Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm benide önce takip için 12. günü çağırmıştı ama daha ufaktı birde 14 gününde çağırdı yani bgn gittim doktora tam boyutunu almış yani senin durumundan farklı değilim ben de .. bana da çatlatma iğnesi verdi bgn yaptırdım salı günü tekrar çağırdı..
Ayrıca o klomen ilacı benim görmede tuhaflıklar yaptı başka bi etki yapmadı ilaç bitmesine rağmen hala akşamları ışıkta bi tuhaf görüyorum napıyosam gölgesini görüyorum..:44: yan etkileri var yani ama geçer inş bakalımm...

cnm çatlatma iğnesini göbekten mi wuruyorlar bide dr un sana önceden iğne yapılcagını söylemişmiydi bnm dr um hiç iğneden bahsetmedi bana ...:KK31:

kızlar size bişey sorcam.klomen kullandım geçen ay doktor beni adetin 14 günü çagırdı ve çatlatma iğnesi yapıldı bu ayda o şekilde olacak.adetlerim çok düzenli olur sanki bana geç kalınmış gibi geliyor 14.gün tahminen o gün olur ama siz ne düşünüyorsunuz.

klomen benim vucudumu mahvetti sürekli başım dönüyor denge kaybı var ateş basması vajinal yanma daha sayamadığım bi çok yan etki.bu ay başarısız olsamda bir dahaki ay kullanmamaya karar verdim eşime sperm testi yapıldı 2. kez sonuçları salı alacam gelecek ay rahim filmi çektirip olayı akışa bırakacam.sizinle baylaşmak istedim.

ilacın yanetkileri var cnm ben geçen ay kullandığımda 1 hafta yatmıştım dr aradım hatta bu sefer verdiğindede söyledim beni cok etkiliyor diye yapacak bişy yok katlanıcaz dedi fakat bu ay hiç sıkıntı yaşamadım sadece vajinal yanma var oda ayaklarımı üşütmüş olabilirim diye düşünmüştüm neden ara vermek istiyosun cnm tedaviye ?

canım ben tek yumoşla hamiş kalmıştım kaç tane olduğu önemli değil hem çoğul gebelik olmaması için 1 yada 2 yumurta ideal sen hiç canını sıkma incir yemekten çok incir suyu içersen daha etkili olur sabahları aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce iç akşam da yatarken iç.pazartesiye hayırlı haberlerini bekliyorum...

cnm cok sağol ilgin için fakat incir olayından biraz uzak duruyorum çünkü benim prolaktinim yüksek düşürmek için sürekli bir ialacım var onu içiyorum duyduğum kadarıyla incir kürleri yükseltiyormuş....bakalım pazartesi neler olcak hakkımızda hayırlısı inş.:26:

cnm çatlatma iğnesini göbekten mi wuruyorlar bide dr un sana önceden iğne yapılcagını söylemişmiydi bnm dr um hiç iğneden bahsetmedi bana ...:KK31:

Cnm karından kendin yapabileceğin iğnede varmış bana kalçadan olanı yaptılar..İğneden bahsetnişti ama yumurtalıkların durumuna göre demişti kesin değildi yani baktı olgunlaştığını gördü oyüzden iğneyi yaptır dedi..Daha bgn yaptırdım bakalım hyırlısı inş..:97:

Cnm karından kendin yapabileceğin iğnede varmış bana kalçadan olanı yaptılar..İğneden bahsetnişti ama yumurtalıkların durumuna göre demişti kesin değildi yani baktı olgunlaştığını gördü oyüzden iğneyi yaptır dedi..Daha bgn yaptırdım bakalım hyırlısı inş..:97:

anladım canım demekki yumurtanın durumuna göre yapılıyor bende pazartesi öğrencem bakalım ne durumdalarmış inş iyi haberler alırız senden bu ay çalışmalara büyük tempoyla dewam edin ....:KK52:

anladım canım demekki yumurtanın durumuna göre yapılıyor bende pazartesi öğrencem bakalım ne durumdalarmış inş iyi haberler alırız senden bu ay çalışmalara büyük tempoyla dewam edin ....:KK52:

İnş cnm ya sen de pazartesi güzel haberlerle gelirsin inş..Büyüdüyse sana da vericek çatlatma iğnesi ozaman. İğneden 24 saat sonra ilişki istedi.. yrn ve pazartesi günü ilişki dedi salıda çağırdı inş tutar yaa..:emir_bebek::97:

doktordan geldim bu gün reglimin 2. günüydü kistim gitmiş . aşılama tedavisine başladı gonal f igne verdi ilk dozuda kendi yaptı. bu gün dahil 4 gün 150 lik yapacagım hergün aynı saatte . nasıl yapacagımıda gösterdi çok kolay . 5. gün yani çarşamba kontrole gidecegim . inşallah yumoş oluşur kızlar. :18: 4 günlük igne yetmesse devamını verecegim bakalım vucudun igneye ne tepki gösterecek dedi . hayıt tohumunu, ada çayını , bal+tarçın+çörekotu+ , yemişi söyledim dogal şeyler kullanabilirsin biz elimizden geleni yapalım dedi ilgililer ama parada gidiyor ilk günden 550 tl gömüldüm yeterki olsunda daha fazla gitsin inşallah igneler işe yarar 4 gün çok kısa bi süre gibi geldi bana igneyle aşılama yaptıran varsa yardımcı olabilirmi 4 gündemi hemen büyür bu yumoşlar. allahım elimi yüzümü hayırlısıyla boş çevirme yarebbim. kızlar benim için dua edermisiniz. :nazar: :emir_bebek:

Canım hayırlı olsun tedavin, inşallah ikimizde bu ay güzel haberler alırız.Tabii diğer arkadaşlarımızda.Elbette dua ederiz, sen de benim için et olur mu?Bu ay yeni bir tedaviye başladığım için hem umutluyum, serephone ile denendiği için hem umutsuzum.Neyse.Zamana bırakmaktan başka yapacak birşeyimiz yok yine.elimizden ancak bu geliyor.
Ne güzel iğne vermiş doktorun,bir sürü yumurtan oluşacak. Canım 4 günde istenen boyuta gelmez ama yine büyürler.iğnelere karşı vücudunun tepkisini görmek istiyordur, seninde söylediğin gibi.Ama sen böyle giderse benden önce aşılama yaptıracaksın galiba.
canım iğneler ne kadar tuttu?doktorun işlem için ne alacak?

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum 8 aylık evliyim ve çocuk istiyoruz geçen ay doktora gittim iltahap olduğunu söyledi ialaç verdi xhamilleik olmazsa 2.ay gel dedi malesef olmadı bu ay gittiğimdede bi sıkıntı olmaddığını herşeyin normal olduğunu söyledi ve klomen verdi 5 gün kullandım ve 2 gün oldu biteli yine hamilelik olmazsa bi kutu daha kullanamm gerektiğini ve 2 ay sonra gelmem gerektiğini söyledi.Yorumlsrınıza baktığımda ilac kullanıldığında iğnedeni kontrolden bahsettiniz doktorum beni hiç çağırmadı kontrole 2 ay içersinde gerçekleşmezse gel dedi umarım bi sıkıntı olmaz ve RABBİM çocuk aratmaz:)

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum 8 aylık evliyim ve çocuk istiyoruz geçen ay doktora gittim iltahap olduğunu söyledi ialaç verdi xhamilleik olmazsa 2.ay gel dedi malesef olmadı bu ay gittiğimdede bi sıkıntı olmaddığını herşeyin normal olduğunu söyledi ve klomen verdi 5 gün kullandım ve 2 gün oldu biteli yine hamilelik olmazsa bi kutu daha kullanamm gerektiğini ve 2 ay sonra gelmem gerektiğini söyledi.Yorumlsrınıza baktığımda ilac kullanıldığında iğnedeni kontrolden bahsettiniz doktorum beni hiç çağırmadı kontrole 2 ay içersinde gerçekleşmezse gel dedi umarım bi sıkıntı olmaz ve RABBİM çocuk aratmaz:)

aslında doktorun kontrole çağırması lazımdı seni yumurtalarının durumuna bakmak için. büyüdümü çatladımı onlara bakması lazım. umarım en kısa zamanda hepimiz kavuşuruz meleklerimize...

kızlar size bişey sorcam.klomen kullandım geçen ay doktor beni adetin 14 günü çagırdı ve çatlatma iğnesi yapıldı bu ayda o şekilde olacak.adetlerim çok düzenli olur sanki bana geç kalınmış gibi geliyor 14.gün tahminen o gün olur ama siz ne düşünüyorsunuz.

klomen benim vucudumu mahvetti sürekli başım dönüyor denge kaybı var ateş basması vajinal yanma daha sayamadığım bi çok yan etki.bu ay başarısız olsamda bir dahaki ay kullanmamaya karar verdim eşime sperm testi yapıldı 2. kez sonuçları salı alacam gelecek ay rahim filmi çektirip olayı akışa bırakacam.sizinle baylaşmak istedim.
canım 14. gün normal tam büyümüş olurlar eğer adetlerin de normalse beni 10. günümde çağırmıştı 17 mm idi.12. günümde 19 mm oldu.13. günümde ultrasonla baktı daha çatlamamış dedi ve 14. günümde ovitrelle vuruldum.yani 14. günde tam kıvamına gelmiş olmaları gerekiyor.klomen herkesde yan etkiler yapıyor bende hiçbişey yapmamıştı.ama yumurta çatlarken bel ve kalça ağrısı oldu sonra döllendiğinde de olmuştu.inşallah yumoşların sana meleğini getirir.

canım hoşgeldin daha çok yenisin sanırım ondan dolayı doktor yoğun takip yapmamış klomeni kullanınca yumurtlama olur muhtemelen siz düzenli ilişkide bulunun eğer hala olmazsa sonrasında düzenli yumurtlama takibi yapar.ama sen yine de gebelik düşünen birisi olarak tiroid testi de yaptır derim ben.ben gebe kaldığımda öğrendim tiroidim olduğunu kontrol altına aldık ama hamile kalmayı zorlaştırıyor.eğer hala olmazsa çocuğun daha fazla klomen tedavisinden önce bir rahim filmi çektirip tüplerinin durumuna baktır. sonra boşa kürek çekmiş olmayın...

Arkadaşlar selam herkese haftasonu olduğu için çok hareketsiz topik ama ben bugün kürtajdan sonraki ilk doktor kontrolüme gittim herşey yolunda çok şükür temiz iltihap falanda yok.1 ay normal adet gördükten sonra ikinci adetimde klomene başlicam.yani 10 ağustos gibi:)düşünün bu durumda bat ım da 10 eylül falan oluyor listenin en sonlarında yerimi alıcam yani:)
ama doktorum temmuz ayında ilaçsız deneyebilirsin korunmana gerek yok dedi tiroidim de düzene girdi bakarsınız bebiş süpriz yapar da erkenden geliverir.bakalım nasip.umut olmadan olmaz değil mi :)))

Canım hayırlı olsun tedavin, inşallah ikimizde bu ay güzel haberler alırız.Tabii diğer arkadaşlarımızda.Elbette dua ederiz, sen de benim için et olur mu?Bu ay yeni bir tedaviye başladığım için hem umutluyum, serephone ile denendiği için hem umutsuzum.Neyse.Zamana bırakmaktan başka yapacak birşeyimiz yok yine.elimizden ancak bu geliyor.
Ne güzel iğne vermiş doktorun,bir sürü yumurtan oluşacak. Canım 4 günde istenen boyuta gelmez ama yine büyürler.iğnelere karşı vücudunun tepkisini görmek istiyordur, seninde söylediğin gibi.Ama sen böyle giderse benden önce aşılama yaptıracaksın galiba.
canım iğneler ne kadar tuttu?doktorun işlem için ne alacak?

inşallah canım zamanlarımız aynı. inşallah bu ay hamiş listesi dolup taşar. her akşam dua ediyorum canım kendim ve hepimiz için. umarım yumoş oluşur canım bu gün 2. yi vurdum kafaya öyle yerleşmişki sanki gelişmeyecek gibi geliyor . igneyle beraber adacayı+hayıt, yemiş ve bal+tarçın+çörekotu+polen de yapıyorum bunlara eragmen gelişmesse yuh diyecegim artık. ilaç verdi diye üzülme canım demekki ilaçla gelişebiliyor yumoşların ona sevin bende ilaç işe yaramadı en son. igneyi her zaman deneyebilirsin canım sıkılma . nette araştırdım 1 hafta 10 gün sürüyormuş igneyle gelişmesi. umarım yumoş gelişirde aşılama yapılır . netten ögrendigim kadarı ile 2. yada 3. aşılama daha verimli oluyormuş ama biz 2. aşılamayı denemeden drek tüp bebege geçecegiz bu ay sonuç alamassak . canım 1:cumartesi ssk ya giriş yapamadıkları için özel muayeneye 120 tl verdim. 2: 3 tane hormon tahlili istedi fhs falan bu ayda bi bakalım dedi onada 90 tl verdim 3: gonal f 450 igneye 340 tl verdim. ignenin ayrıntısıda kutunun içinde 2 tane ufacık şişe var biri toz biri sıvı , 6 tane aynı ti enjektör 1 tanede farklı tip enjektör var . farklı tip enjektörle ufak şişelerden sıvı olanını çekti toz olana boşalttı çalkaladı ilaç oluşmuş oldu. sonra öteki igneyle karışan sıvıdan vurulacak doz kadarını çekti . göbegimin hemen altından iki parmagıyla tuttu enjekte etti zaten ignenin ucu çok ince acımıyor. şişenin içindekinide dier 3 gün aynı dozde uygula ertesi günü kontrole gel dedi . bakalım belki bir kutu daha verebilir igne ama umarım gerek kalmaz . birde bilgin olsun gola f igne 450 içinde 600 lük e denk gelecek kadar ilaç var hediyeliymiş 4 gün 150 lik dozuma yetiyor yani. ayyy çok uzattım ama bunu okuyan arkadaşlara yardımı olur ben araştırırken ayrıntıyla yazmadıgını gördüm çogunun. canım allah hepimize tez zamanda meleklerini gönderir inşallah öptüm canım. :nazar: :emir_bebek:

Arkadaşlar selam herkese haftasonu olduğu için çok hareketsiz topik ama ben bugün kürtajdan sonraki ilk doktor kontrolüme gittim herşey yolunda çok şükür temiz iltihap falanda yok.1 ay normal adet gördükten sonra ikinci adetimde klomene başlicam.yani 10 ağustos gibi:)düşünün bu durumda bat ım da 10 eylül falan oluyor listenin en sonlarında yerimi alıcam yani:)
ama doktorum temmuz ayında ilaçsız deneyebilirsin korunmana gerek yok dedi tiroidim de düzene girdi bakarsınız bebiş süpriz yapar da erkenden geliverir.bakalım nasip.umut olmadan olmaz değil mi :)))

selam canım evet bugün pek kimse yok. herşeyin yolunda olmasına sevindim inşallah temmuzda yakalrsın melegini canım. :nazar: :emir_bebek:

kızlarrr benim adetim geldi ohh çok şükür rahatladım artık klomene başlıyorum çok şükür ilaveten incir kürüde yapıyorum bugn başladım inşşş ilk ayda tutar dualarınızı eksik etmeyin ne olur ...:KK16:

meraba bende geçen ay klomen kullandım ama olmadı malesef bugün adet oldum bu ay tekrar başlıcam klomene ama şu incir kürünü merak ettim detaylı anlatırsan çok sevinirim inşallah senin ilk ay tutar bebişine kavuşursun

klomene başladım bugün 3.günüm cuma günü kontrole gidicem.yalnız eşim şehir dışına çıkcak cuma doktor pazartesi eşim yok.eğer yumoşlar büyüdüyse iğne verecek değilmi?ee iğneyide vurundum peki bana çalışmalar için 2 gün yeterli olcakmı?napacağımı bilemiyorum.bi diyorum gideyim yinede doktora bide boşa gitmiş olcam zaten özel gidiyorum boşyere para offf napcam ben.bi akıl verinnn

klomene başladım bugün 3.günüm cuma günü kontrole gidicem.yalnız eşim şehir dışına çıkcak cuma doktor pazartesi eşim yok.eğer yumoşlar büyüdüyse iğne verecek değilmi?ee iğneyide vurundum peki bana çalışmalar için 2 gün yeterli olcakmı?napacağımı bilemiyorum.bi diyorum gideyim yinede doktora bide boşa gitmiş olcam zaten özel gidiyorum boşyere para offf napcam ben.bi akıl verinnn

dur kız panik yapma klomen biter bitmez yumoşlar tam istenen kıvama gelmiyor en az 2 yada 3 gün sonra tekrar gidiyorsun ilk kontrol gelişmeye başlama varmı diye 2. ise istenilen büyüklüğe gelmişmi diye eşin yetişir heralde ogüne kadar .....:KK1:

yetişemiyo işte en azz 1 hafta yok :KK43: bide eşim gidince ben tek gidemem doktora istanbulda yeniyim benimle gelcek bi akrabam arkadaşımda yok.o yüzden paniğimmm bidaki ayamı kalcak şimdi offffff offfffffffff

Hormon testi yaptı bunun dışında ulturasyon falan herşeyin normal olduğunu söyledi..klomeni verdi 5 gün kullan hamilelik olmazsa yine aynı şekilde 5 gün kullancakmışım yine olmazsa rahim filmi çekicekmiş bunun dışında söylemiş olduğu bieşy yok hani şu tarihlerde falan ilişkiye girin hiç bi şekilde bilgilendirmedi:)

canım hoşgeldin daha çok yenisin sanırım ondan dolayı doktor yoğun takip yapmamış klomeni kullanınca yumurtlama olur muhtemelen siz düzenli ilişkide bulunun eğer hala olmazsa sonrasında düzenli yumurtlama takibi yapar.ama sen yine de gebelik düşünen birisi olarak tiroid testi de yaptır derim ben.ben gebe kaldığımda öğrendim tiroidim olduğunu kontrol altına aldık ama hamile kalmayı zorlaştırıyor.eğer hala olmazsa çocuğun daha fazla klomen tedavisinden önce bir rahim filmi çektirip tüplerinin durumuna baktır. sonra boşa kürek çekmiş olmayın...[/QUOTE]

Hormon testi yaptı bunun dışında ulturasyon falan herşeyin normal olduğunu söyledi..klomeni verdi 5 gün kullan hamilelik olmazsa yine aynı şekilde 5 gün kullancakmışım yine olmazsa rahim filmi çekicekmiş bunun dışında söylemiş olduğu bieşy yok hani şu tarihlerde falan ilişkiye girin hiç bi şekilde bilgilendirmedi:)

X