Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

aminnnnnnnnnnnn ogün dr gitmiştim bi bayan üzgün çıktı tutadım kendimi sordum ne oldu allah kanser falan düşündüm bana hamileyim demezmi bu 5. istemiyorum rabbimin bir bildiği var

böyle duyunca öyle kızıyoorumki tamam kendince haklı sebepleri vardır belki ama bizim gibi olanları hiç düşünmüyo galiba.oysaki ne kadar şanslı haberi yok:KK50:

benim önceki oğlumda gonapehene ile hamile kalmıştım onda bi umudum olmadından 7 haftalık olana kadar anlamamıştım :)) bende bilmiyorum ya bunda endense biraz heyecan yaptım :))) bi an önce olsun istiyorum şimdide.. öbüründe 5 ay tedavi gördüm bunda şuan ilk ayım.. hepimiz için inşallah hayırlısı olsunn.. bebişlerimiz gelsin birer birerr..

inşş canım be kez de çok fazla beklemeden gelir bebişin :KK16::KK16:

pc başında bile duramadım kendimi temizliğe verdim.kötü enerjiyi attım:))) şimdi daha iyiyim.bebiş bi gelsin poposuna poposuna vurucam beni bu kadar beklettiği için

Benim de yoğunluğum var şuaralar pek bakamadım topiğimize..Ohhhh ne güzel valla temizlikten güzel ne varrr güle güle kirlet canımm:))) Zaten bebişlerimiz başına ne geliceni bildiği için gelmiyo sanırım...:KK60:

canım naber? bittimi senin ilaçlar yoksa devam mı?

iyiym canım sen nasılsın yok bitmedi daha cumartesi dr gideceğim bakalım ne diyecek dr alt tarafda acayip kaşıntı ve kızarıklık var anlamadım iltihapı dışa veriyor heralde yada ben çok takıyorumm ince düşünüyorum ondan anlamadım gitti bu arada soğan suyunada devam ediyorum ilaç soğan suyu karıştı birbine herşey ne olacak bakalım bekliyorummm:KK1: :KK1: :KK1:

iyiym canım sen nasılsın yok bitmedi daha cumartesi dr gideceğim bakalım ne diyecek dr alt tarafda acayip kaşıntı ve kızarıklık var anlamadım iltihapı dışa veriyor heralde yada ben çok takıyorumm ince düşünüyorum ondan anlamadım gitti bu arada soğan suyunada devam ediyorum ilaç soğan suyu karıştı birbine herşey ne olacak bakalım bekliyorummm:KK1: :KK1: :KK1:

Ben de diyorum bu kızın niye hiç sesin çıkmıyorr meğer derdi varmışş:)) İnş tez zamanda geçer de işe koyulursunuz artık:))

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:arkadaşlar merhaba benim batım temmuz 17 siydi klomen ve çatlatma iğnesi oldum (ovitrelle) ama hala adet olmadım tetde negatif çatlatma iğnesinde kaç gün sonra adt olmalıyım olmama ihtimali varmı lütfen cevap genelde iğnede 14 15 gün sonra deniliyo benim 16 günüm hiç bir belirtimde yok

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:arkadaşlar merhaba benim batım temmuz 17 siydi klomen ve çatlatma iğnesi oldum (ovitrelle) ama hala adet olmadım tetde negatif çatlatma iğnesinde kaç gün sonra adt olmalıyım olmama ihtimali varmı lütfen cevap genelde iğnede 14 15 gün sonra deniliyo benim 16 günüm hiç bir belirtimde yok

Cnm normalde bu tür ilaçlardan sonra engeç 33. günde adet olması bekleniyor.Senin bi önceki adet tarihin neydi?

Ben de diyorum bu kızın niye hiç sesin çıkmıyorr meğer derdi varmışş:)) İnş tez zamanda geçer de işe koyulursunuz artık:))

sorma canım bu ay boş geçiyo anlayacağım ama soğan suyunu bırakmadım bakalım ilaçların bitmesine 3 gün var 3 günden sonra ovilasyon günü ilaçlar etkilermi etkilemezmi bilmiyorum görecez ama çok ümidim yok bu aydan ilaçlar ağır çünkionun için gelişmelerden haberdar edemiyorum ama herkezin yazılarını okuyorummm:)))

canım ben ilk klomen ve iyne olduğumda adetim 8 gün geçti ama kişiden kişiye değişiyo 2 daha bekle kana baktır direk hadi güzel hayırlı haberler ver bize
:KK66: :KK66: :KK66:

sorma canım bu ay boş geçiyo anlayacağım ama soğan suyunu bırakmadım bakalım ilaçların bitmesine 3 gün var 3 günden sonra ovilasyon günü ilaçlar etkilermi etkilemezmi bilmiyorum görecez ama çok ümidim yok bu aydan ilaçlar ağır çünkionun için gelişmelerden haberdar edemiyorum ama herkezin yazılarını okuyorummm:)))

Anladım cnm İnş ümit olmadığı bu anda sürpriz yapar sana meleğin bellimi olurr:))

kızlar ben çıkıyorum hadi herkeze hayırlı akşamlar bol çalışmalar güzel haberler verilmesi dileği ile hoşcakalın yarın sabah görüşürüzzz öptüm hepinizi :KK54: :KK54:

kizlarrrrr nasilsinizzzzz???????? bende bugun son klomenimi aldim sabirsizlikla sali gununu bekliyorum kizlar dua edin yumoslarim buyumus olsun insallah bu ay guzel haberler aliriz hep beraber:KK8:

canım ben ilk klomen ve iyne olduğumda adetim 8 gün geçti ama kişiden kişiye değişiyo 2 daha bekle kana baktır direk hadi güzel hayırlı haberler ver bize
:KK66: :KK66: :KK66:
inş canım ya allah hepimize verir inş
Bgn tam 33. günün yani inş adet olmazsın cnm..Bikaçgün içinde eğer hala test negatif çıkıyosa ve adet görmezsen dr git cnm kist olmuş olabilir ama inş değildir de hamişsindir cnmm inşş..

inşallah kist değildie ya ben bu gecikmenin normal olup olmadığını merak ediyodum ilginiz için teşekkürler

X