Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Gecen ay benide doktor 2.gunu çağırdı ve maalesef alttan baktı sanırım yumurtaliklarin durumuna bakıyor ama stres yapmana gerekyok

adetliyken nasıl olacak ya allahım ne büyüksün her ay yeni bir şey öğreniyorum sözde biyoloğum...inşallah batırmam ortalığı

Evt.. Sıkmayın canınızı ya vallahi kendimizi tüketiyoruz. Neden biraz daha rahat olamıyoruzzzzzz yaaaaaa :2:

rahat olmak için bir sürü hobi edindi kendime şimdi puzzle yapıyorum 1000 parçayı 10 günde yapıyorum 1 yıl daha hamile kalmazsan 2 günde bitiricem..:)))

adetliyken nasıl olacak ya allahım ne büyüksün her ay yeni bir şey öğreniyorum sözde biyoloğum...inşallah batırmam ortalığı

Canim çok sıkma kendini zaten koltukta kağıt varya oraya biraz akiyo fazla değil rezil olcam diye düşünme bende öyle düşünüyordum ama korktuğum şey olmadı

Canim çok sıkma kendini zaten koltukta kağıt varya oraya biraz akiyo fazla değil rezil olcam diye düşünme bende öyle düşünüyordum ama korktuğum şey olmadı

saol canım ya çok gergindim rahatladım biraz...zaten doktora ulaşmam 1 saati buluyor otobüsde kalp krizi geçirmesem iyi

inşallah canım bu ay güzel hbrlerini alırız.bende doktorumu arıcam bugün adet olursan ara demişti bakalm ne dicek...bu ay yumurtlama döneminde eşimle farklı yerlerdeyiz ne olacak bilmiyorum olmazsa 1 ay ara vericez herşeye yeni başlamışken..:KK43:((

bu ay benimde pas geçecek hem benim kitle var hemde eşim sperm testi yaptıracak. ya bende anlamadığım salak bir rahatlık var ben evhamlı bir yapıyıa sahibim aslında. benim tek korkum şu kitle mevzusu bebek için endişelenmiyorum yani. canım senin yaş kaç bu arada ben 28 oldum bu ay.

kızlar doktoru aradım adetinin kaçıncı günü dedi 2. günü dedim hesap yaptı bugün gel dedi...adetliyken ne yapacak şimdi bu hormonlarıma mı bakacak altdan muane etmez değil mş stres oldum şimdi bugün gel deyince....bişeyler söyleyin ne olur 12 de çıkıcam yola artık kaçda gelirim allah bilir

alttan muayene ediyorlar kist var mı ona bakacaktır bana öyle yaptı hormona bakmadı ama.

bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum tam 40 kere yazdım bi şeyi 40 kere deyince oluomuş yaaa herkese günaydın kızlar nasılsınız bugün bakim ben gördüğünüz gibi iice tırlattım kafayı:))))))))):KK37::KK37:

bu ay benimde pas geçecek hem benim kitle var hemde eşim sperm testi yaptıracak. ya bende anlamadığım salak bir rahatlık var ben evhamlı bir yapıyıa sahibim aslında. benim tek korkum şu kitle mevzusu bebek için endişelenmiyorum yani. canım senin yaş kaç bu arada ben 28 oldum bu ay.

iyiki doğdun o zaman sana..:)) 30 yaşındayım bende dert etmiyorum yaşımı bende 40 da ikiz doğuranları görünce daha var diyorum..:)) rahat ol bence de o zaman daha iyi sonuç alırsın..benim eşimde becerebilirse o da yaptıracak ama kaç kere randevu aldıysak da olmadı aksilik çıktı hep...

bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyorum bebek istiyoeum bebek istiyorum bebek istiyorum tam 40 kere yazdım bi şeyi 40 kere deyince oluomuş yaaa herkese günaydın kızlar nasılsınız bugün bakim ben gördüğünüz gibi iice tırlattım kafayı:))))))))):KK37::KK37:

inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur

bende 40 kere yazdım olur sanırım..:)))

iyiki doğdun o zaman sana..:)) 30 yaşındayım bende dert etmiyorum yaşımı bende 40 da ikiz doğuranları görünce daha var diyorum..:)) rahat ol bence de o zaman daha iyi sonuç alırsın..benim eşimde becerebilirse o da yaptıracak ama kaç kere randevu aldıysak da olmadı aksilik çıktı hep...

teşekkür ederim. geçen doktora gittiğimde bende gördüm kadın 40 vardı ve ikizdi hatta muhabbet ettik düşmanınız varsa allahtan ona ikiz versin diye dua edin diyordu ve inanabiliyormusun kaza ile olmuş. millette nasıl bir bünye var ya biz burda yardırıyoz 1 tane olsun diye:KK52::KK52:

sevo cum..durum nedir..yarın günün..test yaptınmı??ne alemdesin canım...
ercelf...nerelerdesin canım..iyimisin???
ikizimolsunistiyorum...gülüm..tekrar test yaptıracaktın yaptırdın mi...nasıl gidiyor hamilelik..
öpüyorum hepinizi...

canım yarın sabah test günü ve regl günü . daha önce yaptırmak istemedim . soru işaretleri oluyor negatifsede pozitifsede. biliyorsun artık tecrübe sahibi olduk. dr. dedigi günü bekledim canım . ama umutsuzum . herşeyin hayırlısı allahtan olursa olur olmassa dünyada her kadının çocugu olmuyor kısmet . elimiz ayagımız , saglıgımız yerinde allaha şükür . olmassa bundan sonraki günlerimi güzel geçirmek nasip etsin allah gerçekten çok zor bir süreç bekleme süreci işkence gibi resmen hani sen demiştin ya yazık bize. hakikatten öyle allahın bize verdigi günleri kahrederek geçiriyoruz günahada giriyoruz aslında. bazen isyan bazen üzüntü bir gün umut bir gün umutsuzluk ruhumuza eziyet . sen nasılsın daha adet olmadınmı canım vallaha bende meraklanıyorum yeni dr. nasıl bir tedavi uygulayacak ne diyecek şu ofis filmini araştırdınmı nasıl birşeymiş haber et canım. yarın eşimle gidecegiz kan tahliline sagolsun oda her muayeneye işini bırakıp geldi yarında gelecek allah hepimize hayırlı olan ne ise onu nasip etsin . çok öptüm canım arkadaşım seni seviyorum her zamanda duacıyım.

canım yaş maş önemli deil benim annem kardeşimi 33 yasında kazara doğurdu 1tane kaza kurşunu kaçmış:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17:sonra 43 yaşında o kaza kurşunundan bi daha kaçmış sanırım anında hamile kaldı rahatsız oldugu için doktor almak zorunda kaldı yani rabbim verdikten sonra verio.size ne anlatcam komsumuzun köyde akrabaları var kadının kocası yurtdısında yazın gelmiş neyse gitmiş sonra kadında hormon bozuklugu var bide şişman zaten adetleride düzensiz 47 falan yasında derken sıkı durun aradan 9 ay geçio kadın şiddetli karın ağrısıyla doktora getiriliyor bi de ne görsünler kadın doguruo vee hamile oldugunu bilmediği için depresyon hapları mı dersiniz hormon haplarımı dersiniz her şeyi içmiş sonuç:topacık sağlıklı masallah güzel tatlı 4,5 kilo bi oğlan çocugu Allahım bizlerede versin inşallahhhh amiinnn

canım yaş maş önemli deil benim annem kardeşimi 33 yasında kazara doğurdu 1tane kaza kurşunu kaçmış:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17:sonra 43 yaşında o kaza kurşunundan bi daha kaçmış sanırım anında hamile kaldı rahatsız oldugu için doktor almak zorunda kaldı yani rabbim verdikten sonra verio.size ne anlatcam komsumuzun köyde akrabaları var kadının kocası yurtdısında yazın gelmiş neyse gitmiş sonra kadında hormon bozuklugu var bide şişman zaten adetleride düzensiz 47 falan yasında derken sıkı durun aradan 9 ay geçio kadın şiddetli karın ağrısıyla doktora getiriliyor bi de ne görsünler kadın doguruo vee hamile oldugunu bilmediği için depresyon hapları mı dersiniz hormon haplarımı dersiniz her şeyi içmiş sonuç:topacık sağlıklı masallah güzel tatlı 4,5 kilo bi oğlan çocugu Allahım bizlerede versin inşallahhhh amiinnn

allahıımmmmmm bizede böyle hayırlı kaza kurşunları nasip eyle:KK52::KK52::KK52::KK52:

X