Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar dayanamadım gittim doktora zaten sabah sağlık ocapındaki hemşirelerden bi güzel fırça yedim niye bu kadar sık kan veriyorun diye yok 2.bebeğe ne gerek varmış niye yapıyosun sanki ona sorucam çocuk yaparken bazen insanlar çok densiz olabiliyo canımı sıktı zaten neyse doktora gittim doktorum beni görünce yüzünde güller açtı hayırlı olsun dedi çok sevindi oda kan tahlillerime baktı gayet güzel yükselmiş dış gebeliği düşündürecek bişey yok dedi çok şükür sonra beni karında muayene etti şuanda bişey göremeyiz ama rahim duvarına bakalım dedi kalınlığı gayet iyi çıktı 28 mayısta tekrar çağırdı o zaman keseyi görürüz inşallah dedi valla gayet keyifliyim şuanda RABBİm sizede en en en en en en en en en en en kısa zamanda sizede yaşatsın bu duyguyu canım arkadaşlarım benim. öpüyorum hepinizi..

Oh oh Maşaallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde alırsın inş. kucağına. Hayırlı evlad olur inş.:) Boşver sen hemşireyi hepsi bi alem kendilerini kaf dağında sanıyo hanfendiler:) Amin amin inş. :)

kızlar dayanamadım gittim doktora zaten sabah sağlık ocapındaki hemşirelerden bi güzel fırça yedim niye bu kadar sık kan veriyorun diye yok 2.bebeğe ne gerek varmış niye yapıyosun sanki ona sorucam çocuk yaparken bazen insanlar çok densiz olabiliyo canımı sıktı zaten neyse doktora gittim doktorum beni görünce yüzünde güller açtı hayırlı olsun dedi çok sevindi oda kan tahlillerime baktı gayet güzel yükselmiş dış gebeliği düşündürecek bişey yok dedi çok şükür sonra beni karında muayene etti şuanda bişey göremeyiz ama rahim duvarına bakalım dedi kalınlığı gayet iyi çıktı 28 mayısta tekrar çağırdı o zaman keseyi görürüz inşallah dedi valla gayet keyifliyim şuanda RABBİm sizede en en en en en en en en en en en kısa zamanda sizede yaşatsın bu duyguyu canım arkadaşlarım benim. öpüyorum hepinizi..

çok sevindim canım iyi yapmışsın doktora gitmekte inşallah en kısa zamanda keseyide görürsün... hemşireye niye almış derdi o doğuracak yada büyütecek sanki..kesin kendisi rahatlıkla hamile kalmıştır sıkıntısız kolay geliyordur ona söylemek...allah keyfini bozmasın bak bende çok mutlu oldum şimdi

ne güzell cnm çok sevindim adına alla alla gerizekalı hemsirelere noluomuş sanane kardeşim 2de yaparım 5te allah verirse noluomuş hem 2. bebeği yapınca inşallah kısa zamanda görürsün keseyide inşallah bizde o günleri görürüz:KK16::KK16::KK16:

sağol canım benim aynen yani anlamıyorum bu sağlık sektöründe çalışan bazı insanları

Kızlar Nihat Hatipoğlu hoca Çocuk isteyenler için şu duaları söylemiş ben okuyorum inş. istifade görürüz sizlerlede paylaşmak istedim.

هُنَالِكَ دَعَا زَكَرِيَّا رَبَّهُ قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء

Hunâlike deâ zekeriyyâ rabbeh(rabbehu), kâle rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).

Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim! Bana katından temiz bir nesil bahşet. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin” dedi.

Ali Imran 38.

وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yunin vec’alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

Ve onlar ki: «Ey Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takva sahiplerine önder kıl» derler.

Furkan Suresi 74.

رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ

Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne).

“Ey Rabbim! Bana salihlerden olacak bir çocuk bağışla.”

Saffat 100

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ

Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).

Bunun üzerine ona icabet ettik (duasını kabul ettik). Ve onu, gamdan (üzüntüden, kederden) kurtardık. Ve Biz, mü'minleri işte böyle kurtarırız.

Enbiya 88

Oh oh Maşaallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde alırsın inş. kucağına. Hayırlı evlad olur inş.:) Boşver sen hemşireyi hepsi bi alem kendilerini kaf dağında sanıyo hanfendiler:) Amin amin inş. :)

sağol canım ALLAH razı olsun cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah boşver ben bu hemşireleri ALLAHA havale ettim

evet kızlar son umudumda elimden uçtuuu gitti . sonuç 0 altında çıkmış . belirti yoktu zaten umudumda fazla yoktu ne şok oldum ne bir damla göz yaşı benim rüyalarım çıkar sevdecim hatırlıyorsan negatifi görmüştüm zaten hazırlıklıydım . allahtan hep hayırlısını diledim. demmekki hayırlısı buymuş . eşime tel açtım sonucu söyledim aşkım benim biz profesyoneliz önümüzdeki maçlara bakarız diyor . kızlar regl oldugunuz sürece ve yumoşlarınız oldugu sürece umudunuzu kaybetmeyin ama bu süre içindede kendinizi kahredip yıpratmayın topigin tecrübeli elemanı olarak söylüyorum . bir süre bebek konularından uzak kalacagım umarım beni affedersiniz. inşallah tez zamanda önce burdaki arkadaşlarım sonra tüm isteyenler en yakın zamanda bebişlerine kavuşur . bu güne kadar olan paylaşımlar ve arkadaşlıklar için çok teşekür ederim . sizleri çok sevdim . ara sıra girerim yinede . sevdecim canım ecelf cim canım ve ismini yazamadıgım diger arkadaşlar kendinize iyi bakın canım güzel haberlerinizi okumak dilegiyle uzun birsüre hoşçakalın kalbim dualarım sizinle.öpüldünüz.

canım seni çok iyi anlıyorum. bugün bende aynı durumu yaşadım. devlet hastanesinde yaptırıyorum bende. 11. günümdü bugün. doktor hiç gelişmiş yumurtam olmadığını söyledi. klomen etki etmedi sanırım. oysa iğnelerle hep çok sayıda yumurta gelişirdi. salı günü tekrar çağırdı beni de. sanırım iptal edecek. aşılama tedavim dördüncü kez iptal edilmiş olacak :KK43: sinirlerim bozuldu. sabahtan beri ağlıyorum. kolay olmayacağını biliyorduk başlarken ama insanız nede olsa. inşallah emeklerimizin karşılığını almak nasip olur.

evet canım benimki aşılama değildi klomen çatlatma iğnesiydi sadece benim bikaçtane yumurtam oluşmuş ama istenilen büyüklüğe gelmemiş umudumda yok zaten artık bu aydan aynı bende cnm kendimi çok boş hissetmeye başladım eşimde üzülüyo bana belli etmemeye çalışıyo ama ben anlıyorum gözlerinden ben ağlarken o beni teselli ediyo ama onu teselli eden kimse yok biz sadece biz sıkıntı yaşıyoruz zannediyoruz belki ama erkeklerde yaşıyo bizim yaşadıklarımızı benim eeşim korunmuyoduk ama başlarda istemiyoduda şimdi diyo ne yapılması gerekiyosa yapalım artık bende istiyorum aşkım diyo

evet kızlar son umudumda elimden uçtuuu gitti . sonuç 0 altında çıkmış . belirti yoktu zaten umudumda fazla yoktu ne şok oldum ne bir damla göz yaşı benim rüyalarım çıkar sevdecim hatırlıyorsan negatifi görmüştüm zaten hazırlıklıydım . allahtan hep hayırlısını diledim. demmekki hayırlısı buymuş . eşime tel açtım sonucu söyledim aşkım benim biz profesyoneliz önümüzdeki maçlara bakarız diyor . kızlar regl oldugunuz sürece ve yumoşlarınız oldugu sürece umudunuzu kaybetmeyin ama bu süre içindede kendinizi kahredip yıpratmayın topigin tecrübeli elemanı olarak söylüyorum . bir süre bebek konularından uzak kalacagım umarım beni affedersiniz. inşallah tez zamanda önce burdaki arkadaşlarım sonra tüm isteyenler en yakın zamanda bebişlerine kavuşur . bu güne kadar olan paylaşımlar ve arkadaşlıklar için çok teşekür ederim . sizleri çok sevdim . ara sıra girerim yinede . sevdecim canım ecelf cim canım ve ismini yazamadıgım diger arkadaşlar kendinize iyi bakın canım güzel haberlerinizi okumak dilegiyle uzun birsüre hoşçakalın kalbim dualarım sizinle.öpüldünüz.

sevocum ne desem bilemedim inan RABBİM hakkında hayırlırısı ne ise onu versin inşallah demekki buda senin sınavın be canım bizde seni çok özliycez ve çok öpüyorum ALLAHA emanet ool kendine çok dikkat et canım ve HAKKINI HELAL ET

canım hakkında hayırlısı olsun allahım yardımcın olsun dualarını kabul etsin inşallah hayırlısıyla...biz dahaki yazışında müjdeli haberi verirsin inşallah...görüşmek üzere ...

RABBİM hakkında hayırlısını versin canım üzülme ne olur her ay yeni bir umut

Öyle canım haklısın. Rabbim zamanını biliyor. Beklemek için sabırda verir inş.:nazar:

üzülme canım . inşallah birdahaki ay gelir melegin benimde bu gün aşılamanın 14 . günü bende her wc girdigimde peçeteye bakıyorum . allahtan hepimize hayırlısı.

Sağol canım. İnşallah çok beklemeden kavuşuruz meleklerimize. 8 Sene deli gibi korundum, şimdi kendime inanamıyorum.. :nazar:

allah hakkında hayırlısını versin demekten başka yapabileceğim bişey yok..dualarım seninle..dikkat et kendine

Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır. Rabbim her şeyin en iyisini en doğrusunu bilir. Hakkımızda hayırlısı olsun inş. Ümidini kaybetme.Dortorda olsa kim ne derse desin Yaradandan ümit kesilmez. Biz ne mucizeler duyduk burda. Ben biliyorumki bi gün burda senin müjdeli haberini tebessümle okucam. Allaha emanet ol. :nazar:

Son düzenleme:
canım eşim ne güzel söylemiş,biz de her ay boş çıkınca eşimle "gol değil,gene ofsayt" derdik. bir süre çocuk konularından uzak kalmak iyi gelecek çok doğru söylüyorsun. bizim de dualarımız seninle. Rabbim sevdiği kullarını bekletirmiş, inşallah seviyordur bizi de. kabul etsin dualarımızı

slm kızlar benimde klomende bugün 4.günüm yarın bitiyo inşallah.cuma günü kontrol var.ama bnim doktor kongreye gitmiş o yüzden bi arkadaşına yönlendirdi.bakalım hayırlısı olsun inşallah.geçen ay çok umutluydum 4 yumurtam vardı ama biz ilişki günlerinden ikisini kaçırdık.sanırım o yüzden olmadı.bu ay olsun inşaaaaaalllllllaaaaaaahhhhhh.

rabbim hepimize çifter çifter bebiş nasip etsin inşallah.

günaydın kızlar bugün dün adetimin 3. günüydü ve bitti bıcakla keser gibi bitti hemde...acaba nedeni klomen ve çatlatma iğnesi kullandığım için mi acaba bilgisi olan var mı...uzun zamandır bu kadar rahat adet dönemi geçirmemiştim sanırım prolaktin hormonun dengeye girmesi rahatlattı

slm kızlar benimde klomende bugün 4.günüm yarın bitiyo inşallah.cuma günü kontrol var.ama bnim doktor kongreye gitmiş o yüzden bi arkadaşına yönlendirdi.bakalım hayırlısı olsun inşallah.geçen ay çok umutluydum 4 yumurtam vardı ama biz ilişki günlerinden ikisini kaçırdık.sanırım o yüzden olmadı.bu ay olsun inşaaaaaalllllllaaaaaaahhhhhh.

rabbim hepimize çifter çifter bebiş nasip etsin inşallah.

inşallah bu ay olur meleğin sana tutunur...bende pazar günü başlıyorum klomene ikinci kez bakalım bu ay neler olacak..

biologcum benim de öyle oldu canım.pazartesi adet oldum perşembe cuma hiç olmadı gibi bişey.ama benim 6 aydır falan böyle.progestan kullandığım için.belki klomenin de böyle bi etkisi vardır.sen günde kaç tane içiyodun geçen ay?

biologcum benim de öyle oldu canım.pazartesi adet oldum perşembe cuma hiç olmadı gibi bişey.ama benim 6 aydır falan böyle.progestan kullandığım için.belki klomenin de böyle bi etkisi vardır.sen günde kaç tane içiyodun geçen ay?

hımm olabilir hayırlısı bakalım...geçen ay günde iki tane hep aynı saat de al dedi bu ayda yine öyle değiştirmedi ilacın dozajını

hımm olabilir hayırlısı bakalım...geçen ay günde iki tane hep aynı saat de al dedi bu ayda yine öyle değiştirmedi ilacın dozajını

ben günde 3 tane içiorum yüksek dozdan başlayacam dedi.yumoşlarımı biliyo ya ondan.valla doktorum kocamdan daha çok görüyo zaten beni :83: bakalım bu ay yumoş büyüyecek mi?

canım, ne diyeceğimi bilemiyorum zaten sen söylenmesi gerekenleri söylemişsin nasip böyleymiş dediğin gibi rabbim uygun görmüyorsa vermiyorsa vardır bir bildiği napalım. eğer hala adet görmediysen ilaçları bırak sevo cum. benim kan testim negatif olmasına rağmen bıraktırmamıştı doktor progestanı. progestan a rağmen adet olursunuz dediler ama tam 1 hafta geciktirdi. o yüzden bırak ilaçları da bari adet ol canım. şuanda bir dibe vuruş yaşıyosun bir son gibi umudun bittiği yer gibi, ama zaman sana iyi gelecek seni özlesek de bir süre uzaklaşmanı buralara uğramamanı yazılanları okumamanı ben de tavsiye ederim. sonrasında yeniden doğacaksın sevo ve bence çok fazla vakit kaybetmeden bir de tüp bebek denemelisin canım. biraz dinlendikten sonra belki eylül e doğru he ne dersin ?? yine kendin bilirsin ama aşılama ile 1 tane yumurta gelişebiliyorsa hala umut var demektir tüp bebek için şansının olduğunu düşünüyorum. seni çok seviyoruz hepimiz tanımasakda :)) kendine çok iyi bak. ara sıra özelden mesaj yazarsan çok sevinirim.. en azından bana ve sevde ye..

X