Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kizlarrrrr nasilsinizzzzz???????? bende bugun son klomenimi aldim sabirsizlikla sali gununu bekliyorum kizlar dua edin yumoslarim buyumus olsun insallah bu ay guzel haberler aliriz hep beraber:KK8:
inşşş canım yumoşların kocaman olur çatlar ve sana bebiş olarak geri döner kuzum :KK16::KK16::KK16:
Amiinnnnn bu hoşluğa da bi melek gelse işte ozaman tadına doyulmaz:21:

o günler de gelecek canım allahın izniyle :21::21::21:

ayy insallah 3 gun sonra istedigin haberi alirsin cnm beklemek cok zor oluyo benim icinde igneden sonra sanki gunler gecmiyo....umarim hamilesindir birde klomen kullandinmi bide catlatma ignesi???

saol cnm inş. serophene kullanıyorum 3 aydır ilk ay vurulmuştum çatlatma iğnesini iki aydır vurdurmadı doktor kendi çatlıycak dedi. bakalım 3 gün kaldı eğer 3 günü atlatırsam 26sında bhcg ye baktırmamı söyledi doktor. adet belirtiside var gebelik belirtiside zaten birbirlerine benziyorlar ama benim hiç umudum yok...

günaydın canlarım ben bugün hiç iyi değilim eşim mantar olmuş banada bulaştı çok kötü kaşınıyoruz bir yandan iltahap var bir yndan sağ tarafımda uyuşma ne yapacağımı şaşırdım Allaha gine hamdü senalar olsun bunda şükür diyorum ama moralim sıfırr eşimede çok üzülüyorum işe gidiyor canı çok acıyo gece uyuyamuyor kendimden çok eşime üzülüyorum bakalım dr haber bekliyoruz muayne için inş geçer hemennn sağlıklı olmak istiyorum artıkkkk :43. :KK43: :KK43:

günaydın canlarım ben bugün hiç iyi değilim eşim mantar olmuş banada bulaştı çok kötü kaşınıyoruz bir yandan iltahap var bir yndan sağ tarafımda uyuşma ne yapacağımı şaşırdım Allaha gine hamdü senalar olsun bunda şükür diyorum ama moralim sıfırr eşimede çok üzülüyorum işe gidiyor canı çok acıyo gece uyuyamuyor kendimden çok eşime üzülüyorum bakalım dr haber bekliyoruz muayne için inş geçer hemennn sağlıklı olmak istiyorum artıkkkk :43. :KK43: :KK43:

Ay çok geçmiş olsun cnm yaa ikinizin de üst üste geldi hastalıkları..Çabucak iyileşirsiniz inşş..

ikinizde aynı zamanlarda iyileşirseniz çok iyi olur vaktin uzamaması adınaa..Dikkat edin kendinizee..

evet canım işte gidecez dokrora bi haber gelsinde zaten aynı ilaçları veriyormuş dr anlayacağın herşeyde bi hayır vardır bi sorun yok bu ay çalışma yaparız dedik hastalıklar çıktı Allahın bir bildiği vardır mutlaka ki böyle oldu şükür diyorumm

evet canım işte gidecez dokrora bi haber gelsinde zaten aynı ilaçları veriyormuş dr anlayacağın herşeyde bi hayır vardır bi sorun yok bu ay çalışma yaparız dedik hastalıklar çıktı Allahın bir bildiği vardır mutlaka ki böyle oldu şükür diyorumm

Aynen cnm herşeyde bi hayır vardır.. Dinlenmiş olursunuz iyileşince tam gaz yol alırsınız işte:))

günaydın canlarım ben bugün hiç iyi değilim eşim mantar olmuş banada bulaştı çok kötü kaşınıyoruz bir yandan iltahap var bir yndan sağ tarafımda uyuşma ne yapacağımı şaşırdım allaha gine hamdü senalar olsun bunda şükür diyorum ama moralim sıfırr eşimede çok üzülüyorum işe gidiyor canı çok acıyo gece uyuyamuyor kendimden çok eşime üzülüyorum bakalım dr haber bekliyoruz muayne için inş geçer hemennn sağlıklı olmak istiyorum artıkkkk :43. :KK43: :KK43:

çok geçmiş olsun merak etme çabuk geçer havada sıcak izin alamıyormu eşin birkaç gün

saol cnm inş. serophene kullanıyorum 3 aydır ilk ay vurulmuştum çatlatma iğnesini iki aydır vurdurmadı doktor kendi çatlıycak dedi. bakalım 3 gün kaldı eğer 3 günü atlatırsam 26sında bhcg ye baktırmamı söyledi doktor. adet belirtiside var gebelik belirtiside zaten birbirlerine benziyorlar ama benim hiç umudum yok...

canım günaydın neden böyle ümitsizsin bak kendin de biliyosun gebelik ve hamilelik belirtileri birbirine yakın.Sen Allahtan hayırlısını dile bitanem içini ferah tut stres yapma gerginlik yapma belki de şuan bebeğin seninle.ki umarım öyledir. iyi düşün ki iyi olsun:)

cnm geçmiş olsun. inş. bir an önce iyileşirsiniz. sanırım ikiniz birden kullanması gerekiyor ilaçları.

canım günaydın neden böyle ümitsizsin bak kendin de biliyosun gebelik ve hamilelik belirtileri birbirine yakın.Sen Allahtan hayırlısını dile bitanem içini ferah tut stres yapma gerginlik yapma belki de şuan bebeğin seninle.ki umarım öyledir. iyi düşün ki iyi olsun:)

günaydın cnm. inş öyledir canım umutlanmak istemiyorum ama artık olsun da çok istiyorum. inş kırmızılar gelmezde salı günü mutlu haberlerle gelirim. senin nasıl gidiyor...

çok geçmiş olsun merak etme çabuk geçer havada sıcak izin alamıyormu eşin birkaç gün

çok saol canım malesef izin alamuyor doktor aradı bugün gelin diye ama işler yoğun yarın işn gidecez bugünde sirkeli su ile pansuman yapın dedi bakalım inş çabuk geçer

Son düzenleme:
X