Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ewet cnm benimde 1 gün uzadı..

gelmesin diye uğraştıkça daha çok geliyor şöyle 9 ay 10 gün falan gelmeseydi olmaz mıydı.

benim adete 4 gün kaldı acayip kasık ağrısı ve gaz sancısı çekiyorum hamile değilim onu biliyorum geçen gittiğim dr muayne etmişti bişey yok dedi ama catlamamış yumurta vardı ne olcak olar acaba......:44::44:

slm kızlar çok çok gerilere bakarsanız benimde sizlerle aynı durumda olduğumu görürsünüz. 3 defa klomen tedavisi gördüm ama olmadı. sonra rahim filmi çektirdim.iki kanalda kapalı çıktı. basınçla birini açtılar biri kapalı kaldı. ve ne yazik ki polikistik over hastayım. neyse sonra rahim şekliminde sarkık olduğunu gördüler ve beni ameliyata aldılar. laparoskopi ve hisereskopi yapıldı. bir ay sonra kontrole gel dendi. gittim adetim da bayağı geçmişti. doktor farlutal verdi. gebelik şansı yüzde 25 dedi. göbekten iğne tedavisi deneyelim formaliteden dedi.bana kısırlık raporu çıkartalım üç iğne denemesi yapmamız şart dedi.devlet ilk tüp bebeği karşılıyormuş çünkü bu raporla. neyse bende o ilacı içmedim .kendimce ara verdim.ve bugün hamile olduğumu öğrendim. herşey sizde bitiyor. kafanızı bir boşaltın.eşinizi aşkla sevin...darısı başınıza kızlar.........

bilmiyorum canım ne olur ki? çatlatma iğnesi olmadın mı canım sen.

canım allah kucağına almayı nasip etsin inş. daha fazla yıpranmadan gelmiş bebeğin. doğru söylüyorsun herşey kafayı boşaltmakta bitiyor ama boşalmıyor ki.

tebrikler cnm ALLAH sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin cok sevindim....

bilmiyorum canım ne olur ki? çatlatma iğnesi olmadın mı canım sen.

yok cnm dr catlatma iğneside vermedi catlamışmı diye kontrolede çağırmadı prestogan testide istemedi...sebebini sordum bu ay adet olursan çatlamış demektir dedi bende zaten bunun üzerine başka bir dr gittim bu ay.....

benim adetlerim düzenli 28-30 günde bir oluyorum her ay. bu ay 14. günde yumurtam 12 mm idi. 21. günde doktor progeteron tahlili istedi. sizce neden itemiştir?

adetlerim düzenli ki çatlama olduğunu göstermezmi bu?

cnm ben internetten daha önce bir araştırmıştım nekadar doğru bilmiyorum her ay düzenli olan kadının yumurtası çatlamayabilir diyordu lakin bu ay bende klomen kullandım dr söylediğine göre solda 2 adet 19 cm sağda 13 cm bir yumurtam vardı çalışmalara başlayın dedi cuma günü başka bir dr gittim ultrasonda hala solda 1 adet çatlamamış yumurta vardı ve bende her ay düzenli adet olurum kafan karıştı dimi benimde cok karışmıştı cünkü üstelik dr onları adet sonra oluşan yumurta sandı ve ben söyledim adetime 1 hafta var diye bune perhiz bune lahana turşusu....

klomen ne için kullanılıyor? yumurtayı büyütmek için mi?

cnm ben 1 senedir forumda olduğum için seni hatırladım çok sevindim tebrik ederim allah nazarlardan saklasın..senden ricam olacak beni bilgilendirirsen sevinirim çünkü birbirimizi daha iyi anlıyoruz..kaç yıllır uğrasıyorsun?dr bana pko var dedi arada yumurta olusuyor benım sen o ay pregesteron yaptırdın mı?ilaç iğne falan kullandın mı?pcosla hangi yöntemi deneyebilirim?çok oldu ama önerilerini bekliyorum..

günaydin kizlar sizi cok büyük güzel haberlerle karsilamak isterdim ama maalesef biraz caninizi sikicam galiba. progestron testimin sonucu cikti 31.7 sonucun cok iyi oldugunu ve hamile olma sansimin cok yüksek oldugunu söledi doktorum. dayanamayip hemen test yaptim erken gebelik testlerinden 25. günümde ama negatif cikti. maalesef progestron sonucu hic birseyi belli etmiyor demekki doktoru bile yaniltti. cok üzüldüm dün bütün gün agladim. Ama elden maalesef hicbiirsey gelmiyor. simdi ne yapmam konusunda kararsizim rahim filmimi yoksa klomene devamm mi. Sorunun ne oldugunu anlamiyorum E2 hormonum da cok iyi cikmis bu hormonda spermlerin yumurta hücresini bulmasi icin salgilanan hormonmus. yani yumurtam olgunlasiyor güzelce catliyor spermler bi trülü dölliyemiyor neden?? Anlamiyorum nedennnn

Günaydın canlarımm. Hayırlı sabahlar, hayırlı haftalar.
Ben sizi çok özlediim yaahu. Yok anam yok, ben bebek yapmasam da burdan kopamayacağım belli olduu.
Herkesler iyidir umarıım. Bir sürü yeni hamişler de olmuştur inşaallaah.

UMUTLUM gelmiş hoşgelmiş canımmmm yaaaa sensiz olmuyor buralarrrr bende soğudum siteden sen sevosevo ve sevdenin haberlerini aynı anda aldım ve moralim çok bozuldu bende arada bir giriyordum siteye gitme bizi bırakma çoooooooooookkkkkk sevindim geldiğine. SEVOSEVO nasıl acaba ne yapıyorkii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…