Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bak ya telef etmis caaanim testi yine :KK33::KK33: getir ben yapim balee yada sabret olsun bi 20 gun sonra aklina geldikce yapar yapar bakarsin cift cizgiye :KK1::KK1:

bende öle düşünüyom artık biriniz yapında tablo yapıp kapıya asıcam neyse canım ıı bak kendine bende kaçar yarın görüşürüz kısmetse ben geç kalkıyom zaten hanı hamılelık ihtimalım varya ondan zorla uyuyom belirti oya:))))

malesef bende kist oluşmuştu doktor baktığında adetinin 3. günü tekrar baktır muhtemelen adetle gider demişti adetimde çok farklı zaten katran gibi siyah yarın usg baktırıcam inşallah kaybolmuştur kist:18:

msg 38 bende gecen ay serophene kullandım catlatma ıgnesı tyapıldı ama yumurtam catlamamıs ve adetın 3. gunu baktı yumurtan atılmamıs dedı adetın bıtınce ılıskıye gırın belkı bu yumurta dollenır dedı 1 hafta sonrada gel adet bıtınce dedı gıttım baktı ultrasonda o yumurta atılmıs yada kendı kendıne kaybolmus dedı dıger tarafta baska bı yumurta olustu hemde kendılıgınden ılacsız bıde bu ay kendısı catladı beklemedeyım benım adetımde ole sıyah olmustu adetın hemde kısa surdu korkma sımdı sende kotu dusunme ole kıst falan getırme aklına hayırlısı olsun ıns

bizi bizden iyi anlayan yok ki seda sıkma canini :KK34:

cemre 12 aydir buralardayim en uzuldugum sey hamile kalanlarin bi cogunun haberi paylasip sonra forumu terketmeleri.. yazikki ben bu basligi cok gec bulmusum.. ama iyikide bulmusum..
insallah hepiniz adet olacagiz diye beklerken çift çizgiyle aklinizi yitirme noktasina gelirsiniz :KK52: ben hala normale donemedim de :KK1:

cemrecımm canım cokk sıkkındı ama benı guldurdun ALLAHTA senı guldursun:))

senın esının yaptıgının aynısını bızımkıde aynı her adet gununun ilk 2 gunu mezarlık donusu gıbı oluyo evımız cenaze cıkmış gıbı:KK43:(

yok gogus ucu acırmıs yok akıntı varmı sumu bumu artık onlarda basımıza doktor oldular bazen guluyorumm
habıre bu aralar ıncır yedırme derdınde klomen bıraktımyaa

ALLAHIM HAYRLIISINI VERSIN

KIZLAR SEDDAYA COK UZULUYORUMM ONUN ICIN DUA EDELIM HERSEY YOLUNA GIRSIN

YUZUNU GORMEDIM HALDE KALBININ COK TEMIZ VE IYI BI INSAN OLDUNDAN EMINIM MUTSUZLUGU HAKETMIYO POZITIF ENERJIMIZ BU AY SEDDAYA GITSIN..YUVASI BOZULMASINN AMINNNNNN

aminn canım inan hep namazdan sonra ona dua ediyorum buranın engüzel yanı bu çok kaynaşıyo insan cansucum hiç sorma kedi gibi hamile görünce artık ağzımın suyu akıyo vallaeşimede ağzımı silmek düşüyo görsen varya nasıl çatıyorum ona adam bence oldu diyo kızıyom olmadı diyo kızıym artık kendı halıme bıraktı hiçbişe demiyo öyle sürünüyom göğüslerimin acısı gitmesin diyede arada çimdikliyom daha napim tutmassa :)

amin amin insallah.. su bebeleri kucagimiza alana kadar evliliklerimiz ve akil sagligimiz zarar gormese ne guzel olur :26:

günaydın kızlaaarr..Vallahi hem duygulandım:KK5: hem gülmekten kasıklarımdaki sancılar arttı :KK1::KK1:
Benim burnumu sürttürmek için yapmış,aklın başına gelsin bir daha okadar çok sinirlenmeyim die ders vermiş..
Çocuk gibi cezalandırdı anlayacağınız..Sonraaaa akşam ilişki olduu vallahi inş. hüsrana uğramayız..Deli birde diyorki belki olur 2 gün boşa gitti dedim olurmuki acaba die düşünüyor.Valla kalkmadım yataktan kızlar yattım uzandım o arada uymuşum zaten olursa inş. diyorum artık..Yanımda olduğunuz için çook çook saolun..Dediğiniz gibi yüzlerimizi görmesekte burda hergün hayatımızı duygularımızı düşüncelerimizi anlatıyoruz bizi bizden iyi kimse anlamıyor çook saolun kızlar..

cemrecımm canım cokk sıkkındı ama benı guldurdun ALLAHTA senı guldursun:))

senın esının yaptıgının aynısını bızımkıde aynı her adet gununun ilk 2 gunu mezarlık donusu gıbı oluyo evımız cenaze cıkmış gıbı:KK43:(

yok gogus ucu acırmıs yok akıntı varmı sumu bumu artık onlarda basımıza doktor oldular bazen guluyorumm
habıre bu aralar ıncır yedırme derdınde klomen bıraktımyaa

ALLAHIM HAYRLIISINI VERSIN

KIZLAR SEDDAYA COK UZULUYORUMM ONUN ICIN DUA EDELIM HERSEY YOLUNA GIRSIN

YUZUNU GORMEDIM HALDE KALBININ COK TEMIZ VE IYI BI INSAN OLDUNDAN EMINIM MUTSUZLUGU HAKETMIYO POZITIF ENERJIMIZ BU AY SEDDAYA GITSIN..YUVASI BOZULMASINN AMINNNNNN

aminnnnnn inşallah allah herşeyi gönlünce versinnn

sevgili günlülk :)

bugun çalışmaların 3. günü iğne oluşumun 4. günü....

bu bekleyiş.... her an her dakika aynı şeyi düşünmek.... kasıklarda inceden bir cız lama :))

bu kadar heycana bi kere kapl dayanmaz onu söylim... adam çatlar meraktan..

ha bide kardeşimin kanki min benimle bu yumurtlama muhabbeti yüüznden gıdaklayarak konuşmaya çalışmları işin ayrı bi hüzn-ü komik tarafı :)

yarın dr. gideceğim. inş hayırlı haber alırm :: dua edin benim içinde :)

şaducum merhaba günaydın,bişey sorcam sana canım bu iğne senin kasıklarında hafif sancılar ani hareketlerde batışmalar yapıomu?

Cemre naptı acaba testi yapıcaktı yaptımı sabah acaba??

bi önceki yorumumda onu dediydim :) çok inceden ara ara batmalar oluyo. neye yoracağımı bilemedim. sence nedir?

sevgili günlülk :)

bugun çalışmaların 3. günü iğne oluşumun 4. günü....

bu bekleyiş.... her an her dakika aynı şeyi düşünmek.... kasıklarda inceden bir cız lama :))

bu kadar heycana bi kere kapl dayanmaz onu söylim... adam çatlar meraktan..

ha bide kardeşimin kanki min benimle bu yumurtlama muhabbeti yüüznden gıdaklayarak konuşmaya çalışmları işin ayrı bi hüzn-ü komik tarafı :)

yarın dr. gideceğim. inş hayırlı haber alırm :: dua edin benim içinde :)

vallahi süpersin duygularıma tercüman olmuşsun canm hadi bakalım inş. benimde iğnenin 4.günü ama ben pazar gidicem canım habersiz bırakma bizi inş. hayırlı haberlerl gelirsin :KK34:

vallahi süpersin duygularıma tercüman olmuşsun canm hadi bakalım inş. benimde iğnenin 4.günü ama ben pazar gidicem canım habersiz bırakma bizi inş. hayırlı haberlerl gelirsin :KK34:

allah o hayırlı haberleri isteyen herkese versin canımmmmmm...Amiiiiiiiinnn....:KK16::KK16::KK16::KK16:

iyiyim bende nasıl olayım işte yarın doktora gidicem cagırmıştı bi heyecan başladı inşallah hersey yolunda gider..walla git gel insan bııkıyo ama ne yapacaksın işte mecbur gidiyorum sence çatladımı çatlayacakmı diyemi bakacak rojda cım

iyiyim bende nasıl olayım işte yarın doktora gidicem cagırmıştı bi heyecan başladı inşallah hersey yolunda gider..walla git gel insan bııkıyo ama ne yapacaksın işte mecbur gidiyorum sence çatladımı çatlayacakmı diyemi bakacak rojda cım

çatlatma iğnesi olduysan eğer çatladımı diye bakıyolar.

X