Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Kuzum ilaç kullanırken ovulasyon kullanma yanlış sonuç alırsın
Yok kuzum bu testleri aldigim yer guvenilir 2 yildir kullaniyorum hic yanlis gostermedi 5 defa yumurtlama gordum 15.gun mutlaka adetim geldi.tutmadi yani.adet biter bitmez basladim negatifti ayin 7 sinden sonra pozitife dondu.yarin buyumus derse daha da netlesir

Hayatım testlik bi durjm yok zaten ortada ilaç kullandığımız için ovulasyon testi kullanılmıyor

Hayatım testlik bi durjm yok zaten ortada ilaç kullandığımız için ovulasyon testi kullanılmıyor
Biliyorum canim ama doktorumda bir hafta sonraya çağırdığı icin testlerini de yapmaya devam et pozitif gorebilirsin gelmeden oncede gerceklesebilir ve pozitif gorursen degerlendir dedi ki oyle de oldu canim bu cumartesi yumurtlama gerceklesti. Yapmasaydim bilmeyecektim bekleyecektim

Sen bilirsin canım

Gittin mi doktora canım durum nedir

Evet canim gittim yumurta görünmüyor dedi muhtemelen catlamis dedi yani dunku agrilarim catlamasindandi sanirim cok agrim vardi dun bugun tamamen gecti.iyi ki testlerimi kendim yapmışım cunku yumurtlamayi bilmesen degerlendirmecektim elimde suan değerlendirebildigim pazar gunum var .test yapmasam degerlendirmeycek doktor kontrolünu bekleyecektim.

Yani catlatma ignesine gerek kalmadı kendiliginden catladi ama kac ml buyudu ve catladi bilmiyorum.igne mi daha faydalu olurdu kendiliginden catlamasi bilmiyorum ama doktor kendiliginden catlamasi iyi bişey dedi bilmiyorum artik adetin gecikmesini bekleyecem hayirlisi

Aynen canım hayırlısı

11.günüm ve negatif gördüm yine
Progestan kullandın mi igneden sonra.doktor bana kullan dedi yarin alacam ilaci insallah.progosteron kana bakti 2.67 çıkmış erken bakti cunku daha yumurtlamanin 3.gunu bugun.normalde yumurtlamadan 7-8gun sonra bakılıyor saglikli yumurtlama olmus mu diye

Yok canım sadece estrofem verdi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…