Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

üzülme canım . inşallah birdahaki aya yakalarsınız bebişi . demek testlerin hepsine güven olmuyor.

bu idrar testlerini piyasadan kaldırsınlar artık canım
hiç bi doğruluk payı kalmadı yaniii
eskiden silik olsa hemen hamişlik oluyodu nerde o eski testleer aahh
ben cıkıyorum kızlar aksam evden bakarım
öptüüm cooookkk
üzülmedim kii şoktayımmm kasıklarım agrıyooooo

Hı çok enterasan. Siz PKOlumusunuz. Ben klomen kullanmaya başladığmdan beri yumurtalıklarım 30mm 33mm ilerleme oluyor. Sanıyorum klomen alanında en iyi ilaç. Rahim filminin sonucu nedir? Günlük iğneyi ilk defa duydum gerçi benm annem çok iyi bilir 7 sene annemin bebeği olmamış. 70 tane iğne vurundum senin için gezmediğim şehir gitmediğim doktor kalmadı diyordu:)

canım evet pko var rahım fılmım temız cok sukur bır sorun yok tupler acık klomen 2 sefer kullandım dahada ıstemıyor kullanmamı doktorum gunluk ıgneler duymadınmı :44: 7 gun falan oluosun bazen yeterlı gelıo bazende az kısmetse bıdakı aya baslıcaz

Ben yeni üyeyim pek bilmiyorum bende pek duymadım bu kadar büyüyen. :s Evt ya sorayım bi gidince inş. Birde geçen rahmin 11 dedi neden böyle küçük ki falan dedi doktor. Normalde bebek olması için ne kadr olması gerekiyor ki. :s USG de nerde yazıyor o biliyormusunuz bu ay ne kadar acaba? :s Doktora sorsaydım keşkee..

cnm evet rahim kücüklüğüde ii bişe deil ama bilmiorum ne demek istemiş 11 demekle genelde inceliğine bakıolar onun içinde kalınlassın die progestan verio işte.klomende zaten normalde rahimi inceltio o yüzden veriolar progestanı.en azından dozunu azaltabilir senin doktrnda o kadar gelişmesin die yada günlük kontrol yapar ve az büyüdüğünde iğneni yapar.ama yinede Allahtan umut kesilmez burada bi arkadasımız doktorun hiç umut yok çatlamaz dediği ay hamile kaldı,rabbim büyük cnm inşallah hepimize şifa verir:KK16::KK16::KK16:

Üzülmeyin sağlık olsun. Rabbım büyük muhakkak bizim için düşündüğü bir zaman vardır. Tevekkül edelim bol bol. Meryem süresi ve Fetih süresi okuyalım bol bol.

Evet canım biz ne kadar kedimizi yırtsak da Vermeyince Mabud Neylesin Mahmut misali...
Ben artık ne düşüneceğimi şaşırdım neye nasıl şükretsem nasıl due etsem vallahi bilmiyorum

önümüzdeki maçlara bakalım benim 2 ay boyunca basıma geldi tam 3 tane test burda çok kahırlandım dünyada 3 bozuk test olsa beni bulur die:))))))))))))))bosver cnm takma bile Allah büyük

bu laboqikten oldum olası nefret ettim
bence bunlar test mest değil ne oldugu belli değil...

valla takmadım ve suanda fena kasıklarım agrıyo demekki kırmızılancam
inşallah zamanında gelir..
gene artık klomene başlarım doktora giderim de..

iyi geceler kızlar meleklerim benim sizden iyisi yok bu dünyadaaa
bizi bizden başka kimse anlamıyoooo:KK71::KK70::KK69:

iyi geceler kızlar benim çatlak dr bana klomen verdi...5 gün kullan dedi..iğne miğne bişiler dedi ben anlamadım...saldım çayıra mevlam kayıra :KK76::KK76::KK76::KK76: ne iğnesi bu fikri olan varmı

Geçen ay da 29 olmuştu :s Hayır birşey söylemedi. Inşaallah öyledir canım saolasın.

Ben ilk gittiğimde hastaneye yumurtalıklarım 6 mm di doktor hiç yok dedi ama benim hep tek yumurtalığım büyüyor. Kontrol süresince hiç iki yumurtalığım büyümedi bunun sebebi ne acaba? Ilk defa böyle oldu geçen ayda 29du. Dua edin lütfen kasıklarımda feci bir ağrı var adetime 10gunden fazla var.

bu kadar büyümesi iyi değil,bu boyuta gelmeden çatlatma iğnesi vurmalıydı 18-20 mm civarında

kıııııızzzzzzzzllllllaaaaaaaarrrrrrrrrr noğlur bana bişey söyleyin benim bat 26 mayıs ama doktor bana iğneden 15 gün sonra yani 22 mayısa kadar adet olmazsan gel test yapıcaz olursan tel aç ona göre program yapıcaz dedi şimdi ben 22demi adet olcam olcaksam 26 damı anlamadım neyse kızlar çok kasık ağrım var bacağım falan çekiliyo adet sancısı gibi değil çok farklı arada yumurtalıklarım batıyo ve çok yorgun hissediyorum kendimi adet sancısımı acaba diğcem ama hiç böyle ağrımazdı benim bide normalde adet olcam zaman benim göğüslerim hassaslaşır ama bu sefer adete 5 gün var ama hiç bi hareket yok göğüslerde böyle olup hamile kalan varmı aranızda bunlar belirti olabilirmi ay delircem ya noğlur bişey söyleyin

kızlar bende klomen kullandım arkasından çatlatma iğnesi oldum ayın 12 sinde geçtiğimiz cumartesi.forumdam okuduğum kadarıyla iğneyi vurulanlarda sancı ağrı falan oluyormuş.ben anlamadım bende ne ağrı oluyor ne de sancı.bu normalmi sizce bu şekildede hamile olabilirmiyim.adet günüm 24 ü

kızlar test yaptım dayanamayıp :KK43: koca bir tek çizgi moralim çok bozuk bu ay son kez klomen kullandım.hsg çektirecem ve aşılama düüşünüyorum.......:KK43:(((

X