Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar tam 24 gündür siteye giremiyodum hatırlarsanız işten ayrılacagımı söylemiştim bu yüzden int yoktu evede yenı baglandı ve bu güzel haberi sizede vermek istedim. hiç beklemediğim anda bebişim bana süpriz yaptı ve 7 haftalık hamileyim

Merhaba arkadaşlar ben tam bir yıldır yumurtlama sorunu yaşıyordum neredeyse hiç kendiliğimden adet olamıyordum ve çok üzülüyordum ilk başta doktorum klomen verdi fakat bi işe yaramadı şubatta rahim filmi çekindim tüplerde bi sorun çıkmadı doktorum iğne tedavisine geçecekti nisanda yapılacaktı ilk iğne fakat kist çıktı ve nisanda bana doğum kontrol hapı kullanmak şart koyuldu mayısta gittim doktorum haftaya tatile çıkıyorum takip edilmesi lazım bidaha adet olduğunda gelirsin yaparız iğneleri dedi ben tabi çok üzülmüştüm aldım iğneleri bi türlü yaptıramadım diye haziranda yine kendiliğimden adet olamadım bitkisel çözümler aradım adetim sökülsünde iğnelere biran önce başlayayım diye yine gelmedi arkadaşın ısrarı üzerine test yaptım anında pozitif çıktı inanmadım kan aldırdım değerim baya yükseti 1350 şaşkınlık içindeydim bir yıldır denemediğim hiç bişe kalmamıştı ateş ölçme yöntemi hayit tohumu soğan, incir kürü hiç biri işe yaramadı ama yurtdışından yaşlı bir ebeden bitkisel çay almıştım adet düzenliyormuş ve yumurta geliştirmeye faydalıymış genelde kullananlar ilk ayında hamile kalmış bende iğneye hazırlık olsun diye denedim gerçekten işe yaradı demekki ilk kullanımda hamile kaldım
darısı tüm isteyenlerin başına hiç bişeyi kafaya takmayın yöntemleri falan bırakın kendiliğinden bi gün olur hiç bir belirtim falan yoktu halen daha hamile olduğumu anlamıyorum bile

bu arada elimde bir adet ovitrelle çatlatma iğnesi var isteyen olursa satıyorum özelden msj atın

Bgn ne güzel bi gün böyle:21: 2 tane hamile haberi aldık Allah tez zamanda meleklerinizi kucağınıza almayı nasip eder inş..Ve inş bizlere uğurlu gelirsiniz ve bu haberlerin ardı arkası kesilmez inş.. çok tebrik ediyorum ikinizi de..:KK9: Darısı bizlerin başınaaa..

Son düzenleme:
CAnim sabah saat 7 civari ölcüyorum yani :KK34: atesimi. ben yumurta catladiktan sonrayi baz alicam ama ne zaman catladi bilmiyorum. 12.gün igne vuruldum 2 gün icinde catlamistir die düsünüyorum yani 14. gün yani. buna 14 eklicem ve 29. gün eger gelmezse adetim idrar testi yaipcam die planladim bakalim hayirlisi olsun insallah.

anladı canım tamam o zman bend senin gibi yapcam benim 15.gnü çatladı atşime göre ayın 30nda adet olmam lazım eger olmazsa bnde bi test yaparım hakkımızda hayırlısı olsun....

CAnim cok güzel bisey bu Allah saglikla kucagina almani nasip etsin. Canim o yurtdisandan alinan cayin adini yazarmisin bide yurtdisi neresi almanyami amerika mi??

Almanyada bir yaşlı ebe ile tanıştım o kendi hazılayıp veriyor öyle mağzalarda falan satılan türden değil ama benim sürekli gelen gidenim oluyor ilgini çektiyse aldıra bilirim ben yaklaşık 30 TL ödemiştim

arkadaşlar liste ile kim ilgileniyorsa, size zahmet benim adet tarihimi değiştirir misiniz
yeni beklenmeyen tarihim 17 temmuz

Almanyada bir yaşlı ebe ile tanıştım o kendi hazılayıp veriyor öyle mağzalarda falan satılan türden değil ama benim sürekli gelen gidenim oluyor ilgini çektiyse aldıra bilirim ben yaklaşık 30 TL ödemiştim

Canim ilgilenirim tabi bende almanyadayim suan isimden dolayi gelip gidiyorum. Bu teyze nerde yasiyor tam olarak??

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
176.MESTANNN...................................... ....................................Klomen
177.DONSER........................................ ......................................tüp bebek
178.ECRİN......................................... ........................................Tedavisiz
179.MESYA............................................. ..................................

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
TUNCSS............................................ .....20 Haziran
ESEMOS............................................ ....23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
HASRETİMSANA.........................................25 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .26 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... ..29 Haziran
ABORJİNOS......................................... ....30 Haziran
FRİENDLY_84....................................... ...30 Haziran
NHAL83............................................ ......30 Haziran

....................................TEMMUZ AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .........2 Temmuz
UMUTLUYUM78....................................... ..2 Temmuz
ZNGN.............................................. ........2 Temmuz
GOLGE_CİCEGİ...................................... ....4 Temmuz
İZMRLİ............................................ ........4 Temmuz
KUZEY1............................................ .......5 Temmuz
PATİKLİ........................................... ........7 Temmuz
SEVDE1............................................ .......7 Temmuz
GUNKA............................................. ......10 Temmuz
MELEK04........................................... .....10 Temmuz
SEVOSEVO.......................................... ...10 Temmuz
DEMOS84........................................... ....11 Temmuz
MEHİL............................................. ........14 Temmuz
UMUTLU22.......................................... ....15 Temmuz
ŞEKER-LEBLEBİ...........................................17 temmuz
HTCGL01........................................... .....24Temmuz
MPB............................................... .......23 Temmuz

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

tşk ederim rana20 evet buda belkide biim sınavımız rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.kimimiz için çok kolay olan hamilelik,kimimiz için mucize.o kadar cok okuyorum ki.okadar çok öneri veren var ki bak şunuda dene bunuda dene herşeyden medet umuyoruz bazen yoruluyor bedenim,midem,beynim ama hala çabalıyoruz işte.bu ayda ilaçlarımın yanı sıra bal tarçı çörek otu kullanıyorum işte.o kadar ağır geliyoki bu karışım ama var gücümle yiyorum yinede kist yapma ihtimali bile olsa..burda böyle okumak dertleşmek paylaşmak cok güzel.rabbim hepimize sabır nasip etsin kardeşim.o cennet kokusunu duymayı o melekleri sarmayı da nasip etsin.:emir_bebek:

tşk ederim rana20 evet buda belkide biim sınavımız rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.kimimiz için çok kolay olan hamilelik,kimimiz için mucize.o kadar cok okuyorum ki.okadar çok öneri veren var ki bak şunuda dene bunuda dene herşeyden medet umuyoruz bazen yoruluyor bedenim,midem,beynim ama hala çabalıyoruz işte.bu ayda ilaçlarımın yanı sıra bal tarçı çörek otu kullanıyorum işte.o kadar ağır geliyoki bu karışım ama var gücümle yiyorum yinede kist yapma ihtimali bile olsa..burda böyle okumak dertleşmek paylaşmak cok güzel.rabbim hepimize sabır nasip etsin kardeşim.o cennet kokusunu duymayı o melekleri sarmayı da nasip etsin.:emir_bebek:

canım yaaa ne kadar güzel şeyler yazmışsınnn

hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin allahım...bizlere de nasip etsin inşallah...bana ovitrella lazım ama hemen yani 2-3 gün içinde elimde olması lazım ama o da zor gibi neyse hayırlısı artık

CAnim benim bu cuma gününde hepimizin dualari kabul olur insallah Allah sefkatini üstümüzden eksik etmesin. Hepimizin yüzügülsün insallah...

hepimizin durumunu özetlemişin

teşekkür ederim.kendim için nekadar üzülüyorsam inanın burdaki arkadaşlar,sizler içinde o kadar üzülüyorum.öyle değilmiyiz hepimiz,herkeden bi öneri dinler belki bu bir işe yarar ümidiyle o ay onu uygularız.yemeyiz içmeyiz briktirir doktorlara gideriz,aslında biliyomususnuz biz şimdiden anneyiz.annelik emek değil mi varmı işte emek veriyoruz hemde çook midemize ağır gelsede bitki kürleri yiyoruz,ateşler ölçüyoruz,2 damla göz yaşımız göden akarken dışa çok sevdiğimi eşlerimiz dahada üzülmesin die çoğunu içimize akıtıyoruz..bizlerde inanın anneyiz:emir_bebek:

teşekkür ederim.kendim için nekadar üzülüyorsam inanın burdaki arkadaşlar,sizler içinde o kadar üzülüyorum.öyle değilmiyiz hepimiz,herkeden bi öneri dinler belki bu bir işe yarar ümidiyle o ay onu uygularız.yemeyiz içmeyiz briktirir doktorlara gideriz,aslında biliyomususnuz biz şimdiden anneyiz.annelik emek değil mi varmı işte emek veriyoruz hemde çook midemize ağır gelsede bitki kürleri yiyoruz,ateşler ölçüyoruz,2 damla göz yaşımız göden akarken dışa çok sevdiğimi eşlerimiz dahada üzülmesin die çoğunu içimize akıtıyoruz..bizlerde inanın anneyiz:emir_bebek:

aynen öyle canım benm cok zor ama biz simdiden fedakarlıklar yapıyoruz

aynen öyle canım benm cok zor ama biz simdiden fedakarlıklar yapıyoruz

evlendiğim ilk günler daha sorunum olduğunu bilmediğim zamanlar ben tam anlamıyla bir anne olabilirmiyim yapabilirmiyim die korkar bu düşünceyle titrerken içim şimdi çok iyi biliyorum ki şimdiden bu kadar çaba gösteren bizler inanın çok iyi anneler oluruz.temmuz 27 evlilik yıldönümüm tam 2 sene olcak inşallah hediyelerin en güzelini rabbim bana bende eşime veririm.[ve tüm kardeşlerime versin]regl günümün 5.günü klomene başladım 5 gün sonrada yumurtlama takibine giricem ben bugun dua edemiyorum hasta oldugum için lütfen dualarınızı eksik etmeyin..

evlendiğim ilk günler daha sorunum olduğunu bilmediğim zamanlar ben tam anlamıyla bir anne olabilirmiyim yapabilirmiyim die korkar bu düşünceyle titrerken içim şimdi çok iyi biliyorum ki şimdiden bu kadar çaba gösteren bizler inanın çok iyi anneler oluruz.temmuz 27 evlilik yıldönümüm tam 2 sene olcak inşallah hediyelerin en güzelini rabbim bana bende eşime veririm.[ve tüm kardeşlerime versin]regl günümün 5.günü klomene başladım 5 gün sonrada yumurtlama takibine giricem ben bugun dua edemiyorum hasta oldugum için lütfen dualarınızı eksik etmeyin..

benimde temmuz beste iki yıl olacak bende en güzel hediyeyi esime vermek istiyorum inş nasip olur hepimize

iki tane hamiş varmış çok güzel bi haber bu :KK66: inşallah sırayla hepimiz güzel haberleri veririz
kafayı yedim artık sürekli kendimi dinliyorum midem bulanıyomu,başım dönüyomu rüyalarımdan bile anlam çıkarmaya başladım.

hasretim sana benide listeye eklermisin 3 temmuza.teşekkür ederim

Canlarım bgn itibariyle izne çıkıyorum 4 temmuzda burda olucam Allah nasip ederse.. inş ozamana kadar çok güzel haberlerle dönmüş olurum aranıza ve de inş çok güzel haberlerle beni karşılarsınız..Bukdr sık giremesem de ara ara topiğe girmeye çalışıcam yoksa meraktan çatlarımmmm:KK52: Bu hafta sırası gelenlerden çooooookk iyi haberler bekliyorum hepinizden inşş.. Hepinizi kocaman öpüyorum :KK54: kendinize çok iyi bakın..Allah'a emanet olun canlarımmm.. :79:

Son düzenleme:
X