Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın kızlar bugün dün adetimin 3. günüydü ve bitti bıcakla keser gibi bitti hemde...acaba nedeni klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım için mi acaba bilgisi olan var mı...uzun zamandır bu kadar rahat adet dönemi geçirmemiştim sanırım prolaktin hormonun dengeye girmesi rahatlattı

canım seninle ilaç tepkimelerimiz aynı gidiyor. benimde 3. günü bitti dediğin gibi iğnedede terleme ve üşüme olmuştu. ben bugün doktora gittim. ilaçların etkisi dedi hemen bitmesi.

selam kızlar şimdi doktordan geldim. benim kitle büyümüş 29 mm olmuş. 5 günde 4 mm daha büyümüş. doktor biyopsi yapılması gerek dedi. ama miyom olma ihtimalide var dedi. mr ve ca 125 istedi. miyomsa mr da çıkar dedi ama her şekilde biyopsi yapacak. yani kızlar salı günü ameliyat olacam. inşallah biyopsi sonucu temiz çıkar. ama şu anda bebekten vazgeçtim kendi derdime düştüm. allahım herşeyin hayırlısını versin.

ben günde 3 tane içiorum yüksek dozdan başlayacam dedi.yumoşlarımı biliyo ya ondan.valla doktorum kocamdan daha çok görüyo zaten beni :83: bakalım bu ay yumoş büyüyecek mi?

sorma ya en özelim adetli olmamdı onuda kaybettim..:))) eşim görmedi beni adetliyken doktorum gördü..:))) inşallah yumoşlarımız kocaman olur.:))

canım seninle ilaç tepkimelerimiz aynı gidiyor. benimde 3. günü bitti dediğin gibi iğnedede terleme ve üşüme olmuştu. ben bugün doktora gittim. ilaçların etkisi dedi hemen bitmesi.

zaten hayatımda böyle yoğun adet dönemi geçirmemiştim...musluk gibi aktı gitti vanayı kapatmışın gibi de kesildi...inşallah aynı zamanda da hamiş kalırız canım ya inşallah

selam kızlar şimdi doktordan geldim. benim kitle büyümüş 29 mm olmuş. 5 günde 4 mm daha büyümüş. doktor biyopsi yapılması gerek dedi. ama miyom olma ihtimalide var dedi. mr ve ca 125 istedi. miyomsa mr da çıkar dedi ama her şekilde biyopsi yapacak. yani kızlar salı günü ameliyat olacam. inşallah biyopsi sonucu temiz çıkar. ama şu anda bebekten vazgeçtim kendi derdime düştüm. allahım herşeyin hayırlısını versin.

allahın izniyle temiz çıkacak kalbini ferah tut sen ihmal etme hiçbirşeyi...hani büyükler derler ya tedavi olurken hamile kaldım diye inşallah sende kitleden kurtulur kurtulmaz gebe kalırsın...allah hakkında hayırlısını versin canım dualarım seninle...

selam kızlar nasılsınız hamile olan arkadaşlar varmı bilmiyorum geçmişi inceleyemedim çünkü. varsada eğer hayırlı olsun sağlık sıhhatle kucaklarına alırlar inşallah. ben artık tamamen sildim çocuğu bazen çevremdeki çocukları görünce şükrediyorum olmadığına. bu aralar spora verdim kendimi. tam 3 kilo verdim sıkı bir şekilde 76 kilodayım kendimi daha mutlu hissediyorum artık vücudumda çocuktan başka bişey bana ağırlık yapmamalı diye düşündüm :KK49: :KK49: .hedef 70-72 :KK53: :KK53: :KK53: anne olamadım ama hala oldum 2 hafta önce :21: :21: yengem sürekli bana özenmiş heralde kuzum aynı ben :KK9: :KK9: :KK9: isteyen tüm akadaşlarıma Rabbim tez zamanda hayırlı cici bici evlatlar versin inşallah :KK16: :KK16:

günaydın kızlar bugün dün adetimin 3. günüydü ve bitti bıcakla keser gibi bitti hemde...acaba nedeni klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım için mi acaba bilgisi olan var mı...uzun zamandır bu kadar rahat adet dönemi geçirmemiştim sanırım prolaktin hormonun dengeye girmesi rahatlattı

Aynen normalde benimde 7 gün falan sürüyordu klomen ve çatlama iğnesi vurulduktan sonraki adetlerim hep 3gün:s

slm kızlar nasılsınız ben hiiççç ii deilim berbatım bugün gittim rahim filmine kendimi o kadar şartlandırmıştım ki anesteziye doktora dedim anestezi yoksa bende çekinmem dedim ama aldı beni yarım saat dil döktü 30 senedir 2 hastaya anestezi verdim biri şizofrendi hiiiççç acımıcak dedi tamam deyiverdim ama içimi zaten geceden korku almıştı migrenim tuttu o denli.derken aldılar beni odaya doktor konuşturuo beni soru filan soruo ama nerde çalışıorsunuz dio onu bile 3 dk düşündüm neyse batikondan sonra basladı o mengene gibi şeyleri sokmaya valla acımıo diyen arkadasları tebrik ediyorum iki hemşire ellerimi tuttu artık hala yazarken gözlerim doluo böle bi acı yok yok yani ben hiiçç ameliyat bile olmadım hiç dikiş atılmamış bi insanım resmen 26 senelik hayatımın en kötü günüydü neyse doktor baktı geldi tıkalı tüpler dedi zaten o arada ben acıdan ağlıorum buda üstüne tuzu biberi oldu,:KK14::KK14:biraz daha zorlayımmı tıkalı çünkü dedi hayırrrr aslaaa dedimm o ilacın acısı o aletin acısı çekinmeyen arkadasları korkutmak gibi olmasın bi daha çekineceksemde mecbur kalırsam yani, asla anestezili çekinmem tıkalı büyük ihtimal ordanda bi yıkıma uğradım çoookk moralim bozuk kızlar ben napıcam şimdi yaa diyorum yumurtam 3 er 5 er gelişio çatlıo nie olmuo demekki bundanmış şimdi bundan sonra ne yol izlenecek bilmiorum tıkalı olunca direk tüp bebek die biliorum ama doktor sen bu ay korunma bi şansını dene dedi ama umudum herşeyim kırıldı kızlar kötüyüm yani:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

anestezili çekinmem yazmışım anestezisiz aslaaa çekinmem kızlar:KK43:(((((((((

bitanem üzlme sakın hiç yoktan öğrenmiş oldun bak şimdi ona göre bi tedavi uygulancak boşa çaba sarfetmemiş olcaksın hem tüb bebekde olsa daha iyi ya onda şans daha yüksek oluyo herşeyde vardır bi hayır canım sen dimdik ayakta durmaya çalış sakın pes etme

slm kızlar nasılsınız ben hiiççç ii deilim berbatım bugün gittim rahim filmine kendimi o kadar şartlandırmıştım ki anesteziye doktora dedim anestezi yoksa bende çekinmem dedim ama aldı beni yarım saat dil döktü 30 senedir 2 hastaya anestezi verdim biri şizofrendi hiiiççç acımıcak dedi tamam deyiverdim ama içimi zaten geceden korku almıştı migrenim tuttu o denli.derken aldılar beni odaya doktor konuşturuo beni soru filan soruo ama nerde çalışıorsunuz dio onu bile 3 dk düşündüm neyse batikondan sonra basladı o mengene gibi şeyleri sokmaya valla acımıo diyen arkadasları tebrik ediyorum iki hemşire ellerimi tuttu artık hala yazarken gözlerim doluo böle bi acı yok yok yani ben hiiçç ameliyat bile olmadım hiç dikiş atılmamış bi insanım resmen 26 senelik hayatımın en kötü günüydü neyse doktor baktı geldi tıkalı tüpler dedi zaten o arada ben acıdan ağlıorum buda üstüne tuzu biberi oldu,:KK14::KK14:biraz daha zorlayımmı tıkalı çünkü dedi hayırrrr aslaaa dedimm o ilacın acısı o aletin acısı çekinmeyen arkadasları korkutmak gibi olmasın bi daha çekineceksemde mecbur kalırsam yani, asla anestezili çekinmem tıkalı büyük ihtimal ordanda bi yıkıma uğradım çoookk moralim bozuk kızlar ben napıcam şimdi yaa diyorum yumurtam 3 er 5 er gelişio çatlıo nie olmuo demekki bundanmış şimdi bundan sonra ne yol izlenecek bilmiorum tıkalı olunca direk tüp bebek die biliorum ama doktor sen bu ay korunma bi şansını dene dedi ama umudum herşeyim kırıldı kızlar kötüyüm yani:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ayy canım ya kıyamam :KK43: Sıkma canını evt direk tüp bebek diyorlar. Kendini biraz toparlıktan sonra inş. tüp bebeğe geçersiniz ben inanıyorum hayırlı neticeler alacaksın Allahın izniyle. En azından artk ne yapman gerektiğini biliyorsun.. Hiç birşey sebebsiz değildir arkadaşım üzülme.. :KK43:

anestezili çekinmem yazmışım anestezisiz aslaaa çekinmem kızlar:KK43:(((((((((

üzülme canım ne olur bak en azından sorunun ne olduğunu biliyorsun...bundan sonraki aşaman belli tüp bebek...yaşadığın acıdan dolayı üstüne birde tüplerinin tıkalı olduğunu duyunca sinirlerin boşalmış üzülme canım sıkma canını ne olur harap etme kendini herşey olacağına varır..bunları yaşaman gerekiyormuş demek ki

canım benim yaa Allahtan ümit kesilmez ameliyatla açmıyorlarmı peki tıkalı tüpleri. hemen ani karar verme sakın zamanı gelince belkide tıkalı denen tüpler Rabbimin izniyle açılır bilemezsinki dua et ve dualarımız seninle üzme kendini ve eşinide üzme sakın tamam hepimiz çocuk istiyoruz ama dünyaya geliş amacımızı asla unutmayalım canım benim. Rabbime sığın herşeyin hayırlısını en iyi o bilir

durusel canım laroskopi yapıyorlarmış tüpleri açmak için.
bi araştır istersen tüpten daha kolaydır sanırım.
ayrıca bence sen kendini kastığın için tıkalı görünmüşte olabilir çünkü o aleti bana takmak için doktor çok uğraşmıştı.
ve ben kendimi kastım ozaman ilaç gitmedi sonra dedim nasılolsa olan oldu rahat bırak kendini sonra ilaç aktı gitti çok şükürr:nazar:
bence sen bikez de anestezili çektir bütün şanslarını dene en sona tüp kalsın canım zaten o son çare değilmi hepimiz için.

durusel canım laroskopi yapıyorlarmış tüpleri açmak için.
bi araştır istersen tüpten daha kolaydır sanırım.
ayrıca bence sen kendini kastığın için tıkalı görünmüşte olabilir çünkü o aleti bana takmak için doktor çok uğraşmıştı.
ve ben kendimi kastım ozaman ilaç gitmedi sonra dedim nasılolsa olan oldu rahat bırak kendini sonra ilaç aktı gitti çok şükürr:nazar:
bence sen bikez de anestezili çektir bütün şanslarını dene en sona tüp kalsın canım zaten o son çare değilmi hepimiz için.

zamanın birinde evliyken tabi doktorun birine gittim tüplerine bakalım diye devlet hastanesinde tamam dedim...bana bir kaç tane ilaçlar aldırdı sonra onlardan vazgeçti kendisi başka ilaç kullanacağını söyledi beni ameliyathaneye aldı yatırdı o malum masaya bir sürü uzun uzun çubuklar soktu ilaçlar verdi içime yaklaşık 10 dk uğraştı hemşiresiyle beraber...sonra beni ayaklarım havada bekletti 15 dk beklicez dedi...sonra geldi kaldırdı beni ultrasonla kanallarıma baktı sıvın ilerleyip rahmime ulaştığını söyledi kanalın açık dedi...ben bunu şimdi özelde gittiğim doktoruma anlattım ve devlette gittiğim doktoru da tanıyor allah allah neden böyle yaptı ki dedi....şimdi aklıma takıldı benim tüpler açık mı kapalı mı...klomen tedavisinden sonuç alamazsak mı doktor tüplere bakacak diğer doktorunkini hiçe sayarak kafam karıştı şimdi

canlarımm hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim nisbhr cnm senindemi ilkinde tüplerin tıkalı çıkmıştı cnm çok kastım tabii kendimi nasıl acıo yaa o mengene gibi şeyin acısını geçtim havayla ilacı verince artık çığlığı bastım yaaa:KK14::KK14:rabbim kimsenin basına vermesin bu dert çok zor yaa aptal doktor o kadar ısrar etmese çekinmicektim gerizekalı yaa.bide bişe sorcam banyo filan yapma demedi bildgm kadarıyla banyo yapmamam lazım 1-2 gün demi.daha bide dioki manyak tüpler tıkalı biraz daha uğrasımmı 2 kere verdi ilacı bi 2 kere daha vercek asla dedim.sonra o zaman bekle dedi yarım saat sonra bidaha çekin rontgeni dedi karından sadece bekledim o çekildi.canlarım yaa eşim geldiki yanıma bembeyaz olmuş dioki kaçtane ayetel kürsi okudum bilemedim dio:KK14::KK14::18::18::KK19::KK19:

canlarımm hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim nisbhr cnm senindemi ilkinde tüplerin tıkalı çıkmıştı cnm çok kastım tabii kendimi nasıl acıo yaa o mengene gibi şeyin acısını geçtim havayla ilacı verince artık çığlığı bastım yaaa:KK14::KK14:rabbim kimsenin basına vermesin bu dert çok zor yaa aptal doktor o kadar ısrar etmese çekinmicektim gerizekalı yaa.bide bişe sorcam banyo filan yapma demedi bildgm kadarıyla banyo yapmamam lazım 1-2 gün demi.daha bide dioki manyak tüpler tıkalı biraz daha uğrasımmı 2 kere verdi ilacı bi 2 kere daha vercek asla dedim.sonra o zaman bekle dedi yarım saat sonra bidaha çekin rontgeni dedi karından sadece bekledim o çekildi.canlarım yaa eşim geldiki yanıma bembeyaz olmuş dioki kaçtane ayetel kürsi okudum bilemedim dio:KK14::KK14::18::18::KK19::KK19:

sen anlatınca benim de yaptırdığım aklıma geldi o kadar ötelemişim ki beynimde anca hatırladım...annem bekliyordu beni de beni görünce dona kalmıştı iki büklüm olmuştum ağrıdan 2 gün yatmıştım...sana yazılan cevapları okudum daha herşey bitmiş değil bir sürü yol var sıkma canını...

öğleden sonra bide günüm vardı biz ilçedeyiz 1 saat uzaklıkta ildeki hastane ordan gelene kadar ağldım geldim üzerimi değiştim makyaj yaptım güne gittim ilk defa bebekli kadınlardan bu kadar gıcık kaptım yok bebek şöle yok böle ben sadece fiziken ordaydım zaten bişe soruolar 3 dk cvp veriom beynim algılamıo yıkılıpta güçlü olmaya çalışmak ne kadar zor bi kez daha anladım bi size içimi dökebiliorum diorum yaa hepiniz iiki varsınız.bilmiorum tıkalı denince direk tüp bebek die düşündüm ama ameliyatlada açılıormuş sanırım tüplerde bakalım şans yüzdesine göre tıkanıklık çokmu az mı bilemem ama tüp bebeksede arastırcam ankara istanbul nerde en ii merkez varsa gidecem kışın ama yazın sıcakta onun stresi baska, gitcem olcam inşallah.şimdi bile rahmimde karnımda hala ağrı var hafiften anne olmak ne zormuş meğer kızlar kimine görede ne kolaymış çok şanslıyımdır aslında ama şans bana en gülmemesi gereken yerde gülmedi:KK43::KK43::KK43:

X