Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur inşallah bebeğin olur

bende 40 kere yazdım olur sanırım..:)))

cnmsın yaa:KK1::KK1: inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olurinşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur:KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım yazılarını okuyorum . degerlerin çok güzel artmış canım . allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin . bak demos dogurdu resminide gördük. inşallah seninkinide görürüz . canım bazı konularda kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle davran . nazik zamanların hiç bir negatif duyguya maruz bırakma ruhunu ve bedenini ve içselleştirme . çok öptüm canım bebişine ve kendine iyi bak .

kızlar size bişe sorcam utanıorum ama olsun size sormucamda kime sorcam şimdi benim hep sağ tarafta yumurtalıklarım gelişio eşiminde şeyi töbe töbe:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:hep sol yana durmaya alışmış şimdi diorum acaba spermler ulaşmıo mu o tarafa aklıma takıldı bende hep 1 saat düz yatıp ayaklarımı kaldırıorum dünden beri bu takıldı aklıma nolur bi fikir yürütün acaba sağıma mı yatsam diyorum :44::44::44::44::44::KK50::KK31::KK31::KK31:

teşekkür ederim. geçen doktora gittiğimde bende gördüm kadın 40 vardı ve ikizdi hatta muhabbet ettik düşmanınız varsa allahtan ona ikiz versin diye dua edin diyordu ve inanabiliyormusun kaza ile olmuş. millette nasıl bir bünye var ya biz burda yardırıyoz 1 tane olsun diye:KK52::KK52:

aynen öyle biz bir taneyi tutturalım diye uğraşırken kazara oldu derler ya ders mi alsak onlarda yanlış yaptığımız bir şey mi var acaba

kızlar size bişe sorcam utanıorum ama olsun size sormucamda kime sorcam şimdi benim hep sağ tarafta yumurtalıklarım gelişio eşiminde şeyi töbe töbe:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:hep sol yana durmaya alışmış şimdi diorum acaba spermler ulaşmıo mu o tarafa aklıma takıldı bende hep 1 saat düz yatıp ayaklarımı kaldırıorum dünden beri bu takıldı aklıma nolur bi fikir yürütün acaba sağıma mı yatsam diyorum :44::44::44::44::44::KK50::KK31::KK31::KK31:

canım yaş maş önemli deil benim annem kardeşimi 33 yasında kazara doğurdu 1tane kaza kurşunu kaçmış:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17:sonra 43 yaşında o kaza kurşunundan bi daha kaçmış sanırım anında hamile kaldı rahatsız oldugu için doktor almak zorunda kaldı yani rabbim verdikten sonra verio.size ne anlatcam komsumuzun köyde akrabaları var kadının kocası yurtdısında yazın gelmiş neyse gitmiş sonra kadında hormon bozuklugu var bide şişman zaten adetleride düzensiz 47 falan yasında derken sıkı durun aradan 9 ay geçio kadın şiddetli karın ağrısıyla doktora getiriliyor bi de ne görsünler kadın doguruo vee hamile oldugunu bilmediği için depresyon hapları mı dersiniz hormon haplarımı dersiniz her şeyi içmiş sonuç:topacık sağlıklı masallah güzel tatlı 4,5 kilo bi oğlan çocugu Allahım bizlerede versin inşallahhhh amiinnn

hay maşallah...zaten vucudumuz ne zaman biz çocuğu algılarsak o zaman yediğimiz içtiğimiz ona yarar ve zararmış...allahım bizide nasip et

canım yazılarını okuyorum . degerlerin çok güzel artmış canım . allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin . bak demos dogurdu resminide gördük. inşallah seninkinide görürüz . canım bazı konularda kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle davran . nazik zamanların hiç bir negatif duyguya maruz bırakma ruhunu ve bedenini ve içselleştirme . çok öptüm canım bebişine ve kendine iyi bak .

sevocum çok sağol canım benim inan yazını okuken ağladım duygusallaştım mı ne çok karışığım aslında içimde bir canlının herşeye rağmen büyüyor olması benim şaşkınlığım umutsuzluğum ne yapıcam inan bilmiyorum bu kadar karmakarışık duygular içerisinde olacağımı tahmin etmiyordum canım sanki bebeğimi göremeyecekmişim bir his kaplıyor bütün beynimi ve yüreğimi sonra sıyrılıyorum hepsinden ama yinede küçük bir nokta kalıyor benimle acaba ??? bilmiyorum canım gerçekten bilmiyorum hiç birşey tek tesellim MEVLAMA olan güvenim o nederse ne dilerse o olacak..

sağa da yatsan solada yatsan önemli değil canım önemli lan erkeğin boşalma sırasında ki fırlatma gücüdür...hortum gibi düşün uzaktaki ağaçları sulamak için tazik gerekir ya onun gibi düşün...1 saat yatmamızı söylerler çünkü hemen spermler akıp gitmesin diye olurya o zaman yumurta döllenir falan...sıkma canını takma kafanı bunu nasıl rahat ediyorsan öyle yap...zaten çocuk yüzüne ilişkiye girdiğimizi bilince stres oluyoruz

bence alakası yok çünkü sperm oluşma bölgesi ayrı ama kafamdan gitsin diyorsan birde öyle yap:KK17::KK17:

cnmsın yaa:KK1::KK1: inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olurinşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur, inşallah hepimizin bebeği olur,inşallah hepimizin bebeği olur:KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

AMİN canım...namazı cematle kıl denilir cemaatden birinin duası kabul olursa herkesin ki kabul olur diye bu sayfada bana öyle geliyor...ettiğimiz dualara amin denilip içinden geçirilince olurmuş gibi geliyor

sağa da yatsan solada yatsan önemli değil canım önemli lan erkeğin boşalma sırasında ki fırlatma gücüdür...hortum gibi düşün uzaktaki ağaçları sulamak için tazik gerekir ya onun gibi düşün...1 saat yatmamızı söylerler çünkü hemen spermler akıp gitmesin diye olurya o zaman yumurta döllenir falan...sıkma canını takma kafanı bunu nasıl rahat ediyorsan öyle yap...zaten çocuk yüzüne ilişkiye girdiğimizi bilince stres oluyoruz

hiç sorma ya bildiğin stres bildiğin eziyet gelio artık en son yazmıştım burda eşimle gülme krizine girmiştik zorla yapıoz die denemesiğim sey kalmadı yaa rabbim nasip etsin inşallah su mübarek 3 aylarda yaklasmışken 22sinde girior 3 aylar 24üde regaip kandili allahım gönlümüze göre versin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sevocum çok sağol canım benim inan yazını okuken ağladım duygusallaştım mı ne çok karışığım aslında içimde bir canlının herşeye rağmen büyüyor olması benim şaşkınlığım umutsuzluğum ne yapıcam inan bilmiyorum bu kadar karmakarışık duygular içerisinde olacağımı tahmin etmiyordum canım sanki bebeğimi göremeyecekmişim bir his kaplıyor bütün beynimi ve yüreğimi sonra sıyrılıyorum hepsinden ama yinede küçük bir nokta kalıyor benimle acaba ??? bilmiyorum canım gerçekten bilmiyorum hiç birşey tek tesellim MEVLAMA olan güvenim o nederse ne dilerse o olacak..

canııııım bak ne güzel degerin artıyor. bu endişeleri bırak tatlım. keseyi görünce kalp atışını duyunca tam idrak edeceksin hamişligine. bu günlerin güzel günler . şöyle saçını arkaya atar gibi at bakayım sıkıntılarını ohhhh. tadını çıkar güzel duygular gönder bebişine sev konuş.kese . kalp derken her adımda yeni heyecanlar seni bekliyor bunları strese cevirmeden yaşa . şükret canım. çok öptüm

canııııım bak ne güzel degerin artıyor. bu endişeleri bırak tatlım. keseyi görünce kalp atışını duyunca tam idrak edeceksin hamişligine. bu günlerin güzel günler . şöyle saçını arkaya atar gibi at bakayım sıkıntılarını ohhhh. tadını çıkar güzel duygular gönder bebişine sev konuş.kese . kalp derken her adımda yeni heyecanlar seni bekliyor bunları strese cevirmeden yaşa . şükret canım. çok öptüm

çok teşekkür ederim bitanem ALLAH senden razı olsun vallahi seninle ve sevdeyle konuşmak beni çok rahatlatıyo RABBİM inşallah sana bu duyguları yaşamayı nasip edecek ben inanıyorum bebişin şuanda seninle canım bende seni çok öptüm...

İkizimolsun istiyorum .arkadasim sende adet olmadan önceki bütün belirtilerin varmiydi benim bata 4gun kaldı ama benim göğüslerim çok hassaslasirdi ama hala bı hareket yok senin nasıldı yani hiç adet olacakmışım gibi değil sence hamiz olabilirmiyim

İkizimolsun istiyorum .arkadasim sende adet olmadan önceki bütün belirtilerin varmiydi benim bata 4gun kaldı ama benim göğüslerim çok hassaslasirdi ama hala bı hareket yok senin nasıldı yani hiç adet olacakmışım gibi değil sence hamiz olabilirmiyim

canım bende ki tek belirti sadece kasıklarımın ve yumurtalıklarımın ağrısıydı göğüslerim hiç ağrımadı ama ilk hamileliğimde göğüslerim çok hassalaşmıştı bunda hiç olmadı hatta hamile olduğumu öğrendikten sonra 2 gündür göğüslerim çok hassalaştı ama ondan öncesinde bir belirti yoktu inşallah hamişsindir canım benim

inşallah canım bu ay güzel hbrlerini alırız.bende doktorumu arıcam bugün adet olursan ara demişti bakalm ne dicek...bu ay yumurtlama döneminde eşimle farklı yerlerdeyiz ne olacak bilmiyorum olmazsa 1 ay ara vericez herşeye yeni başlamışken..:KK43:((

olsun canım herşeyin hayırlısı diyelimm beklemen gerekirse bekle

X