yine dustu adet olcam 3 gun sonra acaba bende klomen alsami :KK37:

canım bu nu doktor veriyo istersen söylede öyle kullan takıbı lazım yumurta fazla buyuyebılır ayrıca çatlamayıp kiste dönebılır yanı erken olsun derken uzar kist tedavisi falan

X