Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canim benim seni okadar iyi anliyorum ki bu ayin yikimlari biziz. inanirmisin ben esimle 15 yillik bir beraberlikten sonra evlendim cocukluk askimdi hic ayrilmadik yillardir hic birbirimizden vazgecmedik. Ve simdi sirf cocuk yüzünden kötü günler yasiyoruz ikimizde. Gene elele yürüyoruz ama hayatimizda hic olmadigimiz kadar mutsuzuz, suskunuz ve caresiziz. Ben esimle sirf cocugumuz olsunhadi bugünler önemli die zorla istemeden sirtinda onca stresin yükü varken birlikte olmak istemiyordum am aoldum hemde defalarca ve bebek gelene kadar da öle olucak. birgün bunlari yasiyacagimhic aklima gelmezdi.gelmedigi icin ve annemin aklina uydugum icin kendimden nefret ediyorum. Ama elimden bisey gelmiyor. suan cevremde okadar hamile var ki hemen istediklerinde rahatca hamile kaldilar. Hayatlari güllük gülistanlik ama ben burda aylardir oturmus hayatima günesin dogmasini bekliyorum ama olmuyor.Esim de bende cok yorulduk ama yilamiyoruz bile. Cünkü okadar cok istiyoruz kii yilmaya vazgecmeye cesaretimiz bile yooooooooook

kandilimiz mübarek olsun Allah tüm evlat hasreti cekenlere en hayirli en saglikli evlatlar versin en kisa zamanda insallah...

Son düzenleme:
hanımlar merhaba

aranıza yeni katıldım.Hepimizin kandili mübarek olsun. ben 1,5 yıllık evliyim çocuk hasretiyle yanıyorum ama hala olmadı.bu ay klomen kullandım ve dün çatlatma iğnemi oldum. doktor rahim ince dedi. progestan adlı bir hap verdi onu kullanacağım birde.Acaba rahim ince olunca hamilelik şansı oluyormu olsa bile düşme tehlikesi olurmu ?

cnm yazdıklarını okudum sıkma kendini bukadar olursa olur olmazssa hiçbirimizin yapacak bir şeyi yok unutmayalımki herşey Allahtan ben hiç isyn etmem elimden gelen bütün çabayı sarfedicem eşimede söylüyorum yapılacak ne varsa ben yapıcam fakat olmuyorsa ne gelir elden ....Rabbim minicik karıncaya bile can veriyor illaki vardır bir bildiği diyorum ben bizlerde onun kulları değilmiyizbenimde eşimin ailesinde herkezin cocuğu var bizim sülalede herkezin cocuğu var lakin bizim olmadı ve dr göre şu ana kadar bir sebeb görünmüyo ama birsürü aşamaları var bunun deniyeceğiz gerekirse 10 kere aşılam ve tüp bebek illaki rabbim bizi boş çevirmeyecek....Bende Allahtan neyi yürekten dilediysem oldu eşiminde benimde 2.evliliğimiz ben bir daha evlenemem beni artık kimse almaz diyodum ama bir gün gerçekten inandığım ve istediğim zamanda eşimle ilk tanıştığımızda ona şöyle söyledim evleneceksen görüşelim yoksa gerek yok dedim oda bana bende evlenmek istiyorum demişti...ve bana hep der sen ogün onu söylememiş olsaydın benim kafamda asla evlilik olmazdı diyor...demekki biz azmedicez....ilk evliliğimde kayınvalidem kan kusturdu ban yapmadığı kalmadı ayrıldıktan sonra hep dua ettim ALLAHIM beni cok seven bir kayınvlidem olsun derdim ve şuanda kayınvalidemin sadece kanatları eksik öle söyliyeyim dini bütün biri ve insan kırmaktan korkuyor Allaha olan sevgisinden ötürü....diyeceğim sabır arkadaşlar ve inanın dr bile bana kızdı ben hemen tüp bebek aşılama istedim olmaz dedi inancını yitirirsin en ufak olumsuzlukta daha dur yolun başındayız dedi....bugün hepinize dua edicem sizlerde bana edin cnm sevgiler.....:26:

canım gunaydın evet 2 aylık oldu teyzesı .dikkat ediyorum kendıme canım evde yattım 2 hafta hıc kalmadan ama yınede hafifhafif leke geliyor cuma gunu dokturum umarım guzel seyler soyler sende durumlar nasıl canım .
bu arada sevosevo ve sevde nerede bende merak ediyorum gecmısı okuma sansımda olmadı

canımmmmmmmm senıde gormek guzel .iyiyim sanırım canım cuma taner beye gıdıcem bakalım ne soyleyecek umarım guzel haberlerle gelırım ev ısını neyaptın bıttımı canım

merhaba arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum eltim klomen tarzında bir ilaç ile (ilacın isminin ne olduğunu bilmiyordu) yumurtalarını olgunlaştırmış. ama doktor aynı anda bu kadar çok yumurtanın olgunlaşabileceğini tahmim etmemiş 3 adet çatlamak üzere olan yumurtası olgunlaşmış çatlatma iğnesi vurursam 3 ü birden çatlar ve 3ünün döllenme ihtimalinde 3üz gebelik olabilir ister misiniz böyle çoğul gebelik demiş. eltim de istemiyoruz çoğul diye iğneyi vurdurmamış. sizler böyle bir tedavi görüp bu kadar çok yumurta olgunlaştırabildiğinizde doktorunuz bu şekilde sizi uyarmış mıydı? doktoru istemiyorsanız adet olana kadar korunun demiş. eltimin kafası karıştı sizce ne yapmalı?:26: ben korunmayın dedim ama bir de size sorayım istedim doktorunuz bu tarzda birşey dedi mi size diye:44:

Son düzenleme:

canim ne güzel iste vurulsun o igneyi eger vurulmazsa catlamayan yumurta kist yapabilir. hem canim 3 ününde tutmasi cok zor bak bizim kac aydir tutmuyor bir tanesi bile. Üstelik klomenle tedaviye baslamiski eltin uzun süredir olmuyormu cocugu. hem olsun Allah ne verirse sükretsin bence inan hic bulamayanlar var. Allah sonucta yazmistir kaderini o igneyi vurulsada vurulmasada olan olucaktir bence ama vurulmazsa zarari olmasin en azindan...

neden öle düsünüyosun ki canim sen neden haksizlik oldun gelininize??

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun rabbim bu mübarek günde dualarınızı kabul etsin
ben dün malesef adet oldum bu ayda olmadı yarın kontorle gideceğim baklalım tedaviye devam mı edicez yoksa ara mı vericez

neden öle düsünüyosun ki canim sen neden haksizlik oldun gelininize??

canım insanların o kadar değişik düşünceleri varki aslında incinmekten kırılmaktan korkuyorum gelinlerine inat oda gebe kaldı yok ne bilim hırslandı filan filan ve eminim bu tür şeyler söyleyecekler gelinimize gelince bütün ilginin onda olasını ister sanki içinden şöle birşey dicek gibi geliyo durdu durdu ben gebeyken oda gebe kalmak için çabalıyo filan filan biliyorum saçma bu düşünceler ama insanların ne diyeceği ne düşünceği belli olmuyo ki tatlım ya :97: :97:

canim bosver sen milleti bak bizim hic bir sorun yokken olmuyor. ya seninde olmazsa uzun bir süre Allah korusun sonra coküzülürsün. Sen bosver gelini birlikte büyürler giderler iste. Hem olursa sasirmis gibi yaparsin hic planda yoktu yanlislikla oldu dersin. sakin zaman kaybetme. ben kaybettigim zamanlara cok yaniyorum cok

canim sen progestan kullanmismiydin ? birde kacinci gününde adet oldun. Benim hap bugün bitiyo bende olsamda hemen tedaviye baslansa yeniden ne tedavisine baslanicak hic bilmiyorum ama

bana vermedi o ilacı canım 17.günümde adet oldum esim yıkıldı kac gün agladı ben onun üzülmesine cok üzüldüm
ama napalım kader bilmiyorumda içimden bir ses bu ay olacak diyor hadi hayırlısı bakalım

ben de öyle dedim eltime korunmayın dedim o kendiliğinden çatlar dedim ama çatlamama ihtimalini doktor neden düşünmedi ya kist olursa diye:26: yani en azından ben iğneyi vurmalıyım bunlar çok büyümüşler ama siz eğer çoğul gebelik istemiyorsanız korunun deseymiş:44: eltimin bir oğlu var 8 yaşında ikinci çocuğu yoğun olarak 1 senedir istiyorlarmış ama olmuyormuş histereskopi çekildi rahim filmine bakıldı herşey normal çıkmış kaynım da spermiyogram baktırmış 2 kere onun da normal çıkmış. bence gününü denk getiremiyorlardı o yüzden olmuyordu:97: teşekkür ederim cevabın için

mrb kızlar,
bi kaç gündür yoktum ewde giremedim bugün 27.günüm şuan ciddi bi ağrım yok gögüslerim hala şiş ve taş gibi yürüdükçe bile sızlıyorlar birde arada kendimi çok yorduğum zamanda sağ kasığım tuhaf bi şekilde ağrıyor inş hayra alamettir diyorum bir yandanda kist oldu mu acaba diye düşünmektende kendimi alamıyorum .....
bu güzel günde cümlemizin dualarını RABBİM boş çewirmez inş hepimizin dilek kapıları açık olsun hayırlı ewlatlar dileyelim hepiniz için dua edicem inş RABBİM katında kabul ederde bizleride bu mübarek günlerde hayırlı haberlerle müjdelendirir......

insallah canim benim insallah olur bu kandil günü hep dua ediyorum Allah cocuk isteyenlerin kucagini bos birakmasin insallah...
benim esimde cok yikildi cok umutluydu benim hic umudum yoktu bu aydan ama o hep olucak hissediyorum dedi. Üstelik ilk defa böle hissediyordu. Bende kalbi temiz Allah hissettiyor galiba die umutlanmistim ama olmadi. Kac gündür ölü gibiyiz ikimizde Allah bize sabir versin

aynen öyle ölü gibiyiz bizde canım yıkıldık ama bu ay olacak ccok umutluyum ve hiç vazgecmicem hep umutlu olucam

merhaba arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.rabbim kalbimizdeki hayırlı duaları kabul etsin inş.....kendinize iyi bakın umutlarınzı yitirmeyinnnnn.....

Aramıza hoşgeldin öncelikle,
canım progestan bebek olursa düşmesin diye düşük tehlikesine karşı verilen bir ilaçtır.gebeliğin tutunması için rahim duvarının belli bir kalınlıkta olması gerekiyor rahim duvarı ince olursa bebek tutunamaz ve gebelik şansı da az olur.umarım hamile kalırsın ve bebeğin seninle kalır sonuçta rabbim bilir işini insanlar bazen düşürmek için neler yapıyolar da düşmüyo sadece sen kendine dikkat et.

Canım bu tür durumlarda yani birden fazla yumurtanın gelişmesi durumunda çoğul gebelik olmaması için doktorlar korunmanızı tavsiye ederler sonuçta çoğul gebelik olağanın dışında oluyor ve riskli gebelik kategorisine giriyor.hele bir de 3 ü de döllenirse daha da riskli.Ama rabbim bilir işini diyeceğim yine herkese taşıyabileceği kadar yük verir.eltinin hiç çocuğu var mı bilemiyorum ama madem yumurta olgunlaşsın diye ilaç içiyor boş geçmesinler ayı belki sadece 1 isi döllenicek.Herşeyi göze almalı ama tabiki.3 üzünün de olabileceğini:)

Kızlar günaydınlar Mirac Kandiliniz mübarek olsun Rabbim bu gece ettiğiniz tüm duaları kabul etsin inşallah.Ben de temizlik yapıyorum bugün kapıları sildim bembeyaz oldular oh mis gibi.Geçen hafta da salonun ve mutfağın tüllerini yıkadım duvarlarını sildim camları cifledim.Eşim de balkonları boyicak bu akşam:) Sonra yatakodasıyla oturma odasının da tülleri camları duvarları.sonra banyonun fayansları.çok işim var çokkk.bugün kapılar yetti ama bana dinlene dinlene yapıyorum hiç acelem yok.hem kafam meşgul oluyo.kızlar bu arada açıköğretim sonuçlarım açıklandı.tahmin ettiğim gibi uygarlık tarihi ve büro yönetiminden geçmişim:) ama istatistik ve atatürk ilkelerinden Büt e kalmışım:) başka Aöf li olan var mı aranızdaaa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…