Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ya kızlar bu ayki adetim sadece 2 gün sürdü ve hiç akışkanda değildi. Klomenden dolayı mı acaba:44:

merhaba izmrli..inşaallah aşılaman tutar.stres falan da sarmasın lütfen..ben geçen ay ilk aşılamamı oldu.geçen sene bu zamanlarda çocuk düşünmeye başladık.6 ay sonra olmayınca doktora koşturdum hemen.klomene başladık.3.klomen tedavisinde 6 yumurtam oldu.onlar kiste döndü.2 ayda bunlarla uğraştım.sanırım klomenin etkisiyle sonraki aylarda hep 2-3 yumurtam oldu.o aylarda sadece yumurta takibi ve çatlatma iğnesi oldum.ama maalesef bebiş gelmedi.bir de böyle yumurtalar fazla oluncaikiz hayalleri falan kurmaya başlamıştım..Neyse daha fazla dayanamayıp aşılamaya karar verdik..sağlıklı yumurtanın olması için gonal f iğnesini her gün aynı saatte karnımdan kendim vurdum.6 gün kadar kullandım.1 tanecik yumurtam oldu...çatlatma iğnesinden 36 saat sonra hastaneye gittik.1,5 saat sperm yıkaması sürdü..sonra temizlenmiş spermi , bana enjekte ettiler.işleme başlamadan önce de su iç dediler.sıkışık olmak gerekiyormuş.bu işlemler olurken karında ultrasondan bakıldı..ama sanırım ben bu sıkışık olayını çok abarttıp,çok su içtim.yani aşılamadan sonra 1 saat içinde 5 kere wc ye gittim.şu anda düşünüyorum da bence bu olumsuz etkilemiş olabilir.
neyse aşılamadan sonra yarım saat yattım.sonra doktor 12 saat sonra tekrar ilişki dedi..sonra da gün aşırı devam dedi ve crinone jel kullanmaya başladım.progesteron hormunu oluyor.vajinaden kullanılan bir şey...geçen ayım , hemen hemen her günümde ateşlenme oldu bu ilacın etkisi olarak.artık kendimi hamile gibi hissetmeye başladım.kilo bile aldım yani.nasıl bir psikolojiyse artık.aşılamadan 14 gün sonra gebelik testi istediler.maalesef o da negatif çıktı..son olarak aşılama fiyatını yazayım 400 euro..ilaçlar hariç...
şu anda sabah akşam hayıt tohumu çayınıiçiyorum.öğlenleri de bir bardak adaçayı içiyorum.bu ay öle çok umudum yok..o yüzden oldu olmadı stresim yok...ama çalışmaları bırakmadık tabii...7 aydır hep doktor kontrolüdeydim.çok bunalmışım...önümüzdeki ay da gitmeyeceğim doktora..ama bir taraftan kaç yumurtam oldu,ya da yumurtam oldu mu,ne zaman çatladı,rahim duvarı kalınlığım ne oldu vss leri de merak etmiyor değilim hani...7 ay bunlarla yaşayınca bir boşluk oldu bu ay... :)

Canım ya senden bayağı uğraşmışsın, inşallah bize en kısa zamanda güzel haberler verirsin.Detaylı
olarak da herşeyi anlatmışsın canım sağol.Ben de bugün gittim doktora, görüştük.İğneye ikna edemedim, şuan gerek olmadığını, yumurtamın geliştiğini söyledi.Israr ettim biraz ama yine de gerek yok dedi, neyse bende doktoruma güvendiğim için birşey diyemedim.Yani bugün serephone kullanmaya başladım, dediğine göre klomene göre daha etkiliymiş.Aşılama olmam gerektiğini ve aşılamada şansımın biraz daha yüksek olduğunu anlattı bana.spermler yıkandığı için hız kazanacak dedi ve direk rahme bırakılıyor ...vs dedi.Neyse işte böyle tatlım.Sen zaten bunları biliyorsun.
hayırlısı bakalım.

kızlar bugün klomen biteli 2.günümdü 2 gündürde su gibi akıntım we ara ara ağrım oluyor dr pazartesi gidicem sizce bunlar yumoşların büyüdüğüne mi işarettir ????

canım bu gün doktora gidecektin . benim kırmızılarda bu gün geldi yarın bende gidecegim kist giderse tedaviye başlayacagız. ikimizinde aynı zamana denk geldi inşallah yuzümüz güler bu ay bebişlerimize kavuşuruz allahın izniyle. canım verdigi tedaviyi ayrıntısıyla yazarmısın . bakalım bana ne verecek. cumarteside ssk ya giriş yapamıyorlarmış dakka 1 gol 1 özel muayene 120 tl ile başladık bakalım.:nazar::emir_bebek:

Kırmızıların gelmesine üzüldüm canım, hayırlısı olsun.Gittim canım doktora.Konuştuk, bebek olmayalı 1 yıl olduğu için ve spermlerde biraz yavaşlık gördüğü için artık aşılama yapılması gerektiğini söyledi,tabii yaş faktörünü de unutmamak lazım neyse bunun şansımı artıracağını söyledi.(Spermlerin yıkanarak hız kazanması, spermlerin direk rahme bırakılması..vs)İğne konusunu konuştuk ama doktorum kabul etmedi canım.Gerek yok dedi, yumurtaların gelişiyor dedi, bir tane bile olsa yeterli, iğneli tedavi pahalı dedi.Biliyorum ama şansım artacaksa olsun dedim ancak ısrarla gerekli olmadığını, serephone'nin yeterli olduğunu söyledi.Ben fazla ısrar edemedim, bir de doktoruma güveniyorum, tüp bebek uzmanı,işini bilen biri, tamam dedim.Adetin 3. günü başladım yani bugün, günde iki tane içeceğim.Cuma (10.gün)tekrar gideceğim, o zaman belli olacak herşey.Böyle canım, serephone klomene göre daha etkiliymiş, bu ilacı bulmaya çalış dedi bir de, aklında olsun.
canım benim cumartesi günü de özel hastaneye gittiğim oldu ama hiç böyle birşey duymadım,olur mu öyle şey, saçma geldi bana.

merhaba canım..geldim..ama malesef iyi haberlerle değil...dün dediğim gibi degerler hızla düşüyor..biliyorsun ilk öğrendiğimde beta hcg 100 dü..dün aynı yerde tekrarladık 86 ya düştü...sağlık ocağında yaptırmıştım testleri..bugünde doktorum gel dedi bugün de hastanede bakalım...şimdi geldim..iyice düşmüş 50 olmuş canım...eşim gitmiş benden önce konuşmaya..progesteron hormonu yüksek demiş doktor..salıya kadar bekleyelim demiş yapacak bişey yok...kanama ne zaman gelir sende yaşamıştın canım bu tür şeyler..peki bu progesteron hormonu neden yüksek cıkıyor anlamadım...normalde onunda düşük cıkması gerekmez mi...velhasıl kerem malesef cok üzgünüm canım..büyük bir çöküş yaşadım yine..iki gün bile süremedi mutluluğum..kendimi berbat hissediyorum...:KK58:

Sevde çok geçmiş olsun canım, inan senin için çok üzüldüm ve seni çok iyi anlıyorum, aynısını geçen yıl ben yaşadım.Değerim 100' lerdeydi bir de adetten 4 gün önce.Adet zamanım geldi ve ben adet oldum, şok oldum tabii,çok üzüldüm. değerim düşmüş, meğer kimyasal gebelikmiş.Tabii o zaman kimyasal gebelik nedir onu da bilmiyordum. Canım gebelik sağlıksız olduğu zaman herhangi bir kromozom eksikliği falan olduğu zaman vücut onu otomatik olarak sonlandırıyormuş.Allah'ın mucizesi aslında.Yoksa normal dışı bir sürü insan olurmuş.Canım, ben kendimi bu şekilde teselli etmiştim, Allah'ım sağlıklı, eli ayağı düzgün olacaksa ver diyoruz ya, demekki değilmiş Allah'ım onu o yüzden almış diyordum.Canım sen de öyle düşün, moralini yüksek tut.İnşallah bize en kısa zamanda tekrar güzel haberler verirsin, ben buna inanıyorum.

nerdesin canım ya merek ediyorum neler verdi doktor sana bende yarın sabah 10 gidecegim kestane kebap acele ceeeevvvvvvvvaaaaaaaaappppppp.:nazar::emir_bebek::KK66:

ayy canım ya, biz tabi hastaneden sonra gezip tozunca, eve de geç geldik. Ancak yazabildim canım, inşallah okuyabilirsin, ha bu arada aşılama ücreti, 300 liraymış.
Yani aşılama maliyeti: 300 + serephone ücr.+çatlatma iğnesi ücr. olacak.

ayy canım ya, biz tabi hastaneden sonra gezip tozunca, eve de geç geldik. Ancak yazabildim canım, inşallah okuyabilirsin, ha bu arada aşılama ücreti, 300 liraymış.

selam canım sbah gördüm yazını . seraphone yeterliyse güzel bana yetmiyor artık . masrafın azalmış oldu. hayırlı olsun tedavin canım bende bu gün gidiyorum 11.30 da randevum var . inşallah kist gitmiştir. merak ediyorum çok. beklemek çok zor hele boş boş umut olmadan . senin toplam 350 yi bulur benimki ne olacak acaba . gittigim yer kadın dogum ve tüp bebek merkezi zannedersen bu merkezlerin farklı statüleri var . cumartesi ssk ya giriş yapamıyoruz dedi . zaten tahlillerdende %20 ücret alıyorlar normaldede ama güzel ilgileniyorlar . neyapalım artık dier yerlerde ilgisizlikten bıktım ilgilensinler yeter. aşılama olmassa tüp bebege geçecegiz zaten . allah hakkımızda hayırlısını versin canım . kuru yemiş yumoşlar a çok iyi geliyor onuda kullanabilirsin. :nazar::emir_bebek:

Ya kızlar bu ayki adetim sadece 2 gün sürdü ve hiç akışkanda değildi. Klomenden dolayı mı acaba:44:

Canım ben düşük yaptığım ay böyle birşey yaşadım, normal adet günümde başladı kanamam, bende nasıl olsa adet oldum diye temizliğe başladım, halıları kaldırdım, camları sildim v.s. bunun gibi yorucu işler yaptım. Okanamam 2 gün sürdü ama diğer günlere göre çok azdı ve devamı gelmedi, bende test yaptım sonuç pozitif, ama ne yazık ki çok sevinemedim, birkaç gün sonra tekrar başladı ağrılı kanamalar ve değerler düştü, böylece bende kimyasal gebelikle tanışmış oldum. Belki senin ki klomenden dolayıdır, ama bir test yap istersen yinede için rahat eder.

selam canım sbah gördüm yazını . seraphone yeterliyse güzel bana yetmiyor artık . masrafın azalmış oldu. hayırlı olsun tedavin canım bende bu gün gidiyorum 11.30 da randevum var . inşallah kist gitmiştir. merak ediyorum çok. beklemek çok zor hele boş boş umut olmadan . senin toplam 350 yi bulur benimki ne olacak acaba . gittigim yer kadın dogum ve tüp bebek merkezi zannedersen bu merkezlerin farklı statüleri var . cumartesi ssk ya giriş yapamıyoruz dedi . zaten tahlillerdende %20 ücret alıyorlar normaldede ama güzel ilgileniyorlar . neyapalım artık dier yerlerde ilgisizlikten bıktım ilgilensinler yeter. aşılama olmassa tüp bebege geçecegiz zaten . allah hakkımızda hayırlısını versin canım . kuru yemiş yumoşlar a çok iyi geliyor onuda kullanabilirsin. :nazar::emir_bebek:
Canım umarım sende güzel haberlerle gelirsin, İnşallah kist gitmiştir. Haberdar et bizi, A. yardımcın olsun.

Canım aşılaman çok uyguna geliyor, ne güzel, eğer benim rahim duvarı kalınlaşsaydı banada serohhane ile yapacaktı aşılamayı ama kalınlaşmadığı için iğne kullanmam gerekiyor dedi. Bende karar verince iğnelere başlıcam. Şimdiden hayırlısı olsun canım, umarım bu ay olur.

:KK71::KK71::KK71::KK71:Günaydın arkadaşlar, sanırım bugün benden başka çalışan yok, kimsecikler yok topikte, ozaman Pazartesi görüşürüz, herkez güzel haberlerle gelsin.

:KK71::KK71::KK71::KK71:Günaydın arkadaşlar, sanırım bugün benden başka çalışan yok, kimsecikler yok topikte, ozaman Pazartesi görüşürüz, herkez güzel haberlerle gelsin.

Günaydın cnm tek sen değilsin üzülme ben de çalışıyorum:KK59: üstelik bgn 5 e kdr:95: ama bi yandan heyecanlıyım saat 11 de 2.takibime gidiyorum inş güzel haberlerle dönerimmmm

Güzel haberlerle gel canım, ben öğlen çıkacağım bugün, havada kapalı hiç keyfim yok erken çıksam ne yazar.

Umarım güzel haberlerle gelirim cnm...Hava kapalı insanın içi sıkılıyorr ya doktorun moral vermesi lazım bana inş güzel şeyler söylerr:)) Belki çatlatma iğnesi de yapar tırsmıyorum değil yanii:))

:KK16:Kızlarrrrrrrrrr ben geldimm...:KK71: Şimdiden çok heyecan bastı benii yumurtalarım 16, 19 olmuş... Doktor 19 olanı çatlıycak dedi akşama Pregnyl çatlatma iğnesi yaptırcakmışım.. pazar pazartesi çalışmalarımız var anlıycanızz:kk77::KK1: Salı benim için çok önemli bigün herşey belli olucak..Nasıl bekliycem ogüne kdr bilmiyorumkiii...İnş tutar hayırlısıyla Ya Rabbim inşş...

:KK16:Kızlarrrrrrrrrr ben geldimm...:KK71: Şimdiden çok heyecan bastı benii yumurtalarım 16, 19 olmuş... Doktor 19 olanı çatlıycak dedi akşama Pregnyl çatlatma iğnesi yaptırcakmışım.. pazar pazartesi çalışmalarımız var anlıycanızz:kk77::KK1: Salı benim için çok önemli bigün herşey belli olucak..Nasıl bekliycem ogüne kdr bilmiyorumkiii...İnş tutar hayırlısıyla Ya Rabbim inşş...

HAYIRLI OLSUN cnm tedavin şunu anlıyamadım salı günü ne beeli olucak hamile kaldığınmı sen nasıl bir tedavi görüyorsunki?

X