Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

dün doktora gittim adetimin 11. günüydü dün çok güzel yumurtalar oluşmuş dedi doktorum yarın gene gidecem bakalım inş. istenilen büyüklüğe gelmişse çatlatma iğnesini yazacak doktorum hayırlısı inş. bu ay hamile kalırım

kızlar test yaptım dayanamayıp :KK43: koca bir tek çizgi moralim çok bozuk bu ay son kez klomen kullandım.hsg çektirecem ve aşılama düüşünüyorum.......:KK43:(((

herşeyin hayırlısı o kötü duyguyu çok iyi biliyorum 3 ay klomen kullandıysan bencede aşılamaya geç benim bu 2. ayım klomenle 3. den sonra bende aşılamaya geçicem

kıııııızzzzzzzzllllllaaaaaaaarrrrrrrrrr noğlur bana bişey söyleyin benim bat 26 mayıs ama doktor bana iğneden 15 gün sonra yani 22 mayısa kadar adet olmazsan gel test yapıcaz olursan tel aç ona göre program yapıcaz dedi şimdi ben 22demi adet olcam olcaksam 26 damı anlamadım neyse kızlar çok kasık ağrım var bacağım falan çekiliyo adet sancısı gibi değil çok farklı arada yumurtalıklarım batıyo ve çok yorgun hissediyorum kendimi adet sancısımı acaba diğcem ama hiç böyle ağrımazdı benim bide normalde adet olcam zaman benim göğüslerim hassaslaşır ama bu sefer adete 5 gün var ama hiç bi hareket yok göğüslerde böyle olup hamile kalan varmı aranızda bunlar belirti olabilirmi ay delircem ya noğlur bişey söyleyin

kırmızıları gören biri olarak söylüyorum adet belirtilerimin dışında belirtiler vardı bende çatlatma inesine bağlıyorum o yüzden kendini dinlemeyi bırak kafayı yersin yoksa kendiliğinden belirtiler üretirsin sakin ol sabırlı ol meşgale bul kendine....

dün doktora gittim adetimin 11. günüydü dün çok güzel yumurtalar oluşmuş dedi doktorum yarın gene gidecem bakalım inş. istenilen büyüklüğe gelmişse çatlatma iğnesini yazacak doktorum hayırlısı inş. bu ay hamile kalırım

inşallah canım bu ay güzel hbrlerini alırız.bende doktorumu arıcam bugün adet olursan ara demişti bakalm ne dicek...bu ay yumurtlama döneminde eşimle farklı yerlerdeyiz ne olacak bilmiyorum olmazsa 1 ay ara vericez herşeye yeni başlamışken..:KK43:((

cnm ne zamandan beri üyesin bu topiğe bilmiorum ama ben 10aydır burda çoookk hamiş gördüm çok hamiş haberi aldık çıldırmış gibi sevindik sanki kendimizin olmuşcasına öle düşünmene şimdi bende üzüldüm..dün elbisese de dediğim gibi hepimiz biz olmuşuz artık ben her zaman derim topikteki hamileler dışındaki hamilelerin hiç bişeyini duymaya dayanamıyorum,o yüzden sakın böle düşünme bizi kırmış olursun

canım sizi kırmayı asla aklımdan bile geçirmem size karşı olan duygularım bambaşka ama benim anlatmak istediğim acaba farkında olmadan arkadaşlarımı umutsuzluğamı ittim oldu yoksa ay ben hemen haile kaldım yok beni kıskandılar gibi şeyler aklımdan asla geçmedi canım benim ben sadece üzülmenizi ve umdunuzu kaybetmenizi istemiyorum ben hamile olduğuma hala çok şaşkınım eşimde bende inanmıyoruz hala sanki bişey olacakmış gibi hissediyorum bebeğim bana tutunamayacakmış gibi geliyor bilmiyorum yani bende biraz mutsuz ve umutsuzum yada hala ultrasonda görmediğim için inanmıyorum diye düşünüyorum bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum

canım seni çok iyi anlıyorum. ben ne hamile ne de çocuk görmek istiyorum ama haftanın 3 günü kayınvalidemgille oturuyoruz ve 4 yaşında bi oğlu var kayınvalidemin yanımda onu sevmesi bana o kadar dokunuyor o kadar antipati duyuyorum ki üstelik bağıra bağıra seviyor bi gün patlıcam üstelik hiç teselli dahi vermiyor tedavime dair. Rabbime sığınıyorum.

evet burda bizbizi anlıyoruz birbirimizi karşılıksı çıkarsız seviyoruz...
ama cevremdekiler beni kırmak için sanki birbiriyle yarışıyor...
haksızlık etmiyim bazı arkadaşlarım çok destek oluyolar beni teselli ediyorlar
zaten kimseye acık acık söylemiyorum olmadıgını yada doktora gittiğimi...
saklmak daha zor..
bi gün bir çözülücem herkes hersyi ögrenicek .. eşime dedim git söyle annenlere olmadıgını artık onlarda bilsin dedim ...

kayınvaliden kaç yasında bilmiyorum ama helal olsun biz bu yaşta bişey yapamıyoruz....

sevo cum..durum nedir..yarın günün..test yaptınmı??ne alemdesin canım...
ercelf...nerelerdesin canım..iyimisin???
ikizimolsunistiyorum...gülüm..tekrar test yaptıracaktın yaptırdın mi...nasıl gidiyor hamilelik..
öpüyorum hepinizi...

kıııııızzzzzzzzllllllaaaaaaaarrrrrrrrrr noğlur bana bişey söyleyin benim bat 26 mayıs ama doktor bana iğneden 15 gün sonra yani 22 mayısa kadar adet olmazsan gel test yapıcaz olursan tel aç ona göre program yapıcaz dedi şimdi ben 22demi adet olcam olcaksam 26 damı anlamadım neyse kızlar çok kasık ağrım var bacağım falan çekiliyo adet sancısı gibi değil çok farklı arada yumurtalıklarım batıyo ve çok yorgun hissediyorum kendimi adet sancısımı acaba diğcem ama hiç böyle ağrımazdı benim bide normalde adet olcam zaman benim göğüslerim hassaslaşır ama bu sefer adete 5 gün var ama hiç bi hareket yok göğüslerde böyle olup hamile kalan varmı aranızda bunlar belirti olabilirmi ay delircem ya noğlur bişey söyleyin

Bende her ay böyle oluyorum yok yok bu adet sancısı gibi değil kesin hamileyim diyorum ama yok yok yokk :KK43: Umarım hamilesinizdirr.. :KK43: Bende 10unda vurundum iğne 15gün sonra bakınca çıkıyormuş. Daha 7 gün olduu aff Allahım geçmek bilmiyor günler.

kızlar bende klomen kullandım arkasından çatlatma iğnesi oldum ayın 12 sinde geçtiğimiz cumartesi.forumdam okuduğum kadarıyla iğneyi vurulanlarda sancı ağrı falan oluyormuş.ben anlamadım bende ne ağrı oluyor ne de sancı.bu normalmi sizce bu şekildede hamile olabilirmiyim.adet günüm 24 ü

Bende de hiç ağrı olmadı çatlatma iğnesinden sonra. Doktora sordum her kadında belli olmaz bazısı şiddetli hisseder bazısı hissetmez dedi..

kızlar doktoru aradım adetinin kaçıncı günü dedi 2. günü dedim hesap yaptı bugün gel dedi...adetliyken ne yapacak şimdi bu hormonlarıma mı bakacak altdan muane etmez değil mş stres oldum şimdi bugün gel deyince....bişeyler söyleyin ne olur 12 de çıkıcam yola artık kaçda gelirim allah bilir

kırmızıları gören biri olarak söylüyorum adet belirtilerimin dışında belirtiler vardı bende çatlatma inesine bağlıyorum o yüzden kendini dinlemeyi bırak kafayı yersin yoksa kendiliğinden belirtiler üretirsin sakin ol sabırlı ol meşgale bul kendine....

Haklisin Canim sagol bende kendimi dinlememeye çalışıyorum ama olmuyo iste neyse kader artık ins.hayirlisi olur

kızlar doktoru aradım adetinin kaçıncı günü dedi 2. günü dedim hesap yaptı bugün gel dedi...adetliyken ne yapacak şimdi bu hormonlarıma mı bakacak altdan muane etmez değil mş stres oldum şimdi bugün gel deyince....bişeyler söyleyin ne olur 12 de çıkıcam yola artık kaçda gelirim allah bilir

Hayır canım adetliylen alttan bakılmıyor. Yumurtalıklarına bakar USGyle çatlamışmı kist olmuş mu falan diye.

Gecen ay benide doktor 2.gunu çağırdı ve maalesef alttan baktı sanırım yumurtaliklarin durumuna bakıyor ama stres yapmana gerekyok

Bende her ay böyle oluyorum yok yok bu adet sancısı gibi değil kesin hamileyim diyorum ama yok yok yokk :KK43: Umarım hamilesinizdirr.. :KK43: Bende 10unda vurundum iğne 15gün sonra bakınca çıkıyormuş. Daha 7 gün olduu aff Allahım geçmek bilmiyor günler.

Aynen Günler gecmek bilmiyor Allah sabır versin hepimize iki bu tipik var en azından kendimi yalnız hissetmiyorum iyiki varsınız burada benim şafak 4 :)))

cnm evet rahim kücüklüğüde ii bişe deil ama bilmiorum ne demek istemiş 11 demekle genelde inceliğine bakıolar onun içinde kalınlassın die progestan verio işte.klomende zaten normalde rahimi inceltio o yüzden veriolar progestanı.en azından dozunu azaltabilir senin doktrnda o kadar gelişmesin die yada günlük kontrol yapar ve az büyüdüğünde iğneni yapar.ama yinede Allahtan umut kesilmez burada bi arkadasımız doktorun hiç umut yok çatlamaz dediği ay hamile kaldı,rabbim büyük cnm inşallah hepimize şifa verir:KK16::KK16::KK16:

Hani bebek olsa rahme düşmez gibilerinden dedi sanki ama ilaçta vermedi. Progestan hiç kullanmadım. Ya zaten 5 gun klomen kullanıyorum hemen gidiyorum yumurtalıklar o hale gelmiş:s Evt, arkadaşım muhakkak öyle hiç ummadığımız bir zamanda olcak inş. Benimde bir arkadaşım 6sene olmadı kayınvalidesi kocasını evlendiricekti tam o ay klomen ve ovitrelle ile hamile kaldı hiç umudu yoktu. Imtihan işte kim bilir bizim hamile kalamamızla kimler imtihana tabi tutuluyor. Eşimiz, biz, kayınvalidemiz, görümcemiz, bizim ailemiz kim bilir..

Haklisin zaman durdu sanki Allah bize sabır versin benim şafak 4 :))))

Aynen Günler gecmek bilmiyor Allah sabır versin hepimize iki bu tipik var en azından kendimi yalnız hissetmiyorum iyiki varsınız burada benim şafak 4 :)))

Aynen bende çok yalnızım destek olacak kimsem yok ailemden uzaktayım gurbet ellerde yapayalnız kaldım. Aminn inş. Bizim şafakk 8 :) Hadi hayırlısı olur inş.:)

X