Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canim sen klomenden sonra sen yumurtalik kontrolune gittin mi kacinci gün gittin bide nekadardi boyutlari. eger kan gelmiyosa yada lekelenmen fazlalasmiyosa adet degildir o bebektir yerlesiyodur telaslanma

gittim canım en son 16. gün gittim çatlamış dedi doktor. inşallah dediğin gibidir. bu yerleşme lekesi olurken regl ağrısı gibi ağrı olur mu ki?

kızlar biraz önce test yaptım negatif çıktı ama demekki iğnenin etkisi geçti.silik çizgi bile yok bugün 22.günüm.iğneyide geçen hafta pztesi yaptırmıştım.komşum mümesil olduğundan çok ısrar etti bende yaptım.değişir inaşşahhh sonuç ya:KK43:

Son düzenleme:
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.benim kırmızılar geldi....yani, bu ay hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee değilim...... :) :)
napalım coşkulu bir hamileyimmmmmmm haberi vermek isterdim ..bende çoşkulu bir şekilde hamileee değilim haberi vereyim dedim...ama gerçekten rahatladım.sonucu beklemek daha stresli..rahatladım valla...
bu hafta hamişliği bekleyenler inşaallah bu haberin dışında bir haber verir bize...

doktora gittim yumurtlama bozukluğu var dedi. dün 10 mm iken bugün 12 mm olmuş yumurtam 12. günümdeyim. perşembe tekrar kontrole gel dedi. benim bebeğim olmayacakmı?

doktora gittim yumurtlama bozukluğu var dedi. dün 10 mm iken bugün 12 mm olmuş yumurtam 12. günümdeyim. perşembe tekrar kontrole gel dedi. benim bebeğim olmayacakmı?

cnm bence normal gelişimi günde 2mm büyürler dedi bana doktorum ben adetimin 12.günü gittiğimde klomene rağmen biri 11 biride 13mm di.14.gün biri 19 diğeri 15 olmuştu ve o gün iğne oldum.

cnm bence normal gelişimi günde 2mm büyürler dedi bana doktorum ben adetimin 12.günü gittiğimde klomene rağmen biri 11 biride 13mm di.14.gün biri 19 diğeri 15 olmuştu ve o gün iğne oldum.

doktor bugün 20mm olması gerekir dedi. hemde acıbademde prof a gittim. bi günde 10mm büyürmüyumurta yaaa

doktor bugün 20mm olması gerekir dedi. hemde acıbademde prof a gittim. bi günde 10mm büyürmüyumurta yaaa

cnm sen ilaç falan kullandınmı peki?yani iğne kullanınca öle çabuk büyüyo sanırım.ama burda bir çok arkadaşla beraber ilerliyoruz hepimizin hemen hemen aynı sen hiç üzme kendini bence...

merhaba tatlım..bu yumurta bu ay için geçerli...önümüzdeki ay 2 yumurta olur,diğer bir ay 1 olur,bir ayda canı istemez hiç olmaz...olabiliyor böyle şeyler...bebeğin inşaallah ALLAHın izniyle olur..ama böyle bebeğim olmayacak mı diye başlama...

günaydın kızlar benimde bugün adetimin 22.günü iğneden sonrada 12. günüm dün cok adet sancısı cektim aksama kadar
tamam olmadı bu ay dedim ama simdi gecti suanda sol tarafımda agrı var göğüslerim sisti ve acıyor birde sürekli uyku halim var
hamile kalıpta adet sancısı ceken var mı hiç yoksa umutlanmamalı mıyım

günaydın kızlar benimde bugün adetimin 22.günü iğneden sonrada 12. günüm dün cok adet sancısı cektim aksama kadar
tamam olmadı bu ay dedim ama simdi gecti suanda sol tarafımda agrı var göğüslerim sisti ve acıyor birde sürekli uyku halim var

Canım inşallah hamilesindir fazla umutlandırmak istemem ama etrafımdaki arkadaşlar hepsinin çocuğu var :KK43:( HAMİLELİK VE ADET belirtileri anı diyorlar,,

Herkese gunaydinlarrrrrrrrr:))))))
günaydın canım .....
canım kişiye göre değişiyor ama aynı adet belirtileri hamilelik belirtileri sayılıyor inş senden güzel haberler alırız ...
Günaydınlarrrr arkadaşlar...

günaydın canım ....
nasılsın ????

günaydın canım nasılsın ben bu topikteyeni oldugum için cocgunuzu tanımıyorum
ama aranızdaki muhabbet cok hosuma gitti eger cumartesi günü adet olmazsam gidip kan testi yaptırıcam
doktorum öyle söyledi bakalım beklemedeyiz bakalım ilk denememiz klomen ve catlatma iğnesi
bende hiçbir proble yok hatta doktor senin kendi kendine ikizin bile olabilir dedi biraz eimin spermlerinde düşüklük var
bu yüzden tedaviyi hızlandırmak için yaptı iki yumurtam oldu 11. gün ve kacırmamak için iğnemi yaptı birde iğneden sonraki iki ilişkide
preseed jel kullandık bakalım bekliyoru ha göğüslerimde sis ve acıyor hayırlısı olsun
senin test günün ne zamandı canım

nasılsınız bugün ???
kızlar ya ben dün gece acyip bi kasık ağrısı çektim uyutmadı beni tuhaf bi ağrıydı yani ne acı weriyor nede wermiyor sadece rahatsızlık hissi gibiydi ayaklarımı kasıklarıma çekince sanki rahmim şiş gibi baskı yapıyor birde gaz ve kabızlık şikayetim war ...
ateşime göre yumurtam çatladı ama içimden acaba kist mi olduda böyle oluyor diyorum ....
gögüslerimde hala şiş sızlıyor ....

nasılsınız bugün ???
kızlar ya ben dün gece acyip bi kasık ağrısı çektim uyutmadı beni tuhaf bi ağrıydı yani ne acı weriyor nede wermiyor sadece rahatsızlık hissi gibiydi ayaklarımı kasıklarıma çekince sanki rahmim şiş gibi baskı yapıyor birde gaz ve kabızlık şikayetim war ...
ateşime göre yumurtam çatladı ama içimden acaba kist mi olduda böyle oluyor diyorum ....

cnm günaydın...benimde sol kasığımda öle bi his var ama ben dün test yaptım negatif çıktı.iğneden sonraki 9.günümdü.iğnenin etkisi geçmiş hrlde..silik bile çizgi yoktu.
senin normalde öle bir ağrın oluyomuydu?benim sol kasığımda hiç böle bişey olmaz oyüzden kistten şüphelendim bende...inşallah yoktur tabi...

nasılsınız bugün ???
kacıncı günün canım belki yumurtan catlıyo rolabilir mi

cnm günaydın...benimde sol kasığımda öle bi his var ama ben dün test yaptım negatif çıktı.iğneden sonraki 9.günümdü.iğnenin etkisi geçmiş hrlde..silik bile çizgi yoktu.
senin normalde öle bir ağrın oluyomuydu?benim sol kasığımda hiç böle bişey olmaz oyüzden kistten şüphelendim bende...inşallah yoktur tabi...
o rahatsızlık hissi bugün bendede var
sen testi cok erken yapmısın iğnenin etkisi bir hafta ila 10 gün arasında gidior inş değerin yükselir ve cift cizgiyi görürsün

X