Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlar tecrübelerinize dayanarak sizlere bişey sorucam.bende bu ay klomen ve ovitrelle iğne oldum.
sormakl istediğim çatlatma iğnesindeki hcg hormonu etkisini ne zaman kaybedio doğru değerler ne zxaman çıkmaya başlıo. bugün iğneden sonra 13. günüm beta hcg 13,9 acaba hala iğnenin etkisimi ???

bu gün aşılamanın 15. günü . 2 saate çıkar diye düşünmüştüm ama 4 te dediler . telefonlada bildirmiyorlarmış. mecburen tekrar gidecegim 5-6 gibi evde olurum haber ederim. allah hayırlısını versin. öptüm

cnm rabbim gönlüne göre verir inşallah çifter çifter bebek haberlerini alırız ikizin olur inşallah tutar Allah emeklerini boşa çıkarmasın:KK16::KK16:haberini beklioruz

ben düğünümde bile bikini bölgesine ağda yaptırmadım kendim yaptım:KK17: ama bu konudaki hassasiyetime rağmen bir sürü kadın doktora gitmek durumunda kaldım artık o masa korkusu yok bende. ancak erkek olması biraz geriyor . görümcemle gidicem zaten. durusel ve biyolog çok memnunlarmış. kadınlar gerçekten kaprisli sıkıntı veriyor. erkekler kadınlara kadınlar erkeklere daha nazik. bu yüzden rahatlıyorum biraz daha.

aynen cnm bende öleyimdir annem kardeşim banyodayken gelim sırtını sürüm derlerdi düşün onları bile bi kez almadım içeri utanırım ki nasıl ama alıştık ilk gittiğimde yine erkek doktordu evlenmişim eşim askere gitmiş zaten öle pek kadın gibi deilim alttan muayene etti ama nasıl ağladım çıktığımda üzerime örtü örteceğimi bile bilemedim kız beni bıraktı bide örtü koydu oraya gitti bende örtünün üzerine yatılcak sandım ne bileyimö doktorda hazırmısın dedi evet dedim geldi bi örtüyle örttü üzerimi nasıl kastıysam kendimi nasıl utandıysam 1 hafta ağrıdı kasıklarım yaa yaa çok zor yani ama alıştık artık napalım şifa için yapıoruz

selam kızlar tecrübelerinize dayanarak sizlere bişey sorucam.bende bu ay klomen ve ovitrelle iğne oldum.
sormakl istediğim çatlatma iğnesindeki hcg hormonu etkisini ne zaman kaybedio doğru değerler ne zxaman çıkmaya başlıo. bugün iğneden sonra 13. günüm beta hcg 13,9 acaba hala iğnenin etkisimi ???

cnm ne desem bilemedim şimdi ben 8 yada 9. günü tam hatırlamıorum yaptırmıştım 14.8 çıkmıştı ama gebelik yokmuş bi kaç gün sonra tekrarla yükseliorsa hamişsin azalıosa deilsin ben tekrarladım 2 gün sonra 8 çıkmıştı

cnm ne desem bilemedim şimdi ben 8 yada 9. günü tam hatırlamıorum yaptırmıştım 14.8 çıkmıştı ama gebelik yokmuş bi kaç gün sonra tekrarla yükseliorsa hamişsin azalıosa deilsin ben tekrarladım 2 gün sonra 8 çıkmıştı

bende bi an umutlandım. çünkü arkadaşımda benle aynı tedaviyi görüo ona doktor 12. gün test yapotır demiş onun 0 çıktı demekki ozsamana kadar etkisini kaybetti ve gerçek değeri çıktı benimde 13.günüm. eşimede söyleyememe hevbeslenir şimdi pazartesi tekrar yaptırmak en iyisi dediğin gibi. rabbim inş. ni an önce hepimize nasip eder bu duyguyu yoruldum ertık :KK50:

canımm 13 gün geçdi diyosun bence büyük ihtimalle hamilesin çünkü int. baktığım kimi doktorlar 13. gün yaptırabilirsiniz diyorr sen gene dikkat et büyük ihtimalle tutunma aaşamasında ama fazlada heveslenme dua et sadece seni umutlandırmak istemem ama bana göre hamilesin iğneyi vurunduğun günün üzerinden 13 gün geçdiyse

canımm 13 gün geçdi diyosun bence büyük ihtimalle hamilesin çünkü int. baktığım kimi doktorlar 13. gün yaptırabilirsiniz diyorr sen gene dikkat et büyük ihtimalle tutunma aaşamasında ama fazlada heveslenme dua et sadece seni umutlandırmak istemem ama bana göre hamilesin iğneyi vurunduğun günün üzerinden 13 gün geçdiyse

evet canım umutlanmak istemiyorum ama 13. günüm banada öyle gelio inş. etkisi kalmamıştır.normalde arkadaşımda tedavi görüo o 12. gün baklıodu doktor öle söylüodu 3 ay tedavi gördü her ay 12.gün onun 0 çıkıyodu. oyüzden umutlanıo gibiyim fazlada kaptırmıyorum kendimi. kasıklarımda batma var bacak bacak üstüne atamıyorum. inş. rabbim yüzümüzer güler.

bende bi an umutlandım. çünkü arkadaşımda benle aynı tedaviyi görüo ona doktor 12. gün test yapotır demiş onun 0 çıktı demekki ozsamana kadar etkisini kaybetti ve gerçek değeri çıktı benimde 13.günüm. eşimede söyleyememe hevbeslenir şimdi pazartesi tekrar yaptırmak en iyisi dediğin gibi. rabbim inş. ni an önce hepimize nasip eder bu duyguyu yoruldum ertık :KK50:

cnm umutsuzluğa kapılma 13 gün olmuş aslında düşerdi inşallah hamilesindir üzülme

evet canım umutlanmak istemiyorum ama 13. günüm banada öyle gelio inş. etkisi kalmamıştır.normalde arkadaşımda tedavi görüo o 12. gün baklıodu doktor öle söylüodu 3 ay tedavi gördü her ay 12.gün onun 0 çıkıyodu. oyüzden umutlanıo gibiyim fazlada kaptırmıyorum kendimi. kasıklarımda batma var bacak bacak üstüne atamıyorum. inş. rabbim yüzümüzer güler.

inş. canım hayırlısı neyse o olsun inş. bebeğin seninledir

bi şakı var dostum lokman hekim olsa sarsam yarayı yarayı ,benim onulmaz derdime bulsam çareyi çareyi dio yer gök aşkın seyyah şarkısı. yaa nasıl kendimi buluyorum bu şarkıda çok güzel yaa:KK16::KK16:gerçektende evde bi lokman hekim olsada sarsa yaramı bulsa çaremi

kızlar hastaneden geldim sinirimden çatlıyorum ben geçen ay biliyosunuz özel hastanede klomen çatllatma iğnesi kullandım günde 2 tane 5 gün kloemen kullandım çok güzel yumurtalarım oluşmuşdu bu ay ünv. hastanesinde tedavi olmaya başladım illa tutdurdular yaşın küçük günde 1 tane 5 gün kullancan diye söyledim geçen ay 2 tane kullandım diye çok güzel oldu yumurtalar diye yok 1 tane kullan bugün 13. gün gittim düzgün gelişmiş bi yumurtan yok varlar ama istenilen boyutta değil dedi ssalı günü gene gel olmassa bu ay tedavi iptal olcak dediler işde biz daha önceki tedavinde kaç tane kullandını bilmedimiz için oldu oysa söylemiştim bu kadar olur yaa insanların umutları hevesleri bu kadar basite alınır ben akşam eşime ne söylicem şimdi her ay oda umutla bekliyo yoruldum artık ya off :KK14:

canım seni çok iyi anlıyorum. bugün bende aynı durumu yaşadım. devlet hastanesinde yaptırıyorum bende. 11. günümdü bugün. doktor hiç gelişmiş yumurtam olmadığını söyledi. klomen etki etmedi sanırım. oysa iğnelerle hep çok sayıda yumurta gelişirdi. salı günü tekrar çağırdı beni de. sanırım iptal edecek. aşılama tedavim dördüncü kez iptal edilmiş olacak :KK43: sinirlerim bozuldu. sabahtan beri ağlıyorum. kolay olmayacağını biliyorduk başlarken ama insanız nede olsa. inşallah emeklerimizin karşılığını almak nasip olur.

canım. ayın 3 akşam üstü oldu aşılama o günü saymıyorum. yarın 15. gün olacak dr. 15 gün sonra yaptır demişti . günde 2 estrofem 3 pregesteron 200 mg fitil le gebelik yoksada ilaçları bırakmadan regli olmam herhalde . sende nasıl olmuştu ilaçları bırakıncamı gelmiş hatırlayamadım yazsana gülüm. rehim filmi olayını aşılamadan sonra tüpten önce demişsin yanlış anlamadıysam . bence aşılamandan önce bu boş ayında çektir çektireceksen belki tüpe bile gerek kalmaz . tüp için zaten fallap tüpüne gerek yok yumurta döllenip konuluyor ben olsan çektireceksem bu boş ayda çektiririm hem temizlenmiş olur rahmin . yarın eşimle gidecegiz canım eve gelir gelmez haber edecegim . dua edin canım . son kurşunum . çok öptüm.

bu gün aşılamanın 15. günü . 2 saate çıkar diye düşünmüştüm ama 4 te dediler . telefonlada bildirmiyorlarmış. mecburen tekrar gidecegim 5-6 gibi evde olurum haber ederim. allah hayırlısını versin. öptüm

sevo cum inşallah pozitif i görürsün canım Allah yardımcın olsun beklemek de çok zor biz de bekliyoruz heyecanla. ya benim kafam çok karışık aslında hala geç kalmış sayılmam yarın adetimin 11. günü ve cumartesi sabahtan gidip çektirebilirim ama bilemiyorum. zaten tıkalı çıksa da bu 2. aşılama yapılıcak.mecbur. he yapışıklık falan çıkarsa açılır belki filimle ve aşılamam tutar o konuda haklısın da hayatım benim tüpümün olduğu taraftaki yumurtalığım adam gibi yumurtlamıyor ki çok zayıf tepki veriyor sağ yumurtalığım geçen ay harikaydı doktor bayıla bayıla bakıyordu sol da çok geç büyüdü onun da şekli bozuktu falan öyle yapıldı aşılama. şimdi tüp de ne suç var :) ??? yumurta sağlıklı olmuyor ki.yani tüpe bile iş kalmıyor ki yumurta büyümüyor güzel bu durumda tüpüm tıkalıdır diyemiyorum çünkü yumurta kaliteli olsa döllenir bence.şimdi eşime desem kızar bana ne gerek var der kafanı rahatlat der bilmiyorum. ben tüp ten önce fallop tüpü için değil de rahim içi yapışıklık varmıdır falan diye çektirmeyi düşünüyodum rahim filmi.bilemiyorum şuan.kafam çok karışık.

canım 5 gün geçikmeyle salı günü geldi nihayet kırmızılar..haftaya salı 8.günüm gideceğim doktora...bakalım ne diyecek canım...içim sıkılıyor..yine problem cıkmaz inşallah..polib molib varsa ne yapacağım bilmiyorum...sıkıntı istemiyorum artık Allah da biliyor ya..ben incire yüklenmeye devam ediyorum..hayırlısı artık...büyürse yumuoşlar kendiliğinden umut doğar..doğmassa da ne ala...bilmiyorum canım...seninde Allah işlerini kolaylaştırsın canım..eğer ikinci aşılamada tutmassa niye tüp öncesi film çektiresinki..tüp bebek tedavisi için fallop tüplerine ihtiyac varmı ??

sevdecim canım yukarıda yazdım sevo ya anlatırken kafam çok karışık. yani tüpümün olduğu tarafta doğru dürüst yumurtam gelişmedi ki hiç gebe kalayım. yumurtlamam düzgün olsa da kalamasam tamam tüp de sorun olabilir dicem. tüp bebek için fallop tüpüne tabiki ihtiyacım yok. ben rahim içi yapışıklık varmıdır varsa da temizlenir diye tüp öncesi istiyorum rahim filmini.
çok karışığım sevde, eski hastanem de gerek yok dedi zaten rahim filminiz var durumunuz da belli dedi. yani bu tüp öyle kolay kolay tıkanan bir şey değil sanırım.yani ben rahim filmi çektirsem şimdi tıkalı çıksa, tıkalı olsa bile 2. aşılamayı yaptırmakz zorundayım. tıkalı değilse de solda yumurta gelişirse belki tutar. bilemiyorum sevde.aptal gibiyim.
sen de stres yapma lütfen o varsa bu varsa deme ben sanırım hissizleştim rabbime teslim ettim kendimi o yüzden böyle saldım sen de sal valla bak iyi geliyor.:)))

dün kızım markete gitmiş kaynımın kızıyla ve diyer kaynımın oğluyla kaynimın oğlu içeriden girinçe kızım anne bak abi kardeşine danino almış benim kardeşim yok bende kendime aldım kaynar sular döküldü başımdan ALLAHIM ne olur kızıma kardeş nasip et :KK14::KK14:

sevo cum inşallah pozitif i görürsün canım Allah yardımcın olsun beklemek de çok zor biz de bekliyoruz heyecanla. ya benim kafam çok karışık aslında hala geç kalmış sayılmam yarın adetimin 11. günü ve cumartesi sabahtan gidip çektirebilirim ama bilemiyorum. zaten tıkalı çıksa da bu 2. aşılama yapılıcak.mecbur. he yapışıklık falan çıkarsa açılır belki filimle ve aşılamam tutar o konuda haklısın da hayatım benim tüpümün olduğu taraftaki yumurtalığım adam gibi yumurtlamıyor ki çok zayıf tepki veriyor sağ yumurtalığım geçen ay harikaydı doktor bayıla bayıla bakıyordu sol da çok geç büyüdü onun da şekli bozuktu falan öyle yapıldı aşılama. şimdi tüp de ne suç var :) ??? yumurta sağlıklı olmuyor ki.yani tüpe bile iş kalmıyor ki yumurta büyümüyor güzel bu durumda tüpüm tıkalıdır diyemiyorum çünkü yumurta kaliteli olsa döllenir bence.şimdi eşime desem kızar bana ne gerek var der kafanı rahatlat der bilmiyorum. ben tüp ten önce fallop tüpü için değil de rahim içi yapışıklık varmıdır falan diye çektirmeyi düşünüyodum rahim filmi.bilemiyorum şuan.kafam çok karışık.

sevdecim canım yukarıda yazdım sevo ya anlatırken kafam çok karışık. yani tüpümün olduğu tarafta doğru dürüst yumurtam gelişmedi ki hiç gebe kalayım. yumurtlamam düzgün olsa da kalamasam tamam tüp de sorun olabilir dicem. tüp bebek için fallop tüpüne tabiki ihtiyacım yok. ben rahim içi yapışıklık varmıdır varsa da temizlenir diye tüp öncesi istiyorum rahim filmini.
çok karışığım sevde, eski hastanem de gerek yok dedi zaten rahim filminiz var durumunuz da belli dedi. yani bu tüp öyle kolay kolay tıkanan bir şey değil sanırım.yani ben rahim filmi çektirsem şimdi tıkalı çıksa, tıkalı olsa bile 2. aşılamayı yaptırmakz zorundayım. tıkalı değilse de solda yumurta gelişirse belki tutar. bilemiyorum sevde.aptal gibiyim.
sen de stres yapma lütfen o varsa bu varsa deme ben sanırım hissizleştim rabbime teslim ettim kendimi o yüzden böyle saldım sen de sal valla bak iyi geliyor.:)))

cnmm allah yardımcın olsun bence dene aşılamayı 3 kez sonra zaten tüp bebekte tüpe ihtiyacın olmucak Rabbim büyük inşallah seninde kucağını boş koymaz bizimde boş koymaz:26:

12. gün belli oluyormuymuş iyi o zaman 8 gün değil 4 gün sonra test yapıyım bende:) Inş. hamilesinizdir.

kızlar dayanamadım gittim doktora zaten sabah sağlık ocapındaki hemşirelerden bi güzel fırça yedim niye bu kadar sık kan veriyorun diye yok 2.bebeğe ne gerek varmış niye yapıyosun sanki ona sorucam çocuk yaparken bazen insanlar çok densiz olabiliyo canımı sıktı zaten neyse doktora gittim doktorum beni görünce yüzünde güller açtı hayırlı olsun dedi çok sevindi oda kan tahlillerime baktı gayet güzel yükselmiş dış gebeliği düşündürecek bişey yok dedi çok şükür sonra beni karında muayene etti şuanda bişey göremeyiz ama rahim duvarına bakalım dedi kalınlığı gayet iyi çıktı 28 mayısta tekrar çağırdı o zaman keseyi görürüz inşallah dedi valla gayet keyifliyim şuanda RABBİm sizede en en en en en en en en en en en kısa zamanda sizede yaşatsın bu duyguyu canım arkadaşlarım benim. öpüyorum hepinizi..

kızlar dayanamadım gittim doktora zaten sabah sağlık ocapındaki hemşirelerden bi güzel fırça yedim niye bu kadar sık kan veriyorun diye yok 2.bebeğe ne gerek varmış niye yapıyosun sanki ona sorucam çocuk yaparken bazen insanlar çok densiz olabiliyo canımı sıktı zaten neyse doktora gittim doktorum beni görünce yüzünde güller açtı hayırlı olsun dedi çok sevindi oda kan tahlillerime baktı gayet güzel yükselmiş dış gebeliği düşündürecek bişey yok dedi çok şükür sonra beni karında muayene etti şuanda bişey göremeyiz ama rahim duvarına bakalım dedi kalınlığı gayet iyi çıktı 28 mayısta tekrar çağırdı o zaman keseyi görürüz inşallah dedi valla gayet keyifliyim şuanda RABBİm sizede en en en en en en en en en en en kısa zamanda sizede yaşatsın bu duyguyu canım arkadaşlarım benim. öpüyorum hepinizi..

ne güzell cnm çok sevindim adına alla alla gerizekalı hemsirelere noluomuş sanane kardeşim 2de yaparım 5te allah verirse noluomuş hem 2. bebeği yapınca inşallah kısa zamanda görürsün keseyide inşallah bizde o günleri görürüz:KK16::KK16::KK16:

X