Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar bana yardım edin çatlama dönemimden sonra bende beyaz akıntı başladı ama çok azdı son iki gündür arttı çok çamaşırımı ıslatıcak gibi değil ama sürekli kendimi ıslak hissediyorum sanki yeni adet olmuşum gibi benim normalde adete 4 gün kala yani bu sıralar kup kuru olmam lazım ve ilk defa böyle bi akıntım oluyo tam olarak rengi süt gibi sizce bu gebelik akıntısı olabilirmi ben nasıl olsuğunu bilmiyorumda bide kasıklarımda hala ciddi ağrı var çok yorgunum hatta bitkinim canım hiç bişi yapmak istemiyor yemek yedikten sonra sanki tansiyonum bi anda düşüyo bi ates basıyo bana içim bi fena oluyo miğdem bulanmıyo ama içim bi tuhaf oluyo sanki bulanır gibi ay çok heycanlıyım hamile değilim gibi geliyo ama bu akıntı beni baya umutlandırdı biologcumm sen klomen ve catlatma iğnesi kullandın bu ay ve maalesef kırmızıları gördun sendede bu beyaz akıntı olayı oldumu tam bi süt rengi akıntı

bende de oldu o akıntı ama 2 yada 3 kere gördüm fazla değil beni ateş basardı 5 dk sonra donardım sanki üzerime kar yağyor gibi birde devamlı kısıklarım ağrıdı ...canım kendini dinlemeyi bırak sen dinledikce sana vucudun oyun oynayacak ve gebeymiş gibi belirtiler verecek ben bu ay sabah kalkıp kustum bile o dereceye kadar yani...sakin ol düşünme dicem olmayacak kendimden biliyorum...sadece sakin ol canım benim inşallah gebe olursun

şuan dokunsalar ağlıcam inanın öle kötüyüm:KK43:((((((((böle ufak bi pürüz yıkılmama neden oluo eşimde bi yandan beni delirtio zaten çektirmem anestezi verdirmem korkuom diyip duruo panik atak kimsem yok ki burda yanıma alıp gideyim arkadasa da sölenmio en son birine çıtlattım arkamdan onla evlenen falan doğuracak nerdeyse bizimkinde bişe yok diye laf etmişti içimde yaşıorum derdimi rabbim yardım et nolursun bize:KK14::KK14:

günaydın kızlar yaa benim moralim çok bozuk randevu için aradım hastaneyi aldım randevu kendi doktorum anestezi verirler demişti ama sordum rahim filmi için,vermioruz doktorumuz pek önermio dediler yaa ben napacam çok korkuyorum yaa:KK43:(onu doktorla görüşürsünüz dedi ama yaa kabul etmezse baska özel hastanede yok mecbur haftaiçi başka ile gidecem oofff allahım sen bize yardım et çıkış yolu göster bide adet bitiminizin ertesi günü olsun dedi benim bugün 5. günüm ama sabaha kadar hiç bişe gelmemiş akşam banyo yapcam olurmu ki Rabbim sen sabır ver Allahım sen sesimizi duy şu mübarek günlerde yarabbim derman ver bize nolursun:KK14::KK14::KK14::18::18:hepinize hayırlı cumalar..

Sanada hayırlı cumalar canım. Ya sıkma kendini bu kadar bende öyleyim canım çok tatlıdır iğne vurulurken bile fenaa olurum ama Allah beterinden saklasın bak çoğu kişi acımıyor bişe olmuyor diyor adet sancısı gibi oluyor diyorlar. Sen gitmeden abdest al kuran oku biraz iyi gelecektir inan bana. Amin aminnnnnnnnnnn inş. Vallahi çok zor, çok çetin Allahım yardım etsn bizee.

şuan dokunsalar ağlıcam inanın öle kötüyüm:KK43:((((((((böle ufak bi pürüz yıkılmama neden oluo eşimde bi yandan beni delirtio zaten çektirmem anestezi verdirmem korkuom diyip duruo panik atak kimsem yok ki burda yanıma alıp gideyim arkadasa da sölenmio en son birine çıtlattım arkamdan onla evlenen falan doğuracak nerdeyse bizimkinde bişe yok diye laf etmişti içimde yaşıorum derdimi rabbim yardım et nolursun bize:KK14::KK14:

rahat ol panikleme doktorun sana anesteziyle yaparım demiş o zaman doktorunu ara konuş sana söyleneni ilet...anestezi olmadan istemediğini belirt yardımcı olur sana doktorun olmak da zorunda zaten...telaşlanma stres yaptıkca daha da kötüleşeceksin

Herşeyde vardır bir hayr. Belki o şekilde olsa daha kötü olacaksın biz bilemeyiz ki. Sen elinden geleni yap tevekkül et inş. Kimseyide takma. Yaşamayan bilemez.

günaydın kızlar yaa benim moralim çok bozuk randevu için aradım hastaneyi aldım randevu kendi doktorum anestezi verirler demişti ama sordum rahim filmi için,vermioruz doktorumuz pek önermio dediler yaa ben napacam çok korkuyorum yaa:KK43:(onu doktorla görüşürsünüz dedi ama yaa kabul etmezse baska özel hastanede yok mecbur haftaiçi başka ile gidecem oofff allahım sen bize yardım et çıkış yolu göster bide adet bitiminizin ertesi günü olsun dedi benim bugün 5. günüm ama sabaha kadar hiç bişe gelmemiş akşam banyo yapcam olurmu ki Rabbim sen sabır ver Allahım sen sesimizi duy şu mübarek günlerde yarabbim derman ver bize nolursun:KK14::KK14::KK14::18::18:hepinize hayırlı cumalar..

ahhh canıımmm. yapma böyle ya. biz ne badireler atlattık kaç hayal kırıklığı. bu tip şeylerin bizi üzmemesi gerekiyor benim canım direnmemiz lazım. kendine güven acı vermeyeceğini düşün. hadi bunlar geçti gitti bebeğin oldu nasıl doğum yapacan???? bunları düşün kendini motive et. hiç bir acı bizi haklı mücadelemizden çeviremez çünkü sonunda ışık var. aydınlık güzel günler seni bekliyor olacak canım.. kimseyede fırsatını verme kendine güven. git ve yaptır hsg ni. allah yardımcın olsun arkadaşım.

ahhh canıımmm. yapma böyle ya. biz ne badireler atlattık kaç hayal kırıklığı. bu tip şeylerin bizi üzmemesi gerekiyor benim canım direnmemiz lazım. kendine güven acı vermeyeceğini düşün. hadi bunlar geçti gitti bebeğin oldu nasıl doğum yapacan???? bunları düşün kendini motive et. hiç bir acı bizi haklı mücadelemizden çeviremez çünkü sonunda ışık var. aydınlık güzel günler seni bekliyor olacak canım.. kimseyede fırsatını verme kendine güven. git ve yaptır hsg ni. allah yardımcın olsun arkadaşım.

amin cnm yaa işte birikio birikio içimdeki volkanlar böle ufak bi şeyde patlayıverio napım gücüm tükenio 11 ay oldu bu ay tam ben uğrasalı ondan öncede 3-4 ay bebk düşünmeden prolaktin belasını düşürmek için uğrastım etti sana 15 ay, 15 ay ayrı ayrı umut heyecan hayal kırıklığı ve hüsran gücüm yavas yavas bitio sanırım, rabbim bu günümüzü aratmasın çok sükür rahim var yumurta var doktorum dio biz tıpta rahmi ve yumurtalığı olan her kadına anne gözüyle bakarız dio akşam arkadasa gittik bebeği 4 aylık oğlu hiç kucağımdan indirmedim bebekte beni pek sevio içimden hep dua ettim rabbim bizede versin die çoookk farklı bi duygu yaa annelik nasıl kaygılanıo çocugu için nasıl üzerine düşüo:KK31::KK31:

cnm sabır sabır sabır sabredip rabbime sığınmaktan başka elimizden bişe gelmio kahretme böle kendini saha 8 gün olmuş iğneyi vurunalı bekle adet gününe kadar ben birinde rahatsızlandım serum takılacaktı iğne vurunalı 8 gün olmuştu değerim 14.8 çıkmıştı serum veremediler bebek vardır die ama yokmuş yapsanda yanıltır boşa umutlandırır seni bekle biraz bakalım:KK31::KK31:bende çok daralıorum bugün valla

Öyle sabretmeye çalışıyoruz. :KK43: 8 gün oldu evt ama vallahi asır gibi geldi. Evt doğrudur. Daralma, inşirah süresini biliyormusun o sıkıntıya çok iyi geliyor. Evt bak arkadaşımızın dediği gibi buna dayanamıyorsak nasıl doğum yapıcaz. Kendine acımıcak, çok rahat geçicek diye telkinlerde bulun.

Öyle sabretmeye çalışıyoruz. :KK43: 8 gün oldu evt ama vallahi asır gibi geldi. Evt doğrudur. Daralma, inşirah süresini biliyormusun o sıkıntıya çok iyi geliyor. Evt bak arkadaşımızın dediği gibi buna dayanamıyorsak nasıl doğum yapıcaz. Kendine acımıcak, çok rahat geçicek diye telkinlerde bulun.

yok bilmiorum cnm o sureyi ama bugün akşam banymu yapım abdestimi alım okuycam bol bol rabbim büyük ona sığınmaktan başka elimden hiç bişe gelmio aldım klomenide başladım bugün Allah hayırlar hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

kızlar hastaneden geldim sinirimden çatlıyorum ben geçen ay biliyosunuz özel hastanede klomen çatllatma iğnesi kullandım günde 2 tane 5 gün kloemen kullandım çok güzel yumurtalarım oluşmuşdu bu ay ünv. hastanesinde tedavi olmaya başladım illa tutdurdular yaşın küçük günde 1 tane 5 gün kullancan diye söyledim geçen ay 2 tane kullandım diye çok güzel oldu yumurtalar diye yok 1 tane kullan bugün 13. gün gittim düzgün gelişmiş bi yumurtan yok varlar ama istenilen boyutta değil dedi ssalı günü gene gel olmassa bu ay tedavi iptal olcak dediler işde biz daha önceki tedavinde kaç tane kullandını bilmedimiz için oldu oysa söylemiştim bu kadar olur yaa insanların umutları hevesleri bu kadar basite alınır ben akşam eşime ne söylicem şimdi her ay oda umutla bekliyo yoruldum artık ya off :KK14:

Kızlar neden kimse bana bişeyler yazmıyor İkizimolsun istiyorum sende bu akıntı varmiydi

canım bende akıntı olmuştu evet ıslaklık vardı sürekli ama belki herkeste aynı etkiyi göstermiyordur inşallah bebişin seninledir canım ama seni yinede çok umutlandırmak istemem sonrasında daha çok üzülürsün bitanem bukadar bekledin azıcık daha sabret hayatım

kızlar hastaneden geldim sinirimden çatlıyorum ben geçen ay biliyosunuz özel hastanede klomen çatllatma iğnesi kullandım günde 2 tane 5 gün kloemen kullandım çok güzel yumurtalarım oluşmuşdu bu ay ünv. hastanesinde tedavi olmaya başladım illa tutdurdular yaşın küçük günde 1 tane 5 gün kullancan diye söyledim geçen ay 2 tane kullandım diye çok güzel oldu yumurtalar diye yok 1 tane kullan bugün 13. gün gittim düzgün gelişmiş bi yumurtan yok varlar ama istenilen boyutta değil dedi ssalı günü gene gel olmassa bu ay tedavi iptal olcak dediler işde biz daha önceki tedavinde kaç tane kullandını bilmedimiz için oldu oysa söylemiştim bu kadar olur yaa insanların umutları hevesleri bu kadar basite alınır ben akşam eşime ne söylicem şimdi her ay oda umutla bekliyo yoruldum artık ya off :KK14:

tamam sakin ol yapacak bişey yok artık inşallah salı günü büyümüş olur..bende günde 2 tane kullandım ilk gittiğimde 13 dü sonraki gittiğimde 21 olmuştu o yüzden üzülme sıkma canını....bak gör salı günü inşallah büyümüş olacaklar üzüldüğüne değmeyecek...eşin o senin herşeyi olduğu gibi anlat onun seni teselli etmesi lazım...strese girme yumurtaların büyümesini de etkilersin

yok bilmiorum cnm o sureyi ama bugün akşam banymu yapım abdestimi alım okuycam bol bol rabbim büyük ona sığınmaktan başka elimden hiç bişe gelmio aldım klomenide başladım bugün Allah hayırlar hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

Öyle mübarek cuma günü bir vakit vardır ki o vakitte dualar kabul buyurulmuş. Dua edelim , Rabbımın katında yok mu haşa hazinesi bol Rabbımın bizimde imtihanımız buymuş. Hayat böyle herkes birşeylerden imtihana tabi tutuluyor. En azından eşlerimizi seviyoruz onlarla mutluyuz. En elemli imtihan eşle olan imtihan inanın. Olur inş. bebekte sıkmayalım canımızı artk maf ettik kendimizi.. Dua şu canım muhakkak oku faydasını göreceksin :)

İnşirah Suresi ve Anlamı
(Elemneşrahleke)

Bismillahirrahmanirrahim,

1. Elemneşrahleke sadrek
2. Ve vedağna anke vizrek
3. Ellezi engada zahrek
4. Ve refağna leke zikrek
5. Feinne meal usri yüsra
6. Inne meal üsri yüsra
7. Feiza ferağte fensab
8. Ve ila rabbike ferğab

1.Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2.Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3.Ki o, senin belini bükmüştü;
4.Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6.Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7.Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8.Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

Mekke'de nazil olmuştur. 8 âyettir. "İnşirah" açılmak, genişlemek, sevinmek manalarına gelir.

Son düzenleme:

cnm yasın kaç ki öle dediler hemde 13. güne kadar beklettiler gerizekalılar en azından bak eğer gelişmemişse 2. kutuyu verde 15.güne kadar içsin kızcagız cnm bana bazen 2 kuru verio doktorum madem gelişmemiş deseydin ikinci kutuyu alıp günde 2 içim 16-17. günü gelimmi die belki gelişirdi ayy bıktım bende bu hastanelerden özeli ayrı dert devleti ayrı dert

sakin tatlım sakin herşeyde bir hayır var diye düşün. bu ay bende pas geçeceğim kitlem var önce onu çözmem gerekiyor. eşini kafana takma o hep yanında olacaktır bu senin elinde olan bişey değil ki. allah yardımcımız olsun .

tamam sakin ol yapacak bişey yok artık inşallah salı günü büyümüş olur..bende günde 2 tane kullandım ilk gittiğimde 13 dü sonraki gittiğimde 21 olmuştu o yüzden üzülme sıkma canını....bak gör salı günü inşallah büyümüş olacaklar üzüldüğüne değmeyecek...eşin o senin herşeyi olduğu gibi anlat onun seni teselli etmesi lazım...strese girme yumurtaların büyümesini de etkilersin

canım bende günde 2 tane kullandığımda çok güzeldi yumurtalarım ama aldılar 1 tane kullancan diye tutdurdular ya ben ne umutla gittim o doktora tek gitmişdim kapıdan çıktığımda ellerim titriyodu sinirden ya gözlerim doldu insanlardan çekinmesem oturup hüngür hüngür ağlıcaktım off bigün çocuğum olsun diye bu kadar uğraşcağım hiç aklımaa gelmezdi evlenmeden önce 4-5 sene çocuk istemiyorum diyodum sanki olmuyo diye şimdi inadına daha çok istiyorum

Öyle mübarek cuma günü bir vakit vardır ki o vakitte dualar kabul buyurulmuş. Dua edelim , Rabbımın katında yok mu haşa hazinesi bol Rabbımın bizimde imtihanımız buymuş. Hayat böyle herkes birşeylerden imtihana tabi tutuluyor. En azından eşlerimizi seviyoruz onlarla mutluyuz. En elemli imtihan eşle olan imtihan inanın. Olur inş. bebekte sıkmayalım canımızı artk maf ettik kendimizi.. Dua şu canım muhakkak oku faydasını göreceksin :)

İnşirah Suresi ve Anlamı
(Elemneşrahleke)

Bismillahirrahmanirrahim,

1. Elemneşrahleke sadrek
2. Ve vedağna anke vizrek
3. Ellezi engada zahrek
4. Ve refağna leke zikrek
5. Feinne meal usri yüsra
6. Inne meal üsri yüsra
7. Feiza ferağte fensab
8. Ve ila rabbike ferğab

1.Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2.Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3.Ki o, senin belini bükmüştü;
4.Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6.Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7.Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8.Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

Mekke'de nazil olmuştur. 8 âyettir. "İnşirah" açılmak, genişlemek, sevinmek manalarına gelir.

aminnn saol cnm rabbim hepimizin yüreğine ferahlık versin inşallah bizi darımızdan kurtarsın inan hiç bişeyde gözüm yok tek işim gücüm param olmayaydı da güzel hayırlı evlatlarım olaydı gerci insanoğlu o zamanda belki ondan şikayet ederdik rabbim büyük:KK31::KK31::KK31:

sakin tatlım sakin herşeyde bir hayır var diye düşün. bu ay bende pas geçeceğim kitlem var önce onu çözmem gerekiyor. eşini kafana takma o hep yanında olacaktır bu senin elinde olan bişey değil ki. allah yardımcımız olsun .

saol canım allah razı olsun çok zor ya ne umutlarla gidiyoruz biz bu doktorların kapısına

kızlar yarın doktora gidicem ve bu sefer erkek doktora gidicem. biraz geriliyorum galiba. aranızda erkek doktora giden var mı?? avantajları ve dezavantajlarıyla ilgili bilgi verirmisiniz...

X