Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım öncelikle geçmiş olsun yapacak birşey yok allah bize sabır versin.

Canım klomen kullandıktan sonra benim adetler hep gecikmeli geldi inşallah hamilesindir..
,

Hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. darısı başımıza..

cnm bence idrar testine güvenme yanıltabiliyo onlar bence kan testi en sağlıklısı...buarada beimde tutmadı bu ay kan testim negatif çıktı cmrtesi günü rahim filmi için görüşmeye gitcem bende...hayırlısı artık...

yaklaşık 7-8 ay oldu canım. Klomen + prengly kullandım üç ay. Olmayınca doktor rahim filmi istedi. Zaten kanalın biri orda açıldı. Diğerinide açmak ve rahim şeklini düzeltmek için ameliyat oldum sonrasında birdaha hiç ilaç kullanmadım. 20 nisande ameliyat olmuştum. Ameliyat sonrası adetim gelmedi. Narkoz geciktirirmiş. Doktorda farlutal verdi getirsin diye. Ama ben içmedim. Polikistik için içmem lazımda kist olmasın diye ama ben kendimce ara verecem dedim ve içmedim. Sonra 10 gün içinde kendiliinden geldi ve ne gariptir adetim biter bitmez ilk hafta hamile kaldım. Dün öğrendim bende. Değerim 276 çıktı. Yani dört haftalık oluyor.çok sıkıyordum kendimi. Doktor şansın yüzde yirmeş diyordu. Yumurtam çok büyümüyordu.olmadığı zamanlar bilr oldu. Işte öyle....

yok canim benimde tutmadi belli gelicek agrilar basladi. bende yeni yeni topluyorum kendimi. bende mi film istesem ama film cekildigimiz ay korunmak zorundamiyiz. ben korunmak istemiyorum hic bi ay artik

Allahım çok şükür ya tam umutsuzluğa düştüğüm bu zamanlarda eskilerden bebek haberi almak çok iyi geldi allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

ne güzel canim ya umudun bittigi yerde günes dogmus hayatina. bende öle olmasi icin bekliyorum ama benim umudumun bittigi yerde hayat bi tekme daha koyuyor bana bende süpheleniyorum artik tüplermi tikali acaba die. ama o rahim filmimi cektirdigimiz ay korunmak gerekiyromus sanirsam aa ben artik hic bir ay korunmak istemiyorum

hamileliğin hayırlı olsun. yaş kaçtı acaba. bide rahim şeklinde bne var dı. bunu doktor ameliyattamı fark etti. rahim filminde belli oluyo mu

yok canim benimde tutmadi belli gelicek agrilar basladi. bende yeni yeni topluyorum kendimi. bende mi film istesem ama film cekildigimiz ay korunmak zorundamiyiz. ben korunmak istemiyorum hic bi ay artik

bence hemen bi rahim filmi çektir. filmden sonra hamile kalanların sayısı. çok fazla. bide hep pozitif olu. valla ben bu ay bir pozitif olmaya çalışıyorum anlatamam. kendi kendime benim çok güzel yumurtam oluyo , kesin hamile kalıcam diyip duruyorum. bu seferde kendi kendime nazar etmesem bari

kızlar günaydın iyi haftalar herkeze cimcimede haber varmı onun dün adet olması gerkiyordu umarım hamiledir....

arkadaşlar bişi sorucam. bu gün kan verdim sonuç:

Estradiol : 1146 pg/mL

buda değerler:

Folliküler ‎
faz ‎: ‎12‎.‎5 ‎
- ‎166‎
Ovülasyo‎
n faz ‎: ‎
85‎.‎8 ‎- ‎498‎
Luteal ‎
faz ‎: ‎43‎.‎8 ‎
- ‎211‎
Postmeno‎
poz ‎: ‎
<&#8206;5&#8206;.&#8206;00 &#8206;- &#8206;
54&#8206;.&#8206;7&#8206;
1&#8206;.&#8206;Trimest&#8206;
ar &#8206;: &#8206;215 &#8206;
- &#8206;>&#8206;4300&#8206;27/06/2011
hangisine bakıcam bugün 12. günüm. doktor e2 değerine bakalım demişti. bugün gidecem ama merak ettim

merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen tedavisine başladım ve yarın yumurta takibi için dr a gideceğim inş herşey yolundadır. ben pko hastayım bebek istediğimizin ilk aynda tedaviye başladım .
dr um bana folic asid , klomen ve progestan verdi kullanmam için hakkımda hayırlısı olur inşş
rabbim bebek isteyen herkesin göbüşlerini bebişle doldursun inşşşşş aminnnnn

canim bence sen Ovülasyo&#8206;n faz da olman lazim ama degerin baya bi fazla cikmis normal degerinden ama kötü degilidr merak etme benimde 241 gibi bisey cikmisti 21. günümde ama normalmis benimki.

canim bence sen Ovülasyo&#8206;n faz da olman lazim ama degerin baya bi fazla cikmis normal degerinden ama kötü degilidr merak etme benimde 241 gibi bisey cikmisti 21. günümde ama normalmis benimki.

serephone vermişti doktor acaba ondan mı yüksek çıktı. benim bugün yani 12 günümde baktırmamı istedi

merhaba arkadaslar nasılsınız .2 haftadır gıremıyordum .umarım herkes ıyıdır guzel haberlerınız vardır .

kızlarrr reglime 5 gün var hamileysem eğer hesaplama yaptım yarın tam 4 haftalık oluyor. acaba yarın kan testi yapsam belli olur mu sonuç olumlu ya da olumsuz?

canım çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.ben de 31 mayıs ta kürtaj oldum 8 haftalık bebeğimi kalp atışları alınamadığı için aldılar benden yeni yeni toparlanıyorum.doktor 1 ay normal adet gör ondan sonra korunma dedi yani temmuz da doğal denicem ağustosta tekrar klomen kullanıcaksın dedi ama inan hiç istemiyorum belki ben de ara veririm hiçbirşey kullanmam tsh ım da biraz yüksekti onun için de ilaç kullanıyorum o da düzene girince inşallah ben de senin gibi kendiliğinden hamile kalırım.herşey kafada bitiyor dediğin gibi bir düşük tecrübesi de yaşayınca şuan ayaklarım yere daha sağlam basıyor..

canım daha 25. günüdeysen umudunu kaybetme testlere de inanma hiç belli olmaz değerlerinin güzel çıktığını söylüyorsun bak.hakkında hayırlısı olsun inşallah...

umutlum seni gördüğüme o kadar çok sevindim ki sensiz gerçekten olmuyor bir süre de girmeyince baktım hep yeni arkadaşlar katılmış nerde dedim benim arkadaşlarım herşeyi tekrar tekrar anlatmak iyi olmuyor sizler biliyorsunuz benim halimi biz anlıyoruz birbirimizden.bak bugün yine bir hamile haberi aldık hemde tedaviyi bıraktığı anda hamile kalan birisi.belki bize de süpriz yapar bebeklerimiz ne dersin.gel biz seninle kafamızı dinleyelim 1-2 ay sonrası Allah kerim..HOŞGELDİN TEKRAR SAKIN BİRDAHA GİTMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

canım daha 25. günüdeysen umudunu kaybetme testlere de inanma hiç belli olmaz değerlerinin güzel çıktığını söylüyorsun bak.hakkında hayırlısı olsun inşallah...

yok canim erken gebelik testi aldim regl ye 5 gün kala %99 dogru sonucu veriyormus maalesefki duyarliligi 10 üstelik büyükbir yikim oldu benim icin. SAnirim progestron un okadar yüksek cikmasinin sebebi hap kullanmam. Allah hayirli etsin herseyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…