Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ayyy canım kusura bakma ben yanlış okudum heralde :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: 2 ay çooooook iyi bi süre canikom inşş en yakın zaman da meleğin gelir göbişine :KK49::KK49::KK49:

Aminnnnnnnnn canım benim inşş allahım bu ay gönderir özlemle hasretle beklediğim yavrumu :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

işallah canım yaştan dolayı hemen bebek düşündük ilk ay olmadı işte şimdide bekliyoruz 25 temmuz bakalım neolacak bi görsen karnım okadar büyüdüki hemen bukadar hamile olsam bile büyümez sanırım ilaçlardan mı anlamdım ve kasıklarım çok ağrıyor bi midem bulanmaya başlasa belki bende evet hamileyim diyebileceğim ama bekliyorum bakalım hayırlısıyla gerçi bunu beklemekte çok güzel

işallah canım yaştan dolayı hemen bebek düşündük ilk ay olmadı işte şimdide bekliyoruz 25 temmuz bakalım neolacak bi görsen karnım okadar büyüdüki hemen bukadar hamile olsam bile büyümez sanırım ilaçlardan mı anlamdım ve kasıklarım çok ağrıyor bi midem bulanmaya başlasa belki bende evet hamileyim diyebileceğim ama bekliyorum bakalım hayırlısıyla gerçi bunu beklemekte çok güzel

zaten canım daha yolun başındasınız bu ay değilse bidaha ki ay allahı inşş bu ya nasip eder batına da 5 gün kalmış :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: genel de hamilelik beliritileri değişiyo canım ben 2 ay hamile oldum ama hiç bişey hisetmedim ne mide bılantısı ne de kusma :KK52::KK52::KK52::KK52:
karnın şişliği belki de ilaçlardandır benim karnım bile şimdiden kocaman bebek yapmadan göbek yaptım valla:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

zaten canım daha yolun başındasınız bu ay değilse bidaha ki ay allahı inşş bu ya nasip eder batına da 5 gün kalmış :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: genel de hamilelik beliritileri değişiyo canım ben 2 ay hamile oldum ama hiç bişey hisetmedim ne mide bılantısı ne de kusma :KK52::KK52::KK52::KK52:
karnın şişliği belki de ilaçlardandır benim karnım bile şimdiden kocaman bebek yapmadan göbek yaptım valla:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK1::KK1::KK1:valla aldı başınnı göbekler gidiyor korkuyorum biri hamilemisin diye soracak diye. şöyle gerine gerine evet diyemiyecez.:KK59::KK59::KK59:

:KK1::KK1::KK1:valla aldı başınnı göbekler gidiyor korkuyorum biri hamilemisin diye soracak diye. şöyle gerine gerine evet diyemiyecez.:KK59::KK59::KK59:

hemde nasıl valLa benden önce göbeğim gidiyo :KK60::KK60::KK60: inşş canım bi gün o göbekler bebiş olcak işte o zaman göğsümüzü gere gere evet bende HAMİLEYİMM diyebilicez allahın inziyle :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21::21::21:

hemde nasıl valLa benden önce göbeğim gidiyo :KK60::KK60::KK60: inşş canım bi gün o göbekler bebiş olcak işte o zaman göğsümüzü gere gere evet bende HAMİLEYİMM diyebilicez allahın inziyle :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21::21::21:

ay inş cnm ya biliyorsun 3 günüm kaldı ve artık bu göbek değil bebiş olsun istiyorum. hepimizin göbişleri bebişle dolar inş.:86::86::86::86:

merhabalar bende klomenle hamile kalmaya çalışıyuorum allahın izniyle bekliyorum son adetim ayın 3 deydi nezaman test yapmak daha uygun sizce .. ayın 3 den sonramı??*

ay inş cnm ya biliyorsun 3 günüm kaldı ve artık bu göbek değil bebiş olsun istiyorum. hepimizin göbişleri bebişle dolar inş.:86::86::86::86:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmmmmmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnn rabbimmmm inşşşş göndermiştir meleğini :KK49::KK49::KK49::KK49:

hepinize allah hayırlı ve sağlıklı bebeler nasip etsin ben çok uğraştım mol gebelikti düşüktü şimdi dünyalar yaramazı bir kızım var ikinciyi 1 senden fazladır düşünüyoruz olmuyo yani allah ne zaman nasip etmişse ben klomen ve çatlatma iğnesi vurulalı 6 gün oldu
sabırsızlıkla bekliyorum tabi zaman geçmek bilmiyor ha ilk defa bu ilaçlardan kullanıyorum

merhabalar bende klomenle hamile kalmaya çalışıyuorum allahın izniyle bekliyorum son adetim ayın 3 deydi nezaman test yapmak daha uygun sizce .. ayın 3 den sonramı??*

biz de canım klomenle hamile kalmaya çalışanlardanız :KK9::KK9::KK9:inşşş sonucunu da alırız:21::21::21::21:

canım bence adetin bekle biraz geçsin :KK34::KK34: inşş bebeğin gelmiştir

biz de canım klomenle hamile kalmaya çalışanlardanız :KK9::KK9::KK9:inşşş sonucunu da alırız:21::21::21::21:

canım bence adetin bekle biraz geçsin :KK34::KK34: inşş bebeğin gelmiştir
benim önceki oğlumda gonapehene ile hamile kalmıştım onda bi umudum olmadından 7 haftalık olana kadar anlamamıştım :)) bende bilmiyorum ya bunda endense biraz heyecan yaptım :))) bi an önce olsun istiyorum şimdide.. öbüründe 5 ay tedavi gördüm bunda şuan ilk ayım.. hepimiz için inşallah hayırlısı olsunn.. bebişlerimiz gelsin birer birerr..

aynen ilkinde benim 6 7 haftalık öğrendim şimdi saniyeler bile geçmek bilmiyo inş ikinçi de olurda rahat bir nefes alırım aslında böyle söyleyerek diyen kardeşlerime bacılarıma haksızlık ediyom enazından benim bir kızım var çoğunun hiç yok
allah evlatsızlıkla kimseyi sınamasın çok zor inş her şeyin hayırlısı
:emir_bebek:

aynen ilkinde benim 6 7 haftalık öğrendim şimdi saniyeler bile geçmek bilmiyo inş ikinçi de olurda rahat bir nefes alırım aslında böyle söyleyerek diyen kardeşlerime bacılarıma haksızlık ediyom enazından benim bir kızım var çoğunun hiç yok
allah evlatsızlıkla kimseyi sınamasın çok zor inş her şeyin hayırlısı
:emir_bebek:

senindemi tedaviyle oldu ilki .. şuandada tedavimi görüyosun benim gibi :)) dediğin doğru hiç olmayanlar var allahım önce onlara sonra bize nasip etsin inşallahh.. hep önce başkasına dilemek herzaman iyidir .. bizim en azından bir evladımız varr. allah onlara uzun sağlıklı ömür versin

evet ilkide tedaviyle üstelik bir mol gebelik bir düşük sonra kızım oldu nediyim bizimde yazımız böyleymiş ama siz ler yakınlarımda daha yakınsınız çok tşk hepimiz için hayırlısı hep bunu diledim inanın

evet ilkide tedaviyle üstelik bir mol gebelik bir düşük sonra kızım oldu nediyim bizimde yazımız böyleymiş ama siz ler yakınlarımda daha yakınsınız çok tşk hepimiz için hayırlısı hep bunu diledim inanın

rabbim bir an önce gönderir meleklerimizi inş.

aminnnnnnnnnnnn ogün dr gitmiştim bi bayan üzgün çıktı tutadım kendimi sordum ne oldu allah kanser falan düşündüm bana hamileyim demezmi bu 5. istemiyorum rabbimin bir bildiği var

X