Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar tam 24 gündür siteye giremiyodum hatırlarsanız işten ayrılacagımı söylemiştim bu yüzden int yoktu evede yenı baglandı ve bu güzel haberi sizede vermek istedim. hiç beklemediğim anda bebişim bana süpriz yaptı ve 7 haftalık hamileyim

Canim beni hatirlarsin belki, seninle ayni gidiyorduk:-)

Inan bana o kadar cok sevindim ki, yüce rabbim su güzel duyguyu burdaki tüm kardeslerimize ve banada nasip etsin insaallah!! yani sen ilk clomifende hamile kaldin degilmi, yanlis hatirlamiyorsam?? Ben 3 ay clomifen kullandim, ama bu sonuncusuda ise yaramadi galiba. Haftaya pazar adet olmam gerek, bakalim artik. Bana hamilelik belirtilerinden bahsedermisin??

Son düzenleme:
dün doktora gittim serophene ile 3. ayıma başladım bu ay sabah 1 akşam yarım 5 gün iç dedi. zaten son ayım sonra tatil dedi. eşimi sordum hiç test yaptırmadı diye biz ona test yaptırmadık mı iyi hatırlattın dedi ya şaka gibi ben sormassam hiç. 4 temmuzda yumurta takibine gittiğimde sonuçlarıda getir dedi. bana 1 ay sonra diyen eşim doktor istedi deyince yaptıralım niye sen sormadan istemiyor dedi. inş. onda bir sorun çıkmaz. eşi test yaptıranalr var mı sonuçlar ne kadar sürede çıkıyor.

dün doktora gittim serophene ile 3. ayıma başladım bu ay sabah 1 akşam yarım 5 gün iç dedi. zaten son ayım sonra tatil dedi. eşimi sordum hiç test yaptırmadı diye biz ona test yaptırmadık mı iyi hatırlattın dedi ya şaka gibi ben sormassam hiç. 4 temmuzda yumurta takibine gittiğimde sonuçlarıda getir dedi. bana 1 ay sonra diyen eşim doktor istedi deyince yaptıralım niye sen sormadan istemiyor dedi. inş. onda bir sorun çıkmaz. eşi test yaptıranalr var mı sonuçlar ne kadar sürede çıkıyor.

slm cnm yeni tedavin hayırlı olsun evet benim eşimde yaptırdı aynugün içinde almıştık sonucu ayrıca benim eşimde hep isteksiz gitmişti ama sonra çok rahat birşekilde ıktı demekki rahat bir ortam hatta bana sende gel illa demişti ben gitmemiştim onu cesaretlendirip yollamıştım....bir sorun cıkmayınca cok mutlu oldu hatta herzaman verebileck durumda ...bence eşlerde biraz endişe duyuyor kendilerinden ve oyüzden gitmek istemiyorlar sen cesaretlendir .eşini birşey yoktur de am bundan soraki aamalar daha kolay olucak falan filan gibi...

arkadaşlar merhaba

dün yeni dr gideceğimi söylemiştim size evet yeni doç dr gittim elimde testlerimle daha önce yapılan tahliller felan daha önce gittiğim dr söyledim kendisine ve ilk defa bir dr diğer bir dr hakkanda böle olumsuz konuştu diyebilirim ...gidebileceğin en kötü dr dedi bende şaşırdım...neyse bütün tahlillerimi inceledi ondan sonra ultrsonla baktı ve bir sorun olmadığını söyledi...aldığım tedaviden bahsettim klomen içiyorum 2 aydır dedim neden diye sordu?
bende bilmiyorum dr verdi bende içiyorum sonra yumurta takibi yaplıyor dedim....senin yumurtalama sorununmu varki dedi? yok sanmıyorum dedim eeeeeeeeee ne diye içiyorsun bu ilacı aspirin gibi herkeze veriyolar hayret birşey dedi geçen zamannın nekadar gereksiz olduğunu ve hala neden rahim filmi çekilmediğini boşunamı bu ilaçları içiyosun acaba ya tüplerin tıkalıysa dedi...ve önümüzdeki ay hiçbir ilaç kullanmadan önce yumurta takibi yapacağını rahim filmi çekeceğini ve 21 gün kn tahlili ile yumurta çatlamışmı diye bakacağını söyledi ve ondan sonra 4 ay hiçbir tedavi uygulamıyacağını rahim filminden sonra cok kişinin kendiliğinde hamila kalabildiğinden bahsetti eğer olmas ise ve sorun yok ise nedenlerinin daha detaylı araştırılacağını söyledi....bakalım şimdilik beklemedeyim....hayırlısı

bu arada ben muaynanede beklerken bir bayan vardı öle sohbet eetik dr hakkında cok olumlu konutu...ben cocuk istiyorum deyince kendi hikayesini anlattı bende okadar cok uğraştımki hamile kalmak için dedi ilaçlar iğneler falan filan ne yapsam olmadı dedi nyse tedaiden vazgeçtim ve karar verdim benim cocuğum mocuğum olmıyacak en iyii tatile gidelim demiş eşine üstelik öle bir arabayla gittikki diyo tangur tungur neyse tatilde ben yüzdüm hopladım zıpladım alkol aldım vs vs sonra eve döndük diyo birde bakarımki ben tatildeyken hamile kalmışım...şimdi 2 tane cocuğu var..........demekki önce kafa rahat olcak ve rabbim olderse olcak hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar....

bursada cnm ben medical pakta ahmet yılmaza gidiyordum şimdi başladığım dr murat aslan doc.netten bakarsan jineplus diye çıkyor...

merhaba arkadaşlar

1 yıl önce bende ard arda kistler çıktı gittiğim dr hormon testi yaptı ve FSH biraz yüksek çıktı bunun üzerine dr bana cocuğun olmaz zor hamile kalırsın tüp bebek merkezine git dedi. bunun üzerine dr arayışına giriştik bulduğum dra kan sonuçları ile gittim ve bana ilaç kullanmadan bir takip etti ve yumurtanın istenilen boyuta gelmeyip kiste dönüştüğünü böyledi klomen kullandım ve hamile kaldım mucizeydi benim için ama bu mucize 7 hafta sürdü ve bebeğim düştü.ardından 5 ay korunma zorunda kaldık ama ben kendim için bir daha hamile kalmanın daha da zor olacağını düşünüyordum.buarada kan pıhtılaşma testi yaptırdım ve kan pıhtılaşması olduğu çıktı.daha sonra tekrar klomene başladık sıkı sıkı takip yapıldı kaçırmamak için ve 2.ayda hamile olduğumu öğrendim ve hemen iğneye başladık.şimdi herşey yolunda gidiyor ve şükürler olsun... Rabbim herkese tez zamanda evladını nasip etsin. beklemek çok zor ve çok sıkıntılı hamile kalmak için geçen zamanın yarısı sabır yarısı dua bunu unutmayın bol bol evlat ayetlerini okuyun arkadaşlar... ben onların etkisine çok inanıyorum....

merhaba arkadaşlar

1 yıl önce bende ard arda kistler çıktı gittiğim dr hormon testi yaptı ve FSH biraz yüksek çıktı bunun üzerine dr bana cocuğun olmaz zor hamile kalırsın tüp bebek merkezine git dedi. bunun üzerine dr arayışına giriştik bulduğum dra kan sonuçları ile gittim ve bana ilaç kullanmadan bir takip etti ve yumurtanın istenilen boyuta gelmeyip kiste dönüştüğünü böyledi klomen kullandım ve hamile kaldım mucizeydi benim için ama bu mucize 7 hafta sürdü ve bebeğim düştü.ardından 5 ay korunma zorunda kaldık ama ben kendim için bir daha hamile kalmanın daha da zor olacağını düşünüyordum.buarada kan pıhtılaşma testi yaptırdım ve kan pıhtılaşması olduğu çıktı.daha sonra tekrar klomene başladık sıkı sıkı takip yapıldı kaçırmamak için ve 2.ayda hamile olduğumu öğrendim ve hemen iğneye başladık.şimdi herşey yolunda gidiyor ve şükürler olsun... Rabbim herkese tez zamanda evladını nasip etsin. beklemek çok zor ve çok sıkıntılı hamile kalmak için geçen zamanın yarısı sabır yarısı dua bunu unutmayın bol bol evlat ayetlerini okuyun arkadaşlar... ben onların etkisine çok inanıyorum....

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm demekki dr cok önemli unsur yani öncearaştıam yapımalı ve sorunun ne olduğu anlaşılmalı senin de bu uğurda bir kaybın olmuş araştırılmadan illa insanın başına bişey gelmesini bekliyorlar bende hep dua ediyorum cnm hepimiz için hakkımızda hep hayırlısını diliyorum...sevgiler..

mrb kızlar ben ilk defa bu ay yumurta takibi yaptırdım 15.günde 10mmde kaldı büyümedi yumurtam doktor klomen verdi gelecek ay adetin3.günü başlayacam.sorum şu ben bu ay çalışsam bile hamile kalma şansım yok mu ?

slm cnm yeni tedavin hayırlı olsun evet benim eşimde yaptırdı aynugün içinde almıştık sonucu ayrıca benim eşimde hep isteksiz gitmişti ama sonra çok rahat birşekilde ıktı demekki rahat bir ortam hatta bana sende gel illa demişti ben gitmemiştim onu cesaretlendirip yollamıştım....bir sorun cıkmayınca cok mutlu oldu hatta herzaman verebileck durumda ...bence eşlerde biraz endişe duyuyor kendilerinden ve oyüzden gitmek istemiyorlar sen cesaretlendir .eşini birşey yoktur de am bundan soraki aamalar daha kolay olucak falan filan gibi...

inş cnm benimkide rahat çıkar çok stres yapıyor çünkü. seninde yeni doktorun hayırlı olsun doktorlar ilgilenmiyorlar işte doğru düzgün inş. bu sana uğurlu gelir bebişine hemen kavuşursun. benimde bu doktorla son yine olmazsa başka bir doktor duydum ona gidicem bakalım o nediyecek benimde senin gibi aslında hiç bir problemim yok ama olmuyor eşimdende birşey çıkmaz inş. daha önce hamile kaldığım için onun üzerinde hiç durmamıştık ama birrazda o bakınsın ben sıkıldım artık.

kızlar bu ay adetin 5. günü klomene başladım günde 1 tane . 10.gün gittiğimde sağda 2 tane yumurta vardı biri 8mm diğeri 9 mm . bugün 13. gündü ve 10mm olmuş yumurtan dedi. perşembeye gün verdi. tekrar bakalım dedi. şimdi adaçayı içmeye başladım allahın izniyle yayarı olur belki diye...sizce büyür mü yoksa böyle kalır mı? ayrıca bu ay olmazsa puregon 600 vercem dedi.iğne ile tedavi. içime sinmedi kararsız kaldım yani . kullanan oldu mu hiç bu iğneyi?ya da bilgisi olan var mı?

kızlar bende bu ay klomen tedavisi gördüm 9.gün 15 mm lik 2 tane yumurtam vardı 13. gun çatlama ignesi oldum ve ignenin uzerinden 16 gun gecti adet olmadım beklemedeyim lütfen dua edin bu ayda olmazsa ameliyat masası bekliyor beni:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

kızlar bu ay adetin 5. günü klomene başladım günde 1 tane . 10.gün gittiğimde sağda 2 tane yumurta vardı biri 8mm diğeri 9 mm . bugün 13. gündü ve 10mm olmuş yumurtan dedi. perşembeye gün verdi. tekrar bakalım dedi. şimdi adaçayı içmeye başladım allahın izniyle yayarı olur belki diye...sizce büyür mü yoksa böyle kalır mı? ayrıca bu ay olmazsa puregon 600 vercem dedi.iğne ile tedavi. içime sinmedi kararsız kaldım yani . kullanan oldu mu hiç bu iğneyi?ya da bilgisi olan var mı?

canım bende tedavi görüyorum kimi gün geldi doktorumu begenmedim kiminin dediği içime sinmedi çünkü bizlerde artık o kadar bilgili olduk ki bu konularda anlıyoruz doktor mantıklı konusuyomu konusmuyomu ben derimki hemen igne kullanma 1 doktora daha görün için rahat olmassa.bende suan klomen ve glukofen kullanıorum carsamba günü yumurta takibine giricem bu 3. doktorum ve şöyle söyleyim bizlerin durumu özel oldugu için isteriz ki doktorlarımız yeterli bilgi versin ve benım bu doktorum detaylı bi şekilde izleyeceğimiz yolu anlatıo ve içim rahatlıyor.doktorun içine sinsin ve tavsiyem suan sadece bitane doktora göründüysen mutlaka baska bı doktor da sana sonuclarını yorumlasın biliosun doktorlarada güven olmuo oda aynı şeyi söylerse yaptır canım.allah yardımcımız olsun.

Herkese merhabalar kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah artık sık sık giremiyorum o yüzden olaylardan pek haberim yok ama hepimizin dileği bir, tedavi olan arkadaşların tedavileri hayırlı olsun inşallah yumoşu olanların heyecanını anlayabiliyorum umarım sonu hayırlı olur.Ben hala dinlenmedeyim kütrajın üzerinden tam 1 ay geçti şuan tek istediğim tekrar adet görmek beklenen vakitte düzenli olarak yine eskisi gibi.sonrasında doktor bana klomen içiceksin ağustosta demişti ama bilemiyorum belki de ilaçsız denerim böylesi daha iyi olur.tsh ımda düzene girince belki kendiliğinden gelişir yumurtam. önümüzdeki ay sadece incir suyu içmeyi düşünüyorum.istiyorum ki herşey doğal ilaçsız olsun:KK43: burda mı okumuştum bi arkadaşımız profesöre gitmiş doktor önüne gelene klomen içiriyolar aspirin gibi diye kızmış.normalde benim de yumurtlamam var progesteron ölçümünde çıkıyo 21. günde.inşallah tsh düzene girince kendiliğinden olur.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakın...

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar... Klomen adet düzensizliği yapar mı ? Bilgi,lendirirmisiniz ? 7 yıldır evliyim. Henüz olmadı. 2009 yılı aralıkta yüksek hormon sebebi ile beynimde mikroadenom çıktı. 14 ay kadar DOSTİNEX kullandım.. sonra klomen'e başlafdık. Geçen ay 5 gün gecikti. BETAHCG 27 idi. Doktorum beklemek lazım dedi. bekledik olmadı. Bu ay Cuma gelmesi lazım. SAT 27 MAYIS .. 21.GÜN 17 HAZİRAN'DI ve PROGESTERON 24 falandı... Bu gecikme Kİsttenmi yoksa bişey varmıdır ? Baş dönmesi ve üşüme var. Göğüslerim ağrılı ve şişti. Bugün bişey yok. Kasıklarım ağrıyordu ve karnım kocamandı. Bugün inmiş durumda... Gelmesin yaa. offf...

Selamlar arkadaşlar... Klomen adet düzensizliği yapar mı ? Bilgi,lendirirmisiniz ? 7 yıldır evliyim. Henüz olmadı. 2009 yılı aralıkta yüksek hormon sebebi ile beynimde mikroadenom çıktı. 14 ay kadar DOSTİNEX kullandım.. sonra klomen'e başlafdık. Geçen ay 5 gün gecikti. BETAHCG 27 idi. Doktorum beklemek lazım dedi. bekledik olmadı. Bu ay Cuma gelmesi lazım. SAT 27 MAYIS .. 21.GÜN 17 HAZİRAN'DI ve PROGESTERON 24 falandı... Bu gecikme Kİsttenmi yoksa bişey varmıdır ? Baş dönmesi ve üşüme var. Göğüslerim ağrılı ve şişti. Bugün bişey yok. Kasıklarım ağrıyordu ve karnım kocamandı. Bugün inmiş durumda... Gelmesin yaa. offf...

klomen adet düzensizliği yapmaz die bilgim var ama bence sen doktora tekrar gitmelisin tatlım.stres yapma sen kanatimce birazda panik yapmışsın sakinleş ve her ihtimale karşıda doktora git.birde dostinexi neden bukadar uzun süreli verdiki.bir başka doktorun daha düşüncesini al derim.

2 aydır serophene kullanıyorum bugün kırmızıların 4. günü normalde 5. günü biterdi benim bugün azalmış olması gerekiyordu ama hiç azalma yok devam ediyor bakalım kaç gün sürecek. :63::63::63:sıcaktada hiç çekilmiyor. sizde de böyle çoğalma oldu mu ilacın etkisi mi acaba?

X