Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hamileliğin hayırlı olsun. yaş kaçtı acaba. bide rahim şeklinde bne var dı. bunu doktor ameliyattamı fark etti. rahim filminde belli oluyo mu

canım yaş bu ay 27 olacak. ameliyatta değil rahim filmi çekerken fark etti. doktorum ali fuat şengör. belki duymuşsundur. bucaktaydı eskiden yılın doktoru ödülünü aldı. rahim filmi çekerken rahmin içine radyasyonlu sıvı dolduruyorlar. sıvı her yeri kapladıkça şekil bozuklu ve kanallar çıkıyor ortaya. benim rahmin üstü sarkıktı. halk arasında kasığı düşük deniliyor. ameliyat olmasaydım o et kesilip alınmasaydı hamile kalsam bile hep düşük yaprmışım. şimdi allaha şükür kalmadı öyle bir dert. herkese rahim filmini tavsiye ederim.

olsun canım hiç takma kafana bak bende 1 yıl uğraştıktan sonra klomen le hamile kaldım çok sevindik hiç aklımın ucundann bile geçmezdi düşük olucağı ama rabbim böyle yazmış kaybettim bebeğimi.bizim burda birisi var 37 yaşında hep bebekleri 5.5 - 6 aylıkken böbrekleri gelişemiyor karnında suyu bitiyor ve ölüyor.ilk başlarda kendiliğinden hamile kalmış düşmüş sonra aşılama sonra tüp bebek hepsinde aynısı olmuş sayısını bilemiyorum ama sanırım 6 yada 7. hamileliği canlı canlı kızı doğurtup ölü bebeklerini eline vermişler kaç kez mezarları bile var diye ağlayarak anlattı bize ablası.nice paralar döktüler yine tüp bebek yaptırdılar bu sefer en iyi yerlere gitti hep kontrol altında tutuldu evden bile çıkmıyodu ama sonuç yine aynı geçen cuma öğrendim böbrekleri yokmuş bebeğin alıcakmışlar kız artık dayanamam beni bayıltın sezeryan yapın demiş.
bunu neden anlattım şükredelim diye sonumuz ne olur bilinmez ama hep kendimizden daha kötü durumda olanları düşünüceksin.düşünsene kız 12 senelik evli ne acılar çekmiştir.daha önce de hep doğum yaptırmışlar o acıyı çek ama bebeğinini kucağına alamadan toprağa ver.
neyse çok acıklı konuştum ama yılma daha gerçekçi ol rabbim bilir işini.

cnm sende benim gibi tez canlıymışsın bende 25.gün baktırdım kanda malesef negatif çıktı hemde 0.73. buarada doktorun sana nezaman regl olacağını söledimi ben unuttum sormayı bugün 28.günüm hala gelen giden yok normalde bu sabah olmam lazımdı.buarada rahim filmi için ben ertelememe kararı aldım cnm sonuçta bir kere kürtaj oldum belkide ozaman bişey olmuştur allah korusun.regl olayım hemen çektircem .1yılı geçti artık benim çünkü

mrb arkadaslar nasilsiniz??bu ay hic sadece 1 yumurtam varmis o da cok kucuk doktor bu ayi es gecti onumuzdeki ay insallah tekrar klomene basliycam beni silebilirsiniz listeden adet olduktan sonra yeni gunumu yazarim buraya kendinize iyi bakin

Canııım merhabaa. Kafamdan atmak için gitmiştim biliyorsun bebek fikrini. Attım çok şükür. Şimdi daha iyiyim. Ama şunu farkettim ki, ben buraya ve sizlere çok alışmışım. Hatta eşimle bile konuştuk, artık girmeyeceğim kk ya dedim. Neden kendine böyle bir ceza veriyorsun ki dedi. Tamam bebek olayını at kafandan ama orayı seviyordun sen dedi. Evet haklıydı ve ben de kendimim cezalandırmaktan vazgeçip buraya, yuvama geri döndüm. Eskisi gibi sık girmesem de yine buralarda olacağım inşallah. Temmuzu boş geçecem diyorsun da, inşallahh temmuzda gelir meleğin tatlım. Ayy kız vallahi bi daha gitmeyeyiiiim, çok özlemişim siiizii. :13:
Demosuuum merhabaa. Nasıl yanii, sevosevo ve sevde de mi yoklar artık?:26: DAHa fazla dayanamadım sizsizliğeeee.
merhaba arkadaslar nasılsınız .2 haftadır gıremıyordum .umarım herkes ıyıdır guzel haberlerınız vardır .
Merhaba canıım, bizler iyiyiz sanırsam, sen nasılsın. Neler yapıyorsun, meleğin nasııl. Kız haberler sende. Anlatıveer accıık. Özledim sizi bee

umutlum

canım çok haklısın ben de düşükten sonra girmicem birdaha demiştim eşime hem kk ya hem de ben tüp bebek forum da yarım rahimliler bölümüne yazıyorum oraya. ama yapamadım çok alışmışım dediğin gibi ki ben daha yeni olmama rağmen sadece 2 aydır sizlerle birlikteyim.böyle olmaz dedim sonra nasıl rahat hissediyorsam öyle yapmalıyım dedim ve huzuru yine burda buldum. benim kürtajdan sonraki 27. günüm adetimi beklicem artık muhtemelen 1 hafta 10 güne kadar olurum.ama artık tecrübelendik ya hissediyorum kanamalarım bittikten sonra şuan hafif kasık ağrılarım var belim ağrıyo akıntım var bikaç gündür kesin yumurtam vardı ve çatladı hissettim yani anla.ne heyecan verici dimi hemen ilişkiye girsek belki de bebek olurdu insan çok heyecanlanıyor ama yapmadık tabiki öyle birşey bu ay korunuyoruz.benim de ümidim temmuz ayında meleğimin gelmesi canım tsh ımda düzene girince belki olur kendiliğinden benimki çalışmıyordu doğal olarak tembellik vardı demekki o yüzden yumurtam büyüyemiyodu.normalde yumurtlamam var 21. günde progesteron ölçümü yaptırmıştım birkere çıkmıştı.burda mı okumuştum hatta yazdım birkere de bir arkadaşımız gitmiş bir profesör e kız işte iki aydır klomen kullanıyorum demiş niye kullanıyosun diye kızmış.doktorun hiç ilaçsız takip yaptımı sana demiş.belki yumurtluyorsun önüne gelene aspirin gibi klomen veriyolar demiş.aslında haklı.benim doktorum da mesela hemen tedaviye başladı.gerçi 1 sene olmamış yarım rahimliyim zaten tek tüpüm var belki o da haklı ama ilaçsız baksa 1 ay tsh ımı ölçse mesela belki herşey daha farklı olurdu.işte bu yüzden o temmuz da doğal dene ağustosta klomen iç dedi ya ben belki ağustosta içmem klomen herşey psikolojime bağlı ben ne zaman istersem o zaman kullanıcam ilaç.bir de bu ilk gebeliğimde klomen + bütün ay estrofem sonrasında günde 2 tablet progestan ama düştü işte bebeğim.ilaçlara karşı bir korku başladı bende.sizce de gerçekten klomen le sağlıksız yumurta oluşuyo olabilir mi ?

canim ben bekliycektim aslinda benim 21. gün yapilan progestron sonucum 31.7 cikti. doktor sonuc süper hamile olabilirsin suan dedi. Hatta labaratuvar da sonucun altina not gecmisler deger cok yüksek bhtg hormonuna bakilsin hamileik olabilir die. ondan cok sevindik. galiba bu ay tuttu die okadar sevindim ki cokta umutlanmak istemedim. ve erken gebelik testi yaptim idrarda ama negatif cikti maalesef. yani aslinda benim aklimda yoktu sonuc böle cikinca herkes bi heveslendirdi doktor bile yüksek ihtimal deyince cok umutlanmistim. ama sag gösterip sol vurdu anliyacagin cok kötüydüm dün.Allah kimseye yasatmasin sanki hamileymisimde bebegim düsmüs gibi oldum.

filme gelince ben buay konusacam doktorla eger bana o ay korunman lazim derse cektirmicem sogan kürüne ve adacayina baslicam. dah aönce bi kere sogan kürü denemistim yeni evlendigimde sayesinde regl düzene girmisti o günden gecen aya kadar hic sapitmadan 30 günd ebir geiyordu. son iki aydir sapitti. Bakalim insallah ise yarar gene. Bu arada bende döllenme sorunu var bende spermler yumurtayi döllemiyor. iste bunun sebebini arastirmak lazim doktor ne diyce k bakalim.

Son düzenleme:

eşin test yaptırdı mı canım senin için spermler yumurtayı dölleyemiyor demişsin ya ondan sordum. filmi bende bir dahaki ay çektirmek istiyorum zaten serophene ile 3. ayım.

canimn sanmiyorum klomenle asil saglikli yumurta olusuyor bir yada 2 tane ve onlar catliyor sagliksiz olanlari kullanmiyor vücut. Sen progestan kullanirken hic 21. gün progestron sonucuna baktirdinmi? nasil cikti degerin?

canım bende ıyıyım 2 hafta hıc kalkmadan yattım annecım saolsun o baktı bana dusuk tehlıkesıı atlatcam ınsallah sabah aksam iğne vurdurdum bugun tam 8 haftalık oldu bebegım cumada kontrolum var .ara ara leke gelıyor o benı korkutuyor ama ınsalah dr .taner bey guzel seyler soyleyecek .bende haberler boyle canım.sende durumlar nasıl cnaım

eşin test yaptırdı mı canım senin için spermler yumurtayı dölleyemiyor demişsin ya ondan sordum. filmi bende bir dahaki ay çektirmek istiyorum zaten serophene ile 3. ayım.

baktilar canim ya esimde hersey normal hormonlar spermler hersey. bende basta prolaktin yüksekti o düzeldi 3 aydir iyi doger hormonlarda süper. bi tek film kaldi cekilmedigim acaba tüplermi tikali ki spermle yumurta bulusamiyomu ki diyorum. yoksa neden bi spermin yumurtayi döllemesi bu kadar zor anliyamiyorum. Allah istemiyo heralde vardir bi hayri diyorum ama beklemekten heraya umut baglamaktan hayatimi yasayamiyorum. olmuyor aklimda bi bebek isi varken yasayamiyorum ...

cnm bunu nasıl öğrendin yani spermlerin döllemediğni?ben bir kere hamile kaldım ama malesef kürtaj oldum ondan sonra 1 yıl korunduk ,korunmayı bırakalı 1 yılı geçti hala yok oyüzden merak ettim....

canimn sanmiyorum klomenle asil saglikli yumurta olusuyor bir yada 2 tane ve onlar catliyor sagliksiz olanlari kullanmiyor vücut. Sen progestan kullanirken hic 21. gün progestron sonucuna baktirdinmi? nasil cikti degerin?

hayır baktırmadım canım doktorum tedaviye başlarken ilk ay klomeni günde 1 tane kullanmıştım sonrasında progestan a bakarız demişti ama o ay hiç folikül gelişmediği için kaldı.ikinci ayda 1 yumurtam büyüdü güzelce ovitrelle vuruldum sonrasında çalış dedi gönderdi beni eve söyleseydim belki bakardı ama ben de estrofem de kullandığım için değerlerim normal olmayabilir beni yanıltır diye istemedim.zaten hamileydim:)doktora da sordum bu klomen olayını hayır sonuçta yine klomen kullanıcaksın dedi bana.ama ben temmuz ayında incir suyu içicem sadece ve gidip baktırıcam yumoş var mı diye.hayırlısı olsun bakalım.

donsercim maşallah 2 aylık olmuş bebişin Allah nazarlardan saklasın.bu aralar kendine çok iyi bak.cinsiyetini duyacağımız günleri heyecanla bekliyoruz.Allah a emanet ol.bu arada kızlar sevde ve sevosevo nerde cimcimcagla hatta kuzey1 tatildeler mi hepsi?istermisiniz hepsi birertane tatil bebişi yapıp gelsinler ayyy ne güzel olur dimi :):):)

cnm bunu nasıl öğrendin yani spermlerin döllemediğni?ben bir kere hamile kaldım ama malesef kürtaj oldum ondan sonra 1 yıl korunduk ,korunmayı bırakalı 1 yılı geçti hala yok oyüzden merak ettim....

ögrenmedim canim tahmin yürütüyorum. cünkü tutunma evresine bile gelemiyorum ben. bhtg hic yükselmiyor bile yani. e o zaman sorun döllenmededir heralde tutunma evresine bile gelemiyorsam. cünkü yumurtam olusuyor. güzelce catliyor. ee döllenmede bi sekilde olmuyor demekki. cünkü kac ay takip ettler yumurtalamamla hic sorun yok. prolaktimin bile yüksekken yumurtluyordum ben.

nekadar oldu cnm sizin korunmayı bırakalı?

Kesinlikle kendimizi nasıl rahat hissediyorsak öyle yapmalıyız gülüm. Ben en son bebek istemediğiimi söylemiştim, hala da istemiyorum. Haa Allahım kendiliğinden verirse, başımın üstünde yeri var. En azından 2-3 ay böyle devam etmeyi düşünüyorum. Ama adet düzeni için şu soğan kürünü demek istiyorum. Hayırlısıyla bi adet ol, sen de birkaç ay kafanı dinle istersen. Allahım herkesin de bizim de gönlümüze göre versin.
İyi yapmışsın gülüm. Gerekirse doğurana kadar yaatt... Yeter ki sen de meleğin de iyi olun. İnşallah cuma günü doktorun da güzel haberler verecek sana.

Umutlum canım aramıza tekrar hoş geldin, bebek fikrini silsende kafandan bizleri silme canım, bak artık bende bambaşka bir cimcime oldum, bende sildim kafamdan, artık hiç birşeyle uğraşmamaya karar verdim, böyle daha rahatım, adet oldum, beni listeden silebilirsin, yeni listeye eklemeye gelince, ekleme beni canım en azından şimdilik, çünkü yeni tarihimi hesaplamadım, yumurtlama gününü öğrenmemek için. Hangi gün adet olduğumu bile düşünüp hatırlamak istemiyorum şu an. Bıktım gün saymaktan, bıktım beklemekten, eğer olacaksa her koşulda olur, bende oluruna bırakıyorum, eşimle sadece ve sadece istediğimiz zaman beraber olucaz, olursa olur, olmazsa sağlık olsun. Bunlar şu an ki düşüncelerim ve kararlarım, şu an umutsuz ve çok mutsuzum, fikrim değişirmi bilmiyorum ama umarım değişmez çünkü böyle çok rahatım.

İzmirli canım nasılsın, varmı bir belirti, ne olur sen bari güzel haberi ver o üzerimizdeki umutsuzluk birden gitsin, seninle tekrar umutlanalım canım, dualarım seninle.

Dönser canım burada görmek güzel seni, geçmişi okumadım, bir kaç gündür bende yoktum, ama burada olduğuna göre iyisin sanırım, çok dikkat et kendine.

kızlar günaydın ben kalktım kahvaltıyı hazırlıyorum..........camları silcem bugün ama hava ck sıcak....üfffffff

herkese hayırlı kandiller bugün bol bol duaedelim...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…