Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

saol canımya hala göğüslerim ağrıyo yayıldılar yanlarıda ağrıyo nebilim iğnenın etkısıde gitmiştir artık doktorda geçen cuma gittiğimde döllendi demişti ayın ıkısınde gel dedi inşalla erkende ondan çıkmamıştır ama dediğin gibi doktora gittiğimde iğneden 12.günümdü döllendi demişti inşallah geç olduğundan çıkmamıştır ay nebilim adamla gün saymaktan nezaman çatladı nezaman döllendi sayı saymayıda unuttum valla dua edin nolur bana çok kötüyüm hiç yapmasaydım keşke.:KK14::KK14:

iste yumurtalar catladi catlicak derken bizde catliyoruz ailecek :KK1::KK1: dollenme oldugu icin senin kendini cok hirpalamadan yormadan gecirmen gerek bu kalan zamani.. ayin 2 sinde ultrasonda gorunecek duruma geliyordur heralde o yuzden oyle demistir.. ben daha dun ilk kez gordum ultrasonda keseyi ki hamile oldugumu ogreneli 10 gun oldu :KK1: saakiiiiiinnn saakiiiiinn :KK52:

kizlar iyi aksamlar klomen niye kulaniliyo yumurta buyusun diyemi birde eczaneden doktor yazmadan ala biliyoz mu acaba bu ay itap cikti vijinada hamile olma sansim yine dustu adet olcam 3 gun sonra acaba bende klomen alsami :KK37:

recetesiz veriyorlar ama doktor kontrolu disinda kullanma bence.. bilmeden yanlis bisey yaparsan sonra pisman olursun :44:

iste yumurtalar catladi catlicak derken bizde catliyoruz ailecek :KK1::KK1: dollenme oldugu icin senin kendini cok hirpalamadan yormadan gecirmen gerek bu kalan zamani.. ayin 2 sinde ultrasonda gorunecek duruma geliyordur heralde o yuzden oyle demistir.. ben daha dun ilk kez gordum ultrasonda keseyi ki hamile oldugumu ogreneli 10 gun oldu :KK1: saakiiiiiinnn saakiiiiinn :KK52:

ah canım görsen eşime soruyorum sence tuttumu oda tuttu diyo seviniyorum yarım saat sonra tuttumu tutmadı diyo çıldırıyorum bağırıyorum yokya niye tutmıycakmış diye çocuma bunları çekip izletmem lazım çocuk kolay olmuyo bilesin diye ay göğüsleri belkide herdakka acıyomu diye bakmaktan artık acıması artmıştır:KK43::KK43::18:

ah canım görsen eşime soruyorum sence tuttumu oda tuttu diyo seviniyorum yarım saat sonra tuttumu tutmadı diyo çıldırıyorum bağırıyorum yokya niye tutmıycakmış diye çocuma bunları çekip izletmem lazım çocuk kolay olmuyo bilesin diye ay göğüsleri belkide herdakka acıyomu diye bakmaktan artık acıması artmıştır:KK43::KK43::18:

bizim bebeler bu kadar zor geliyo cok nazlimi olacaklar ne yapacaklar bilmiyorum ki :26:
sen bide ayin 2 sinden sonra gor gogusleri :KK1::KK1::KK1: ellesende ellemesende 3 gundur geberiyorum acidan. hele yatarken varya goguslerimi cikarip bi kenara koyasim geliyo:KK1::KK1::KK1:
aay insallah alacagiz sendende iyi haberi :KK34:

bizim bebeler bu kadar zor geliyo cok nazlimi olacaklar ne yapacaklar bilmiyorum ki :26:
sen bide ayin 2 sinden sonra gor gogusleri :KK1::KK1::KK1: ellesende ellemesende 3 gundur geberiyorum acidan. hele yatarken varya goguslerimi cikarip bi kenara koyasim geliyo:KK1::KK1::KK1:
aay insallah alacagiz sendende iyi haberi :KK34:
canım valla şuandada yana yatamıyorum acıdan yok tuttu tuttu benımkı baksana sendede öle olyomuş:KK52:anla nakadar çıldırdım kusura bakma nolur saçmalıyorum ama bugün herşeye gülesim ve kızasım var :KK14:

şuanda elimde bitane daha test var neredeyse onuda yapıcam dayanamayıp meltem bunu sen yapsanda ben baksam:)çift çizgiye haret kaldım göremeden gidicem neyse kusura bakma canımya saçmaladık saçmaladım saolasın benı dinledin inşallah güzel haber veririm sana duada untma canım.:KK16:

canım öpüyorum senı yemek yiycem görüşürüz inşallah bebişine ıyı bak arasıra banada anne desin süt annesi olurum belkı teselli olurum :))))

Son düzenleme:
şuanda elimde bitane daha test var neredeyse onuda yapıcam dayanamayıp meltem bunu sen yapsanda ben baksam:)çift çizgiye haret kaldım göremeden gidicem neyse kusura bakma canımya saçmaladık saçmaladım saolasın benı dinledin inşallah güzel haber veririm sana duada untma canım.:KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52: ben 12 aydir bekliyorum ya cift cizgiyi o yuzden sıkıldıkça test yapasim geliyo :KK1::KK1:
ama sen yapma beklet onu bi kosede.. ben dua ediyorum bol bol insallah olacak insallah :KK1:
benim koca gelmek uzere ben kacar canim iyi aksamlar.. yarin gorusuruz.. kaybetme gulumsemeni :KK34:
herkese iyi aksamlar..

saolun kizlar dun doktora akinti sanci sikayetile gitim itap cikti hap verdi bende 2 bebegi istiyorum kolay olsun diye bende arastiriyorum 2 bebekler bazen cok zor oluyo diyolar cok dogru

canım hepimiz aynı durumdayız onlarda haklı napsınlar yaşıtları hep baba olmuş benım eşimde hala göğüslerin acıyomu var demekmı oluyo görsen regil olursam şoa girecek kimse ayıltamıycak adamı ama napalım kısmet dimi ?:KK76:

cemrecımm canım cokk sıkkındı ama benı guldurdun ALLAHTA senı guldursun:))

senın esının yaptıgının aynısını bızımkıde aynı her adet gununun ilk 2 gunu mezarlık donusu gıbı oluyo evımız cenaze cıkmış gıbı:KK43:(

yok gogus ucu acırmıs yok akıntı varmı sumu bumu artık onlarda basımıza doktor oldular bazen guluyorumm
habıre bu aralar ıncır yedırme derdınde klomen bıraktımyaa

ALLAHIM HAYRLIISINI VERSIN

KIZLAR SEDDAYA COK UZULUYORUMM ONUN ICIN DUA EDELIM HERSEY YOLUNA GIRSIN

YUZUNU GORMEDIM HALDE KALBININ COK TEMIZ VE IYI BI INSAN OLDUNDAN EMINIM MUTSUZLUGU HAKETMIYO POZITIF ENERJIMIZ BU AY SEDDAYA GITSIN..YUVASI BOZULMASINN AMINNNNNN

karar ver yauw cocugumun ebesimi olcan sut annesimi :KK1::KK1:

:)))ilahi güldürdün beni yaw her ikiside olurum canım nedemek sen hayırlısıyla doğurda ben bişe olmasamda olur burdan haberlerini alırı senın ben ıkıncı testide murdar ettım dayanamayıp ya benım iğneden sonra 17 bitti olmam heraldeya offffffff offfffffffffffffff

cemrecımm canım cokk sıkkındı ama benı guldurdun ALLAHTA senı guldursun:))

senın esının yaptıgının aynısını bızımkıde aynı her adet gununun ilk 2 gunu mezarlık donusu gıbı oluyo evımız cenaze cıkmış gıbı:KK43:(

yok gogus ucu acırmıs yok akıntı varmı sumu bumu artık onlarda basımıza doktor oldular bazen guluyorumm
habıre bu aralar ıncır yedırme derdınde klomen bıraktımyaa

ALLAHIM HAYRLIISINI VERSIN

YUZUNU GORMEDIM HALDE KALBININ COK TEMIZ VE IYI BI INSAN OLDUNDAN EMINIM MUTSUZLUGU HAKETMIYO POZITIF ENERJIMIZ BU AY SEDDAYA GITSIN..YUVASI BOZULMASINN AMINNNNNN

aminn canım inan hep namazdan sonra ona dua ediyorum buranın engüzel yanı bu çok kaynaşıyo insan cansucum hiç sorma kedi gibi hamile görünce artık ağzımın suyu akıyo vallaeşimede ağzımı silmek düşüyo görsen varya nasıl çatıyorum ona adam bence oldu diyo kızıyom olmadı diyo kızıym artık kendı halıme bıraktı hiçbişe demiyo öyle sürünüyom göğüslerimin acısı gitmesin diyede arada çimdikliyom daha napim tutmassa :)

:)))ilahi güldürdün beni yaw her ikiside olurum canım nedemek sen hayırlısıyla doğurda ben bişe olmasamda olur burdan haberlerini alırı senın ben ıkıncı testide murdar ettım dayanamayıp ya benım iğneden sonra 17 bitti olmam heraldeya offffffff offfffffffffffffff

bak ya telef etmis caaanim testi yine :KK33::KK33: getir ben yapim balee yada sabret olsun bi 20 gun sonra aklina geldikce yapar yapar bakarsin cift cizgiye :KK1::KK1:

Son düzenleme:

amin amin insallah.. su bebeleri kucagimiza alana kadar evliliklerimiz ve akil sagligimiz zarar gormese ne guzel olur :26:

X